Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) Gripper válasza kiki22 (#30598) üzenetére


Gripper
tag

Szia.

Azokat az anyagokat főleg fegyver illetve páncél fejlesztésekre lehet elhasználni. Ez a lvl 20 és a fölötti páncéloknál hasznos. Ha esetleg túl sokat gyűjtöttél egyből(100 egység vagy afolött) akkor érdemes a vanguard illetve a crucible árusoknál beváltani a nyersanyagot reputáció fejlesztésre. Ami általában coin és mark formájában realizálódik.

Példa:

Ha van 50 db hélium hengered akkor elmész a vanguard árushoz a hangárban. A listája alján vannak a repü adó cuccok. Föléjük viszed a kurzor és látni fogod melyikhez kell a hélium.

(#30602) spawn21 válasza BMS (#30600) üzenetére


spawn21
veterán

Mikor bekapcsolod, és elindítod a játékot, nekem lemezesek vannak. Akkor amíg betölti, vagy ellenőrzi viszonylag hangos

iPhone 13p

(#30603) BMS válasza spawn21 (#30602) üzenetére


BMS
őstag

nekem is úgy van/volt a boxnál....feltettem rá a játékot 1 perc mire betöltötte utána nem is volt hangja...csak akkor hallottam ha lenémítottam a tv-t és füleltem,hogy milyen....ha a ps is max ennyire hangos nekem bőven megfelelne :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#30604) moltam88 válasza BMS (#30603) üzenetére


moltam88
tag

Azért ennél hangosabb szerintem. Persze ez egy szubjektív dolog, mert van aki váltig állítja, hogy már pedig nem hangos. Én se azért írom ezt le, mert gondom lenne a hangjával, de azért néha tud hangos(abb) lenni.

(#30605) Dawide@axele válasza BMS (#30603) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szia!
Nekem is Boxom volt előtte jtag-os!Szerintem annál halkabb bár a killzone alatt azért rendesen nyomja.Destiny alatt csendes.Nekem eddig ezek a tapasztalataim.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#30606) shunter válasza mlinus (#30590) üzenetére


shunter
aktív tag

Ha megnézed, nem is neked címeztem, sőt senkinek. Álltalánosítottam. És hogy ezt ki mondja? Szinte mindig előhozza valaki.
Most pl ez a hangos, nemhangos a divat. Kb 100hsz visszaolvasása után meglenne a válasz. Én mindig visszaolvasok ha lemaradtam a fórumról és sokszor van feltéve ugyan az a kérdés. Kicsit bosszantó. Múltkor egy telóra kiváncsi voltam és képes voltam kb 500hsz visszaolvasni a topikjába.

(#30607) BMS válasza Dawide@axele (#30605) üzenetére


BMS
őstag

Igen sajnos így nehéz levonni a következtetéseket mert mindenki más állásponton van :)
Videók alapján meg nem ugyan olyan hiába írják meg mutatják a nagyobb decibeleket,képernyőn keresztül nem jön át.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#30608) gyuribácsi88

Ilyen hangja van a ps4-nek, "ps4 noise" csak zárjuk már rövidre ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#30609) Because válasza gyuribácsi88 (#30608) üzenetére


Because
őstag

és tényleg :)

iylenre se gondoltam a tegnapi kérdéseim során... de még mindig a PS fele hajlok, box idegen lenne, ráérek gondolkodni

[ Szerkesztve ]

(#30610) gyuribácsi88 válasza Because (#30609) üzenetére

Mondom nagyon hangos, meg a psn is szar, sose működik, a kontroller gumi is 2 naponta lekopik, én ha most tehetném One-t vennék, csak aláírtam a sony-nak egy 6 éves szerződést amiben beleegyeztem hogy csak ps-el játszom. A szerződésszegés meg azzal járna hogy elveszik tőlem a sony fanboy kitűzőt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#30611) Because válasza gyuribácsi88 (#30610) üzenetére


Because
őstag

hát ez pech, de amíg utána nem nyomják fel a popódba semmi gond :)

(#30612) MerLinh válasza Because (#30611) üzenetére


MerLinh
senior tag

nem hiszem, mert akkor visszakapná =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30613) front3r válasza Because (#30609) üzenetére


front3r
őstag

Ha ilyen hangos, akkor lehet visszavinni gariba! :) Nálam szinte semmi hangja sincs, itt van tőlem fél méterre, és nem hallom a hangját. ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#30614) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#30610) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahhoz kepest, hogy be akartad szuntetni a temat, sikerult ket akkor baromsagot beirnod, hogy buszke lehetsz magadra. Inkabb olvasom, hogy ki szerint hangos es mennyire, mint ilyen baromsagokat, amiket berittyentettel ide elobb. :U

(#30615) Newyorker


Newyorker
addikt

Jött vmi Bf4 javítás, szépítés, mert mintha a robbanások szikrásabbak lennének?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#30616) WaterWawe válasza kiki22 (#30598) üzenetére


WaterWawe
őstag

Fejlesztésekre.

(#30617) BMS


BMS
őstag

Játékokat ki és hol vesz/rendel?
A fifa 15 ultimate team verziót akarom ami kb 18ezer...van esetleg olcsóbban valahol(bontatlan)?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#30618) Luck Dragon

Sziasztok megszeretnék kérni valakit hogy egy USB-s egeret vagy egy billentyűzetet kössön a PS4-re és megszeretném kérdezni tőle hogy működik e? Laikus vagyok ezen a téren :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30619) Jakesz válasza Luck Dragon (#30618) üzenetére


Jakesz
őstag

Kipróbálás nélkül állíthatom, hogy nem működik.

(#30620) mlinus válasza Luck Dragon (#30618) üzenetére


mlinus
őstag

nem, játékban nem használhatod őket.

(#30621) SzlobiG válasza BMS (#30617) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én szép kártyára. :D

Helyi tesco sega shop mondjuk a komplett gépet is arra vettem.

(#30622) ForRedGlory válasza SzlobiG (#30621) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom azert ajandekutalvannyal fizetsz :D

(#30623) boost


boost
addikt

Ismeritek a mondást, hogy aki banánnal fizet, az majmot kap segítségül. :D

(#30624) SzlobiG válasza boost (#30623) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nem tudom nekem ez itt az asztalon nem majomnak néz ki. :DDD

(#30625) tarti19 válasza BMS (#30596) üzenetére


tarti19
senior tag

Akkor neked is kedves új vásárló! ha igényes vagy magaddal szembe normális fejhallgató vagy audio rendszer szolgáljon ki téged. Ergo innentől kezdve szinte teljesen mindegy, hogy hangos-e vagy sem.
Egyébként a slim x360-as is külső tápos ezért a PS4 néhány játéknál valóban fel tudja pörgetni magát. Bár mondom az élmény csak akkor lesz teljes , ha kőkeményen foglalkozol az audio részleggel is.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#30626) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!dtsre vagy dolbyra van ertelme allitani a hangkimenetet?

(#30627) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

Ha a last of us-t végigtolom grounded módban, akkor az összes többi trófeát odaadja (hard, survivor stb...) ?

Ripper03: :R

[ Szerkesztve ]

(#30628) Bencus88 válasza Rabbitf_24 (#30627) üzenetére


Bencus88
nagyúr

igen

(#30629) SzlobiG válasza kiki22 (#30626) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én dtsre raktam. Nagyon jól szól.

Viszont tuti nem veszed észre a kettő között a kult.

(#30630) MerLinh válasza kiki22 (#30626) üzenetére


MerLinh
senior tag

attól függ hogy hogy van rádugva az erősítőre, ha optikai azt mondanám hogy dts, mert az 2x akkora sávszél mint a dolby...ha hdmin akkor értelemszerűen lpcm

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30631) MrPG8 válasza Rabbitf_24 (#30627) üzenetére


MrPG8
aktív tag

NEM! Én úgy tudom, hogy a grounded mód külön dlc volt. Máspedig el sem tudod kezdeni anélkül, hogy Hard-on (vagy Survival-on?) ne vitted volna végig.

[ Szerkesztve ]

(#30632) SzlobiG válasza MerLinh (#30630) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam optikai van.

Iszonyat jó élményt ad.

Csak jönne már a driveclub az hogy szólhat. :K

(#30633) Yummy


Yummy
tag

A Watch Dogs csak nalam lassul be neha? Kocsival egy nagyobb tomegbe behajtok, torik minden, ilyenkor azert leesik itt is szepen az fps. Vagy ez is csak nalam ilyen mint a diablo?

(#30634) krx21 válasza Yummy (#30633) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig a WD igen stabil 30fps... De lehet...

(#30635) HaZsolt válasza MrPG8 (#30631) üzenetére


HaZsolt
őstag

Megkapja a többit is ha grounded-en végigtolja. Csak a new game plust nem kezdheted el grounded módban ha hardon vitted végig.

(#30636) stilo18


stilo18
addikt

Ma valami hátsó sugallat által megvettem az amerikai store-on a Tomb Raidert...20 dollár volt.

Ennyit simán megért nekem, főleg, hogy ps3-on nem játszottam vele...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#30637) N@idia válasza Yummy (#30633) üzenetére


N@idia
őstag

Neked lassan minden játékkal gondod lesz én próbáltam a WD,de nem tapasztaltam efféle lassulásokat annál a játéknál stabilan meg van a 30Fps nem ingadozik,nekem a bf4 sem akad bár,ha CQ játszom és sok a robbanás észrevehető némi akadás,de nem vészes...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30638) boost válasza stilo18 (#30636) üzenetére


boost
addikt

úgy tényleg megéri, egyszer érdemes végigjátszani. Én anno ps3on toltam végig, ezért hagytam most ki.

Tavaly ilyenkor meg a GTA5-re voltunk ráizgulva, PS3 topikban.

(#30639) Yummy válasza N@idia (#30637) üzenetére


Yummy
tag

Egyszer lattam ilyen lassulast eddig csak. Viszont eddig minden jatekban amit jatszottam volt olyan akadas ami csak 1mpre megakad vagy ugrik vagy mitcsinal a kep. Lehet csak engem bosszant.

(#30640) tDr1v3r válasza Yummy (#30633) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én semmi ilyet sem tapasztaltam, iszonyat stabil a framerate-je szerintem. Mondjuk a látvány már nem igazán hozza azt a szintet mint este...

Cseréltesd a gépedet.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30641) stilo18 válasza boost (#30638) üzenetére


stilo18
addikt

Tudom le leszek hurrogva ezzel a véleménnyel, de néha olyan érzésem van, hogy ez a grafika jobb, mint mit a Last of Us-nál láttam... ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#30642) Yummy válasza tDr1v3r (#30640) üzenetére


Yummy
tag

Mar megvolt a gepcsere. Ezt is cserelgetni? Lehet csak en reagalom tul vagy nem tudom...

(#30643) krx21 válasza stilo18 (#30641) üzenetére


krx21
nagyúr

Más... :K Szerintem nem jobb...

(#30644) tDr1v3r válasza Yummy (#30642) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Figyelj, én rohadt háklis vagyok erre a framerate dologra (látnád milyen véres vitákba megyek bele a MacBook topikban :DDD ), de amennyit én játszottam a WD-vel PS4-en (6-7 óra simán megvan) nem tapasztaltam ilyet, elég stabilnak tűnik. De megjegyzem, nincs PS4-em (haveromnak van) és nem játszok rajta napi szinten.

Elhiszem hogy észleled (én is észlelek dolgokat pl. a telefonomnál amit más nemigen), de annak valami oka lehet. A lemez állapota milyen? HDD-re van telepítve a játék? Ha igen akkor nagy valószínűséggel onnét cachel és azért akad be.

A gépcsere után mindent újra kellett húznod? Ha nem akkor simán csak átpattintották egy új gépbe a merevlemezét.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30645) haddent válasza Yummy (#30633) üzenetére


haddent
addikt

PC -ről jöttem és vaktesztben szerintem lazán megmondom neked a framerateket (30-60-120-200+..), mikrolagról is tudom mi az (pc -én több is volt a "kelleténél"), de semmi ilyesmit nem tapasztaltam még egyik játéknál se a közel 1 év alatt...

(#30646) k4rL^ válasza tDr1v3r (#30644) üzenetére


k4rL^
senior tag

Minden játék a HDDről megy, lemezt csak ellenőrzi a gép a játék inditásánál.

Watch Dogs nekem nem volt meg PS4-en, de elképzelhető, hogy nagy tömegben robbanásoknál beeshet kicsit a frame, ezért minek megint visszaküldeni a gépet.
Minden PS4 egyforma, nem kap egy erősebbet, amin jobban fog futni utána. :D

(#30647) m.hegyi


m.hegyi
tag

Sziasztok!

Két kérdés:
- Fifa 15 megjelenés után szerintetek feljebb megy az ára?
- Hogy osztjátok be az időtöket, hogy barátnő és munka mellett maradjon idő játékra is? :)

(#30648) boost válasza m.hegyi (#30647) üzenetére


boost
addikt

Utóbbi kérdésre: Este 10 után heti 2-3 szor. :D

(#30649) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

PS4 vásárlás előtt, picit elbizonytalanodtam, (na nem a gépben, játékokban) az DualShock4-ről jó pár video van,hogy az analóg karokról egyszerűen "lemálik a gumi" egy idő után. Ezt megerősítvén a Sony mintaboltban szintén egy félig lekopott kontroller volt/van(?) kitéve. Ott azt mondták "nem szakszerűen" volt használva, namost ott a boltba végignézték,hogy vki páros lábbal ugrált a kontrolleren v. mi? :F
Továbbá az analóg karok akadozása/recsegését is gyakori(?) hibának írják több helyen :Y

...szal más is tapasztalt hasonlót a gamepaddal?
(megjegyzem ma megtapogattam az XBONE kontrollert is,azok az analóg karok eléggé ütnek, iszonyat kényelmesek sztem!!!)

köszi a választ! :R

-- new gamer --

(#30650) nismoka válasza johnny23 (#30649) üzenetére


nismoka
addikt

A karok nekem hihetetlen finoman mozognak, a kopásnak meg elejét lehet venni gumi rátétekkel melyeket ezer féle kivitelben lehet már venni és még jobbá teszik a célzást is. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.