Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274351) erahurka válasza RangerFox (#274350) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudtam az elején hogy kell valami speckó endinghez... A többi confidant sokkal érdekesebb volt.

(#274352) vargalex válasza fausto (#274345) üzenetére


vargalex
félisten

Remélem lesznek olyan játékok is, amik még nincsenek meg. :) A Resident Evil 7-nek én pont csak az elejét próbáltam, a házat. Hát, valóban félelmetes. A fiam egyik kedvence az Astro Bot és amit még többesben szoktunk játszani (nyilván csak az egyik játékos VR-ban), az a The Playroom VR.
Sajnos én úgy értelmezem, hogy összesen 3 VR játékot kapunk novembertől kezdődően. Amilyen szerencsém van, mind megvan már... :)

Alex

(#274353) Mezcal


Mezcal
addikt

Örülök a VR játékoknak, már kivégeztem azokat amelyek megvannak. A Farpoint a kedvencem, jó lenne valami hasonló.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#274354) jupp008 válasza Mezcal (#274353) üzenetére


jupp008
senior tag

A Fairpont mellett a Blood and Truth ami még nagyon tetszett az utóbbi időben.

(#274355) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Akartam menni egy warzone meccset, elkezdte tölteni a mapot, egyszer csak full becsíkozódott a képernyő és le állt a ps. Ez lehet baj? :Y

(#274356) Kendek válasza nincsnév007 (#274355) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ez nem hangzik jól, hanem határozottan lehet baj.

<-ƘƘ->

(#274357) nincsnév007 válasza Kendek (#274356) üzenetére


nincsnév007
őstag

nagyon nem szeretem az ilyet. most megyek egy pár meccset, még túl se melegedhetett mert kb 2 perce kapcsoltam be. Ez a kikapcsolás nem tetszett nagyon.

(#274359) Elims válasza fausto (#274345) üzenetére


Elims
veterán

A dino frontier-nek örülnék. :-)
Simán sem játszom horror játékkal,nemhogy vr-ban..pedig nekem is megadták a resident evil 7-et.Egyszer letöltöttem,de nem próbáltam ki végül.Az 1400Ft-os paranormal activity-t is majdnem megvettem..
Köszi az írást!Legalább tudom. :-)

(#274360) Wlac válasza Elims (#274359) üzenetére


Wlac
Ármester

Itt van nálam a Resident Evil 7, játszadoztam a gondolattal, hogy elkezdem a VR-ban, de még nem vettem rá magam, mert a heti egy Phasmophobia a haverokkal mindig ráébreszt arra, hogy nem nekem való az ilyen. Na, most belekezdtem a Skyrim VR-ba, ezzel el is dőlt, hogy kimarad, mert az ottani tök alap barlangokban simán összecsinálom magam - pedig már sokszor végigjátszottam a játékot, és még csak nem is nehéz fokozaton játszom, hogy indokolt legyen a félelmem... :D

“The wha-"

(#274361) Elims válasza Wlac (#274360) üzenetére


Elims
veterán

Ha vmikor kipróbálod a resident evil-t,írd meg légyszives.Utánad én is elindítom. :-))
A skyrim-ot nagyon szeretném,ha nem fps lenne. :-/ A ps3-asat nagyon szerettem,a bug-ok és lassúságok ellenére.
"Phasmophobia"??Soha nem hallottam/olvastam róla.
A skyrim-ban nem lehet vhogyan tps nézetre váltani?

(#274362) nincsnév007 válasza #72445440 (#274358) üzenetére


nincsnév007
őstag

hangja nem nagyon van meg most 3 órát cp-ztem és nem produkált szerencsére semmit. (kopp kopp). Most használom és ha újra produkál ilyen akkor nézek szervizt. Triwardenhez el lehet küldeni, hogy bevizsgálják vagy valami? vagy konzolboltba? még sose csináltam ilyet.

(#274363) Wlac válasza Elims (#274361) üzenetére


Wlac
Ármester

Hát nem tudom, hogy ki fogom-e egyszer, de mindenképp :D

A Skyrim normál verziójában van TPS mód, de a VR-ból kiszedték. Egyébként a VR változatnak nagyon rossz a grafikája (sima PS4-en legalábbis), a 10 méterre lévő objektumokról már nem tudom megmondani, hogy micsodák. Nem ajánlanám kezdő Skyrim élménynek.

A Phasmophobia pedig egy PC only kooperatív indie horror játék. Nem AAA kategória, de legalább fél éve játszunk vele - pedig messze nincs benne annyi tartalom, de jó a társaság. Egyedül kizárt, hogy elindítanám.

“The wha-"

(#274365) nincsnév007 válasza #72445440 (#274364) üzenetére


nincsnév007
őstag

Nem garanciális már. Akkor ha bármi van akkor a triwardenhez küldjem majd?

(#274366) Mezcal válasza Wlac (#274360) üzenetére


Mezcal
addikt

A Residentet VR-ban toltam végig, nagy "móka" volt. Megéri.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#274367) erahurka


erahurka
félisten

Persona 5 Royal: na lenyomtam a politikus palotáját, úgyhogy jöhet a vörös csaj. Most pont nem elérhető, úgyhogy megnézem Mementost meddig lehet lemenni.

(#274368) vargalex válasza #72445440 (#274364) üzenetére


vargalex
félisten

Én úgy tudom, hogy a hivatalos szervíz konzolt, PS VR-t nem javít, csak cserél. Persze ez lehet, hogy már változott.

Alex

(#274369) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

US acchoz feltöltőkártyát hol tudok venni? Nem plus hanem usd.

(#274370) oriic válasza PainKiller13 (#274369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Például Amazon, Eneba (Neten ide vannak 3-5%-os kuponok), CDKeys. (Két utóbb szürke oldal, szóval csak saját felelősségre!)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#274371) Elims válasza Wlac (#274363) üzenetére


Elims
veterán

Én ugyanakkor fogom. :-D

Ha simán játszom a skyrim-ot (ps4-ps5-ön) akkor látom a karaktert?? :-o
Úgy láttam videókon,hogy a ps3 skyrim-on kivül -az újabb- csak fps van.
A grafika annyira nem zavarna engem.Ha lenne benne tps nézet,rápróbálnék.

Mezcal: "A Residentet VR-ban toltam végig, nagy "móka" volt."

Gondolom.... :-) Nekem is az lenne.... A szobában nem maradna semmi épen. :-/ :-)

(#274372) consono válasza Elims (#274371) üzenetére


consono
nagyúr

A Legendary Edition-nel jött ha jól emlékszem a 3rd person nézet.

"In God we trust. All others must bring data"

(#274373) Wlac válasza Elims (#274371) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, ahogy a többi 3D-s Bethesda (Morrowind, Oblivion, Fallout 4-NV-4) játékban is.

“The wha-"

(#274375) vargalex válasza #72445440 (#274374) üzenetére


vargalex
félisten

Én ezt írtam: "Én úgy tudom, hogy a hivatalos szervíz konzolt, PS VR-t nem javít".

A PS VR-t csak megemlítettem, hogy azt sem javítanak, csak cserélnek.

Alex

(#274376) erahurka


erahurka
félisten

Persona 5 Roya: na már 5-ös is a vörös csaj és még van vagy 20 napom. Másra nem kell már figyelni a true endinghez?

Ugye azért is jár az arany trófea, hogy láttam a végét? :F

(#274377) RangerFox válasza erahurka (#274376) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az a gold trophy az alapjáték sztorijának végéért jár, a Royal sztorija csak azután jön. Maruki/Kasumi/Akechi-vel legyen meg megfelelő szintű confidant, meg jól válaszolj a párbeszédekben.

(#274378) Elims


Elims
veterán

Consono,WLac: :R
Megnézem mennyiért adják..

(#274379) erahurka válasza RangerFox (#274377) üzenetére


erahurka
félisten

A válaszokhoz van valami guide?

(#274380) RangerFox válasza erahurka (#274379) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#274381) erahurka válasza RangerFox (#274380) üzenetére


erahurka
félisten

Már megvolt a politikus palotája szóval ha jól értem már nincs fontos válasz? Ott kellett csak jót nyomni Akecsinek ha jól látom.

(#274382) jbnd-007


jbnd-007
tag

God of War 4-ben nem kaptam meg a "Darkness and Fog" trófeát.

SZERK: megkaptam, csak valamiért a konzolon nem látszott, de a PSNProfiles mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#274383) erahurka válasza jbnd-007 (#274382) üzenetére


erahurka
félisten

Nyomj egy szinkronizálást, hátha megoldja.

(#274384) Kicsidzsí


Kicsidzsí
friss újonc

Sziasztok.

kicsit off téma, de volt egy ps4-em amit váltotta egy 5. A 4-et nekiadtam uncsitesómnak beaktiváltam elsődlegesnek. Az 5-re ha beléptem ugyanazzal a felh.név, jelszóval működött, ő is tudott játszani azokkal a digit játékokkal amit oda megvettem, meg én is. Viszont észrevettem, hogy egyidőben nem tudunk játszani, illetve de, de én csak azokkal amik már kaptak PS5 upgradet vagy csak arra jött ki.
Esetleg nem ismer valaki erre megoldást?
Köszi.
Dzsí

(#274385) Kendek válasza Kicsidzsí (#274384) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A megoldás nagyon egyszerű. Az uncsitesódnak is hozzatok létre egy saját account-ot, és ő azzal belépve játsszon. A konzoljára letöltött játékaid pedig osztódni fognak, hiszen be van állítva neked elsődlegesnek.

<-ƘƘ->

(#274386) Kicsidzsí válasza Kendek (#274385) üzenetére


Kicsidzsí
friss újonc

De ha neki csinálunk egy új felhasználót akkor azon már nem lesznek meg azok a gamek amiket megvettem digitálisan az eredeti accountra. Nem?

(#274387) Kendek válasza Kicsidzsí (#274386) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy újonnan létrehozott profilon nem lesznek megvásárolt játékok, ez egyértelmű. De az uncsitesód nem is így fog tudni játszani, hanem a megosztás révén. Mivel te is be vagy jelentkezve a PS4-re, és az neked elsődlegesre van állítva, ezért osztódnak az oda letöltött játékaid. De csak a letöltött játékaid, vagyis letöltést csak a te profiloddal lehet indítani. Letöltést kezdeményezhetsz közvetlen a konzolon, vagy az applikációból, vagy böngészőből a webes felületen.

<-ƘƘ->

(#274388) Carlos Padre válasza nincsnév007 (#274362) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mielott osszefosnad magad, a COD ilyen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#274389) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

tuti hogy valaki letolta innen már a valhallát ezért kérdem, hogy a bal oldali 3 hiányzót melyik küldetés triggereli be?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#274390) erahurka


erahurka
félisten

Persona 5 Royal: szerintem elrontottam a true endingen valamit. Mona elrepült, nem tért vissza Akecsi... Nem értem, azt csináltam amit a guide-ok írnak. :W

(#274391) KaitouP válasza erahurka (#274390) üzenetére


KaitouP
veterán

Wait for it.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#274392) erahurka válasza KaitouP (#274391) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor még nem dőlt el? Kikészít, hogy folytn úgy tűnik, nem hogy true ending de pozitív se lesz :DDD

(#274393) nincsnév007 válasza Carlos Padre (#274388) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor azért ne codozak mert kinyírja a gépemet?

(#274394) Carlos Padre válasza nincsnév007 (#274393) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem is roskadt mar ossze parszor pedig en PS5-on jatszok vele. Ha csak a COD csinalja ezt annyira tulaggodni nem kell a dolgot.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#274395) nincsnév007 válasza Carlos Padre (#274394) üzenetére


nincsnév007
őstag

úgy hogy kikapcsolt a konzol? remélem tényleg csak akkor betudható egy cod bugnak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.