Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#268701) eeXaa válasza Lackooo84 (#268699) üzenetére


eeXaa
addikt

mindenhonnan a storeba dob hogy add to cart.. vagyis vegyem meg. nem vágom miröl beszélsz.. nincs dlc pack az e havi plus verzióhoz...

(#268702) Wesder válasza eeXaa (#268698) üzenetére


Wesder
félisten

Alapot kapod, nem a DE-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268703) eeXaa válasza Wesder (#268702) üzenetére


eeXaa
addikt

..jahh hát ez így gatya... törlöm is lefele..

(#268704) perge666 válasza KD6-3.7 (#268693) üzenetére


perge666
veterán

Nekem nagyon bejött a 7.része is,de nem vagyunk egyformák.

Annó a 3-at rongyosra játszottam PS1-en,meg is van Vitán,a 4-5 is b**zottul tetszik,azok meg vannak PS3-ra.
Ez mind elüt egymástól,de imádom őket.

Nekem a 6.része nagy csalódás volt,azt nem ajánlom.

(#268705) Frod válasza eeXaa (#268701) üzenetére


Frod
addikt

Az alapot adja a Plus, de még lehet rá venni külön a Definitive Upgrade-et, nem tudom most épp akciós-e, de kb 1800 Ft körül szokott lenni.
Abban benne van ~7 tomb + összes(?) karakter és fegyver skin. Úgy lesz teljes a pakk.
Véleményem szerint ennyit lazán megér, én megvettem hozzá, majd így fogom kezdeni.

Do you see the white shadow?

(#268706) eeXaa válasza Frod (#268705) üzenetére


eeXaa
addikt

most hogy kitoltam az alapot, gondoltam ránézek a dlckre, de így marad a rise amit pár hónapja adtak... jó volt, de a jóbol is megárt a sok... fõleg extra pénzért... :DDD

(#268707) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Közben megy a Control.
Hát azért megy el a kedvem tőle, mert ha meghalok akkor sokszor krva messziről kell vissza szaladgálni oda, ahol épp tartottam. Térképen sem tudok eligazodni. :( Mostanság nincs türelmem. Könnyen felidegesít 1-2 játék. Szomorú.

(#268708) Woodslave válasza Bad Pritt (#268690) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A zero mennyire tűnhet gagyinak mondjuk az új 2-höz képest? A 4 nagy kedvencem volt még laptopon is elfutott.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268709) Wesder válasza KD6-3.7 (#268707) üzenetére


Wesder
félisten

Kapcsold be a God Mode-ot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268710) Bad Pritt válasza Woodslave (#268708) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen más. Te játszottál az 1-gyel, igaz? Valamiért ez rémlik, na ahhoz képest nem kifejezetten gagyi, csak az inventory gázos, két karaktered 6-6 slotja van és ennyi, folyamatosan stresszelni kell, hogy mit vigyél, mit hova dobj, hogy vissza tudj menni érte, ha kell...
Amúgy takaros is felújítás, látszik, hogy rászánták az időt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#268711) KD6-3.7 válasza Wesder (#268709) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ah akkor nincs kihívás. Majd belejövök.

(#268712) Wesder válasza KD6-3.7 (#268711) üzenetére


Wesder
félisten

Tudsz rajta finomhangolni. Mondjuk 30%-kal kapj kevesebb sebzést, gyorsabb lövedékvisszatöltés, stb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268713) cyberkind válasza Wesder (#268712) üzenetére


cyberkind
félisten

Tuti én vagyok a béna, de a könnyebb fokozaton is durva nehéz, most tartok a tükrös résznél, ott masszív szopás van, és még hátra van a gombás/penészes boss is. Nekem igazából egy Alan Wake 2 kéne, azzal a játékkal nálam tökéletesen révbe ért a Remedy, az mindenhol sokkal jobban működött.

Paranormal Cocktivity

(#268714) Wesder válasza cyberkind (#268713) üzenetére


Wesder
félisten

Még Gode Mode elött jàtszottam végig szerintem nem volt nehéz.
Egyedül a Foundation DLC-ben a forgatàsos részen lévő boss-szal szívtam, mert oda màsik taktika kellett, mint amit addig hasznàltam, de aztàn az is meglett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268715) Woodslave válasza Bad Pritt (#268710) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja 20 éve pcn :D. Szóval mai szemmel se vállalhatatlan?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268716) Bad Pritt válasza Woodslave (#268715) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Külsőre nem, nagyon szép felújítás mindkettő, cserélték a háttereket, új az összes karakternodell, frissítették a hangokat is.
A játékmenet olyan, mint régen, az irányítás állítható az eredeti meg egy modernizált között, szerintem nagy élmény mindkettő, viszont elég nehezek, nem fogják az ember kezét, mint egy modern kalandjáték.
De nyilván nem az RE 2-höz mérem, hanem ilyen izometrikus meg platformer játékokhoz, amik hasonló kamerakezelést használnak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#268717) erahurka válasza Wesder (#268714) üzenetére


erahurka
félisten

God Mode előtt az utolsó pár lövöldözés volt nagyon idegőrlő nekem. Le akarom nyomni újra majd kimaxolt God Mode-dal.

[ Szerkesztve ]

(#268718) S e t h válasza KD6-3.7 (#268707) üzenetére


S e t h
nagyúr

Minden egyes akciónál elolvasom, megnézem mit tud a Control és annyiszor skippelem is, mert annyira nem az én műfajom, de a körülötte lévő felhajtás mindig elvisz a vásárlásig, szerencsére eddig nem engedtem a csábításnak, elképzelhető, hogy úgy írnék róla mint te. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#268719) balazs025 válasza S e t h (#268718) üzenetére


balazs025
senior tag

Bár ez itt off, de rosszul emlékszem, hogy neked van xboxod is? Mert ha van, akkor mind a yakuzat, mind a controlt game pass-ben kipróbálhatod.

(#268720) Frod válasza S e t h (#268718) üzenetére


Frod
addikt

Én nagyon játszanám már, de mivel Ps4en eléggé kifogásolható a minősége és tavaly közölték, hogy lesz nextgen verzió már megvárom azt.

Viszont a térképre kíváncsi leszek mert eddig ez mindenkinél negatívum, és tudni akarom mennyire túlzás. :D
(Fallen Order térképe volt hasonló és ott mindig átláttam mindent)

Do you see the white shadow?

(#268721) Wesder válasza balazs025 (#268719) üzenetére


Wesder
félisten

De az az nincs, akkor PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268722) Frod válasza saelin (#268684) üzenetére


Frod
addikt

"és talán ez eddig legrosszabb "looter-shooter" amit próbáltam loot téren."

Mivel ez nem looter-shooter játék, sima coop akció.
Nincs szintje a tárgyaknak, nem kell farmolni a kék/lila/arany fegyvereket.
Minden fegyvert és mod-ot pontosan egyszer megtalálsz, majd te szereled össze magadnak és mehetsz is. (legalábbis a Wildlands ilyen volt, és nem hallottam, hogy váltottak volna)

"Itt meg egy fejlövés, max kettő, ha hord valami sisakot."

Ismételten, mivel nem looter-shooter, így nincsenek bulletsponge enemy-k.

Do you see the white shadow?

(#268723) KD6-3.7 válasza S e t h (#268718) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Szerintem jó játék! Jó a fizika, a tárgyak dobálása meg ez a dárkos hangulat.
6000Ft-ot megért! 1-2 YT how to videó, ha elakadok és így frankó! Wesder ajánlására állítottam a sebzésen egy picit, igy már nem frusztráló annyira.

(#268724) Wesder válasza KD6-3.7 (#268723) üzenetére


Wesder
félisten

Plàne úgy hogy 6k-ért minden benne van. PS4/PS5 verzió + összes DLC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268725) Eliott


Eliott
tag

Használ valaki PS4 Prohoz Hori TAC billentyűzetet + egeret? FPS-ekhez szeretnék venni egyet használtan barátnőmnek, mert ő nem bírja megszokni a kontrolleres irányítást és néha 15k alatt is látni. Mik a tapasztalatok ezekkel? Rendszer szinten kompatibilisek minden játékkal? Főként amikhez kellene: COD-ok, Battlefieldek, Cyberpunk, DOOM-ok, de persze a többinél is előkerülhet.

Mennyire jók, mennyire ajánlottak? Használhatóak normálisan a gyakorlatban vagy felesleges pénzkidobás?

Korkrétan a Pro es 4-es szériákat néztem belőlük.

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#268726) ProEvoFan válasza Eliott (#268725) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Első PS4es években FPS játékokban sokat szenvedtem kontrollerrel.Folyamat lebeszéltek a Horiról és xim4ről (ez egy jobb fajta átalakító, de kb 40ezer forint) ...ééééés igazuk lett, megtanultam, megszoktam a kontrollert FPS játékok alatt is.
Gyakorlás, türelem, gyakorlás, türelem és így tovább.... :K

[ Szerkesztve ]

(#268727) KD6-3.7 válasza Eliott (#268725) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, igen is meg lehet szokni! Semmivel sem leszel rosszabb, mint egér+bill kombóval egy idő után. Haveromnak kb. 1 évbe telt, de már az élbolyban van multiban és már élvezi is. Türelem.

(#268728) Eliott


Eliott
tag

Igen, nekem sincs vele bajom, barátnőmnek lenne. Ő meg olyan, hogy “most szeretne lövöldözni”, de utálja a kontrollert. Ha elkezdeném neki magyarázni ezt a gyakorlást meg idő kérdését, szerintem hozzám vágná.. ;]

Szóval ha maradunk a tervnél, ilyen szempontból milyen a TAC4 pl? :))

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#268729) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lövöldözésről jut eszembe: hetek óta nézem a Kontrolfreek oldalát, és nem lehet kapni náluk "semmit". Mivel nem tudom, hogy a közepes vagy a magas kialakítás lenne nekem jobb, ezért tökre bejönne ez a pack, amiben mindkettő van, de Sold Out.
Gondoltam, akkor veszek külön magasat és közepeset, de ezek sincsenek.

Mit nem tudnak ezen legyártani ennyi idő alatt :F

Dive ever, work never.

(#268730) saelin válasza Frod (#268722) üzenetére


saelin
veterán

Két mód van. Az egyik amivel megjelent és abban van gear lvl, míg a másik nemrég megjelent módban nincs és minden ugyanolyan fegyver egyforma statban. A gear lvl-es módban simán viszi a headshot a +100 szinttel feletted lévőket is. Ez így nagyon jó! Én még most is vakarkatom a fejem, hogy melyik módban lenne jó játszani a játékot. GL 70-es vagyok, de ha bemegyek public-ba ott mintha többségben lennének a gear lvl off-osok, de úgy meg semmi progression nincs a karin a perkeken és passzívokon kívül...

F-ECT$
Vedd meg valamelyik viszonteladótól. Nekem is egy konzol boltból lett rendelve pár éve.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268731) F-ECT$ válasza saelin (#268730) üzenetére


F-ECT$
titán

Honnan? Néztem pár helyen, de nem nagyon találtam...

Dive ever, work never.

(#268732) saelin válasza F-ECT$ (#268731) üzenetére


saelin
veterán

És tényleg. Remélem nem mentek csődbe vagy valami, mert nagyon minőségi anyagból készítették azokat a műanyagokat, gumikat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268733) FunPro válasza saelin (#268732) üzenetére


FunPro
senior tag

Megvette őket a SteelSeries.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#268734) penge111 válasza gangstagergo (#268629) üzenetére


penge111
addikt

Az EA playt lehet walletről is fizetni? 380-ért azért már a Fallen Ordert kipörgetem :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#268735) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Megvettem a Battlefield V-t. Tudjátok mi az egyetlen egy probléma ezzel a játékkal. Az, hogy k*rva szép. Gyönyörű, mesés repce mezők, malmok, csodaszép tájak. Hol van benne az a véres, retkes, mocskos, h*gyos, f*stos hányinger, amilyen egy világháború valójában. Túl szép, túl steril.
Ezt leszámítva tetszik.

Ugyanitt játszóspajti kerestetik. :) Ruf mich an... 06-90........ ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#268736) Woodslave válasza penge111 (#268734) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na én ránéztem gépen, az van amit gondoltunk, nekem is 1290-Ft-rt hozta fel. Szóval úgy néz ki csak annak annyi akinek még nem volt soha

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268737) Frod válasza F-ECT$ (#268729) üzenetére


Frod
addikt

Én is felváltva használom, a bal analógon (mozgás) maradt az alap 1$-os gumisapka, a jobb oldalira (célzás) tettem a magasítottat. Nekem így kényelmes.
Amikor a bal oldalon is magas volt, akkor pl sok futástól (tolod előre a kart) mindig lefordult róla, meg szvsz ott amúgy sem kell precíz használat.
Viszont alig pár hónap használat után a magasított nekem elkezdett durván kopni - igaz csak Ali-s KamuFreak másolat, - de azért majd 2ezerért szerintem túlzás, hogy máris kopik le a tetejéről a barázdáltság. Ez valami tesco-gazdaságos műanyagból készült.

Do you see the white shadow?

(#268738) Dr. Venkman válasza Woodslave (#268736) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nekem már volt EA play 1 hónapra és elérhető ez a 380 Ft-os változat. Csak elrejtették! Rá kell keresni a keresővel és benne lesz a listában, de előbb a teljes árú változatot dobja fel. Egyébként is eléggé elrejtik az akciókat ebben a megújult Storeban.

(#268739) KD6-3.7 válasza marilllyo (#268735) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Szerintem ilyen téren a Battlefield 1 jobb.

(#268740) Woodslave válasza Dr. Venkman (#268738) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y na köszi. Akkor még nézelődök

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268741) Carlos Padre válasza marilllyo (#268735) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Invelj ha látsz, most kezdtem újra én is.

Egyébként egy egy kör végére ott van az a " véres, retkes, mocskos, h*gyos, f*stos hányinger".

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#268742) penge111


penge111
addikt

Greedfallra rá se szagolt itt senki, ennyire rossz lenne a játék? Ugye most ps+-ba volt ingyé, én anno valamiért felírtam a beszerzendő játékok listájára. Nos, senki nem játszik vele? Ha igen, vélemény?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#268743) consono válasza penge111 (#268742) üzenetére


consono
nagyúr

Én megvettem valamikor egy fél éve, nekem bejött. De az ismerőseim közül én voltam így vele egyedül, a többiek elengedték, mert zavarta őket a grafikai megvalósítás valami miatt. Nem egy tripla A játék, de jó a setting, vannak érdekes karakterek, epic bossfightok (na jó, nem DS :) ), meg lehet menteni a világot, vagy nem, ha úgy döntesz. Szerintem egy végigjátszást megér.

"In God we trust. All others must bring data"

(#268744) Woodslave válasza Dr. Venkman (#268738) üzenetére


Woodslave
nagyúr

rákerestem appban tényleg van, köszi :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268745) penge111 válasza consono (#268743) üzenetére


penge111
addikt

köszi a választ :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#268746) Bad Pritt válasza penge111 (#268742) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én rászagoltam odaát, de amit mindenhol kiemelnek (egy pár órás játék lett elnyújtva 30 órára) az tényleg nevetségesen érződik rajta. Nem rossz játék, de kicsit felejthető.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#268747) S e t h válasza penge111 (#268742) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem tetszik, de most nincs lehetőségem nagyobb lélegzetvételű játékba kezdeni.
Még írtam is viszonyítási alapnak a CP2077 topikba, de félre lett értve(ott mi nem?).
A grafika tényleg elavult, viszont tetszett a karaktergenerálás, a küldetések, harc is, igaz csak pár órám van benne, lehet mást írnék ha már találkoztam volna boss-sal. :)
Ami végképp tetszett, hogy már az első órában olyan válaszút elé kényszerített a játék, ami alapján valós súlyként nehezedett rád miképpen is fogsz dönteni, merre fog haladni tovább az utad.
Mindenképpen folytatni fogom a közeljövőben, ami szerepjátékot nem adott meg nekem a cp, ettől remélem ezt egy kicsit bepótolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#268748) Carlos Padre válasza S e t h (#268747) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem olyan rossz azért az sem, a leges leges leges leges leges legvégén van súlya annak hogy döntesz ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#268749) erahurka válasza penge111 (#268742) üzenetére


erahurka
félisten

Engem érdekel majd, de mostanában nincs kedvem játszani.

(#268750) saelin válasza penge111 (#268742) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is tetszett, de sajnos én sem vittem végig... Valószínűleg a picit gyengécske megvalósítás vette el tőle a kedvem. Már ott lefagyott a mosoly az arcomról, amikor láttam milyen kicsi egy pálya és hogy mennyire sűrűn van televágva töltőképernyővel. Tudtam én hogy nem AAA játék, de arra nem számítottam hogy ennyire zárt a pálya design.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.