Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#268951) tboy93 válasza F-ECT$ (#268947) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezzel csak meg akarnak minket kavarni :DDD

(#268952) Rigormortiis válasza crue (#268940) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tényleg, ez a kiadás kompatibilis az alap Control mentéssel?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#268953) crue válasza Rigormortiis (#268952) üzenetére


crue
őstag

Nem tudom, nekem még nem volt meg ez a játék.

(#268954) Bad Pritt válasza Rigormortiis (#268952) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Odaát azt írták hogy sajna nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#268955) F-ECT$


F-ECT$
titán

Fenyx demo milyen hosszú kb?

Dive ever, work never.

(#268956) S e t h válasza Xaels (#268946) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem esett le, hogy játék, rákerestem, így már megvan, köszi. :)

Srácok, van vkinek infója, hogy a Dysmantle nevű játék végleges verziója mikor jöhet ki konzolra? Nem nagyon találtam róla semmit.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#268957) Beniii06 válasza Kendek (#268937) üzenetére


Beniii06
őstag

"Plus-ban mindig az alapjátékot adják, extrák nélkül. "

Következő hónapban Control Ultimate Edition lesz, az nem alap.

"Got any other secret weapons?"

(#268958) oriic válasza S e t h (#268956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HIvatalos oldal szerint:

Release date:
TBA!

Vagyis egyelőre még nem tudni. PC-n ugye early access tavaly év vége óta, szóval tippem szerint idén év végén jöhet a végső kiadás és azzal a konzolos launch is.

Live-Die-Respawn

(#268959) saelin válasza Beniii06 (#268957) üzenetére


saelin
veterán

Kivételes eset. Ez egy "két legyet egy csapásra" manőver, mert mind a két konzol generáció tulajdonosai tudnak neki örülni. Tesztek és haverok elmondása alapján nagyon jó játék lett!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268960) penge111


penge111
addikt

Hm, már pár napja kerülget a kisördög. Én úgy látom (lehet rosszoul), hogy még szerintem egy év múlva jön el az az időszak, hogy ps5 kerüljön a polcokra, azaz bárki csak besétál és vehet magának konzolt. Azt is úgy látom, hogy ebben az évben nem nagyon leszünk elárasztva ex címekkel, sorban olvasom a 2022-re csúszásokat. Ps4-re már nem akarok megvenni azt a pár exet ami idén jön, vagy már idáig megjelent. Belenéztem az xbox gamepass kínálatába, és erősen elgondolkoztam, hogy talán egy évre érdemes lenne xboxot venni, mert abba a listában kb 10-15 játék érdekel, és rajta is van a jelenlegi listámon+ ott az a pár ex is. Az idő nekem dolgozna, mert lenne jövőre elfogadható mennyiségű ps ex játék, és az áruk is már alacsonyabb lenne. Hmmm még alszok rá néhány napot... :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#268961) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#268955) üzenetére


F-ECT$
titán

Fél óra.

Dive ever, work never.

(#268962) Bad Pritt válasza penge111 (#268960) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem te vagy az első és nem is te leszel az utolsó, aki emiatt így döntene. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#268963) F-ECT$ válasza penge111 (#268960) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem jól látod. Egyelőre kevés PS5 ment el, és a gyártás nem fog gyorsulni, jó ha azt az ütemet tudják tartani, amit eddig. Így a kiadók sem sietnek next gen játékot kiadni, illetve a cp2077 is óvatosságra int.

Ha tetszik a gp, akkor érdemes lehet az ottani kínálatot kipörgetni, illetve a multi platform címekkel is tudsz majd játszani.

Dive ever, work never.

(#268964) bexinho23 válasza Mauzes (#268930) üzenetére


bexinho23
őstag

Nálam ugyanez volt annak idején a ps plusban adott Uncharted 4-gyel. Ne aggódj, mai napig elérem a library-ből.

(#268965) consono válasza penge111 (#268960) üzenetére


consono
nagyúr

Én, meg még többen innen pont ezért döntöttünk az új Box mellett. Nekem ráadásul még a 360-ról is vannak játékok, amiket nem toltam végig, most kapnak még egy esélyt... A Game Pass Ultimate meg tényleg nagyon jó konstrukció, én idén már 5 játékot kitoltam onnan (január első két hetében szabin voltam, azért ezt hozzá kell tenni), de a kölök is belekezdett többe a PC-jén a kínálatból.
Mondjuk, ha tényelg csak a gamepass érdekel, akkor egy halom játékot már Androidos tableten/telefonon is tudsz tolni a kínálatból. Kell hozzá normális net, de nem vészes a lag. Mondjuk nekem előbb volt GPU, a kölök miatt, és miután kipróbáltam pár játékot telefonon (meg beesett a nem várt év végi bónusz),beújítottam egy Series S-t (csak 1080p-s TV meg monitor van itthon, nem is tervezzük a frissítést még legalább 2 évig). Kellemes csalódás, kicsi, csendes és kapni is lehet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#268966) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni hogy ps4 milyen videó formátumokat játszik le? Elméletileg támogatott formátumot próbáltam, h264, pendriveot próbáltam exfat és ntfsben is, és a mappában nem látja a fájlt. Eddig bármit próbáltam semmi.

(#268967) tboy93 válasza penge111 (#268960) üzenetére


tboy93
nagyúr

Do it. Bár őszintén szólva, szerintem neked egy Nintendo Switch jobban kézreállna.

(#268968) consono válasza Akos1994 (#268966) üzenetére


consono
nagyúr

Nem próbáltam pendrive-ot, csak egy gyors kérdés: a media playert letöltötted?

"In God we trust. All others must bring data"

(#268969) tboy93 válasza Akos1994 (#268966) üzenetére


tboy93
nagyúr

Használd a Médialejátszó lehetőséget az USB-tárolóeszközökön vagy médiaszervereken tárolt videók, fényképek, és zenék lejátszásához.
Az alábbi fájltípusokat tudod lejátszani:

USB-tárolóeszköz használatakor a videofájlokat egy mappába kell másolnod ahhoz, hogy a PS4™ rendszer felismerje azokat.

MKV
Videó: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 4.2
Hang: MP3, AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)
AVI
Videó: MPEG4 ASP, H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 4.2
Hang: MP3, AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)
MP4
Videó: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 4.2, H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 5.2 (csak PlayStation®4 Pro esetén)
Hang: AAC LC, AC-3 (Dolby Digital), LPCM
MPEG-2 PS
Videó: MPEG2 Visual
Hang: MP2 (MPEG2 Audio Layer 2), MP3, AAC LC, AC-3 (Dolby Digital), LPCM
MPEG-2 TS
Videó: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 4.2, MPEG2 Visual
Hang: MP2 (MPEG2 Audio Layer 2), AAC LC, AC-3 (Dolby Digital)
AVCHD (.m2ts, .mts)
XAVC S™ (.mp4)

forrás

(#268970) KD6-3.7 válasza tboy93 (#268969) üzenetére


KD6-3.7
őstag

HDR videót viszi? Nekem ebből nem derül ki.

(#268971) tboy93 válasza KD6-3.7 (#268970) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tudtommal nem.

(#268972) C4mp3r


C4mp3r
addikt

mivel ps5 teren siralmas a helyzet es nem ugy tunik, hogy javulni fog a kozeljovoben ezert ugy dontottem veszek egy pro-t.

utoljara ps2-m volt 20 evvel ezelott, azota xbox vagy pc ugyhogy az osszes ps exkluziv kimaradt nekem a horizon es death stranding kivetelevel, amig pc-re is megjelentek. szerencsere batyamnak digitalisan meg van az osszes igy gyakorlatilag csak a gepet kell megvenni.


nyarig ezekkel remelem el leszek, en egyszerre csak 1 jatekot tolok ugyis.

(#268973) ldave válasza C4mp3r (#268972) üzenetére


ldave
félisten

Jó döntés, jó szórakozást a játékokhoz :)

A Slime draws near! Command?

(#268974) tboy93 válasza C4mp3r (#268972) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó döntés, elleszel velük egy darabig :K

(#268975) saelin válasza C4mp3r (#268972) üzenetére


saelin
veterán

Így kezdődik mindig. Aztán majd veszed sorra a játékokat tetszik alapon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268976) FunPro válasza saelin (#268975) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez még egy pozitívuma a konzol frontnak.

PC-n már azért veszem, mert "olcsó", nem is azért, mert tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#268977) ProEvoFan válasza penge111 (#268960) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hajrá!!!!
Pont így tettem én is, bár nálunk ajándékba XSS volt a terv, de a nagyobb tároló hely és persze az erősebb mivolta miatt (és a nagy szerencse is közrejátszott, pont akkor érkezett a boltba XSX is) az XSXre esett a választás.A gamepass ultimate három évre valamelyik új Assassin's Creed fullos csomag ára. Nekem meg jön majd a PS5 valamikor, mert az Xbox a gyerekeké.
Ha még gondolkozol rajta, írj rám privátban mondom hogyan kell megoldani az olcsó gamepasst. :R

[ Szerkesztve ]

(#268978) C4mp3r válasza saelin (#268975) üzenetére


C4mp3r
addikt

uj gamek ha jonnek nem valoszinu, hogy megveszem oket 4-re, az 5 lenne a fo cel de amig lehetetlen beszerezni elvagyok ezzel. 100 korul mennek a prok apron, ilyen-olyan garival ez most teljesen uj 2 ev garival es egy jatekkal 125-ert. egyetlen bajom, hogy a 144hz g sync pc utan ez a 30 fps eleg mellbevago, kell neki ido amig a szemem alkalmazkodik, de ez az ara a konzolnak, mindig is tudhato volt.

(#268979) Silεncε válasza C4mp3r (#268978) üzenetére


Silεncε
őstag

Én ugyanígy csináltam most, csak én egy használt Slimet vettem. Kis túlzással fele annyi volt, mint a Pro (két current gen játék ára), eddig Playstation konzolom még nem volt, szóval most van mivel játszani. Egyedül a sub-1080p@30ish FPS zavar a Series X után, ami azért kitolja magából a közel 4K@stabil 60fpst. De multizni úgyis azon fogok, a PSen meg pörögnek a single játékok

(#268980) F-ECT$ válasza saelin (#268975) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most számoltam össze, kicsit több mint két év alatt költöttem 40k-t a 3 évi PS+ -ra, és 35k-t játékokra (amik mindegyikével játszottam is). Szóval nem feltétlenül kell elcsábulni :)

Dive ever, work never.

(#268981) saelin válasza F-ECT$ (#268980) üzenetére


saelin
veterán

Az jó kevés. Nekem ugyan ezek a számok vannak, csak a végén egy nullával több szerepel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268982) C4mp3r válasza Silεncε (#268979) üzenetére


C4mp3r
addikt

en ezert vettem pro-t, batyamnak slimje van, azt probaltam parszor, de annak ellenere, hogy 1080p a monitorom nagyon instabilnak ereztem az fps-t pl. tsushimaban. pro a legtobb esetben legalabb tartja a betonstabil 30at, fps modeban ami igy elfogadhato. tobbi jateknal meg a suersampling azert ad hozza a kepminoseghez. azt nem vitatom, hogy aki most olcsobol akarja meguszni a ps5-ig annak a slim egy jo opcio lehet.

(#268983) F-ECT$ válasza saelin (#268981) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk olyan 60k értékben kaptam kölcsön játékokat, igazi ezek jó része azóta már bekerült a plusba is...

Dive ever, work never.

(#268984) tboy93 válasza C4mp3r (#268982) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az utóbbi 2 évben megjelent játékokkal azért néhol már eléggé meg tud izzadni a Slim (Days Gone, Control, CP2077 stb.)

(#268985) Silεncε válasza tboy93 (#268984) üzenetére


Silεncε
őstag

Talán a Days Gone érdekel, de mint mondtam, a többire ott az SX, az meg még egy darabig nem fog izzadni (remélem) :P

(#268986) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Érdemes már ps5-öt venni? Ti váltotok?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#268987) Frod válasza FIREBLADE78 (#268986) üzenetére


Frod
addikt

Érdemesnek érdemes, de úgysem tudsz, szóval probléma megoldva.

Do you see the white shadow?

(#268988) oriic válasza FIREBLADE78 (#268986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erdemes, csak nehezen talalsz(marmint boltban rendes aron, nem apron 300k osszegert)

Live-Die-Respawn

(#268989) Moby válasza FIREBLADE78 (#268986) üzenetére


Moby
addikt

Nagy mókamester vagy! :C

(#268990) tboy93 válasza F-ECT$ (#268980) üzenetére


tboy93
nagyúr

Walletben kíváncsiságból összegeztem a PS4-el kapcsolatos költségeimet, 22 hónap alatt 358.000Ft beleforgott, amiből 28.000 visszajött eladásokból, így 330e Ft a benne lévő zseton. Konzolostól, játékostól, ps plusostól, fülhallgatóstól, mindenestől. Ha most eladnék mindent ami van, nagyon lazán visszajönne 215k és akkor kb ilyen 5k/hó összeggel lehetne kiszállni ami egy hobbira szerintem parádésan kevés. Ha megtartok mindent akkor 15k/hó, azt sem tartom soknak.

(#268991) saelin válasza FIREBLADE78 (#268986) üzenetére


saelin
veterán

Szsvsz lehet vele várni még bőven. Ha voltál olyan korán kelő hogy jutott valahonnan akkor jó, de a felárat aprókról nem éri meg. Rendelést szerintem meg már egyik bolt sem vesz fel aki garantálni tudja heteken, netán hónapokon belül a teljesítést.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268992) kovsol válasza FIREBLADE78 (#268986) üzenetére


kovsol
titán

Nekem van. Én kihagytam a PS4 Pro lépcsőt.
Egyébként meg mivel az összes PS4 cím játszható rajta így igazából nincs vesztenivaló. (kivéve ha a PS4 kamerát szeretnéd használni vele, de nincs PS VR-od)
De annyira nem nagy eresztés, hogy megértsem azokat akik dupla áron is hajlandók megvenni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#268993) tboy93 válasza FIREBLADE78 (#268986) üzenetére


tboy93
nagyúr

Idén már ne gondolkozz benne, ha nem rendelted elő :D

(#268994) F-ECT$ válasza tboy93 (#268990) üzenetére


F-ECT$
titán

Wallet alapján költöttél 330e Ft-ot, vagy ebben benne van a konzol is?

Egyébként én sem azért költök ilyen keveset, mert ne lenne miből, hanem egyszerűen így is sokkal több az olyan játék, amivel még játszani szeretnék, mint az időm. Pl 2 hete kezdtem a Death Strandinget, és eddig olyan 10 órám van benne. (Ha kevés időm van, akkor neki se állok, indítok inkább egy Fall Guyst - összességében azzal is eltöltök heti 10-20 órát, de az pár 10 percekből jön jössze.)Tuti nem végzek vele pár nap alatt, pedig a Control PS5 verziója is nagyon érdekel. És akkor még ott figyel a polcon az RDR2 és a HZD is, mindkettő 50 óra+ játékidő lenne. No meg a digitális könyvtárban is lenne még mivel játszani. Megvehetném most pl az Immortalt, mert a demo alapján tetszik, csak épp nem lenne időm vele játszani.

Dive ever, work never.

(#268995) tboy93 válasza F-ECT$ (#268994) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az nem a ps storeos wallet, direkt rá is szúrtam egy linket, hogy milyen alkalmazásra gondolok. Ez cakk-pakk, minden ami ps4-el kapcsolatos, így igen, a konzol is.

(#268996) F-ECT$ válasza tboy93 (#268995) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaaa. Így minden összeadva nekem 420k a költés 26 hónap alatt, az eladásokból visszajött 95k. És most van egy PS5-öm, amit akár 300k-ért is el tudnék adni :D

Dive ever, work never.

(#268997) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nem gondoltam volna,hogy ilyen kelendő. Legalább megmarad a pénz. Tvm sincs ami tudna 4k-t. Marad a pro.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#268998) eeXaa válasza FIREBLADE78 (#268997) üzenetére


eeXaa
addikt

..nem érdemes... drága, nem lehet kapni, rengeteg hibás van, ill. alig lesz pár cím a köv. pár évben ami ps5 exkluzív lesz, szinte minden nagy cím jön ps4 re is...
...majd 2 év múlva ha jön egy kiforrott slim, áreséssel, és tényleg lesz 3-4 kihagyhatatlan cím ami kizárólag ps5-n lesz csak.

(#268999) tboy93 válasza eeXaa (#268998) üzenetére


tboy93
nagyúr

Már miért lenne drága? Szerintem az ajánlott fogyasztói ára kifejezetten baráti. Sokkal többre számított mindenki. Az más kérdés, hogy a scalperek mennyiért adják a lerabolt készleteket, de ez idővel meg fog szűnni.

Én olyan rengeteg hibás daraból sem tudok. PS5 topikban aki kapott gépet, talán ha egy embernek volt vele problémája.

Lesznek rá azért jó exek a következő években és attól függetlenül, hogy van amelyik jön PS4-re, azért PS5-ön teljesen más lesz játszani vele. RT, 60fps, ssd stb.

(#269000) C4mp3r válasza tboy93 (#268999) üzenetére


C4mp3r
addikt

megeri a ps5, de csakis akkor ha msrp-n tud valaki hozzajutni, ami 150k a digitalnal es 185 a lemezesnel. uj generacio, gyorsabb, idotallobb, az kapja mar a full figyelmet a sonytol es a jatekfejlesztoktol is, bar az en velemenyem szerint bunronda batar meg egy prohoz kepest is.

ez most egy szerencsetlen helyzet, sajnos nagyon sok tenyezo eredmenye, hogy igy elszalltak az arak, es az biztos, hogy hosszutavon a sony rosszul jar ezzel, mert ugyan sok konzolt elad, de ha azok scalperekhez es nem csaladokhoz kerulnek a szoftvereladasok latjak karat.

engem mondjuk rettentoen idegesit, hogy xsx-et vagy ss-t barmikor tudok venni, rendes arukon, de a ps5 meg semmi 2-3 honappal launch utan meg augusztusi elorendeloket szolgalnak ki a boltok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.