Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#268601) penge111 válasza Bogyi007 (#268599) üzenetére


penge111
addikt

biztos, ez előtörténet...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#268602) Woodslave válasza penge111 (#268601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

múltkor a kiwawi1-et vettem meg, egyelőre nem jutottam a végére. Vicc hogy mindig van valami akció, közben meg még mindig nem játszottam ki ezt se, meg még ott figyel a witcher meg red dead 2 de akár a gta5 mert a sztoriján nem mentem végig. Ezért most is erős leszek és kihagyom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268603) AssAssynn


AssAssynn
őstag

#268591F-ECT$ Köszönöm a tanácsot! :R

#268592Frod Köszönöm a választ! :R Mondjuk havi 3 nívós játék már elég lenne, amennyit én játszom. :B Visszanézem a korábbiakat, hogy azok-e.
Az mindenképp hasznos infó, hogy only ps5 játékokkal is bővül a havi kínálat, mert akkor innentől a ps4 vonalat el is engedem!
Kár, hogy sok ps exkluzív cím van, amit nagyon szeretek, de gondolom ezeket inkább megvásárolni lehetne.

#268593KD6-3.7 Köszönöm a tanácsot neked is! :R PS Now-ot most olvasom, bár nekem nem pc-re kellene, hanem inkább tévén nyomnám konzollal. De akkor ez egy külön kategória a PS-en belül, aminek érdemes utána nézni.

#268595tboy93 Köszönöm az ajánlást! :R

----
Köszönöm mindenkinek a "márkafüggetlen" ajánlást. Sokat segítettetek! :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#268604) tboy93 válasza AssAssynn (#268603) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS Now hivatalosan nem támogatott Magyarországon. A héten érdeklődtem pont a Sony supportnál és nincs is információjuk arról, hogy mikor lesz elérhető.

(#268605) AssAssynn válasza tboy93 (#268604) üzenetére


AssAssynn
őstag

Állítólag meg lehet oldani itthon is. :B De igaz, jobb a hivatalos.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#268606) KD6-3.7 válasza AssAssynn (#268603) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A PS Now tudtommal megy Android TV-vel felszerelt eszközökön. USA account kell hozzá.TV okosito boxok, Philips, Sony modellek stb.

Stadia is elég ígéretes! Nézz utána, az is megy már sokmindenen.

[ Szerkesztve ]

(#268607) Petreszku válasza FollowTheORI (#268597) üzenetére


Petreszku
senior tag

Hatalmas játék. :)
De a Wet című játék sem volt rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#268608) Frod válasza AssAssynn (#268603) üzenetére


Frod
addikt

ITT tudod megnézni visszamenőleg a Plus-hoz adott játékokat.
November óta három játékot kapunk 2 db PS4 + 1 db PS5 elosztásban.
A régieket nincs lehetőség behúzni Plusban, mindig csak az adott havit tudod könyvtárba tenni, és amíg élő előfizetés van addig tudod használni.

Kár, hogy sok ps exkluzív cím van, amit nagyon szeretek, de gondolom ezeket inkább megvásárolni lehetne.

Az ITT felsorolt játékok pedig, mintegy bónusz kollekcióként szintén elérhetőek élő Plus mellett, PS5-ön. Ebben sok nagyobb exkluzív cím szerepel, persze akad pár hiányzó.

Do you see the white shadow?

(#268609) zojjektum


zojjektum
senior tag

Tudom elég sokára, de hosszabb kihagyás után ismét elővettem a Horizon zero dawn játékot és sikerült is platináznom. A kérdésem az lenne (amennyiben valaki esetleg tudja) hogy él e még a platináért járó avatar és téma, ha igen mennyi időre küldik? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#268610) gyuromoj válasza zojjektum (#268609) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem talán 1-2 nap múlva jött, tavaly ősszel platináztam.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#268611) zojjektum válasza gyuromoj (#268610) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm!

(#268612) AssAssynn válasza KD6-3.7 (#268606) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi a választ.
Stadiának sokat utána olvastam mostanában, de azért engedtem el, mert nem tudtam volna Chromecast Ultra + gyári kontroller nélkül kipróbálni (más kontroller sincs itthon). Laptopon nem álltam neki, meg nem is ez a cél.
Viszont ha a Now-hoz lényegében ugyanez kell (egy box meg egy joy), és az elérhető, akkor megérne egy próbát. Kérdés mennyire kell mókolni vele. :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#268613) AssAssynn válasza Frod (#268608) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszönöm a listát, kerestem az összefoglalóban, de ott csak egy halott link volt. Úgy látom, itt vannak jó címek is. :K Kár, hogy ami kikerült onnan, az engem is elkerült. :DDD

Megerősítettél abban, ha a Plust választom, akkor mindenképpen PS5-ben gondolkodjak. :K

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#268614) ludnik


ludnik
tag

Amerikai és magyar 14 napos PS Plushoz hogyan lehet hozzájutni 2021 januárjában? Valaki adna egy linket? Köszi!

(#268615) fausto válasza AssAssynn (#268613) üzenetére


fausto
addikt

A PS Now megy itthonról, ha UK profilt csinálsz és nem stream-eled a játékok (nagy részét), hanem le is lehet tölteni. Ps4-en A ps4 és ps2 játékok nagy része letölthető, a ps3 címeket a felhőben mennek.

(#268616) Lackooo84 válasza ludnik (#268614) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha a PS store keresőbe beírod, h trial nem hozza fel?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#268617) saelin


saelin
veterán

Ezt a Ghost Recon Breakpoint free weekend-et a "try free demo"-val lehet igénybe venni? Storeban nem találtam külön trial-t vagy hasonlót.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268618) conorr válasza Bogyi007 (#268599) üzenetére


conorr
tag

Én a Kiwami-t nem ajánlanám kezdésnek, a 0 után szörnyű élmény. :D Ahogy eddig a széria részeit játszottam: Judgment, Yakuza Like a Dragon, Yakuza 0. Most a Kiwami 1 nál tartok és a 0 után nem ajánlanám kezdésnek, sokkal kevesebb pénzből készült és kevésbé csavaros történet. A 0 szerintem tökéletes volt arra, hogy legyen kedvem kijátszani a Kiwami-t, de magába lehet megfeküdte volna gyomromat. Eddig mindegyik játszott részben megcsináltam az összes mellék küldetést (Yakuza 0-ba 100+ órám van kb), a Kiwami lesz az első amiben csak végig rohanok a történeten, mert lelketlenek a mellék küldetések, amik a játék egyik fő báját adják. Persze ez egyéni vélemény.

(#268619) saelin válasza AssAssynn (#268612) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem Magyarországról felejtős a Now ha a streaming részéről van szó. Stadiához mérten nagyon inputlagos. A PS4-es játékok már elvileg letölthetőek a gépre mintha megvetted volna őket, ami azért már eléggé gamepass-os. Ha tényleg előfizetéses rendszert keresel, akkor az Xbox ökoszisztéma sokkal jobb választás lenne neked. Veszel egy Xbox Series S-t vagy X-et és már mehet is vele a móka. Rengeteg jó játék van a gamepass-ban és a Microsoft exkluzívjai a jövőben egyből bekerülnek majd.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268620) tboy93 válasza saelin (#268619) üzenetére


tboy93
nagyúr

A stadia tok mas foci mint barmilyen mas streaming szolgáltatás. Ott a dedikalt stadia kontroller közvetlenül kommunikal a routerrel, ezert tud sokkal kevesbe lagos lenni mint barki mas cucca.

(#268621) AssAssynn


AssAssynn
őstag

#268615fausto "ha UK profilt csinálsz és nem stream-eled a játékok"
Na várjunk, ez mindkettő feltétele? Tehát a PC része kizárva (ahol csak a strem megy), és csak egy konzollal tudom megoldani itthonról?

#268619saelin Épp az elmúlt percekben filóztam, hogy kihagyom a konzol részét a dolognak, a laptopomat kötöm a tévére, és akár GPU akár PSN esetében, a felhőben oldanám meg a dolgot. De mindig van egy fordulat ami kibillent, és újra kell tervezzek. :DDD Akkor ezek szerint PSN-ben kizárólag konzollal együtt gondolkodjak. Köszönöm ezt is és a másik ajánlást is. :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#268622) predakon válasza saelin (#268619) üzenetére


predakon
őstag

Nem elvileg hanem letolthetoek. Teljesen jol mukodik a now itthon is, en 100/100as nettel hasznalom.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#268623) fausto válasza AssAssynn (#268621) üzenetére


fausto
addikt

Bocsi, tényleg kicsit kaotikusan írtam :) Szóval külföldi profil kell (pl. UK)
PS4-n lehet stream-elni a játékokat (PS2, PS3, PS4) vagy le is lehet tölteni (PS2 és PS4)
PC-n csak stream van, ott nem lehet letölteni

(#268624) AssAssynn válasza fausto (#268623) üzenetére


AssAssynn
őstag

Oké, tehát akkor a lényeg, hogy működik PC-n is, csak ott értelemszerűen a stream. :K Köszi.

szerk.: Persze azzal együtt "működik", amit feljebb írtak, tehát input-laggosan.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#268625) ludnik válasza Lackooo84 (#268616) üzenetére


ludnik
tag

Csak PS Now 7 napos trial van. Azzal le lehet szedni a PS5 PS Collectiont, meg a havi játékokat a PS Storeból?

(#268626) saelin válasza tboy93 (#268620) üzenetére


saelin
veterán

Én a DualShock-al tolom néha a pro játékokat rajta és teljesen olyan mintha gépen játszanám. Egyszerűen nem érzik hogy az egy stream. A képminőség az már más kérdés... Bizonyos játékoknál nem olyan tiszta a kép mintha natívan futna, de ez már nagyon sávszélesség kérdése. Nálam általában 200 mbps szokott meglenni aminek elégnek kellene lennie egy normálisabb bitrátához. :F Gondolom terhelés függvénye is a szerverek felé.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268627) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszönöm srácok a segítséget, azt hiszem kipróbálom a Yakuza Zerot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#268628) FunPro válasza saelin (#268586) üzenetére


FunPro
senior tag

Én ebbe a szinkronnélküliségbe az Okaminál futottam bele először.

Sok gameboy játékkal játszottam, így nem rettent/rettentett meg, ha csak szövegbuborék van/volt, szöveg nélkül. Megszoktam. Viszont az Okami volt az első olyan játékom, ami azért nagy ugrás volt a gameboy-hoz képest és még sem volt benne szinkron.

Mondjuk ha jól emlékszem, a final fantasy-k alatt sem volt szinkron, de ebben nem vagyok biztos.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#268629) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

Újra akciós az EA Play 380 Ft [link]

(#268630) FunPro válasza RangerFox (#268594) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából nem is csak a játékstílus, ami nagyon japán.

A karaoke, a kiskocsi versenyek, a pajzánkodás, a minden.

Ehhez a játékhoz valamilyen szinten benne kell lenni a japán kultúrában, hogy az ember ki tudja élvezni. Aki nem animéken szocializálódott, nem is tudom, mit gondolhat egy yakuzáról. Biztos csak pislog. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#268631) erahurka válasza FunPro (#268630) üzenetére


erahurka
félisten

A Judgment teljesen jó szerintem nagy japán ismeret nélkül is. Bár előtte lenyomtam egy Yakuzát amit PS Plusban adtak (Kiwami azt hiszem?).

(#268632) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Resident Evil Village - május 7. (PS4/PS5)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#268633) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Resi 8 május 7. PS4 és PS5 :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#268634) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Azért a demo jöhetett volna PS4-re is most, ha már PS5-öt nem lehet kapni :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#268635) saelin válasza FunPro (#268628) üzenetére


saelin
veterán

Amelyik Yakuzával játszottam nem az volt a baj hogy nem volt szinkron, hanem hogy volt ahol volt és volt ahol nem. Sőt, még néhány átvezető is ilyen merev képes diavetítés volt. Ez annyira hullámzó minőséget éreztet az emberrel hogy csak na.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268636) fausto válasza gyuromoj (#268632) üzenetére


fausto
addikt

Arról van infó, hogy kap VR támogatást?

(#268637) gyuromoj válasza fausto (#268636) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt passzolom.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#268638) Woodslave válasza gangstagergo (#268629) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt hiszem ideje a Fallen Ordernek.. Már ha nem csak első fecskéknek jár ez a kedvezmény (nem néztem utána)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268639) tboy93 válasza Woodslave (#268638) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez esetben regisztrálsz egy másik accountot és arra veszed meg. Ha letöltötted akkor már szerintem úgyis tudsz a main acc-al játszani.

[ Szerkesztve ]

(#268640) Frod válasza Woodslave (#268638) üzenetére


Frod
addikt

Nálam full price-t mutat (novemberben lőttem be először), szóval esélyes, hogy csak újoncoknak.

Do you see the white shadow?

(#268641) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

Ghost Recon Wildlandset platinázom épp. Már csak a 3 trophy hiányzik, mindegyik a skillek maxolásáról szól, ehhez resourceokat kéne farmolni. Embertelen sok kell, amin valamennyit segítettek bizonyos exploitok az 1.04-es patchig, utána ugyanis fixelték őket.

Lemezes verzióm van, szerintetek ha leszedem a játékot, felrakom újra, de nem engedem hogy felpatchelje, akkor fogok tudni játszani a meglévő karakteremmel?

(#268642) Frod válasza tboy93 (#268641) üzenetére


Frod
addikt

Nekünk nem volt gond vele, mármint igen, sajnos ha minden szir-szart megcsinálsz, akkor is kell grind a végén, mert lehetetlen összeszedni a kellő hozzávalókat, de volt egy location amit gyorsutazással újra és újra kiszedtünk, mert olyankor újra spawn-ol.
Montuyoc provincia, a tó fölött, ahol a Deserter mission is van, itt mindig elment egy konvoj, amiből lehetett lootolni, és kb 1 perc egy kör. Aztán újra. és Újra.

Do you see the white shadow?

(#268643) tboy93 válasza Frod (#268642) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, próbáltam, de a legfrissebb verzióban egyszer kiszeded a convoy-t és utána nem spawnol újra, hiába gyorsutazol. Volt több ilyen location is a mapon, mind megszűnt. 29 skill hiányzik még, már rég összeszedtem mindent, minden acsi megvan ezeken kívül, minden collectible, egy cirka 20 órája már max levelen vagyok a karakterrel... Eléggé elszámolták ezt a trófeát.

[ Szerkesztve ]

(#268644) Frod válasza tboy93 (#268643) üzenetére


Frod
addikt

Hát a játék '17 márciusi, mi '18 telén fejeztük be, szóval addigra tuti túl voltak az 1.04-en, és mégis működött. De akkor próbáld ki a lemezes 1.00-ás megoldást, bár nemtudom a save file-t kezeli-e.
Igen, sajnos nem sikerült jól belőni. Én ennek az ellenkezőjét is utálom, amikor a játék felénél maxos a karakter, de ez is idegesítő.

Do you see the white shadow?

(#268645) saelin


saelin
veterán

Ma délután kipróbálom a Breakpoint-ot. Nekem a Wildlands kimaradt, így viszonyítási alapom nem lesz. A Division eggyel játszottam pár órácskát, de azt is soloban... Kíváncsi vagyok milyen lesz. Eléggé ritkán kerül elém TPS játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268646) tboy93 válasza Frod (#268644) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezaz, hogy nem tudom hogy az ubi szerverén van-e a karakter vagy a ps4-es save filet használja hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#268647) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Juhú... kipróbálhatom ezt a fost.... (mikor 2 hete jelentkeztem a bétára még nem tudtam miről van szó...) :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#268648) saelin válasza Lackooo84 (#268647) üzenetére


saelin
veterán

Ez meg mi?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268649) Frod válasza saelin (#268648) üzenetére


Frod
addikt

Az új Resi multija.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#268650) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

"Magyarodik" a store a webes felületen. Emiatt megint szarakszik az egész. :DDD

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.