Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255757) penge111


penge111
addikt

Anno nagyon nagyon rég nekem kimaradt a ps2-es éra, mert hosszú évekig Pc master racer voltam. De már akkor is imádtam a jrpg-ket. Így ps2 emuval toltam a játékokat ;] . Szóval, akkor gyerek cipőben járt az emuláció. Akkor pörgettem ki az FF X-et, sajnos az emu miatt messze nem volt teljes az élmény. Beszereztem a Hd változatot, vagy két éve ül a polcon. Úgy voltam vele ez már megvolt marad a végére, vagy megy a levesbe. Milyen jól tettem, hogy nem adtam el. Szerintem nagyon jól sikerült a játék feltupirozása, csak pár npc maradt elnagyolva, de grafika területén tisztességes munkát végeztek. Az újrakomponált zenéktől meg teljesen elájultam, fantasztikus! Még csak 20 óra szaladt bele, ugyan a leglineárisabb FF-ek egyike, de számomra ez egy csodàlatos alkotás. A történet, a karakterek, a világ, harc, a fejlesztési rendszer, a zene zseniális. Van benne egy megmagyarázhatalan dolog, ami miatt imádom. Ez az a dolog, ami nekem hiànyzik a későbbi FF-ekből. Akik szeretik a körökre osztott harccal operáló jrpg-ket vétek lenne kihagynia ;) Kíváncsian várom, hogy az FF VII Remake milyen hatással lesz rám, mert azt tartom a legjobb FF-nek, a VI-tal karöltve.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.