Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249551) Carlos Padre válasza Mezcal (#249550) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Korai lenne még.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249552) oriic válasza hombre[EU] (#249545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DS-nél sem volt gondom ezzel. A lore érdekelne nagyon, mert ugye részben atom sci-fi az egész, azokat meg szeressük ugyebár. :)

Live-Die-Respawn

(#249553) hombre[EU] válasza oriic (#249552) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezekbōl azért kiderül,hogy többnek íródott,mint ami lett belōle, de a callofduty kampányok után elsōre nem olyan rossz próbálkozás :) remélhetōleg a második összeszedettebb,éretebb lesz questekben is

Life, Uh, Finds A Way

(#249554) Szabi® válasza Wesder (#249549) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez minden játékra igaz lesz ? Ha van 52 játék a könyvtáramban,abból ami nem lesz kompatibilis nem jeleníti meg :F

(#249555) WaterWave


WaterWave
veterán

Egyetlen dolog ami zavar engem az a színe. Még a konzolnál elmegy, de nem tudod annyit mosni a kezed és annyira tiszta lenni, hogy egy két órás játék után a kontroller fehér színe ne legyen retkes a kezedtől.
Ha viszont a kontroller fekete lenne akkor a gépnek is passzolnia kéne hozzá.
Abban bízok lesz majd másik szín variáció a startnál, vagy megoldás erre, mert ha csináltak két fajta konzolt, (lemezes, digitális), akkor remélem erre is figyeltek. Nálam ez a sok fehér zavaró. Viszont nagy piros pont a Sonynak, hogy megmerte lépni a konzol bemutatást, mert én egy fillért nem raktam volna arra, hogy látok konzol leleplezést.

Lemezes és digitális verziót viszont nem nagyon értem a Sonynak, mert nem jelenthető ki 100%-osan hogy aki digitális verziót vesz, annak a jövőben ne kelljen vagy nem kellhet a cd.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#249556) Carlos Padre válasza WaterWave (#249555) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nemrég volt hír róla, hogy a digitális vásárlás bőven 50% felé emelkedett a lemezessel szemben, szerintem tudják mit csinálnak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249557) .LnB válasza oriic (#249539) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg, csak éppen nem annyira nagy cucc, mit aminek elsőre mutatja magát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249558) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na jó reggelt evribudi!

Amit ki tudtam mazsolázni, azt megnéztem. Őszintén szólva én durvább felhozatalra számítottam, de azért így sem olyan rossz ez kezdésnek. Ami érdekelni fog, az a Ratchet, Pókember (talán), GT 7 meg a Resident Evil 8 (bár az ugye nem lesz exkluzív).

Maga a gép pedig fura, de nem néz ki rosszul, viszont az eddigiek alapján szerintem ez nem lesz Day 1 vásárlás.

Sic Parvis Magna

(#249559) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha ez a TLOU2, Ghost of Tsushima, Valhalla trióval jön ki akkor azt mondom itt a pénzem, de így semmi késztetést nem érzek.
HZD2-nek is nagyot kéne gurítani egy day one vásárláshoz, aztán ki tudja mikor jelenik meg az is.
Én nem nagyon éreztem a generációváltás szagát a levegőben egyik gyártó esetében sem, a kötelezőt hozták, de többet nem, meglátjuk mit hoz az előttünk álló 1-2 év, hogy elkapjanak engem is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#249560) .LnB válasza S e t h (#249559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:K Hát igen..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249561) eeXaa


eeXaa
addikt

Hát nem lett magasra rakva a léc. Remélem X ék ezen felbuzdulva robbantanak júliusban.

(#249562) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249563) .LnB válasza eeXaa (#249561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Robbantottak ők tegnap is. Maguk alá. :U Csak viccelek. Biztos nyerik a kövi gen-t. :K

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249564) Carlos Padre válasza eeXaa (#249561) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én inkább csak kíváncsian várom mivel?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249565) .LnB válasza Carlos Padre (#249564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249566) ProEvoFan válasza S e t h (#249559) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez arra volt jó, hogy a ps tulajok jelentős része maradjon ps vonalon.
Szerintem nyáron még kapunk plusz ps5 ex címeket.Nem durrantottak el mindent.
GOW 2, Thor vs Kratos fight, és fel is robbant az internet. :K

(#249567) .LnB válasza ProEvoFan (#249566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerinted 2 év alatt összerittyentenek egy új GoW-ot? Vagy bemutatják, és majd 21 második felébe jön?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249568) 30z.Samu válasza .LnB (#249567) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem is rittyentenek össze, egy trailer-t simán összedobnak, hogy addig is rájuk figyeljenek. :))

Sic Parvis Magna

(#249569) .LnB válasza 30z.Samu (#249568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tartom elképzelhetetlennek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249570) #09990144 válasza 30z.Samu (#249568) üzenetére


#09990144
törölt tag

Jaja, az idei játékokat is évekkel ezelőtt mutatták be. Simán jöhet egy GoW trailer is, aztán majd jön 2021-2022-ben.

(#249571) malystryx válasza oriic (#249552) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia! Nem ehhez a hsz-hez, de én is merem ajánlani a HZD-t, nálam az első platina volt, a harcrendszer és ahogy az állatok/robotok kinéznek, az vitt mindent. Szinte mindenhová gyalogszerrel mentem, de lehet némelyiken lovagolni is, és ezzel együtt "lóháton" harcolni nekem nem jött be, sőt ki sem próbáltam, de ez megint egy plusz-t ad hozzá, loot-ban meg nem lesz hiány az is biztos. :C

(#249572) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#249562) üzenetére


Bogyi007
veterán

Összeveszett a fejlesztőcsapat a Microsofttal vagy ez mégishogy?
Én úgy tudtam hogy ők Microsoft Studioshoz tartoztak...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#249573) oriic válasza .LnB (#249567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mostani bemutatón is volt 2021es cím, szóval miért ne?

Live-Die-Respawn

(#249574) .LnB válasza oriic (#249573) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi, csak azt én még korainak tartom. Ennyi. Pedig nem hülyeség, mert az engine is kész van, szóval rövidebb időbe is tellhet elkészíteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249575) Imilenni


Imilenni
addikt

Valakit nem érdekel Ghost of Tsushima lemez?
Én csak a tok miatt veszem, legalább szép 6 mátyással olcsóbb lenne így, egyszerű tokban!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#249576) Tuomas válasza Carlos Padre (#249556) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha veszek nextgent, akkor én tuti a lemezmeghajtó nélkülit veszem meg.

(#249555) WaterWave
Azt én is remélem, hogy lesz csak fekete színben is. Vagy valami más, csak ne fehér.

We were here

(#249577) penge111 válasza oriic (#249573) üzenetére


penge111
addikt

Ha jól emlékszem még 2022-es is volt valami után bigyesztve.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#249578) jupp008 válasza penge111 (#249577) üzenetére


jupp008
senior tag

Pragmata

(#249579) ImACeltic válasza eeXaa (#249561) üzenetére


ImACeltic
őstag

Akkor én biztos másik eventet néztem. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#249580) Imilenni válasza ImACeltic (#249579) üzenetére


Imilenni
addikt

Hagyd, nem lehet minden Krekdávn három szint ;)

Press "F" to pay respects.

(#249581) .LnB válasza ImACeltic (#249579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sőt, jobb ha tudjátok, hogy nem is volt jó event:

"Sokan csalódottan zárták az eventet, főleg a PS4-es topikban adtak hangot ennek."
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249582) adakiller


adakiller
senior tag

PC-n böngészőből meg lehet nézni, hogy a saját accountomhoz milyen játékok tartoznak? szeretném kilistázni.

(#249583) eeXaa válasza Imilenni (#249580) üzenetére


eeXaa
addikt

Nem trollkodásból, de a Halo, Hellblade (Forza) felhozatal nyitáskor tönkreveri azt amit itt láttam az első évben... Pont amikor a legfontosabb hogy az emberekhez eljusson melyiket éri meg majd venni karácsonyra, ill jövőre.

(#249584) Zoleee83 válasza eeXaa (#249561) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mit robbantanának? Önmagukat? :D
Ha már ide tévedtél trollkodni, saját bevallásuk szerint sem lesz még jó ideig új belsős címük, sajnos..
Millió indie cím, az 1-2 évenkénti Forza meg copy-paste más-más környezetben, mutathatnának valamit végre, hogy kedvet kapjak egy SX-hez..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#249585) Batyops válasza eeXaa (#249583) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hellblade nem fog nyitáskor jönni Xboxra. Tegnap olvastam hogy Unreal engine 5 van a játék alatt szóval max 21-22 amikor megjelenik. Az unreal 5 engine meg nincs kész.

(#249586) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#249584) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért a Halo oda fog b@szni szerintem. :)

Sic Parvis Magna

(#249587) Imilenni válasza eeXaa (#249583) üzenetére


Imilenni
addikt

De azok nem ex címek! Azt ne felejtsd el, Sony meg ráér, ha nem árazza be rosszul, szinte biztos hogy inkább a PS fog fogyni.
Pár X-es ismerősöm is PS-re fog váltani a mostani genben, hiába erősebb az X, PC-re is elérhetőek a játékok.

Press "F" to pay respects.

(#249588) BoneDragon válasza eeXaa (#249583) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont te kellettel ide. Ja nem.

(#249589) Batyops válasza ProEvoFan (#249566) üzenetére


Batyops
aktív tag

Egyetértek. Mondjuk én azt már eddig is tudtam hogy nem fogok váltani. Ha minőségi játékokkal szeretnék játszani akkor csak a Ps.

(#249590) oriic válasza jupp008 (#249578) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk az amúgy is multiplatform.

Live-Die-Respawn

(#249591) eeXaa válasza Imilenni (#249587) üzenetére


eeXaa
addikt

nem tartom valószínűnek hogy a konzolosok next gen váltás előtt azon gondolkoznak hogy az új xbox játék frankón fog futni a félmillás géming pécémen.
....exklúzivok azok, amik a legolcsóbban xbox-al lesznek elérhetőek... ps-re nem jönnek.
...sőt! 2 évig ki sem kell köhögni egy uj konzol árát, mivel minden jön még a régi FAT ra is.

[ Szerkesztve ]

(#249592) Dvix válasza Batyops (#249589) üzenetére


Dvix
senior tag

Azért ez egy kicsit erős "Ha minőségi játékokkal szeretnék játszani akkor csak a Ps." :B
Inkább mond úgy, hogy a választott platformod és imádod, azt még megértem. :U

(#249593) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én meg kb leszarom ezt a "konzol háborúsdit", megveszem mindkét konzolt azt csókolom,mert megérdemlem😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#249594) .LnB válasza KoNZoLik@ (#249593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert te már öreg vagy és ezáltal bölcs is. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249595) Dvix válasza KoNZoLik@ (#249593) üzenetére


Dvix
senior tag

Nah ez az a mentalitás amit 100%ban támogatok! :DD Minden kell! Ahahaha! :C De én is így vagyok vele. PC/Xbox/ps4 minden jöhet! :K

[ Szerkesztve ]

(#249596) KoNZoLik@ válasza .LnB (#249594) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ennyike :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#249597) Batyops válasza Dvix (#249592) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát pedig nem áll távol az igazságtól a tucat szarok nem tudnak érdekelni. A jó sztori központú játékokat szeretem a PS ex.címek pedig ezekben jók hozzáteszem ez csak az én véleményem ami biztos nem tetszik mindenkinek ,de hát nem vagyunk egyformák.

(#249598) eisento


eisento
addikt

Urak tudja valaki az astro gamingnek van magyarorszagi szervize?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#249599) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!
PS4 pro ethernet portja eltört és lötyög benne a kábel. Érdekelne, hogy a csatlakozók SMT vagy TH kivitelűek? Képekről nem nagyon tudtam megállapítani.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#249600) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hol vannak a LoU 2 tesztek? Nem ma reggel 9-ről volt szó?

Szerk: közben szállingóznak...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.