Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248651) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#248649) üzenetére


hombre[EU]
veterán

transform után meg beállt 160-170 közé :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#248652) felixo válasza penge111 (#248648) üzenetére


felixo
őstag

Köszi a leírást. Én 1 hete kezdtem el az Origins-t (korábban nem játszottam egyik AC-vel sem), de nagyon megfogott. Erősen gondolkozom, hogy megveszem ezt a verziót :

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#248653) belan válasza gyuromoj (#248632) üzenetére


belan
addikt

Egyszer már szét kaptam nem teljesen csak le vettem analóg gombokat és levegőt fújtam be mondom most szét szedem teljesen azt a egyik csavar se jött már ki rendesen fel idegelt ketté törtem a egesz kontrollert a picsáb@. Vicc hogy ilyen sz@r minőség nem
éjjel nappal játszottam rajta és le se ejtettem egyszer se. ;] Lehet pár ezere forintért meg csináltak volna ki tudja. :W

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#248654) Madoc válasza modflow (#248546) üzenetére


Madoc
veterán

Már csak 3 ember kell!!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#248655) syler123 válasza belan (#248653) üzenetére


syler123
veterán

Nekem a fél évessel ugyanez van, csak jobb analog. Lehet a next genben már nem a Ps-t fogom választani. Hulladék minőség mind a gép, mind a joyok. Játékok azok jók, de hogy a többi hogy lehet ekkora hulladék. Van egy 13 éves xbox 360 controllerem, na az kapott hideget meleget és semmi baja, sőt még a gép is működik.

(#248656) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nektek feltűnt ez a The Last of Us easter egg az Uncharted 4-ben?

Ez pontosan vajon hol lehetett? Nekem csak a vége jut eszembe, amikor kiúsztunk a robbanó hajóról. Máshol azt hiszem nem kellett víz alá merülni.

Sic Parvis Magna

(#248657) RangerFox válasza 30z.Samu (#248656) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem egy akvárium. Vagy Nate házában, vagy az irodájában, már nem emlékszem.

(#248658) #09990144 válasza 30z.Samu (#248656) üzenetére


#09990144
törölt tag

Még viszonylag az elején volt egy fejezet, amikor fel kellett hozni a felszínre egy elsüllyedt konténert. Talán ott lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#248659) Wesder válasza 30z.Samu (#248656) üzenetére


Wesder
félisten

Dying Light-ban is volt Clicker, nem is egy. Egyébként jópofa EE.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248660) 30z.Samu válasza #09990144 (#248658) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tényleg, a legelején kellett búvárkodni. :K Na az rohadt látványos volt, amikor Nate-et kiemelték a vízből.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#248661) ProEvoFan válasza felixo (#248652) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A szezonbérletet mellett benne van még a Assassin's Creed III és a Assassin's Creed Liberation remastered is.
Akkor ez kb 250 óra játékidő? :)


penge111
Ennyi.Nem kell mindenben a Witcher 3 mélységeket keresni, mert akkor csak a csalódás marad.

[ Szerkesztve ]

(#248662) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Stickekre gumit honnan tudok beszerezni? Külföldi oldal most nem jatszana

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#248663) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Szerintetek lesznek még a Days of Playhez új akciók, vagy ennyi ami most van?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#248664) ProEvoFan válasza Woodslave (#248662) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#248665) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#248664) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Neki sztem nem ez kell...

The Truth is out there...

(#248666) Woodslave válasza Lackooo84 (#248665) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt a problémát kellene orvosolni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#248667) RudY


RudY
addikt

Érdekes ez a Days Gone stat: link
Főleg a Popularity by country :DDD

(#248668) Wesder válasza RudY (#248667) üzenetére


Wesder
félisten

Sokat dob rajta a magyar felirat, mert egy vilàgnyelv megtanulàsa ennek a "maroknyi" embernek igen csak problémàs.

Egy olyan statisztika érdekelne hogy hànyan vitték végig, illetve hol adtàk fel a legtöbben a jàtékot.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248669) 30z.Samu válasza Woodslave (#248666) üzenetére


30z.Samu
félisten

What a... :Y

Sic Parvis Magna

(#248670) proly01 válasza 30z.Samu (#248660) üzenetére


proly01
őstag

A 12. Fejezetben van(at the sea),hogy a homokos szigeten le tudsz menni az elsüllyedt kincses hajó alá. Rögtön az elején a fejezetnek.

....Pr:)ly....

(#248671) Nayrobi válasza Wesder (#248668) üzenetére


Nayrobi
őstag

A trófeáknál meg lehet nézni, hogy hány százalék vitte végig a játékot.

(#248672) 30z.Samu válasza proly01 (#248670) üzenetére


30z.Samu
félisten

Durva, illetve az is, hogy már akkor dolgoztak a LoU 2-n. Köszi. :) Amúgy ezzel a játékkal még mindig nem tudok betelni. :B

Sic Parvis Magna

(#248673) NyMRooD válasza RudY (#248667) üzenetére


NyMRooD
őstag

Valószínűleg azért ennyire népszerű, mert ezt mindenki magyar account-al vette meg, hogy meglegyen a magyar felirat is, nem pedig UK vagy USA accal.

(#248668) wesder: Én sem értem, hogy hogy van bőr a képükön, hogy jobban szeretnek a saját anyanyelvükön játszani amikor van rá lehetőség :W (Egyébként attól, hogy valaki magyar store-ból veszi meg, nem biztos, hogy magyar felirattal is játszik, de azért cserébe, hogy a Sony Magyarország fordít rá pénzt, megtiszteljük őket azzal, hogy nem a Sony Tadzsikisztán statisztikáit javítjuk)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#248674) Wesder válasza NyMRooD (#248673) üzenetére


Wesder
félisten

Ahelyett hogy a falba vernéd a fejed, ràjöhetnél hogy pont azt mondtam hogy a magyarisztàn felirat dobta meg az eladàsait a jàtéknak. Ebben nem volt semmi negatívum. Nyílvàn, ha nem érné meg akkor a Sony sem csinàlnà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248675) odinkain


odinkain
tag

Sziasztok!
Kis segítség útba igazítást szeretnék. Úgy döntöttem, hogy veszek egy gamer széket. Ebayen nézelődtem de nem igazán jutottam dűlőre. Mire figyeljek amikor nézelődök? Valaki tud ajánlani jó és megbízható márkát?

PSN: inkaoner81

(#248676) Wesder válasza Nayrobi (#248671) üzenetére


Wesder
félisten

Megnéztem. 53% az egész jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248677) Steve1207 válasza odinkain (#248675) üzenetére


Steve1207
veterán

Milyen széket vegyek topikban szerintem sokan tudnak segíteni egyéni igényeknek megfelelően is, ha linkelsz nekik vagy adnak alternatívát is.

.

(#248678) NyMRooD válasza Wesder (#248674) üzenetére


NyMRooD
őstag

"mert egy vilàgnyelv megtanulàsa ennek a "maroknyi" embernek igen csak problémàs." - Ne haragudj, de szvsz ez elég negatív megnyilvánulás, burkoltan lehülyézted azokat akik nem tudnak - elég jól - angolul.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#248679) sp8787 válasza Wesder (#248668) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell magyar felirat ahhoz ,hogy Hungary meglepoen jo helyen alljon.

Nioh
Nioh 2

(#248680) RangerFox válasza RudY (#248667) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az oldalon látható adatok megbízhatósága/pontossága már egy más kérdés.

(#248681) Wesder válasza NyMRooD (#248678) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak az oktatàs minőségéből adódóan is problémàs. Én sem tudok B1-nél jobbat, sőt az 5-6 év alatt még rosszabb is lett mert nem kellett hasznàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248682) Carlos Padre válasza proly01 (#248670) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én megtaláltam, de akkor nem esett le.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248683) Carlos Padre válasza NyMRooD (#248673) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon helyes, így látszik, hogy érdemes honosításba fektetni a kiadóknak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248684) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minecraft Dungeons:

Miután beléptünk egy ajtón, az átdobott egy másik pályarészre, ahol beleragadtunk a veranda korlátjába mindketten, mozdulni se tudtunk (elmentettem, de nem töltöttem fel a videót, ha érdekel valakit, megmutatom). Restartoltuk a pályát. Ugyan ott, bár a verandába nem ragadtunk bele, de miután bementünk ugyan azon az ajtón, "kékhalállal" (CE...) kifagyott a játék. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248685) Wesder válasza .LnB (#248684) üzenetére


Wesder
félisten

One X-en is többször kifagyasztotta a gépet, és le is kapcsolta, ha csak nem àllítottam le a jàték futtatàsàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248686) RangerFox válasza Wesder (#248681) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mondjuk egy nyelvet nem is az iskolapadban, hanem használat közben tanul meg az ember. Ahogy pl. jól vezetni se a jogsi előtti ~30 órányi kötelező vezetés alatt tanulunk meg.

[ Szerkesztve ]

(#248687) Neoteric válasza felixo (#248652) üzenetére


Neoteric
addikt

En kb fel eve vettem meg a goldot, de csak a napokban kezdtem el vele jatszani, kellemeset csalodtam, nekem tetszik nagyon, es kb egyet is ertek penge111 irasaval. Mondjuk en alapbol szeretem az ilyen lootolos openworldoket, ugyhogy lehet kicsit elfogult vagyok. Nem tudom hirtelen fejbol mi van extraba az ultimateben, de ha csak skinek, akkor nem biztos, hogy megeri a felarat, a gold is tartalmazza a season passt dlckkel, illetve az AC3 remasteredet.

PSN: ne0teric_sAN

(#248688) erahurka


erahurka
félisten

Az miért van, hogy mostanában ha ki van kapcsolva a konzol, és úgy nyomok webes store-ban egy letöltést, akkor nem sikerül? Régebben ha nyomtam egy letöltést, akkor ha később bekapcsoltam a konzolt, elindult a játék letöltése. Most meg csak akkor megy, ha gombnyomáskor be van kapcsolva a gép. :F

(#248689) Xaels válasza erahurka (#248688) üzenetére


Xaels
félisten

Ha kikapcsolod a konzolt teljesen akkor nem megy. Pihenőmódban elvileg kellene. Osztott profiloknál csak az elsődleges gépre működik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#248690) Kendek válasza erahurka (#248688) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szóval a böngészőben kiírja a gomb megnyomása után, hogy nem sikerült a letöltés megkezdése? Mert akkor gondolom megváltoztatták a funkcionalitását, és kivették a késleltetett letöltési lehetőséget.

(#248689) Xaels: Pedig nálam is menni szokott. Meló közben mikor vásárolok akkor van, hogy rányomok a letöltésre is, aztán mikor hazaérve bekapcsolom a konzolt akkor elkezdi letölteni. Természetesen böngészőből csak az elsődleges konzolra működik.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#248691) Neoteric válasza erahurka (#248688) üzenetére


Neoteric
addikt

Nezd meg a rest mode beallitasait, hogy engedelyezve van-e az internetre csatlakozas. A gep primaryre van allitva gondolom.

(#248692) Kendek
Ha teljesen ki van kapcsolva, akkor felreertettem. Nalam a kikapcsolas = restmode.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#248692) Kendek válasza Neoteric (#248691) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a konzolja teljesen ki van kapcsolva, akkor mit számít, hogy pihenő üzemmódban csatlakozva maradna-e az internetre? :F

<-ƘƘ->

(#248693) sxxorp válasza NyMRooD (#248678) üzenetére


sxxorp
őstag

Én csak sajnálom (nem le-, csak simán), aki nem tud elég jól angolul (még jobb, ha más nyelveken is, de ez már sokat jelent, nagyjából elég is). Rengeteg területen magasabb színvonalú, szélesebb körű információhoz lehet jutni, korlátlanabb az élmény. Most már arra sem nagyon jut idő és pénz, hogy esetenként a magyar nyelv világszínvonalú leleményességét csempészve a szinkronba, fordításokba jobb lett a 'magyar' verzió, mint az eredeti.
Szakmai érdeklődési területemen, de szerintem ez a legtöbb esetben igaz, akár a főbb művek töredéke jut el addig, hogy lefordítsák... Utálok függeni, ha lehet csökkentem.
Szórakozásban minden játékot angolul játszok, minden filmet és sorozatot angolul nézek, főként a párom miatt angol felirattal, de azért nekem is jól jön, főleg elmebeteg tájszólás esetén. Ha kis motivációt is érez valaki arra, hogy fejlődjön angolból, akár a játékok segítségével is, hajrá! Sokkal jobb lehetőségek vannak az internet, és app-ok világában, mint régebben.

[ Szerkesztve ]

(#248694) 30z.Samu válasza sxxorp (#248693) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1

Sic Parvis Magna

(#248695) odinkain válasza Steve1207 (#248677) üzenetére


odinkain
tag

Köszönöm a segítséget!

PSN: inkaoner81

(#248696) Ogre66 válasza odinkain (#248675) üzenetére


Ogre66
kezdő

szimplan youtube "best cheap gamer chair" aztán válogatsz

(#248697) felixo válasza Neoteric (#248687) üzenetére


felixo
őstag

Az ultimate olyan árban van, mint a gold szokott akcióban lenni. Csak ezért gondolkozom ezt megvenni.

Redmi Note 9

(#248698) Lackooo84 válasza Woodslave (#248666) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na erre gondoltam én is. Van egy pár ilyen kupakom, merre vagy?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#248699) predakon válasza sxxorp (#248693) üzenetére


predakon
őstag

+1, mindent angolul jatszom, sot minden eszkozomet angolra vagy nemetre allitom

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#248700) james001


james001
veterán

Nah,előrendelve. De sok van még a megjelenésig :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.