Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249401) marilllyo válasza oriic (#249345) üzenetére


marilllyo
veterán

Gáz, hogy jobban érdekel mint a Lou 2? :D Nincs "csillogószemekkelnézős" smile, amiből most 45-öt kapnál tőlem. Igen...Te...csak Te. :B :B :B

*mondjuk gyanús ez nekem.... Nyilván csak a kampány lesz játszható, mint az MW2 esetében. Így viszont, annyirán mán nem is izgat. :(

**na persze ettől függetlenül megveszem... ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#249402) AxBattler válasza modflow (#249380) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor lehet megnézem még ma! :R

Csak akkor meg utána itt ragadok, a topikban... :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#249403) stilo18 válasza ldave (#249389) üzenetére


stilo18
addikt

Melyik típus? Engem érdekel... :))

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#249404) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ez de rohadtul fog hiányozni ps5ön.

:W

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249405) ldave válasza stilo18 (#249403) üzenetére


ldave
félisten

TV? 50GT60, 2013-ban vettem, azóta teszi a dolgát :)

A Slime draws near! Command?

(#249406) Wlac válasza Carlos Padre (#249404) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, ez elég röhejes. Anno meguntam és inkább vettem egy 2TB-s meghajtót, de az SSD csere lehet nem lesz annyira olcsó a következő generációban.

“The wha-"

(#249407) 30z.Samu válasza Wlac (#249406) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már ha lesz erre lehetőség nem forrasztva lesz.

Sic Parvis Magna

(#249408) sittes79


sittes79
addikt

2 órás lesz

(#249409) 30z.Samu válasza sittes79 (#249408) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én majd csak holnap tudom meg mi volt, van egy olyan sanda gyanúm. Hajnalban kelni kell. :(

Sic Parvis Magna

(#249410) Kendek válasza 30z.Samu (#249407) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az integrált belső tárhelyet nem lehet majd cserélni (nyilván forrasztva lesz), hanem lesz mellette egy M.2 foglalat, és abba pattintható majd kompatibilis - bizonyosan jó drága, felső kategóriás - SSD.

<-ƘƘ->

(#249411) 30z.Samu válasza Kendek (#249410) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most már ezt is tudom, köszi. :R

Sic Parvis Magna

(#249412) KaitouP válasza sittes79 (#249408) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor ezt most lehet nézni PS-en keresztül is ezzel az event jelentkezéssel, illetve az auto-joinnal?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#249413) erahurka válasza Kendek (#249410) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom meg lesz mondva milyen sebességet kell tudnia az optimális működésnek, azt' annyi. Nem hiszem hogy annyira horror ára lesz majd egy kompatibilis NVMe meghajtónak.

(#249414) Wesder válasza erahurka (#249413) üzenetére


Wesder
félisten

Elméletben csak Sony àltal jóvàhagyott SSD-k mehetnek majd bele. Ez a lista majd folyamatosan bővülni fog idővel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249415) felixo


felixo
őstag

Redmi Note 9

(#249416) Wlac válasza erahurka (#249413) üzenetére


Wlac
Ármester

Bennem még aktívan él a PS Vita kártyák ára. A Sony meg a jó fejség... :D

“The wha-"

(#249417) RudY válasza felixo (#249415) üzenetére


RudY
addikt

Akkor most inkább megelőzték az alzát. :DDD

(#249418) Kendek válasza Wlac (#249416) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt majd teljesen általános M.2-es SSD-vel lehet bővíteni, csak meg kell felelni bizonyos sebességbeli követelményeknek. Ezt tesztelni és listázni fogja a Sony, és majd ezekből lehet válogatni. Viszont egyelőre ez a felső kategóriás modelleket fogja jelenteni, amiknek persze meg is fogják kérni az árát. De még mindig olcsóbbnak ígérkezik mint egy egyedi szabadalmaztatott megoldás.

<-ƘƘ->

(#249419) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Street Fighter 6

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249420) saelin válasza .LnB (#249378) üzenetére


saelin
veterán

Töröltem a csecst és ez fogad... fura lesz. Nekem eddig mindig az agresszív sisakos fickó voltál.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#249421) .LnB válasza saelin (#249420) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Crosby abszolút nem agresszív. :)
Ez az új arckép tökéletesen prezentálja, hogy milyen jó szemem van a játékokhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249422) stilo18 válasza ldave (#249405) üzenetére


stilo18
addikt

Azt nem csodálom, hogy nem szeretnéd cserélni :C

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#249423) Ateszpapa válasza 30z.Samu (#249409) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem fogsz lemaradni semmiről. Reggelre legalább összeszedik a fontosabb infókat. :)

(#249424) 30z.Samu válasza Ateszpapa (#249423) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, teljesen mindegy hogy este vagy reggel kerülök önkívületi állapotba valamelyik játéktól vagy magától a konzoltól. :D

Sic Parvis Magna

(#249425) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Van itt olyan aki grounded nehézségi fokon tolta ki a The Last of Us-t? Én azon tolom, most jön a tél, de minden 4+ fős enemy csoportnál szopok, mint állat. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#249426) Gery9112 válasza ImACeltic (#249425) üzenetére


Gery9112
őstag

Jelen, a Trónok Harcában is kemény volt mikor megérkezett a tél. :DDD Ha ott tartasz ahol gondolom, akkor hát ja....gyorsnak kell lenni és nem hibázhatsz.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249427) Neoteric válasza erahurka (#249413) üzenetére


Neoteric
addikt

Elejen draga lesz, perpill azt hiszem nincs is a piacon olyan ami megfelelne.

PSN: ne0teric_sAN

(#249428) ImACeltic válasza Gery9112 (#249426) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azt már említette valaki, talán pont Te, hogy amikor David-el találkozunk és utána ránk ront a sok fertőzött, akkor pontosnak kell lenni. De eddig is baszott nehéz volt, pár helyen legalább 7-8x meghaltam mire tovább tudtam menni.

Viszont!

Ez a nehézségi fokozat rákényszerített egy általam eddig nem használt taktikára, miszerint megdobom az ellenfelet téglával vagy üveggel - amitől megtántorodnak -, majd rárontok és szétbaszom a fejét.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#249429) Gery9112 válasza ImACeltic (#249428) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen lehet én voltam, hát az a rész a legnagyobb szívás az egész játékban. Hibátlanul kell megcsinálnod és próbálj meg lehetőleg fejre célozni.
Kötelező a téglát/üveget használni. Közelharcban is jól jön valamint ha észrevesznek akkor megdobni az ellent mert úgy nyersz pár másodpercet.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249430) pit stop


pit stop
addikt

Üdv urak,
Vettem egy új Ps4-et (refurbished).
A garancia matrica úgy néz ki, ahogy a mellékelt képet fotóztam. Ekkora sérülés nem számít, vagy simán elveszik gari és nem ér semmit?

Köszönöm előre is.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#249431) Neoteric válasza pit stop (#249430) üzenetére


Neoteric
addikt

Szamit. Ra is van irva, hogy ha serult vagy hianyzik, akkor a garancianak sanyi. Hol vetted?

PSN: ne0teric_sAN

(#249432) pit stop válasza Neoteric (#249431) üzenetére


pit stop
addikt

Turbado
Nem tudtam ott megnézni (kellett volna), de már ott szóltam, hogy 14 napon belül visszakapják ha valami gubanc van vele.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#249433) eisento válasza pit stop (#249430) üzenetére


eisento
addikt

ez biztos nem refurbished, nekem az volt mikor az pron beadta a kulcsot a bd olvaso, kicsereltek gyakorlatilag egy vacsi ujat kaptam hibatlan matricaval kulso burkolattal... ez olyan mintha vki megcsinalta volna otthon oszt cso... sztem vidd vissza amint tudod... :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#249434) saelin válasza eisento (#249433) üzenetére


saelin
veterán

Én is visszavinném még amíg lehet. Garinál ezt úgy visszadobják mint a huzat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#249435) tretyak


tretyak
aktív tag

Shadow Tacticsal játszott valaki PSen? Hamarosan jön az új Desperados, az első rész anno nagyon bejött, kipróbáltam a demot, de sajnos a laptopom kicsit gyenge hozzá. Főleg az irányítás érdekelne, el nem tudom képzelni, hogy ez hogy működhet egér nélkül.

(#249436) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok.
Lehet nem jó helyre írok de nem találtam semmi olyat ahová írhatnék.
Letöltöttem az ingyenes Warzone játékot,kaptam hozzá egy időre játék lemezt.Most vissza kell adnom a lemezt.De a játék most már csak lemezzel índúl el,anélkül nem.Most akkor le kell törölnöm az egészet és újra le kell töltenem az egész ingyenes Warzone-t?Ne haragudjatok ha nem jó helyre írtam.Csak így kétségbe vagyok esve nagyon.

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#249437) pit stop válasza eisento (#249433) üzenetére


pit stop
addikt

Köszönöm a véleményeket, én is erre jutottam - viszem is vissza nekik.
Mindenkinek köszönöm még egyszer!

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#249438) Carlos Padre válasza javorszky (#249436) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, ez így működik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249439) saelin


saelin
veterán

Remélem a Ps5 event csúszik egy jó fel órát... Kb annyi idő mire hazaérek. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#249440) RudY válasza saelin (#249439) üzenetére


RudY
addikt

Beírtam jutubén a csetbe, hogy várjanak meg, de nem ígértek semmi. :DDD

(#249441) sittes79 válasza saelin (#249439) üzenetére


sittes79
addikt

Nem elő lesz, felvett anyag.

(#249442) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglett végre NBA2K20-ban a Pro 2 level. Ez volt a kis kitűzött célom. Ez nem egy nagy valami, de nehezen lett meg. Ugyan olyanok az emberek ebben a játékban is, mint minden másban, ha egyedül vagy. 5-ből ha van egy jó meccs. És 5-ből 2x biztos kilépnek a csapatodból (ilyenkor AI veszi át a helyüket). Volt olyan ma, hogy 25 pontról kaptunk ki.. Katasztrófa. Sokszor meg egyedül is fejeztem be a meccseket.
Azt hittem, ezzel tényleg az játszik, aki kosárlabdázni akar. De önzőek a legtöbben. Mindent eldobnak, aztán trollkodnak... :( A multit el is engedem szerintem.
Egyébként tök vagány, hogy aki eléri a Legend repu-t, az ingyen kapja a 2K21-et. Plusz addigra már minden cucca kb egyedi tervezésű lehet a játékban. És kap egy sajást 2KTV epizódoz is.
5-en biztos jó lehet játszani csapatban ezzel is. Mert a legjobb sportjáték amivel valaha játszottam, de az emberek nem hazudtolják meg magukat itt sem sajnos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249443) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma megnézem a PS5 event-et fekve az ágyból tv-n. Aztán holnap lecsekkolom fülessel, hogy mi ez a nagy trúváj amit írtak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249444) Gery9112


Gery9112
őstag

XIII Remake trailer

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249445) Wesder válasza Gery9112 (#249444) üzenetére


Wesder
félisten

Adja :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249446) penge111


penge111
addikt

Na csapassuk, remélem leesik az álunk :)

UI: még a Knack 2-t is képes voltam félre tolni e miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#249447) cyberkind válasza penge111 (#249446) üzenetére


cyberkind
félisten

BB remastert (is) a népnek! :))

Paranormal Cocktivity

(#249448) penge111


penge111
addikt

Apa kezdődik :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#249449) proly01


proly01
őstag

Nincs 4ks stream? Mert ez rosszabb mint a ps4 en :U

....Pr:)ly....

(#249450) RudY válasza proly01 (#249449) üzenetére


RudY
addikt

Nincs előre szóltak, hogy 1080p, majd holnap lesz 4K.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.