Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249851) btf


btf
aktív tag

Friss, ropogós videó a Digital Foundrytól:

The Last of Us Part 2: PS4 vs PS4 Pro Comparison + Performance Testing + Initial Thoughts!

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#249852) eeXaa válasza S e t h (#249850) üzenetére


eeXaa
addikt

x

[ Szerkesztve ]

(#249853) ivcsi86


ivcsi86
tag

Sziasztok!
Van még nyitott alzás TheLastOfUs2 standard+ editionos csoport? (Igen tudom h mashol is annyi. De kell a bögre :-D )

(#249854) AxBattler válasza btf (#249851) üzenetére


AxBattler
félisten

Szuper, ezt vártam már! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#249855) Kendek válasza btf (#249851) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szóval ha jól értem akkor Pro-n valós 4K (ami FHD tévén szimplán vissza van skálázva), fix 30 fps mellett, ami nagyon hangyányit be tud esni a vizes részeken. A FAT és a Slim pedig FHD (teljesen ugyanaz csak egy kicsit homályosabbak a részletek) és oda van szögezve a 30-ra. Mindezt összevetve a PS3-as első résszel, most sokkal jobb lett az eredmény, és nagyon szépen fut a játék.
Ami viszont hiányzik az az opcionális Performance mód, vagyis sajnos nincs 60 fps-re növelt 1440p vagy 1080p. Ez annyira nem jó előjel, mert én azért bíznék benne, hogy a PS5 esetén általánosabb lesz ez a fajta választási lehetőség. Talán itt a proci nem bírná, vagy nem tudom.

<-ƘƘ->

(#249856) AxBattler válasza Kendek (#249855) üzenetére


AxBattler
félisten

Jól érted, azt leszámítva, hogy a Pro nem 4k@30Hz, hanem "csak" 1440p@30Hz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#249857) Wesder válasza AxBattler (#249856) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben bőven elég Slimen jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249858) Kendek válasza AxBattler (#249856) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aha, na akkor azért nincs performance mód.

<-ƘƘ->

(#249859) keIdor válasza Kendek (#249855) üzenetére


keIdor
titán

1440p, de a piac legjobb AA-jával megtámogatva és sok a post process.
Nagyon közel van a valós 4K-hoz minőségben.
Ezt mondják. Tényleg szép is 4K videóban.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249860) Kendek válasza keIdor (#249859) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs gond a képminőséggel, és láthatóan nem is fut rosszul. :)
De ettől függetlenül akkor gondolom ebből már csak PS5-ön lesz 60 fps.

<-ƘƘ->

(#249861) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

A Star Wars Racer Remaster-rel mi a rosseb van???

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#249862) FollowTheORI válasza .LnB (#249557) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg "nagy cucc"... én kimondottan érdekesnek találtam a háttértörténetet és mindent végigbogarásztam érte. Nagyon jól ki van találva és fel van építve. Külön plusz élményt adott, ahogy szépen összeállt ahogy haladt az ember előre. :)

Pont ez az ami megfogott benne részben... a kíváló játékmenet mellett.

(#249539) oriic

Igen megtudod mi miért van, ha figyelsz a részletekre is. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#249863) keIdor válasza marilllyo (#249861) üzenetére


keIdor
titán

Az nem Remaster, csak egy port.
Olyan lesz, mint a Jedi Academy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249864) RangerFox válasza marilllyo (#249861) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csúszik

(#249865) S e t h válasza marilllyo (#249861) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nincs vele az erő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#249866) zojjektum válasza nemeth989 (#249838) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nincs esetleg bekapcsolva az állapotodnál, hogy ne lássák, hogy online vagy? Nekem volt már olyan, hogy amiatt nem telepített.

(#249867) marilllyo válasza keIdor (#249863) üzenetére


marilllyo
veterán

A-aa. A port "változat", már régóta fenn van store-on. De beszéltek egy felújított HD-sított változatról melynek megjelenése május 26 lett volna... azóta semmi hír.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#249868) Gery9112


Gery9112
őstag

Mass Effect trilógia remastered jöhet idén ősszel

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249869) BoneDragon válasza Gery9112 (#249868) üzenetére


BoneDragon
veterán

Bárcsak ne jönne, tuti igénytelen f*s lesz, ha a EA/Bioware komboból indulok ki.

(#249870) ldave válasza BoneDragon (#249869) üzenetére


ldave
félisten

Azért a C&C/Red Alert Remastered megmutatta, hogy tud az EA, ha akar.

A Slime draws near! Command?

(#249871) Gery9112 válasza ldave (#249870) üzenetére


Gery9112
őstag

Na igen az parádésra sikerült és szerencsére nem is fogy rosszul, jöhet a TS/RA2 remastered. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249872) marilllyo válasza Gery9112 (#249868) üzenetére


marilllyo
veterán

Titkon remélem, hogy a Dead Space sem marad ki a szórásból. Sokáig maradna akkor még PS4. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#249873) raziel01 válasza marilllyo (#249872) üzenetére


raziel01
veterán

Na arra befizetnék én is. Első kettő rész brutál jó volt. A 3. csak 7/10 de az se rossz. :D

(#249874) nemeth989 válasza zojjektum (#249866) üzenetére


nemeth989
senior tag

Sose állítok az állapoton, mindig online vagyok.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#249875) Bad Pritt válasza marilllyo (#249867) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a folytatás HD remaster változata, ami most fent van.
Amit te vársz, az az első SW Racer játék HD remaster lesz, eltolták, nem tudni, mikor jön ki.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#249876) saelin válasza Gery9112 (#249868) üzenetére


saelin
veterán

Nekem kimaradt a trilógia. Xbox-on játszottam valamelyik résszel, de csak egy pár órát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#249877) sting2 válasza S e t h (#249865) üzenetére


sting2
addikt

..... :D

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#249878) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#249879) Deck válasza oriic (#249878) üzenetére


Deck
titán

Nincs difficulty trófea... :/
Észre vettétek, hogy a régebbi ex-ekbe volt de az újakba már nincsenek sose? :U

PS5

(#249880) Lsilent


Lsilent
tag

Sziasztok kellene egy kis help. Beraktam letöltésbe az e havi ps plus játékokat. Most folyton kiabál hogy nincs elég hely. A telepítési kísérletet nem tudom visszavoni és megszakitani sem. Extraként sikerült a psbol kitörölni a listából. Hogy ne mutassa megvásárolt játékok között. Így most nem is mutatja sehol. Ötletem sincs , hogy állítsam vissza a listára és arra se, hogy szakitsam meg a félbemaradt telepítést. Minden ötletet szívesen fogadok.

Szerk. A listára vissza sikerült állítanom. De a telepítést megszakítani nem tudom. Abban várom a tanácsokat.
Thx

[ Szerkesztve ]

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#249881) Wesder válasza Deck (#249879) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom mivel itt nincs kifejezetten nehézség, mert annak minden aspektusa testreszabható, így nem raktak bele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249882) Carlos Padre válasza Deck (#249879) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jobb is, az egyik legaljasabb húzás, hogy játszd végig többször is a játékot ha kell a platina, közvetlenül a grindelés után.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249883) Deck válasza Carlos Padre (#249882) üzenetére


Deck
titán

Nem kell a legnehezebbre gondolni, elég egy hard nehézséget megjelelölni. :))

PS5

(#249884) erahurka válasza Deck (#249879) üzenetére


erahurka
félisten

Örömteli. Nem derül ki a trófeákból, hogy puhapöcs vagyok :DDD

Amúgy én félek a játék nehézségétől. A sok lopakodós stílusú ellenfél meg a kutyák tuti fognak pár frusztráló pillanatot okozni. Aztán lehet olyan jól van normálon balanszolva, hogy megteremti a nehéz helyzetek illúzióját de valójában könnyű lesz.

[ Szerkesztve ]

(#249885) Deck válasza erahurka (#249884) üzenetére


Deck
titán

Kéne a platinám kívül egy Easy trófea... Aztán, akkor kiderülne ki a "puhapöcs" igazából.. ;]

PS5

(#249886) Lackooo84 válasza oriic (#249878) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ez elég gyengusz lett..... éljenek a casual-ek... :DDD

The Truth is out there...

(#249887) belan válasza Deck (#249879) üzenetére


belan
addikt

Szerintem felesleges aki bizonyítani akar hogy tud játszani végig viszi hardon is minek platinához a hard, így se kevés idő a platina, minek még egyszer végig vinni. Persze ha jó nagyon a játék az más. Nioh darksouls bloodborne Sekiro ezekhez nem kell a hard fokozat! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#249888) ProEvoFan válasza Deck (#249879) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hála isten nincs.
Utálom a "játszd végig nightmare fokozazon" trófeákat. 'Nyád azt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#249889) belan válasza ProEvoFan (#249888) üzenetére


belan
addikt

👍 ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#249890) keIdor válasza Deck (#249879) üzenetére


keIdor
titán

ND játékokat horror platinázni, hála istennek, hogy nincsen.
Néztem videót, hogy az UC4-et mekkora szopás végigcsinálni platinára...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249891) belan válasza keIdor (#249890) üzenetére


belan
addikt

Vagy last of us elsőresz is mekkora szop@s! Látszik is valami 0.7szazalek csinálta meg a platináját ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#249892) Gery9112 válasza keIdor (#249890) üzenetére


Gery9112
őstag

A sztori nem nehéz..... na de a coop részéről szerintem itt a fórumon tudnánk páran mesélni. :DDD
A Last of Us első része volt horror. Survival, Survival +, grounded, grounded +.......... a végén már csukott szemmel mentem.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249893) belan válasza Gery9112 (#249892) üzenetére


belan
addikt

Neked meg van platinája nem egy könnyű platina az is biztos még egy nioh vagy darksoult is többen ki paltinaztak! És last of us-bol szerintem jóval többet adtak el mint egy souls játékból.. Mondjuk darksouls3 platina se egyszerű te jó ég! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#249894) keIdor válasza Gery9112 (#249892) üzenetére


keIdor
titán

TLoU 1 a másik horror jaja, láttam én is. :) Neki se kezdtem.

Meg tele van missable trófeákkal is, az is a halálom. Néztem van olyan, hogy all conversations. Na mondom... ha egyet benéz az ember az bukta... :DDD de lehet UC-ben volt, vagy abban is, már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#249895) RudY válasza ivcsi86 (#249853) üzenetére


RudY
addikt

Ha jól emlékszem már előző hétvégén megszűnt a gruppenezés és bögre is csak külön van.

(#249896) Gery9112 válasza keIdor (#249894) üzenetére


Gery9112
őstag

Volt beszélgetős trófea igen. Az elhagyható cuccokat én is utálom, annyival könnyítenek szerencsére, hogy a fejezetválasztásnál részletesen mutatja mennyi összegyűjthető van és abból mennyit találtál meg. LoU 2-ben is így van.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249897) Krisz0630 válasza ProEvoFan (#249888) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ne is mondd.... Kivagyok az ilyen trófeáktól. :(

Szeretek trophykat gyűjtögetni, meg néha platinázni, igaz nincs sok platinám.
Általában azokat a gameket szoktam, ami nagyon bejön illetve leköt és nem kér hülyeségeket. Pl. játszd végig ötször, legnehezebb szinten, időre! Na az a kedvencem! :D

A Last of Us Remastert a múlt héten játszottam végig, másodjára. Régebben normal, most hard fokozaton. De egy csomó trófea így sincs meg. Nem gondolnám, hogy van értelme egy ilyen lineáris játékot ennyiszer kitolni, hogy meglegyen a platina.

De ez csak az én véleményem. :R

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#249898) nanorambo


nanorambo
őstag

Playstationon meg lehet nézni valahogy a ps store whislistemet? Sehol nem találom csak ha böngészőn megnyitom a storet és bejelentkezek.

(#249899) ProEvoFan válasza nanorambo (#249898) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos nem. :(
PS5 rendszere remélem ezen változtatni fog.Jó lenne látni egy Steam szerű minőséget.

(#249900) saelin


saelin
veterán

Jött a No Man's Sky Next-hez egy jókora multiplayer quality of life update, de még a de-sync problémákat még mindig nem oldották meg benne. Pl az egyikünknél szakad az eső, míg a másiknál tiszta az ég. De van olyan is, hogy bizonyos objektumok, akár npc-k is máshol vagy sehol nincsenek az egyik játékosnál.

Mióta van multi az NMS-ben ez a bug jelenvan és nem került eddig javításra. Ez cirka 1,5 éves bug. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.