Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248801) belan válasza KoNZoLik@ (#248740) üzenetére


belan
addikt

Jó hát én nem nagyon vágom azért milyen lett második rész csak rá néztem több újdonság pályák is jobban tetszenek benne azt hittem jobb is lett mindenbe.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#248802) Executioner válasza Gáboromm (#248796) üzenetére


Executioner
tag

Japánban a PlayStation eladások már csak a töredékét jelentik a teljes piacnak. Ezért már a divízió központja is Kaliforniában van egy jó ideje.

"Expected action? Sony is moving PlayStation business headquarters to California from Tokyo."

Teljes cikk.

Exec

(#248803) belan válasza gyuromoj (#248741) üzenetére


belan
addikt

Én is esküszöm már wd40 gondolkodtam! 😂

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#248804) troland26 válasza 30z.Samu (#248792) üzenetére


troland26
őstag

Haverom is akar venni. Csak ősszel lesz neki konzolja. Vajon új felhasználóként jó lesz neki akkor a feltöltő? :)

(#248805) 30z.Samu válasza troland26 (#248804) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem igen. De ha jól emlékszem valahova rá van írva, hogy meddig lehet felhasználni. Már ha van neki időkorlátja, általában Store-ról veszem, nem emlékszem pontosan. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#248806) sp8787 válasza Gáboromm (#248796) üzenetére


sp8787
addikt

MHW

(#248807) Wesder válasza stilo18 (#248799) üzenetére


Wesder
félisten

Aztàn majd pislogsz, ha tényleg jön egy PS5 Remaster. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248808) troland26 válasza 30z.Samu (#248805) üzenetére


troland26
őstag

Köszönöm szépen :R

(#248809) stilo18 válasza Wesder (#248807) üzenetére


stilo18
addikt

Nekem a grafika volt gyanús annál a trailer - nél, simán eltudnám képzelni úgy ps5-ön
Amikor betöri az üveget és kifut a szabadba... Brutál volt :Y

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#248810) boost válasza Wesder (#248807) üzenetére


boost
addikt

Az nyilván jönni fog. :D

Fentebb kommentelte valaki (szerk: i@lex ), hogy PS5 húzócím lehetne... Szerintem teljesen logikus, hogy nem adják ki PS5-re nyítócímnek, mert sikerülne az első évben eladni vagy 3-5 milliót, legjobb esetben. Nagyon legjobb esetben. Utána meg jönnének a sokkal szebb, újabb, fényesebb játékok..

így meg el tudják adni PS4-es, egy 110+ milliós tábornak a játékot. Ha csak minden 5dik veszi meg, az is kapásból 20 millió. Majd ha kijött a PS5, akkor jövő nyáron megint kiadják a játékot, de PS5re, és azt is megveszik még 3-5 millióan.. majd két év múlva leakciózzák 50%-ra, és megint ugyanennyit eladnak belőle.. Majd később kiváló PS+ ünnepi húzócím lesz.. Jól tudja a ND, hogy mit csinál. :DD Lásd: GTA5 ugyanez.. (azt is megvettem prevgenre és kurrens genre is, ahogy kijött, mert pont annyival szebb volt. De a TLOU előző részét is :B )

[ Szerkesztve ]

(#248811) 30z.Samu válasza boost (#248810) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Lásd: GTA5 ugyanez.."

Ja dettó, megvettem anno PC-re is és amikor megvettem a PS-t megvettem arra is. Doom szintén, ezek amolyan "kötelező" címek, mindegy melyik platformon nyomod.

Sic Parvis Magna

(#248812) RangerFox válasza Gáboromm (#248796) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az eladásokat nézd, ne a népszerűséget.

(#248813) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok
Érdekes hardveres problémába futottam bele.
Hdmi port vacakol, el sem indul a gép, ha be van dugva, ha kihúzom, úgy indítom, akkor sem reagál rögtön, hiába nyomkodom a bekapcsolót. Ha meg nagy nehezen feléled, akkor amint csak hozzáérintem a hdmi kábelt a porthoz, kikapcsol a gép. Kell pár ilyen újraindításos, áramtalanításos kör, hogy elinduljon sikeresen a PS4.
Ez mi lehet? :F Akárhogy bújom a netet nem nagyon találni ilyen hibajelenséget. Egy sima portcsere megoldhatja, vagy annál mélyebb lehet a baj?

PS4 slim, már egy éve produkálja a hibajelenséget, de most lett igazán feltűnő, minden indítás előtt küzdeni kell vele.

(#248815) RudY válasza hombre[EU] (#248814) üzenetére


RudY
addikt

Egyáltalán nem lep meg...ezzel párhuzamosan valahogy kezdenek eltűnni a károgók. :DDD

(#248816) Wesder válasza RudY (#248815) üzenetére


Wesder
félisten

Elfàradtak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248817) Peace válasza RudY (#248815) üzenetére


Peace
nagyúr

Tűnjenek is!!! Alig várom, hogy befészkeljem magam a tv elé! 19-én amúgy se dolgoznék, de azért kiírtam szabit 22-26-ig. Biztos, ami ziher. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#248818) Gery9112 válasza Gáboromm (#248796) üzenetére


Gery9112
őstag

A Sony inkább számít nemzetközi cégnek már mintsem "ősjapánnak" valamint nem csak a ps4 konzol + játékok eladásából élnek, több részlegük van számos bevételi forrással. Biztos van Playstation játék, ami "nagyonjapán" és a hazájában szép számban elkelt. A PS4, amennyiben valaki nem csinált portable verziót, még mindig helyhez kötött, értsd rá kell dugni a tv-re :DDD, a munkába vezető többórás vonatúton nehezen tudnád magaddal cipelni a teljes szettet. Részben ezért is megy ott jobban a mobil és a switch, a zsebedben elfér és bárhova magaddal tudod vinni.

Az oldal, amit linkeltél, ahogy mások is írták népszerűséget mutat, nem eladást valamint ha azt is mutatna nem ártana részletezni, hogy day1 eladásokat tartalmaz vagy összeset. Magyarra lefordítva, ha egy játékból elkel 10.000 példány de ebből 9990 példány 5 euróért vettek meg a lyúzerek az kevésbé nyereséges mint ugyanezen példányszámot 60 euróért vagy 120 euró gyűjtői kiadásban. A népszerűség nem mindig egyenlő a nyereséggel.

A kezdőmondatom lehet kicsit nyers volt de ne haragudj az ilyen hozzászólások mint:
Hiába ott dolgoznak, nem játszanak! -> noha Japán (csak úgy mint más távol-keleti országok) híresek a hosszú munkaidőről nem biztos, hogy eredményesek is, valamint ezek alapján a többi országban mindenki fotoszintetizál? persze, hogy nem.....
Japán, Kína sehol nincs itt. Utolsók! Hiába ott dolgoznak, nem lopnak! -> Eddig is sejtettem de itt vált nyilvánvalóvá, hogy jottányi fogalmad sincs arról amiről beszélsz. Te komolyan elhiszed, hogy ott szentek laknak csak? Remélem csak túlzásnak szántad és nem komolyan.
Bár megértelek...én is szeretnék olyan helyen lakni ahol 130 millió emberből (vagy másfél milliárd) csak becsületes, keményen dolgozó, őszinte emberek laknak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248819) Scholes9 válasza RudY (#248815) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mondjuk ez várható volt. Nyilván kivitelezhetetlen, de, ha meg lehetne oldani, én biztos nem engedném a károgókat még csak a játék közelébe sem, pláne, ha jól sikerült :U Az ilyenektől felfordul a gyomrom.

En is vettem ki szabit :B :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#248820) Batyops válasza hombre[EU] (#248814) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nem lepődnék meg ha a legsikeresebb Ps4 Ex cím lenne.

(#248821) Batyops válasza RudY (#248815) üzenetére


Batyops
aktív tag

Rájöttek hogy hiába a sok erőfeszítés nem igazán értek el vele semmit. Pedig itt már volt ND bukásátol kezdve minden.

[ Szerkesztve ]

(#248822) saelin válasza Peace (#248817) üzenetére


saelin
veterán

Azt hittem csak én szoktam ilyet... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#248823) Gery9112 válasza Peace (#248817) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem bízod a véletlenre. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248824) Elims válasza TCr (#248781) üzenetére


Elims
veterán

Rakd rest módba,húzni fogja.

Freeknight: Sajnos így jársz,ha nem kikapcsolva dugdosod a hdmi kábelt. :-(

(#248825) RudY válasza saelin (#248822) üzenetére


RudY
addikt

El kellene nevezni TLOU2 karanténnak. ;] :DDD Számlával igazolva a vásárlás és a munkaadó 3 nap fizetett szabit ad...a Sony meg állja a sarat. ;p

[ Szerkesztve ]

(#248826) Peace válasza saelin (#248822) üzenetére


Peace
nagyúr

Most megengedtem magamnak, volt még 24 napom. De látok rá esélyt, hogy szeptember 17. környékén is otthon maradjak kicsit. :DDD Jó lett volna, ha a két hét karantén nem két héttel ezelőtt lett volna, hanem júni 19-től. :P

(#248827) saelin válasza RudY (#248825) üzenetére


saelin
veterán

Amúgy megnéznék egy statisztikát nagyobb játék megjelenések körül, hogy mennyivel nőtt meg a szabadságok aránya a szokásoshoz képest. Én viszonylag szerencsésnek mondhatom magam, mert a szabadságom 80-90%-ával (decemberi ünnepek közé megy el a többi) rendelkezem, és a munkáltatónak csak annyi beleszólása van, hogy megjegyzi a sok szabin én meg bólogatok rá. :K


Peace
Ha karanténba kerültél azt a szabit visszatéríti az állam, nem? Legalábbis nekem valami hasonló dereng. Nekem is volt egy munkatársam, hogy a külföldön tartózkodó rokona hazajött és emiatt piros matricás lett az ajtajuk. :D A szomszéd barátja ment nekik boltba meg ilyenek. Picit komikus helyzet volt, de érthető is persze.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#248828) Zoleee83 válasza Peace (#248817) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg várok vele 1 hónapot mikor öntve lesz vele az apró féláron.
De addig nem szabad semmi vele kapcsolatosat nézni, plusz végig kell játszani az elsőt. :D
Mindenesetre várós!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#248829) Peace válasza saelin (#248827) üzenetére


Peace
nagyúr

Én betegállományban voltam. ;)

Zoleee83: Az kemény lesz! Elszlalomozgatni a spoilerek között. Mi ketten vagyunk rá, úgyhogy egyik nagy címet én rendelem elő, másikat meg a PS buddy-m.

(#248830) freeknight válasza Elims (#248824) üzenetére


freeknight
őstag

Félreértesz, teljesen magától jött elő a hiba. Mikor 2017 februárjában megvettem a gépet, bedugtam a tévébe, azóta nem lett kihúzva. Csak már kínomban nem tudtam, miért nem kapcsol be, elkezdtem kihúzogatni mindent, aztán tűnt fel, hogy ha nincs bedugva a csati máris működik.

[ Szerkesztve ]

(#248831) consono


consono
nagyúr

Nekem az a legnagyobb bajom a TLoU 2-vel, hogy nem érek a megjelenéséig a Days Gone végére :( Azt hittem a karantén alatt jobban fogok haladni, de az, hogy az egész család is itthon volt keresztül húzta a terveimet. Még csak most tartok ott, hogy Boozert kergettem a farmok között és elmenekültünk a horda elől...

"In God we trust. All others must bring data"

(#248832) Zoleee83 válasza Peace (#248829) üzenetére


Zoleee83
addikt

Eddig sem láttam belőle semmit, őszintén!
De az úgy tényleg költséghatékony hogy ketten vagytok, nekem sajna jóideje nincs "account megosztós buddy-m", így egyedül veszegetek játékokat.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#248833) hombre[EU] válasza saelin (#248827) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:D
"When Dragon Quest III came out, tons and tons of kids skipped school to go buy the game," Miyake said. "The police actually said, 'You guys need to do something about this. This is not okay.' [This was] back in the era of Enix, and so Dragon Quest started being sold only on Saturdays. Actually, it's the only [series] sold on Saturday."

Life, Uh, Finds A Way

(#248834) VTom válasza hombre[EU] (#248814) üzenetére


VTom
veterán

Látni, hogy mennyire megtolta volna a PS5 szekerét, ha már arra fejlesztik nyitó cÍmként.
Bár szerintem ezt nem merte volna meglépni a Sony.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#248835) Wesder válasza VTom (#248834) üzenetére


Wesder
félisten

Az első brmutatàsnàl odaraktàk volna a PS5 logót senki nem hàborgott volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248836) felixo válasza Peace (#248817) üzenetére


felixo
őstag

Ezért képesek vagytok szabit kivenni ? :Y
Na jó ... én is tervezem, hogy 19.-én szabin leszek ... pont ezért. :D :DDD :DD :))

Redmi Note 9

(#248837) Jim-X válasza consono (#248831) üzenetére


Jim-X
őstag

Szinten :K :O :DDD

A játék az nem játék!

(#248838) Peace válasza felixo (#248836) üzenetére


Peace
nagyúr

Alap! Utazgatni nincs pénz, de 2-3 játék még belefér. :DDD

(#248839) Feherfy válasza VTom (#248834) üzenetére


Feherfy
tag

Részesedésed lesz a PS5-ből, vagy miért remegtek már ezen napok óta?

(#248840) TCr válasza Elims (#248824) üzenetére


TCr
veterán

Sajnos a 110 GB-os SW Battlefront 2-nek nem volt elég egy egész éjszaka sem rest mode-ban. A töredéke alatt le kellett volna jönnie.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#248841) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Én is célzottan a Part 2 miatt vettem ki 6 nap szabit. :D Addig meg grounded fokozaton kitolom harmadszorra az elsőt. :D Elég szenvedős eddig ez a fokozat, főleg amikor clickerekkel kerülök szembe vagy páncélos katonákkal. A shiv-eket főleg az ajtókra tartogatom, eddig nem is használtam clickerek ellen. Bill-nél vagyok éppen.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#248842) freeknight válasza consono (#248831) üzenetére


freeknight
őstag

Én is épp tegnap kezdtem újra a Days Gone-t. Ismét rácsodálkoztam, milyen fantasztikus játék, csak tényleg baromi hosszú a sztori (ami semmiképp sem baj).
Nekem a generáció legnagyobb pozitív csalódása. Mikor az első trailerek jöttek, nem vártam tőle sokat, de megdöbbentően jól sikerült, mind a történet, ami hosszúsága ellenére sem laposodik el, mind játékmenet szempontjából.
Illetve a patchek meglepően sokat dobtak a teljesítményen, emlékszem, premierkor mekkora lagtenger volt, ehhez képest most semmilyen droppal nem találkozni, csak a táborokba be és kihajtáskor van egy minimális lag. Szóval le a kalappal a srácok előtt.

(#248843) Peace válasza freeknight (#248842) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak elő kell majd vennem egyszer újra ezt a játékot. De még hagynom kell pár évet, hogy fakuljanak az emlékek. :P

(#248844) Gery9112 válasza freeknight (#248842) üzenetére


Gery9112
őstag

1 éve győzködöm magam, hogy végre neki kéne állni de talán majd ősszel.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248845) Batyops válasza freeknight (#248842) üzenetére


Batyops
aktív tag

Jó játék vannak hibái , de úgy tudom hogy ez volt a studio első nagygépes munkája. Majd a folytatásban remélhetőleg egy még jobb játékot kapunk technikai bakik nélkül. Tuti biztos hogy már dolgoznak a folytatáson Ps5-re.

(#248846) drachoHUN válasza freeknight (#248842) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Eleinte én is "hiányoltam" a dropokat, de a játék vëgefelé megérkeztek. Remek játék. Jobb, mint amire számítottam, de technikailag van még hova fejlődni.

Forza JUVE!!!

(#248847) VTom válasza Feherfy (#248839) üzenetére


VTom
veterán

Én nem remegek ezen, csak megjegyeztem, bocsássámeg.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#248848) hombre[EU] válasza VTom (#248834) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem kell azt tolni...egyébként sem lesz elég belōle

Life, Uh, Finds A Way

(#248849) KoNZoLik@ válasza TCr (#248840) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor ott lehet a géppel lesz valami! Gondolom garis, vidd el a Hireltech-hez és megnézik...
Nem olvastam vissza bocs, de kábelesen és wifin is ugyan ez van?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#248850) consono válasza freeknight (#248842) üzenetére


consono
nagyúr

Én is kellemesen csalódtam benne, kimondottan tetszik a játék. Vannak persze szerintem bajai (pl. a kényszeresen időponthoz kötött küldetések), de nem nagyon van olyan játék, aminek nincs. Én Fat PS4-en játszom, tényleg csak a táboroknál van akadás, máshol még nem futottam bele.

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.