Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248901) Madoc válasza Imilenni (#248900) üzenetére


Madoc
veterán

5 csoport telt be eddig alzán.. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#248902) KoNZoLik@ válasza TCr (#248859) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na az akkor tényleg korrekt, a màsiknál kiderül majd, hogy a gép volt-e a ludas, de valószínűleg az volt!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#248903) Imilenni válasza Madoc (#248901) üzenetére


Imilenni
addikt

:Y
Az azért durva, gondolom itt aprón is megjelennek majd a 10+ darabos eladók 20k-ért.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#248904) syler123


syler123
veterán

Hát az első 2-3 óra még rendben volt a Death Stranding-el, de utána tényleg átmegy időrablóba... Utána legalább 3 óra sztorimentes robotolás... Még nem tudom meddig tart mire el is mesél valamit és nem hologramokkal beszélek, hogy ez igen remek állapotban meghoztad ezt meg azt stb... Offline el sem tudnám képzelni, tényleg így van csak értelme, hogy én is hagyok ezt azt a pályán, meg mások is, híd stb...

(#248905) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Remélem azzal nem sértek embargót, hogy a #LastOfUsPartII -t befejezve @Neil_Druckmann-t hivatalosan családtagnak tekintem.
By mazur

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248906) Imilenni válasza Carlos Padre (#248905) üzenetére


Imilenni
addikt

Reméljük nem feleségnek :C

Press "F" to pay respects.

(#248907) front3r válasza Imilenni (#248898) üzenetére


front3r
őstag

Vége a vírus okozta gazdasági válságnak. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#248908) undercover válasza Tatyla (#248893) üzenetére


undercover
senior tag

Pontosan melyik achik kellenek a platinához?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#248909) _drk válasza syler123 (#248904) üzenetére


_drk
őstag

A játék több mint fele ilyen robotolás. Szokd meg, vagy töröld.

(#248910) felixo válasza Imilenni (#248903) üzenetére


felixo
őstag

Annyiért nem kell senkinek szerintem.

Redmi Note 9

(#248911) Gery9112 válasza Carlos Padre (#248905) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezt még nem sérti, pedig elég részletes. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248912) felixo válasza Carlos Padre (#248905) üzenetére


felixo
őstag

Erről jut eszembe : Ugye az embargó után itt továbbra is tilos lesz a spoiler !? :F

Redmi Note 9

(#248913) Wesder válasza Carlos Padre (#248905) üzenetére


Wesder
félisten

Na jól van akkor, úgy làtszik mindenki megnyugodhat. Nem lesz itt semmi gàz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248914) Madoc válasza felixo (#248912) üzenetére


Madoc
veterán

Igen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#248915) Carlos Padre válasza felixo (#248912) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Továbbra is van saját topikja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248916) TCr válasza KoNZoLik@ (#248902) üzenetére


TCr
veterán

Egy darabig az új is töltött full sebességgel, de most megint 3-4 MB/s.
Másnál nem ilyen gyalázatos?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#248917) Imilenni válasza Wesder (#248913) üzenetére


Imilenni
addikt

Amúgy ki ez a mazur?

Press "F" to pay respects.

(#248918) Gery9112 válasza Imilenni (#248917) üzenetére


Gery9112
őstag

Gamestarnál van/volt már régóta, tudja mit mond. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#248919) S e t h válasza Imilenni (#248917) üzenetére


S e t h
nagyúr

A bal oldali.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#248920) Batyops


Batyops
aktív tag

Tegnap este kezdtem a Plague tale-t. Ma beleraktam vagy 3-4 órát frankó kis játék. Olyan 5 órám lehet eddig benne.

(#248921) Elims válasza freeknight (#248830) üzenetére


Elims
veterán

:-(
Másik tv-vel ki tudod próbálni?

Tcr: Esetleg csinálj egy beállítást az internet beállításban.Gondolom nem wifi-vel használod (ha írtad volna bocs).Csak szaladj végig a beállításán.
Ahogy most van,nem maradhat. :-(

(#248922) Batyops


Batyops
aktív tag

[link] Nem tudom hogy volt e már de most láttam hogy junius 11 az új Ps5 show dátuma.

[ Szerkesztve ]

(#248923) james001


james001
veterán

Nem tudom vót-e mán.

Június 11én lesz az elhalasztott PS5 event megtartva.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#248924) szilardm


szilardm
friss újonc

Sziasztok, hogy lehet beállítani a ps4 kontrollert hogy mozgásra kanyarodjon? Pl. Gran turismoba. Köszi!!! (Nagyon amatőr vagyok!) :R

[ Szerkesztve ]

(#248925) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jó hírek a Cyberpunkról

Pl.: - The melee fight System shown in the E3 trailer was not nearly where they wanted it so expect some big improvements there

Life, Uh, Finds A Way

(#248926) Imilenni


Imilenni
addikt

Na, akkor csak tudnak valamit még az ND-nél :C :R

Press "F" to pay respects.

(#248927) TCr válasza Elims (#248921) üzenetére


TCr
veterán

Megvolt, ezt próbálgatom folyamatosan.
43 Mb/s-eket mér 10-ből 9-szer, csak néha mér 300 körülit.
Kábelen.
Nem értem, teljesen tanácstalan vagyok.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#248928) Elims válasza TCr (#248927) üzenetére


Elims
veterán

Ócska próbálkozás.. a csatlakozónak/kábelnek semmi baja.?
Ugyanúgy van minden ahogy volt a régi gépednél.?

(#248929) _drk válasza TCr (#248927) üzenetére


_drk
őstag

Most ne nézz internet problémákat.
Én EA access-re fizettem elő, hogy délután majd fifa 20 a haverokkal. Éjfélre se szedte le, legalább a playable verzió ott volt 1 óra után...

(#248930) Carlos Padre válasza Imilenni (#248917) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy kisebbfajta helyi ledzsend.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248931) saelin válasza TCr (#248859) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is szokott ilyet a psn. Párszor leállítom és elindítom a letöltést aztán megjavul.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#248932) szecskkaa válasza TCr (#248927) üzenetére


szecskkaa
csendes tag

Nekem is pontosan ugyan ez van sajnos (ps4 slim). Egyik nap ~100 Gb (Call of Duty Warzone) lejött 1 óra alatt, másik nap meg 60Gb-t töltött minimum fél napig. Mérésekre nekem is ilyen 40 Mb/s körüli értékeket dob akár kábel akár wifi.

(#248933) _drk


_drk
őstag

[bill+egér teszt ps4-en a thevr-től]

Szerintem tökre igaza van. Bár most újonnan fel ment az ára de én tavaly januárban még a karácsonyi akciókkal 107k-ért vettem a pro-t.
Nem hogy gépet, de még fejlesztést se tudtam volna ennyiből megoldani.
Store-on fél éves játékok már töredék árakon mint steamen.
És már perifériák is vannak a kontroller mellé.
Mi kell még?

(#248934) Imilenni válasza _drk (#248933) üzenetére


Imilenni
addikt

PC-n ott az Instant-G, Pingui és GA2.
Ezek a helyeken bőven olcsóbb minden, mint PSStore-ban és Steamen.. :R

Press "F" to pay respects.

(#248935) _drk válasza Imilenni (#248934) üzenetére


_drk
őstag

Ezek már inkább szürke boltok. Én tuti nem vennék onnan.

(#248936) TCr


TCr
veterán

Köszi srácok, megnyugtattatok.
Betettem 3 játékot letöltésbe, rest mode, majd 1 óra Netflix.
Ezután visszakapcsoltam, GOW teljesen lent, Metro Exodus és SWBF2 félig lent, úgyhogy talán minden ok lesz.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#248937) Imilenni válasza _drk (#248935) üzenetére


Imilenni
addikt

Az elmúlt 3 évben csak innen vásárlok, a legkritikusabb játékok kulcsai is rendben vannak :)

Press "F" to pay respects.

(#248938) RangerFox válasza Imilenni (#248937) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Attól, hogy megkapod a kódokat, még szürke boltoknak számítanak :N

[ Szerkesztve ]

(#248939) Imilenni válasza RangerFox (#248938) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, az más kérdés hogy kinek mi a fontos.
Hogy elmondhatja hogy fehérboltból van, vagy hogy egy csomót spórolt :R

Press "F" to pay respects.

(#248940) Wesder válasza Imilenni (#248939) üzenetére


Wesder
félisten

Ezekkel a boltokkal az a baj legtöbbször hogy lopott kulcsokkal boltolnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248941) Lackooo84 válasza Wesder (#248940) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az oké, hogy lopott, na de honnan lopott? :DDD

The Truth is out there...

(#248942) KoNZoLik@ válasza TCr (#248916) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor nem a gépekkel van a gond! Nekem is nagyon ritkán csinált ilyet, de azért nem ennyiszer! Shenmue3-at ma vettem meg a storeból, és a 41 GB lejött kb 10 perc alatt, 120-as netem van Telekom...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#248943) ProEvoFan válasza TCr (#248916) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Három és fél éve ugyan ilyen nálam is.Egyszer gyors, máskor k* lassú.Ez ilyen.
Bár állítólag ha nem wifiről megy a ps, akkor gyorsabb.Ezt megerősíteni nem tudom, mert itthon wifi only.

(#248944) Gáboromm válasza Gery9112 (#248818) üzenetére


Gáboromm
tag

"Japán, Kína sehol nincs itt. Utolsók! Hiába ott dolgoznak, nem lopnak! -> Eddig is sejtettem de itt vált nyilvánvalóvá, hogy jottányi fogalmad sincs arról amiről beszélsz. Te komolyan elhiszed, hogy ott szentek laknak csak? "

Szerinted? Nyilván nem ismersz, és nem ismered a humorom, meg hogy milyen ember vagyok, mivel foglalkozok...stb. Így nehéz átadni azt amit szeretnék.

A GTAV-el kapcsolatban írtam, hogy mentalitás függő hogy hol mennyien játszanak. És mily érdekes. hogy a latin amerikai országokban a legnépszerűbb. Mi magyarok nem voltunk benne a top5-ben, mint minden más game-ben igen, sőt kiemeltem több érdekes top1-et. (pl. Jedi) Ez egy érdekesség, hogy lám a közbiztonságról nem oly híres helyeken mennyivel népszerűbb ott, mint bármely más topgame.

És mily érdekes, hogy ahol jobb a közbiztonság, mint japán, ezen játék sehol nincs.

Innen már csak egy következtetés részemről, hogy melyik játék miért és hol népszerű eladásokat tekintve.

Visszatérve. Nyilván sehol a Földön nincs olyan, hogy szentek lakják. De nem mindegy, hogy milyen mentalitású emberek élnek az adott városban, országban. Vannak szorgosabb népek, és vannak kevésbé. Ezen belül is szorgos/lopós, szorgos/nem lopós...stb. Lehet osztályozni 1-10-ig. Osztályozzák is statisztikai és egyéb szempontok alapján. nézz utána neten: "biztonságos országok városok"

Remélem nem gondolod, hogy a rioi favellákban bármikor mernék egyedül mászkálni, főleg nem éjjel. De New yorkban, vagy tokioban bármikor. Az más kérdés, hogy bárhol rabolhatnak, de azért nem mindegy mennyire.

Rangerfox:
"Az eladásokat nézd, ne a népszerűséget."
Az nem ugyanaz? A lényeg, hogy x ember megvett y játékot. Hogy mennyit játszik vele az egy másik stat, bár arról is van némi info az oldalon.

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#248945) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhh.. Jövő hét péntek TLoU2?! Most nézem. Hogy szalad az idő. :DDD

Csütörtökön tényleg még mindig nem mutatják meg a konzolt, csak a játékokat?! Engem már érdekelne a kinézete.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248946) erahurka válasza .LnB (#248945) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem megmutatják. Sőt, 11-én megmutatják a konzolt, másnap meg ha jól tudom jönnek a TLOU2 kritikák, amik megmutatják miért fogsz PS5-öt venni :))

(#248947) felixo válasza .LnB (#248945) üzenetére


felixo
őstag

Szerintem teljesen mindegy, hogy miként fog kinézni. A teljesítmény a lényeg. Nem a gépet fogjuk nézegetni.

Redmi Note 9

(#248948) Bad Pritt válasza felixo (#248947) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát azért annyira nem mindegy, a Series X-et nem tudom, hova és hogyan tudnám rakni jelenleg, ha azt vennék majd.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#248949) Rage47 válasza .LnB (#248883) üzenetére


Rage47
veterán

Fura, én nem kaptam és a rendeléseimnél maradt is a régi ára.

(#248950) .LnB válasza Nandinagy (#248778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neked mi a véleményed erről a TheRec-ről?! Az első meccsem eszméletlen jó volt, és szoros. De tegnap, egész nap katasztrófa volt. Önző, béna, büdös bunkókkal dobott össze a gép. Most vagyok 80-as, nem akarom megváltani a világot, ezért sokat próbálok passzolni inkább de elképesztő emberek vannak... Volt egy meccs, egy pontal voltunk lemaradva, 20mp volt vissza, leszedtem a lepattanót, a társam teljesen egyedül indult a félpályánál, passzoltam neki, az meg visszajátszást csinált (visszapasszotla a félpályán túlról). Azt hittem kitépem a hajamat!

Kicsit elbaltáztam a karakter generálást. Magamat vettem alapul, és egy 187-190cm-es SG-t csináltam. Azért SG-t, mert azt terveztem, hogy a Portland-be megyek a draftról, és Lillard PG, ezért ne a helyén játszak. Amúgy ez sikerült is, a Portland draftolt. De abba nem gondoltam bele, hogy ez egyáltalán nem SG magasság, sőt nem is igazán NBA-s magasság. És sajnos, változtatni már nem lehet rajta. :/ És igazából még posztot sem. Single Player NBA meccseken nincs ezzel gond. De TheRec-ben azért néha viccesen festek a sok l*b*** mellett. :D Tegnaptól lehetne gördeszkám, gyors elszaladtam, hogy veszek egyet. Arcomra fagyott a mosoly az árakat látva. :) Azért érdeklődtem a TheRec-ről mert nem tudom mivel lehetne jól vagy jobban húzni a Rep-et. El akarom érni a Pro II szintet, most Pro I vagyok, de ez így kín szenvedés kezd lenni, a csapattársak miatt.

Tegnap odaálltam a szerencsekerékhez, mondom "De jól jönne az az 5000VC, erre kipörgettem!! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.