Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249801) wolf13 válasza Steve1207 (#249796) üzenetére


wolf13
őstag

Az amerikai IGN szúrta ki, hogy a PlayStation amerikai honlapján kiírták, mennyi helyet igényel majd a The Last of Us Part 2. A pontos szám ugyan nem derült ki, de az írják, hogy "minimum 100 GB-ra" lesz szükségünk a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#249802) reggi


reggi
aktív tag

Azt tudja valaki , hogy mennyi lesz a cél fps?

(#249803) ImACeltic válasza reggi (#249802) üzenetére


ImACeltic
őstag

30. Aztán elvileg jön majd hozzá multi később, ott szerintem 60.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#249804) Batyops


Batyops
aktív tag

The last of us part II csorog lefele. Ejj már csak az a fránya számláló ne mutatna 6 napot.

(#249805) RangerFox válasza wolf13 (#249801) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

78,52GB 1.02-es update-tel.

(#249806) reggi válasza ImACeltic (#249803) üzenetére


reggi
aktív tag

Koszi, régebben azt ígértek lesz performance mód is , de akkor ezek szerint 60 fps csak ps5-ön esélyes ...

(#249807) Steve1207 válasza RangerFox (#249805) üzenetére


Steve1207
veterán

A 100 GB környékét olvastam sok helyen, meg a 70-80-at is, de nem tudtam már mi igaz, mert nem írták meg konkrétan. De az egész korrekt akkor, köszi srácok :R

.

(#249808) wolf13 válasza RangerFox (#249805) üzenetére


wolf13
őstag

:R

(#249809) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Sírsz :C :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249810) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"13 Sentinels: Aegis Rim, a sci-fi epic from Vanillaware, lands on PS4 September 8"

Live-Die-Respawn

(#249811) eeXaa válasza Carlos Padre (#249809) üzenetére


eeXaa
addikt

Persze hogy azt mondják, mivel azt akarják, hogy teljes áron vedd meg. ;)

(#249812) #10186752 válasza Wesder (#249786) üzenetére


#10186752
törölt tag

(#249813) Deck válasza eeXaa (#249811) üzenetére


Deck
titán

A fejlesztői csak jobban tudják már mint te.. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#249814) FunPro válasza Deck (#249813) üzenetére


FunPro
senior tag

Most abban a tweet-ben annyi van írva, hogy ez egy standalone játék lesz.

Ez lehet akár egy kétórás valami is, mint anno a metal gear-hez a Ground Zeroes volt.

Jó, valószínűleg nem olyan lesz, inkább egy rövidebb kampányú játék, de a lehetőség adott.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#249815) Wesder válasza Carlos Padre (#249809) üzenetére


Wesder
félisten

Beteg :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249816) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Tegnap am meggyütt' az új 7216 gépem, hát "decibelre" ég és föld a premieres géphez képest, ennek szinte semmi hangja és hálistennek' coil whine sincs. Elindítottam a játékok eltöltését, kb. 3 óra múlva mikor hazaértem minden letöltve+telepítve volt rég, amiket elindítottam (Spiderman, U4, U Legacy, U Collection, Arkham Knight + all DLC, Resi Rev., Resi 2, Guacamelee 1-2, GoW). Jó lesz ez már PS5-ig. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#249817) Kendek válasza Lackooo84 (#249816) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az jó, mert ezt szét ne akard szedni. Már erről a képről is látszik, hogy a csavarokat kihagyták belőle. :DDD

<-ƘƘ->

(#249818) Lackooo84 válasza Kendek (#249817) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Asszem blank sticker alatt is van csavar, de lehet nincs. :DDD Meg ha csak csavar lenne belőle kispórolva... Sajnos a fasza X clamp is ki van. De ha halkabb engem nem nagyon izgat, a másikkal az volt a bajom. :D Seagate slim HDD volt benne.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#249819) Kendek válasza Lackooo84 (#249818) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Megnézted? Mert régebben volt téma, hogy ilyen karmos megoldással csinálták meg. De az még hagyján, a tápot ki sem lehetett szedni, mert az egyik csavar helyén is valami műanyag csap volt.

<-ƘƘ->

(#249820) Xaels válasza Kendek (#249819) üzenetére


Xaels
félisten

Az user error volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#249821) Lackooo84 válasza Kendek (#249819) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát akkor a slimhez mit szólsz, ahol műanyag olvasztott csapok fogják a lemezt? :DDD

Ja meg ami érdekes nálam, hogy az Arkham Knight full verza már csak 65GB-ot foglal, pedig nekem bőven 100GB fölött volt. Mondjuk azt már észrevettem, hogy a játékok általában sokkal több helyet foglalnak, ha a patchek utólag voltak telepítve, mintha az ember akkor egyben tölti le az egészet. Sok helyet lehet spórolni, ha az ember letörli és újra letölti a régi játékokat, mármint amikhez sok patch jött.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#249822) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Nehéz szülés volt, de meglett. :D

Jövő hét elején ugyanígy Left Behind, aztán pénteken Part II. :C

Mondjuk a Part II-t először tuti nem grounded-on játszom ki, majd később, PS5-ön. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#249823) Kendek válasza Lackooo84 (#249821) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pár éve változtattak a frissítések telepítésén. Régebben csak a letöltésre kellett várni és utána szinte azonnal kész is lett. Most pedig másolás címszóval újraépíti a patch-elt állományokat, és akár nagyon-nagyon sok időt is várni kell amíg elkészül vele. Ez néha eléggé bosszantó tud lenni (a várakozás miatt), de szerintem ezzel megoldották ezt a méretnövekedési problémát is.

<-ƘƘ->

(#249824) Gery9112 válasza Kendek (#249823) üzenetére


Gery9112
őstag

Oooh már értem, ezt annak idején a God of Warnál vettem észre, hogy leszed 200 megát pillanatok alatt de a másolás az 5-6 percig tartott.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#249825) AxBattler válasza ProEvoFan (#249753) üzenetére


AxBattler
félisten

A LoU2 kapcsán már megint a szennynek volt a nagyobb hangja...
Ez mindig is így volt/lesz... bár néha én is ugattam erre-arra.

(#249827) Lackooo84
Igen, és fogják tolni a dumát, hogy ugyan megvették, és tényleg vannak benne jó részek, de attól még nem olyan jó, ahogy a mainstream mondja, szóval mégiscsak igazuk volt korábban... szánalom.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#249826) Lackooo84 válasza Kendek (#249823) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem megéri várni, mert most azért itt is több, mint 50GB-tal lett kevesebb 1 játéknál, azért nem mindegy.

The Truth is out there...

(#249827) Lackooo84 válasza AxBattler (#249825) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, de tuti azok fogják legjobban lepippantani magukat játék közben, akik szidták. Meg majd megnézem a sok "ne vedd meg"-re buzdító yt-twitch köcsögöt mikor fogják nyomni vele... szánalmas férgek.

The Truth is out there...

(#249828) nemeth989


nemeth989
senior tag

Help!
Olyan gondom lenne, megvettem storeon a Days Gonet valamint a Ratchet and Clankot, minden fasza egyet kivéve a Days Gonet nem tölti le és nem is telepíti. Bent van a könyvtárban, ha kijelölöm és rámegyek az indításra, azt mondja az alkalmazás nem található a storeban. Kidob a ps storeba, ahol latom, hogy megvan véve, de amint rámegyek a indításra, megint kidobja, hogy nem található az alkalmazás a storeban.
Valaki valami ötlet?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#249829) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Halló emberek
Olyan lelki problémám lenne, hogy vettem egy havi ea access-t egy hónapja, ami ma járt le. Mindig kikapcsolom az automatikus megújítást, most is így volt. Erre ma levont a számlámról meg egy havi előfizetést. Néztem a PS menüben, eltűnt a Turn off/on auto extend gomb a képernyő aljáról.
Semmit nem ír, ki van húzva a status, next renewal date stb
Ilyenkor mit csináljak hogy ne vonjon le újra pénzt egy hónap múlva?

(#249830) #91166208 válasza pulyka jocó (#249829) üzenetére


#91166208
törölt tag

Udv. En csak egy tanacsot tudok irni neked, irj a supportnak, ugyfelszolatnak, keress egy email cimet. En csinaltam mar ilyet es nem vonta le.

(#249831) Carlos Padre válasza Deck (#249813) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Honnan veszed ezt a hülyeséget? ;] ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#249832) Wesder válasza Deck (#249813) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod te, kivel beszélsz? :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249833) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a kép rohadt jó. :D Tudom, kicsit bele lehet látni xbox fikát, de aranyos.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#249834) Wesder válasza Bad Pritt (#249833) üzenetére


Wesder
félisten

Teljesen jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249835) Steve1207 válasza nemeth989 (#249828) üzenetére


Steve1207
veterán

Asztali böngészőből nézd meg a könyvtáradból, hogy pl onnan telepíti-e, ne a gépről.

(#249829) pulyka jocó: szerintem te is asztaliból nézd meg, ott van-e ilyen opciót. Ettől függetlenül, ha nem használod most, készíts egy képernyőmentést, hogy nincs ott a gomb és küld el a supportnak, hogy levonta, de nem akartad megújítani és ki volt korábban kapcsolva.

.

(#249836) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Sziasztok!

Gondolkodok most egy PS VR megvásárlásán, nagyjából 50.000 Ft-ért lehet most venni VR2-es csomagot (kamera és headset), tehát viszonylag alacsony áron lehet hozzájutni. Van itthon PS 4 pro, tehát a legjobb teljesítményt ki tudnánk sajtolni a technológiából.
Szerintetek érdemes venni egyet? Milyen játékok vannak hozzá amiket ajánlott megvenni? Mennyi idő alatt válik unalmassá (játékok és a megszokottság miatt)? Mennyire lehet társaságban használni, tud együtt is élmény, szórakozást nyújtani?

Köszönöm előre is a segítséget.

XO: Gollami26

(#249837) Mike válasza Bad Pritt (#249833) üzenetére


Mike
veterán

live streamben is benne volt az xbox, mert a nagy szürke dobozból született meg a doboz

(#249838) nemeth989 válasza Steve1207 (#249835) üzenetére


nemeth989
senior tag

Erre nem is gondoltam. Érdekes ezt dobta ki.
Volt már ilyen valakinek?

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#249839) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Minecraft Dungeons
Valakinek sikerült már apokalipszis fokozaton megölni a fő bosst?
94es powerrel gyenge vagyok, mint a harmat.Na mindegy, farmolgatok még, igaz nem tudom merre lenne érdemes elkezdeni.

(#249840) Wesder válasza ProEvoFan (#249839) üzenetére


Wesder
félisten

Màr ezreztem. Kell egy jó bow és jó az ha gyors + van rà infinity. Illetve a rakéta arifact is egész hatàsos ebben a kombinàcióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249841) Steve1207 válasza nemeth989 (#249838) üzenetére


Steve1207
veterán

A Download list-ből keresd ki és onnan indítsd el a letöltést, az nem visz át az adatlapra. (Avatar ikonod alatt van a menü)

[ Szerkesztve ]

.

(#249842) RangerFox válasza Steve1207 (#249841) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tegnap ott is kidobott egy hibaüzenetet, délutánra helyreállt.

(#249843) nemeth989 válasza Steve1207 (#249841) üzenetére


nemeth989
senior tag

Pont most találtam meg, mindenre, játékra és programra is ezt írja ki, ami nincs letöltve, de akkor a Rachetet hogyan töltötte le? Nem értem.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#249844) fausto válasza Edgar2621 (#249836) üzenetére


fausto
addikt

Szia,

Szerintem ez sok mindentől függ, mennyire vagy rá fogékony, mennyire fog bejönni. Én azt mondom, hogy van rá pár olyan játék, ami kihagyhatatlan és ami miatt megérte. Nekem kb. 1 éve van meg, de még mindig előveszem időnként és jól szórakozok vele.
Ami nagy kedvenc: Resident Evil 7 (egész más szint VR-ba), Astro Bot (szuper jó platform játék), Blood & Truth (elképesztően látványos shooter). Szerintem ezekbe nézz bele.
Viszont Move kontrollerrel az igazi, az meg elég ritka sajnos.
Parti játéknak nem mondanám, max annyira, hogy valaki játszik (mondjuk egy Until Dawn: Rush of Blood-dal), a többiek meg röhögnek rajta, ahogy ijedezik :D Meg az ingyenes Playroom VR-ban vannak cooperatív játékok, de kb. ennyi.

(#249845) ProEvoFan válasza Wesder (#249840) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi.
"Màr ezreztem"
Ez mit jelent? lvl1000 vagy? :Y

[ Szerkesztve ]

(#249846) Wesder válasza ProEvoFan (#249845) üzenetére


Wesder
félisten

Platinàztam, ha így jobb. 103 vagy 105 környékén abbahagytam. Ha jön a DLC majd folytatom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249847) fausto válasza ProEvoFan (#249845) üzenetére


fausto
addikt

Xboxon az a "platinázás"
(hopp, lassú voltam)

[ Szerkesztve ]

(#249848) pulyka jocó válasza Steve1207 (#249835) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Most nézem, azt írja hogy nem rendelkezem semmilyen előfizetéssel :F
Írtam azóta a supportnak emailt, hátha majd ők okosak lesznek. Nem igazán értem hogy most akkor így mivan
Szerk: viszont a fizetésnél kikapcsoltam hogy automatikusan töltsön fel pénzt az előfizetések megújítására.

[ Szerkesztve ]

(#249849) eeXaa


eeXaa
addikt

Na. úgy látszik a sony-t érdekli a véleményem a bemutatóról. :)
Küldtek másnak is kérdőívet?

(#249850) S e t h


S e t h
nagyúr

Adott egy német account.
Kezdenénk localban a játékot, de akárhányszor csatlakoztatjuk a másik kontrollert azt az üzenet kapjuk, hogy

Detection Error
A second Dualshock4 wireless controller has not been detected.
Press the PS button on the second controller and log the second player in as a new user.

Laikusként.
Okozhatja ezt az a probléma, hogy a többi account magyar amivel, akikkel játszanék? Már próbáltam vendégként is, a konzol ugyan látja a kontrollert, de a játék nem érzékeli.
Egyébként a neten nem nagyon találkoztam hogy írtak volna a jelenségről.
Knack 2 a játék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.