Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#248601) 30z.Samu válasza Yogi88 (#248600) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyit talán tudsz csinálni, hogy donornak eladod, hozzápótolsz és veszel egy "tiszta" gépet.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#248602) Yogi88


Yogi88
csendes tag

Körülbelül milyen árban szokott elmenni az ilyen gép? 1TB-os

(#248603) Moby válasza Wesder (#248592) üzenetére


Moby
addikt

Nem, egy telefonos szolgáltató által, hanem a psn szolgáltatója, azaz a sony által lett felfüggesztve.
De ha egy évig rendben volt minden, akkor szinte biztos, hogy az új tulajnál lett valami.
Ez egész véletlenül nem egy tört gép?

[ Szerkesztve ]

(#248606) Yogi88


Yogi88
csendes tag

Sajnos nem tudtam feltenni a képet amit kaptam a Playstation SupportRöviden annyit irtak,hogy nem tudják aktiválni a konzolt mert tartozás van rajta.És csak az tudja rendezni akinek keletkezett a tartozás.

(#248607) Yogi88


Yogi88
csendes tag

(#248608) RudY válasza Yogi88 (#248607) üzenetére


RudY
addikt

Ez így elég egyértelmű. :((

(#248609) Yogi88


Yogi88
csendes tag

(#248610) Wesder válasza Yogi88 (#248609) üzenetére


Wesder
félisten

Ez màr majdnem 2 éve volt. Ezek szerint màr amikor vetted le volt tíltva, vissza kellett volna vinni hogy gebasz van. Sajnàlom hogy így alakult. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248611) Lackooo84 válasza Yogi88 (#248609) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez most mi? Részletre lett véve és letiltották, mint a mobilokat szokták? Ilyet sem hallottam még... :DDD Amúgy azzal az emaillel, amiben ott van feketén-fehéren mikor tiltották, visszaviheted, és hozzávágnám ahhoz, akitől vetted.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#248612) raziel01 válasza Lackooo84 (#248611) üzenetére


raziel01
veterán

Kizártnak tartom, hogy telekom tudná tiltani. Akkor hallottunk volna már róla mivel évek ota van ilyen lehetőség.

(#248613) Moby válasza Wesder (#248610) üzenetére


Moby
addikt

"Ezek szerint màr amikor vetted le volt tíltva,"

Ezt nem tudjuk, mert innentől a "másfél éve vettünk...." témaindító biztosan nem valós (ahogy a "fél éve nem lehet belépni a networkbe..." sem.) Ebből csak annyi látszik, hogy a levelezés előtt pár héttel tiltották le a konzolt, amikor akár már nála is lehetett.

(#248614) Wesder válasza Moby (#248613) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, most làtom hogy a levél 18.07.30.-ai.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248615) Yogi88


Yogi88
csendes tag

Bocsi rosszul írtam a kérdést. Vásárlás után kb 4hónap után már tiltva volt. Csak ezidáig nem sok jelentőséget tulajdonitottam neki. Csak most elkezdett eléggé sírni a kisfiam , hogy szeretne az unoka testvérével játszani és nem tud. Csak bosszant , hogy majd százezer forintot fizettem érte és most vennem kell egy másikat , hogy tudjon rendesen játszani. Letiltás után beszéltünk az eladóval és mint írtam , kibeszélt e magát. Legnagyobb hibám , hogy ismerős îgy még számlát sem kaptam tőle.

(#248616) S e t h válasza Yogi88 (#248615) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te döntöd el mennyit ér meg neked az ismertségetek.
Számára nem sokat.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#248617) Lackooo84 válasza Yogi88 (#248615) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Majdnem százezret egy használt gépért? Legalább pro?

De ez az ügy eléggé kavar. Azt állítod másfél éve vetted a gépet. Az az email már 1 hónap híján 2 éves, tehát már akkor tudtad, hogy nem jó, és már az előtt az email előtt egy hónappal letiltották... :U Most akkor ki-kivel van??

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#248618) RudY válasza Yogi88 (#248615) üzenetére


RudY
addikt

Összegezve, az ismerős helyi konzolboltos rád sózott egy számla nélküli gépet. Lehet azon elmélkedni, hogy ő hogy vette be a használtat és milyen papírokkal, és hogy adta tovább neked számla nélkül, de ha már ki tudta dumálni magát, amikor ez szóba került, akkor most még mindig ismerősként számíttasd be vele korrekt áron egy másik gépbe. Ahogy mások is írták, alkatrésznek eladható vagy neki vagy máshol, de ebből nem lesz használható masina, másikat kellene beszerezni, de lehetőleg ne az ismerőstől.

(#248619) Moby válasza RudY (#248618) üzenetére


Moby
addikt

Ha nagyon tippelnem kéne, a folyamatosan változó sztoriból én arra tipellnék, hogy nem volt itt semmilyen konzolboltos. Bárki megvenne egy kéthónapos gépet, papírok és gari nélkül százezerért? Majd ülne rajta két és fél évet, tudva, hogy átverték? Nyilván nem...
Igazából mindegy, mert úgy sem lehet mit csinálni, de eddig nekem csak annyi jött le, hogy ebből a sztoriból nagyjából semmi sem volt igaz. De tonképp teljesen mindegy ez a része.

[ Szerkesztve ]

(#248620) RudY válasza Moby (#248619) üzenetére


RudY
addikt

Simán lehet bármilyen verzió... de el kell cserélni az unokatesó gépére és aztán tipli. :DDD ;]

(#248621) Steve1207


Steve1207
veterán

Island Saver: mivel ingyenes kis gyerekjáték mondom kipróbálom. Baromi jó szórakozást nyújt az elején, kb semmi inger nem ér, max pár apróságtól kapunk agybajt, de szerintem gyerekek teljesen jól ellehetnek vele az alsó korcsoportból. Nekem tetszett mindenesetre, van mondanivalója is, igaz realitást nem szabad benne keresni. Szerintem a kategóriájában elég jónak mondható.

Battlefront 2: Campaign fő sztoriszál lement. Nem tudom ezt miért ócsárolta mindenki, részemről nagyon rendben volt, mint nem elvetemült rajongó. Rengeteg játékmód van, kapásból el lehet veszni az egészben. Azt nem mondom, hogy hosszú volt, mert olyan 6-7 óra alatt lepörgettem, de ez idő alatt változatos és élvezetes, megvolt a "na még a következő misszió" érzés. Az viszont nagyon zavart, hogy kb a feléig minden probléma nélkül ment, utána elég sokszor szénné lőttek Han Solo küldetéstől. Mintha direkt ezzel húzták volna az egészet, hogy igaz van kb 3 checkpoint, ahova el kell rohanni, de küldjünk rá az emberre egy halom rohamosztagost, hogy szívjon, mert utána más dolga úgysem lesz. Az űrcsatákat kimondottan élveztem, ennél nem is várok többet, pörgős, gyors volt.
Egyelőre nem mondom, hogy több minden érdekel belőle, még lepörgetem a Resurrectiont, de ez egy jó játék a sok negatív dologtól függetlenül, nincs sok okom panaszra.

.

(#248622) Imilenni válasza Steve1207 (#248621) üzenetére


Imilenni
addikt

A lootboxok miatt volt szidva a játék :) (Bf2)

Press "F" to pay respects.

(#248623) sxxorp válasza Steve1207 (#248599) üzenetére


sxxorp
őstag

Nagyon könnyen lehet, hogy alaposan utánajárt, minél olcsóbban igyekezett letiltott, jelentősen csökkent értékű konzolt beszerezni, hogy jó ismerősnek elsózhassa...

(#248624) unravel


unravel
őstag

Holnap lejár a PLUSom.
Ez működik a magyar fiókomon? [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#248625) unravel válasza unravel (#248624) üzenetére


unravel
őstag

Oké semmi. :(((
Vegig sem olvastam. :N

¯\_(ツ)_/¯

(#248626) 30z.Samu válasza Yogi88 (#248615) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem hagyjuk a story részét, mert úgy változik fél óránként, mint a tőzsde. :U Mint írtam tegnap, add el donornak és vegyél helyette egy másikat tisztább forrásból.

Sic Parvis Magna

(#248627) raziel01 válasza unravel (#248624) üzenetére


raziel01
veterán

Works for United States accounts - can be used internationally on United States PlayStation accounts.

Annyiert nem fogsz tudni venni magyar accra.

(#248628) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#248611) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha tartozás van az acc.-on és nem fizetik ki a meghatározott idōn belül akkor a konzol is kaphat bant

Life, Uh, Finds A Way

(#248629) fausto válasza hombre[EU] (#248628) üzenetére


fausto
addikt

Hogy lehet tartozás az acc-on?

(#248630) belan


belan
addikt

Van valami jó ötlettetek a controller 2 hete a bal analóg előre megy magától sokszor nagyon zavaró játék közbe de valamikor állandóan előre megy! Sajnos 2 hete járt le garancia nem néztem meg! Pedig nem sokat használtam lehet vele valamit kezdeni? Egyébként miden működik rajta jó aksija is van még!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#248631) hombre[EU] válasza fausto (#248629) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#248632) gyuromoj válasza belan (#248630) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szedd szét és nézd meg hogy nem-e koszolódott be.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#248633) 30z.Samu válasza fausto (#248629) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom a számlára gondolt, ami van a szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#248634) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#248631) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez account ban. Ilyenért nem is hiszem, hogy bannolhatnának gépet. Szerintem ott bejátszott egy kis exploitka... :DDD

The Truth is out there...

(#248635) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#248634) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Benne van a pakliban :D
De redditen is volt ,hogy a banktól visszakérte a pénzt, felfüggesztették az accot, nem fizette ki majd ment a perma-ban a gépre is

Life, Uh, Finds A Way

(#248636) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, hátha tudtok segíteni. BF5 multizok már hónapok óta EA Access-sel (PS+ nélkül). Ma viszont már nem enged multizni, kéri, hogy vegyek pluszt. Eddig sem volt, csak BF5 miatt Accessezek mert nem multizok mással. Változott valami? Én hülye gyorsan újítottam is előfizetést még egy hónapra, közben le sem járt, csak azt hittem. :F

PSN ID: marquuard

(#248637) ldave válasza EnterR (#248636) üzenetére


ldave
félisten

Használtad esetleg valaki más fiókját a gépeden, mint Primary, amin aktív lehetett a PS+? Tudtommal az EA Access játékokhoz is kell PS+ előfizetés, hogy menjen a multiplayer.

A Slime draws near! Command?

(#248638) Lackooo84 válasza EnterR (#248636) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt nem tudom hogy csináltad, a multihoz mindig is kellett PS+.

The Truth is out there...

(#248639) Bogyi007 válasza Dr. X (#248585) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mákod volt a Spiderman esetében és ha már játszottad akkor a Gow-al is, ezek ugyanis angol account alól is működnek magyar felirattal ha az ottani Storeban vetted őket, viszont ha ezek mentéseit használni akarnád egy feliratot is tartalmazó lemezes változattal, akkor az már nem fog menni...

A Days Gone esetében attól tartok hogy ha az angol storeban vetted már nincs mit tenni, azzal csak akkor fogsz tudni magyarul játszani ha beszerzel egy lemezes változatot vagy ha csinálsz egy magyar régiós profilt és ott veszed meg a játékot.

Tapasztalból írom, nekem a főprofilom angol régiós, annyi a különbség hogy a Gowot a Spidermantves a Detroitot is lemezről játszottam így a mentéseim is hazai régiósak dacára án angol profilnak - s mivel van egy magyar profilom is, ezen feliratos játékokat később amikor akciósak lettek, ott vettem meg s így a mentések kompatibilisek lettek a korábbi lemezes verziókkal.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#248640) saelin válasza belan (#248560) üzenetére


saelin
veterán

Én a másodikkal végeztem nemrég. Most ng+ban farmolgatok. Dlc-ig fel szeretném magam tápolni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#248641) Tatyla


Tatyla
őstag

Dragon ball z Kakarot-nál tudja valaki hogy a régebbi mellék küldetéseket a story után hogy tudom megcsinálni? Az időkapszulával csak a story fejezeteket engedi újra játszani

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#248642) 30z.Samu válasza Tatyla (#248641) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig pont az lenne a lényege, hogy minden küldetéshez vissza tudj menni, beleérte a mellék küldetéseket is. Én nem próbáltam ki utána, bár talán 2-3 maradt ki. :B :DDD

Sic Parvis Magna

(#248643) RangerFox válasza EnterR (#248636) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az EA Access játékokhoz is kell Ps+ a multihoz. Mindig is kellett.

(#248644) Wesder válasza 30z.Samu (#248642) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlam ugyan ez. Én is az időgépet javasoltam, ezek szerint sajnos tévesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248645) EnterR válasza ldave (#248637) üzenetére


EnterR
veterán

Ahh, akkor ez a gond. :DDD Volt csatolva egy PS+os fiók. Köszi srácok! :R

PSN ID: marquuard

(#248646) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#248647) belan válasza saelin (#248640) üzenetére


belan
addikt

Fuu második rész még jobb lett szívesen játszanék vele de nagyon idő igényes játék sajnos.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#248648) penge111 válasza saelin (#248640) üzenetére


penge111
addikt

Este végeztem az AC Odyssey Atlantis DLC első epizódjával is. Ezt ugye ingyen lehetet tavaly behúzni. Emelem a kalapom az Ubisoft előtt. Valami brutálisan szép lett ez a pici világ, a sztori is köröket ver az alapjátékra. Tartalmas kis DLC, nekem 10-12 óra volt. Kb 85-90 óra szaladt bele így az AC Odysseybe összesen. Szerintem az előző részhez képest már sokkal több minőségi küldetés van, sajnos a main sztori számomra továbbra is nagyon gyenge volt. Két főhős közül lehet választani. Nekem Kassandrára esett a választásom. Nem bántam meg, nagyon szerethető karakter volt. A világ prezentálása továbbra is fantasztikus, nagyon átjött az ókori görög feeling. Tetszett, hogy a világ tele van élettel. Az emberek csinálják a mindenapi kis dolgaikat, rengeteg élőlény van a játékban, kidolgozott a víz alatti világ is.Hatalmas feeling mikor hajózol és egy bálna bukkan fel melletted, vagy egy delfinraj. A játék brutális méretű, szó szerint irgalmatlan mennyiségű tennivalóval. Nekem nem sikerült megunnom, lehet mert változatosan csináltam a dolgokat. Volt, hogy a rámküldött zsoldosokat vadásztam, hajókáztam, felkutattam a legerősebb lényeket, hogy levadásszam őket, küldiztem, egy kolusszeumban vívtam meg a kihívóimmal, cicomáztam a hajómat, mitológiai lényeket kutattam fel, grandiózus csatákban vettem részt, egy mindent kezében tartó szervezet tagjait lepleztem le, és küldtem őket a másvilágra stb. Mindezt úgy, hogy mikor platináztam irgalmatlan mennyiségű felderítetlen kérdőjel maradt a térképen.Szóval én jól szórakoztam, mert azt csináltam benne, amihez kedvem volt éppen. A zene rendben volt, nagyon tetszett, hogy a hajón énekelt a legénység. Rengeteg fegyver, páncél van a játékban, amik gyönyörűek. Vannak azonban számomra furcsa dolgok: egy ókori görög korban nem lehet pajzsunk, irgalmatlan mennyiségű hpja van a leggyengébb ellenfélnek is, akár hegyekről is leugorhatunk, semmi bajunk nem lesz, ha jön egy óriási vihar, az emberek ugyanúgy mászkálnak tovább az utcákon. Rengeteg döntési helyzet lesz a történet során, ami szép és jó, csak semmi értelme, mert nagyon kevés esetet leszámítva nem igazán lesz semmi jelentősége a választásunknak.
Szóval van bőven gond a játékkal, de mégis jól szórakoztam vele. Elengedtem már az elején, és nem kerestem benne witcheri mélységeket, csak bóklásztam a világban, amiben sokszor csodálatos dolgokat találtam...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#248649) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#248646) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rohadt jó, hogy már a cutscene alatt felment 110bpm-ig. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#248650) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#248646) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet Nekem is meg kéne majd nézni kíváncsiságból mondjuk egy Fortnite végjáték alatt. :D

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.