Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23048) M@trixfan válasza vmarci1 (#23041) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ezt érzelmi alapon döntsd el, hogy ha szeretnél egy PS4-et, akkor vegyél egyet! Úgyis jönnek rá az exkluzív címek, az meg csak az adott konzolon érhető el. Sokan érzelmileg invesztálnak az adott platformba és annak fényében adnak tanácsot, az pedig torz az önigazolás miatt. A mostani "nextgen" egy költségcsökkentett kiadás, mindkét nagy gyártó nyereségesn szeretne minél hamarabb hardvert is eladni. Ennek fényében nem annyira erősek a mostani konzolok már most induláskor sem. Én is így vagyok vele, hogy kevés időm van játszani, játékok eladásával szórakozni meg pláne nincs időm, ezért van PC+PS3 egyelőre. A konzol sem szeretetszolgálat, csak sokan nem tudják kiszámolni a valódi költségeket időtávra vetítve racionálisan, belevéve minden faktort. Ahogy drágábbak játékok konzolon ugyanúgy nem kell 300 ezres gépet fenntartani játékra ha a megcélzott szint a "nextgen". Ha meg már van bármilyen i5 procis géped akkor egy 7870 szintű kártyával bőven ott vagy az adott minőségi szinten, új gép sem kell. De exkluzív cím továbbra is csak PS4-re érhető el ;)!Én azt mondom ezért azt vegyél amit a benned lakó kisgyerek akar és szórakozz jól! Esetleg mi van a haveroknak, mivel tudtok a legtöbben együtt játszani?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.