Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221651) Wesder válasza Deck (#221650) üzenetére


Wesder
félisten

Lol:C
Na így akkor lehet folytatom.
Azok a crossbowos gyökerek elég zavaróak. Meg volt valami nagy tankszerű màsik gyökér. Valahogy sikerült leszedbem, pedig a shoti is alig fogta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221652) Deck válasza Wesder (#221651) üzenetére


Deck
titán

Alap érzékenység igen gyenge, érdemesebb feljebb állítani ha tudsz úgy játszani.
Assualt Rifle bármekkora távra, közelre shotgun. Van egy titkos smg is a bázison az nagyon jó arra letudod cserélni a kispisztolyt.
Fejlődésnél meg az élet és stamina a legfontosabb.
Amúgy lősz es dodge, ez a lényeg :DD

Remnant topikját ajánlom jó arcok vannak ott :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#221653) Wesder válasza Deck (#221652) üzenetére


Wesder
félisten

Ammo-t alig dobbak, meg úgy bàrmi màst is. A 2. kasztot vàlasztottam a heal képesség miatt.
Nem rossz egyébként. Örülök hogy beraktàk Pass-ba. Topikjàra majd ràkeresek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221654) Deck válasza Wesder (#221653) üzenetére


Deck
titán

Én is azzal kezdtem de később bármelyik ilyen képesség meglehet és rakhatod a fegyverekbe.

PS5

(#221655) RangerFox válasza AxBattler (#221647) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, mert az indításhoz feltelepített elegendő mennyiségű adatot. Nem látod, ha elhalkul a meghajtó, akkor tudod, hogy feltelepített mindent, utána már csak ellenőrzés végett fogja felpörgetni indítás után. Én pl. alapból el sem indítom addig, amíg telepítés után pörgeti még a lemezt.

(#221656) Wesder válasza Deck (#221654) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, hogy akkor kb semmi jelentősége nincs, max az elején.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221657) Deck válasza #10186752 (#221649) üzenetére


Deck
titán

Ugye ebben a játékban kell gondolkozni is (puzzle dolgok) és nem mutatja irány, hogy merre menj. Na már most ha valaki nem rendelkezik ezzel a képességgel akkor elhiszem, hogy számára nem fog bejönni..
Persze ezek mellett vannak akciók is és cinematic. Amúgy a kritikusok és a játékosok többsége is imádja.

PS5

(#221658) #20411392 válasza Deck (#221657) üzenetére


#20411392
törölt tag

:C :C

(#221659) Xaels válasza Wesder (#221648) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs semmi bünti, csak a consumables (ilyen egyszerhasználatos felhasználható dolgok mint a lőszeres doboz) nem töltődnek vissza ha elhasználtad őket illetve a modokat sem tölti újra, de a legutolsó checkpointnál ami minden boss előtt is van úgy éledsz fel, hogy a lőszereid, a hp-d meg a dragonheart-jaid is maxon vannak.

A térkép nem mutatja merre menj, de azok az átjárók amiket nem használtál még azok vibrálnak. Amúgy általában nehéz eltévedni, mindent érdemes felkutatni mert rengeteg random dungeon vagy event van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221660) Xaels válasza saelin (#221640) üzenetére


Xaels
félisten

Pont az újrajátszhatósága jó, mert első körben a játékban lévő dungeon-ök vagy eventek felét sem láthatod. A Bossokból is annyi féle van, hogy azok is mindig más variációkban jönnek. A Földön és Yaesha-ban kétféle World Boss lehet, Corsus-ban 1 van viszont Rhom-ban van 2 alap World Boss és a sztorihoz tartozó Undying King-gel is kétféle lehetőséged van.

[link] amúgy itt elég részletesen leírtam szerintem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221661) AxBattler válasza RangerFox (#221655) üzenetére


AxBattler
félisten

Detto nekem ne pörgesse... egy bar azért jól jönne a telepítésről.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#221662) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy még meg nem jelent játékot hogyan tudnak értékelni a metacriticen?
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221663) wolf13 válasza S e t h (#221662) üzenetére


wolf13
őstag

Már pár napja megjelent.

Release Date: Nov 14, 2019

ps-storeba 15.

[ Szerkesztve ]

(#221664) saelin válasza Xaels (#221660) üzenetére


saelin
veterán

OK, be is húztam. Lefekvés előtt még felidegesítem magam vele. :))

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221665) Deck válasza saelin (#221664) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#221666) oriic válasza S e t h (#221662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EU-ban megjelent, USA-ban majd decemberben.

Live-Die-Respawn

(#221667) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akit érdekel, storeban le van árazva az összes Mega Man Legacy Pack, én le is csaptam a Combo Packra 8 fontért.

A 9-en olyat flaselek, mint egy jobb mental trip, eddig 5x lett Game Over már az első pályán, de nem bírom levakarni a vigyort a fejemről, mert megy alatta az az igazi retro 8bit zene, és nem bírok leállni vele. :)) Emlékszem, anno csak a 9-ért akartam Wii-t venni, amiből ugyan nem lett semmi, ezért most akkora az öröm.

Aki szereti a műfajt, annak érdemes lecsapni rá, ha elérhető.

All→M8

(#221668) saelin válasza saelin (#221664) üzenetére


saelin
veterán

Túl vagyok az első bosson. Azért rakhattak volna valami egyszerűbbet is az elejére... :DDD

Nekem problémát okozott a kis dagik irányának belövése a hangjuk alapján. Eléggé gyenge a 3D audio ebben a játékban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221669) Xaels válasza saelin (#221668) üzenetére


Xaels
félisten

Gorefist. Vele én is izzadtam kicsit az elején, de utána a Föld már nem volt olyan nehéz. Helyette lehet egyébként Shroud mint másik boss, na ő teljesen más játékstílust kíván. A hangokkal egyet értek, nem a legjobb ezen a téren, de Gorefist-et leszámítva máshol nem ennyire érezhető ez. Ha elakadnál szólj és segítek szívesen

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221670) 30z.Samu válasza belan (#221644) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kapjon más is agyf@szt, mi? ;]

Sic Parvis Magna

(#221671) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na milyen a Jedi?! Láttam hétvégén, hogy sokan toljátok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221672) Deck válasza .LnB (#221671) üzenetére


Deck
titán

Nagyon jó, nyomasd! :C

PS5

(#221673) .LnB válasza Deck (#221672) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd fogom. :) De most még nem. És hiába jó, az Access miatt nem akarok teljes árú EA játékot venni. Bár lehet, hogy meggondolom magam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221674) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Konzolvilágnál elindult a kamu fekete péntek.
Remélem a hivatalos ps store azért majd jobban megerőlteti magát...

(#221675) BoneDragon válasza ProEvoFan (#221674) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem ott se kell számitani majd semmi kiemelkedőre. Szokásos kötelező akciók lesznek.

(#221676) .LnB válasza BoneDragon (#221675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ubi + EA akciók oszt' csá. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221677) Deck válasza ProEvoFan (#221674) üzenetére


Deck
titán

Anthem 3k? És még nem fogyott el? Már, rendelem is mindenkinek.. ;] :C

PS5

(#221678) #10186752 válasza ProEvoFan (#221674) üzenetére


#10186752
törölt tag

Elég gyengusz

(#221679) Frod válasza ProEvoFan (#221674) üzenetére


Frod
addikt

Elvileg naponta(?) lesznek új akciók, facebookon osztottak meg éves PsPlus képet is.
De a mai induló adag tényleg gyenge.

Do you see the white shadow?

(#221680) Mike


Mike
veterán

Osztott játéknál mikor irja ezt ki?
A jedit akartam megosztani. Ezt írta ki a másik félnek aki. Németországban él.

[ Szerkesztve ]

(#221681) Mike válasza Deck (#221677) üzenetére


Mike
veterán

Nekem ötöt!

(#221682) Deck válasza Mike (#221681) üzenetére


Deck
titán

De mint az ötöt végigjátszod.. ;]

SW-al, hogy haladsz?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#221683) Mike válasza .LnB (#221671) üzenetére


Mike
veterán

Nézd meg a 2es videómat,, olyan. :D
Most azok a kőszáli kecskék nyirtak ki akik korábban nem, ám a golyónál előugrott egy patkány így meghaltam :) így újra jöttek a kőszáli kecskék meg az előugró patkány is, ami megint kinyirt. Hol is van az a patkány? Ja itt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#221684) VTom válasza Deck (#221677) üzenetére


VTom
veterán

Nemrég olvastam, hogy át akarják alakítani az egész játékot. Kíváncsi leszek rá.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221685) 30z.Samu válasza VTom (#221684) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor lehet most kell lecsapni rá, mert ha jól sikerül amit elterveztek, akkor felviszik AAA árra. :D

Sic Parvis Magna

(#221686) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#221674) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vigyázzá, mer majd minnyá jön a 'ripicsi', oszt jól megaszondja'. ;] Mindenhol ez van, nem csak ott...

The Truth is out there...

(#221687) Wesder


Wesder
félisten

Belenézetem ebbe a Csillagok Hàborognak új jàtékba.
Nem szeretem a jàték univerzumàt, de a jàtékmechanika jónak néz ki. Majd ha Vault-os lesz végigvisszük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221688) .LnB válasza VTom (#221684) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt te komolyan elhiszed? Már ki van véreztetve a játék. Beígért frissítések se úgy jönnek ahogy ígérték. Fizetős skineket tesznek bele, az kell.

szerk.: Hopp bocsánat, most látom, hogy amiről beszélsz, az mai hír. Akkor nem szóltam, lehet hogy igaz. Én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. De igazad volt a hír valós.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221689) Frod válasza .LnB (#221688) üzenetére


Frod
addikt

Miért ne lehetne elhinni? Az eddigi majd' összes looter-shooternél teljes koncepcióváltás kellett, én azon csodálkozom igazából, hogy miért nincs egy olyan amit eleve úgy tudnak kiadni ahogy kell. Mindig kell pár hónap mire kapcsolnak aztán teljesen átdolgozzák.
pl Destiny 1, Division 1 (a 2vel nemtudom mi a helyzet), Destiny 2.

És igen, ha átdolgozásra kerül, valószínúleg visszakúszik az ára, lásd Forsaken.

Szerk: most olvasom, hogy nem tudtál a hírről. Amúgy pénteken hozta le a Kotaku.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#221690) .LnB válasza Frod (#221689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hittem, hogy csak valami elejtett szubreddittes kommentből indult ez a pletyka. De látom, hogy nem erről van szó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221691) sp8787 válasza Frod (#221689) üzenetére


sp8787
addikt

Azert nem hasonlitanam a 4 jatek barmelyik allapotat is ahhoz a rakas ganejhoz.

(#221692) Deck válasza sp8787 (#221691) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#221693) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Tudnátok segíteni hogyan állítsam be a remote playt? Az utasítás szerint csinálok mindent de nem megy! Azonos wifi hálózat, bejön ipaden a PS menü, de ha csatlakoztatom a kontrollert és belépek a fiókomba, akkor a képen látható dolgot írja ki. Amíg nem csatlakoztatott a kontrollert, simán tudok a tableten mászkálni a menüben. iPad Air 3 ipados13mal szóval simán kompatibilis. És a kontrollert is felismeri, mert betudok lépni a fiókba csak kidob. Tanács?

[ Szerkesztve ]

(#221694) penge111 válasza Schweini (#221511) üzenetére


penge111
addikt

Ha ez még nem volt meg ki ne hagyd: Senua's Sacrifice, de csak kizárólag fülessel!
Nier- szerintem szintén zseniális...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221695) Schweini válasza penge111 (#221694) üzenetére


Schweini
tag

Mindenképp ránézek majd egyszer, eddig csak jókat hallottam/olvastam róla. :R

(#221696) ldave válasza Dr. X (#221693) üzenetére


ldave
félisten

Ehhez nem primary (elsődleges) fiók kell? Nem tudom meg van-e osztva a fiókod mással.

A Slime draws near! Command?

(#221697) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Feltöltőkártyát lehet úgy nullázni, hogy a fennmaradó összeget kártyával fizetem Storeban? Vagy marad rajta a számlán?

(#221698) RangerFox válasza kisÁdi (#221697) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Gondolom a wallet-re gondoltál. Azt tudod nullázni úgy.

(#221699) kisÁdi válasza RangerFox (#221698) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Szerintem arra gondoltam :) Nem tudom sajnos, egyszer használtam csak feltöltőkártyát, akkor is US Storeban a Rick and Morty VR miatt :D

(#221700) zbrab


zbrab
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. PS4-en az online Fortnite játék fizetős? Ha van egy PS4-em és internet kapcsolatom, ezen kívül mi kell még hozzá? A kisfiam mondogatja, hogy szeretné ezt a játékot, ezért próbálok informálódni :). Előre is köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.