Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220951) Wesder válasza .LnB (#220949) üzenetére


Wesder
félisten

Ez melyik jàték?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220952) Zoleee83 válasza Frod (#220950) üzenetére


Zoleee83
addikt

Evil Within 1 nyugalmasabb? :DD

Nem, nem lesz nyugalmasabb, sőt, de brutáljó játék , kategóriájában a legjobbak között! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#220953) .LnB válasza Frod (#220950) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Najó, de nyilván a plat az mindig cél

Szólhattál volna hamarabb is, én ezt eddig nem tudtam.:):U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220954) .LnB válasza Wesder (#220951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Playstation 4 Voldemort-ja, én nem nevezem nevén az tuti. :D (így is mindenki itt hater-nek tart azzal a játékkal kapcsolatban már)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220955) Wesder válasza .LnB (#220954) üzenetére


Wesder
félisten

Így màr értem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220956) Deck válasza .LnB (#220953) üzenetére


Deck
titán

Én se értem miért alap az.. Főleg ha nem is élvezi és sokszor megöli a játékélményt is a trófea vadászat..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220957) Frod válasza Zoleee83 (#220952) üzenetére


Frod
addikt

Úgy értettem platina szempontból lesz az, mivel az EW1-nek kifejezetten nehéz a maxolása, így azt el tudom engedni, és nem kattogni rajta.
Az, hogy mennyire lesz para az más kérdés. ;]

#220956 Deck: mindenkinek kell valami bekattanás, nem?
De egyébként teljesen változó, egy Nioh-t élveztem 100 óra fölött is, de az ow játékok fetch questjei az Achilles-sarkam. ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#220958) .LnB válasza Frod (#220957) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó de fakír se sír ha fáj. Ha te a saját magad bekattanása miatt csinálsz meg mindent a platért, és nem élvezed, akkor az nem az OW játékstílus hibája. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220959) marilllyo válasza Frod (#220957) üzenetére


marilllyo
veterán

Én úgy fogtam fel, hogy kicsit még "spiderman-kedem". Hozzáteszem, hogy a DLC-kben is van belőlük jó pár. De azokat még nem is zavartak volna. A bűntények sokkal uncsibbak voltak. :/ De hát nem kell lenyomni egy füst alatt az egészet. Az úgy tényleg k*rva sok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#220960) ldave válasza Zoleee83 (#220943) üzenetére


ldave
félisten

A tesztre adott kommentek már magában megmutatják, hogy mennyire mások vagyunk és az egyikünk véleményére egy adott témáról miként viszonyul másokéhoz:

"Jó teszt lett, nagyon megosztó játék."

" Még jó, hogy nem papirra lett írva, sajnálnám a kivágott fát!"

"Élvezetes volt olvasni! Nagyon jó a stílusod! "

A Slime draws near! Command?

(#220961) .LnB válasza ldave (#220960) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mi a te véleményed róla? Akkor már..
De amúgy igen, nekem is feltűnt ez a megosztottság. Mondjuk a kettő pozitív embernél lehet sokat nyom a latban az, hogy nő írta.. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220962) Zoleee83 válasza .LnB (#220961) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nanananana, ne vidd el légyszi ebbe az irányba a beszélgetést!
Semmi bajom a nőkkel, sőt! :D

Továbbra is az a bajom hogy full összeszedetlen, csapongó írás, konkrétumok nélkül.
Ezt én is meg tudtam volna írni, anélkül hogy játszottam volna vele, ez a "lehet hogy jó játék de lehet hogy nem, de aztán ki tudja", ez nálam nem teszt. Ettől sokkal jobban díjazom még azt is hogy "rossz", vagy "jó", de leginkább azt kellett volna megirni hogy NEKI miért lett a véleménye olyan amilyen.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#220963) Wesder válasza .LnB (#220961) üzenetére


Wesder
félisten

Sokaknàl meg Reedus/Kojima személye nyom sokat a latba.
Ha nem ők lennének a jàték mögött, vajon milyen megitélése lenne a jàtéknak? Akinek a véleménye csak azért pozitív, mert Alice írta a tesztet, az annyit is ér. Kb semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220964) .LnB válasza Wesder (#220963) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen jogos a felvetés. De én nem azt írtam, hogy a teszt azért olyan amilyen, mert egy nő írta. Isten ments! De sok fórumozó ha csajt látnak itt, erre felé, az azért behatással van rájuk. Ezt szerintem már láttuk nem egyszer.

(#220962) Zoleee83
Ja tényleg, ilyen szempontból te meg pont nőgyűlölő vagy. :DDD Na jó, ebbe nem gondoltam bele. Most kitörölhetném amit írtam, de akkor mindenki azt hinné, hogy én írtam rosszat Alíz-ról, és az sem igaz. Szóval marad, te meg...így jártál. Enyje, tisztelni kell a nőket!! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220965) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak behúztam a Remnantot, és a Torchlight 2t is (az elsővel rengeteget játszottam a maga idejében).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#220966) Wesder válasza .LnB (#220964) üzenetére


Wesder
félisten

Teljes mértékben egyetértek. Nincs baj a teszttel, lehet kicsit negatív, dehàt Kojima jàtékai csak ennyire megosztòak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220967) Deck válasza Rigormortiis (#220965) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés :C

PS5

(#220968) Zoleee83 válasza .LnB (#220964) üzenetére


Zoleee83
addikt

Badumtssss! Nem gondoltam hogy még mindig tudsz fordítani rajta egyet! :DD
Még a végén haverok leszünk. :DDD

(Ide tévedő olvasó, kérlek hagyd figyelmen kívül LnB kolléga ide vonatkozó megállapítását! Én Tisztelem , szeretem a nőket! :K ) LnB meg szerintem be van Kojimázva!

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#220969) Xaels válasza Rigormortiis (#220965) üzenetére


Xaels
félisten

Ha coop társ kell majd szólj, fent van még és szívesen játszom vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220970) ldave válasza .LnB (#220961) üzenetére


ldave
félisten

Majd ha játszottam, akkor megírom. Előbb befejezem, amit elkezdtem (Bard's Tale 4), addig nem állok neki.

Ez a megosztó szó lassan olyan lesz már, mint nemrég volt az alkalmatlan. Nem lehet nélküle írni egy mondatot sem a játékkal kapcsolatban.

#220971: jaaa, nem olvastam még, melóban nem jön be Gamepod, majd otthon :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#220971) .LnB válasza ldave (#220970) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A tesztre gondoltam, hogy arról mi a véleményed. Vagy te se olvastad el?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220972) Deck válasza Xaels (#220969) üzenetére


Deck
titán

+1 :P

PS5

(#220973) Rigormortiis válasza Xaels (#220969) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oks, köszi, felvettelek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#220974) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Pénteken meglesz a harmadik PS4-em is - csak nem bírtam ellenállni a DS-nek. :B Remélem, h nem fogok csalódni. Innen rendeltem egy Pro-t 100k-ért - ez most a best-buy.

Kérdés: A MS már bejelentette, h a One-nal működő tartozékok kompatibilisek lesznek a Scarlettel is. A PS5-tel kapcsolatban volt már hasonló bejelentés? Egy kontrollerre lenne szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#220975) 30z.Samu válasza bulikavagyok (#220974) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy minden működni fog az 5-tel is.

Sic Parvis Magna

(#220976) Wesder válasza 30z.Samu (#220975) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig csak a VR volt biztos nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220977) 30z.Samu válasza Wesder (#220976) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg minden, headset, controller, stb. De ne vedd készpénznek, mert nyilván akkor tudjuk tutira venni, ha a Sony erősíti meg. Erről pedig eddig én nem láttam semmit, annyira biztos, mint a BC. :D

Sic Parvis Magna

(#220978) bulikavagyok válasza 30z.Samu (#220975) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, ez jó hír! :R Akkor vehetek egy kontrollert a DS4 helyett.

Szerk.: Ja, h még nincs megerősítve hivatalosan? Akkor így necces egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#220979) .LnB válasza bulikavagyok (#220974) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem emlékszem, hogy erről tettek e említést eddig. Most, hogy kérdezted, keresgéltem is, de nem találok olyat, hogy hivatalos lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#220980) bulikavagyok válasza .LnB (#220979) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi Neked is! :R

(#220981) pr0bi válasza S e t h (#220832) üzenetére


pr0bi
senior tag

Látszik, hogy fogalmad nincs miről szól ez a játék. Kérdés, hogy most magadat próbálod meggyőzni, hogy nem jó vagy csak szimplán nem tudod eldönteni, hogy kell e neked?
Még szerencse, hogy yt-n is végig tudod játszani (ezt még leírni is rossz volt) ha már 15 órát elpazaroltál rá.

(#220982) Wesder válasza pr0bi (#220981) üzenetére


Wesder
félisten

Ha jön Stadia-ra, akkor végigviheti Youtube-on.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220983) Zoleee83 válasza pr0bi (#220981) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez nekem is mindig fura hogy emberek miért néznek hosszú órákon át egy játékot YT-on, és ha már nézik, akkor hogy nem tudják ennyi idő alatt eldönteni hogy kell-e vagy sem. (Jó-e nekik vagy sem.) Kis túlzással a játék 1/4-ed része végig lett nézve, akkor meg már minek megvenni, mikor lelőttek egy halom dolgot, játékmenetet? Ez most nem neki szól hanem úgy általánosságban.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#220985) S e t h válasza pr0bi (#220981) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pazarlás, szerinted.
Ha figyelmesebben olvasnál akkor látnád, hogy már beáraztam a játékot és azt is leírtam, hogy játszani is fogok vele.
És igen, nincs és nem is lehet róla fogalmam, mert nem a fanok szerinti a véleményem.
Nyugodj meg és játssz tovább, mielőtt agyvérzést kapsz, mert nem vettem a boltban Kojima oltárt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220986) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pénteken elkezdtem az Anthem-et, most jutottam el egy olyan részre hogy Free Play-ben kéne 5 challange-t megcsinálni. Ezeket lehet egyedül is, vagy mindenképp kell hozzá a teljes 4 fős csapat?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#220987) Xaels válasza gyuromoj (#220986) üzenetére


Xaels
félisten

Egyedül is meg tudod csinálni, de Freeplay-t nem tudsz soloban indítani legalább is úgy volt még amikor játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220989) Rjid válasza bulikavagyok (#220974) üzenetére


Rjid
csendes tag

Ez tényleg nem rossz ár, én is nagyon gondolkozom, hogy megvegyem-e ennyiért vagy várjak még black fridayig.

(#220990) gyuromoj válasza Xaels (#220987) üzenetére


gyuromoj
veterán

Okés, köszi a választ.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#220992) bulikavagyok válasza Rjid (#220989) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem hiszem, h sokkal olcsóbb lesz ettől. Talán 90k-ig lemehet, de szerintem inkább gépcsomagok lesznek 110-120k körül (mint tavaly). Pár játékkal, esetleg plusz kontrollerrel, stb. De mivel nekem most csak a gép kell és nincs kedvem árulgatni a plusz cuccokat, ezért én nem várom meg a BF-et. Ez az akció egyébként péntektől indul.

(#220993) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#220974) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi az a minden? VR,headsetek, fagyi,kamera stb biztosan...
A kontrollert meg nem éri meg tovább vinni akkora ugrás lesz a 2 között. Max második(beugrós) joynak

Life, Uh, Finds A Way

(#220994) Deck válasza .LnB (#220991) üzenetére


Deck
titán

Azt nézd mit találtam neked: [link]
Szívesen! :DD Vagy ilyened van?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220995) 30z.Samu válasza Deck (#220994) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na ez kemény! :D

Sic Parvis Magna

(#220996) Wesder válasza hombre[EU] (#220993) üzenetére


Wesder
félisten

Miért mekkora ugràs lesz, hogy a DS4-gyel màr jàtszani se merjek PS5 jàtékokat?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220997) Carlos Padre válasza marilllyo (#220914) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Láttalak, gondoltam is rá, hogy csatlakozok nosztalgiázni egy kicsit :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#220998) bulikavagyok válasza hombre[EU] (#220993) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egy komolyabb kontrollerre gondoltam (XO Elite szintű), de a lényeg, h mindenképp hasonló kiosztású legyen (analóg karok). Illetve egy minőségi headsetre. VR, fagyi, kamera nem érdekel. :B

(#220999) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

PS5 companion handheld consol?
Vennám förszdáj! :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221000) Carlos Padre válasza bulikavagyok (#220998) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nacon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.