Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220151) kisÁdi válasza Lackooo84 (#220150) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Elég érdekes lett igen, főleg a párbeszédek kínosak, de számomra mégis rengeteg örömmel tud szolgálni. Olyan apróságokon is tudok mulatni, hogy nekem teljesen megérte. Jó a zene, vannak benne pofás poénok, néhol ötletes megoldás. Az első számot mikor meghallottam felállt a szőr a hátamon, a verekedés kombókon, meg hogy fel lehet venni az embereket sírva nevettem. Ezek miatt bőven túltettem magam a monoton játékmeneten.

(#220152) Lackooo84 válasza kisÁdi (#220151) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát igen, de az a baj, hogy mindamellett még egy bughalmaz is, semiképpen sem egy a névhez méltő produktum. Pl. amit kiválasztasz ruhát a menüben az a játékban totál más színű lesz, ezért az egyik legnehezebb trófea a játékban az volt, hogy öltözz mindkét szereplővel talpig feketébe... És ez senkinek nem tűnt fel... Ja, a főbossnál tuti csuklani fognak majd főleg nehéz fokozaton... ennyire unfair egy mocskot régen láttam, nekem is csak úgy sikerült legyőzni, hogy bebugolt szegény és megállt egyhelyben amíg szarrápüföltem...

The Truth is out there...

(#220153) S e t h válasza oriic (#220138) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220154) sittes79


sittes79
addikt

Death stranding esetén a lemezhez kötött a magyar felirat vagy olyan lesz mint a pokember, hogy elég ha a ps4 menüje magyar.

(#220155) Themes válasza Steve1207 (#220135) üzenetére


Themes
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, mindenkinek!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#220156) erahurka válasza sittes79 (#220154) üzenetére


erahurka
félisten

Magyar store-ból a digitális verzió is magyar lesz. Külföldiből valszeg nem.

(#220157) #10186752


#10186752
törölt tag

Hirtelen felindulásból tegnap beleszálltam az új CoD-ba. Nem kellett volna. A BF5 minden tekintetben felülmúlja nálam ezt a játékot. A sztoriból lenyomtam pár küldetést, hát, több helyen nagyon bénácska lett, bár vannak jó részei is. A multi meg eddig számomra nagyon vékony.

Mind küllemében, mind tartalmában, mind játszhatóságában. A BF5 sokkal grandiózusabb, elegánsabb, jó zene van alatta, nem olyan plasztikus, műanyag hatású az egész.

Még ugyan nem játszottam vele csak két órát, de az első benyomások egyáltalán nem kedvezők. Remélem változni fog, vagy ha nem, megy eladósorba.

(#220158) Dvix


Dvix
senior tag

Jó reggelt mindenkinek! Én ma ha hazamegyek töltöm is lefele a NioH-t! :C Ti mivel játszatok ma?
:U

(#220159) psycroptic válasza Dvix (#220158) üzenetére


psycroptic
őstag

No man´s sky-al.

PSNID: Tomy83PS

(#220160) Peace válasza Dvix (#220158) üzenetére


Peace
nagyúr

Borderlands 3-at szeretném nagyon folytatni. Két napja nem volt lehetőségem játszani és már remegek. :O De ma elvileg lesz pár szabad órácskám délután, úgyhogy semmi nem állhat az utamba!!!

(#220161) Deck válasza Peace (#220160) üzenetére


Deck
titán

Max az áramszünet.. ;]

PS5

(#220162) -FLY-> válasza Dvix (#220158) üzenetére


-FLY->
őstag

Idő hiányában semmivel, de nagyon aprítani kéne a days gonet, mert itt van a küszöbön a ds is.

(#220163) vonSux válasza Dvix (#220158) üzenetére


vonSux
őstag

Egy 10 hónapja megjelent exkluziv kiadású fiúgyerekkel :D Egyébként a dark souls 2-t nagyon szeretném befejezni, jelenlegi tempómmal a bloodborne 2 megjelenéséig összejön.

(#220164) Xaels válasza Dvix (#220158) üzenetére


Xaels
félisten

Reggel első dolgom volt behúzni a Valfaris-t. Nagyon tetszik, de a SW-ig már semmi komolyabba nem akarok belekezdeni. Na meg ha úgy alakul akkor társasozni fogunk: [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220165) Peace válasza Deck (#220161) üzenetére


Peace
nagyúr

Soha nem volt és nem is lesz!!! ;) Mondjuk kemény 3 hónapja lakunk itt. :DDD Szóval bízom benne, hogy semmi nem jön közbe! Egyre morcosabb vagyok, ha elmarad a kis játék adagom. Mondjuk lehetnének fontosabb dolgok is az életben így 35 évesen......na majd 20 év múlva! :P

Amúgy Ti mit vesztek ki ebből a képből? Hogy premierrel hozzáférsz a teljes Deluxe Edition-höz, mint a GamePass-ban? Vagy itt is dobnak egy 10 órás trialt, mint az Anthem-hez most az ajándék Basic access-em, amit kaptam tegnap? Mert ha ugyanúgy végigjátszható, mint a GP-al a Gears 5 és a The Outer Worlds volt, akkor megérné azt a 15 eurót nekem...

(#220166) Peace válasza Xaels (#220164) üzenetére


Peace
nagyúr

Magyar kiadású Nemesis???!!!!!!!!!! :Y :Y :Y :Y :Y Ezer éve csorgatom a nyálamat erre, de még angolul sem lehetett megvenni sehol, csak a támogatóknak kezdték el kipostázni őket világszerte! Be**arás!!!!!!!!!!!!!!! Mikor ülünk össze játszani????? :B

(#220167) markknight válasza Peace (#220165) üzenetére


markknight
veterán

Én ebből azt, hogy ha megveszed a sima verziót, akkor ha van mellé origin access premiered, akkor megkapod a deluxe edition dolgait.

(#220168) Ronam válasza markknight (#220167) üzenetére


Ronam
addikt

Tartalmazza a játékot a Premier [kép]

[ Szerkesztve ]

(#220169) Moby válasza Peace (#220165) üzenetére


Moby
addikt

Benne lesz a játék. Többször leírták az ea-esek a fórumban, a delux edition elérhető, amíg OAP tag vagy, csak early access nincs a tagoknak se.

(#220170) Peace válasza Ronam (#220168) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez azért kérdéses, mert kaptam ajándékba egy Basic-et, mert októberben beállítottam valami kétlépcsős azonosítást. És hiába írja az Anthem-re, hogy included with Basic, de csak egy 10 órás trial-t enged. Szóval ha a Fallen Order is egy 10 órás Trial, akkor nem kell a Premier 15 euróért.

(#220171) Peace válasza Moby (#220169) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez viszont nagyon l hangzik akkor, ha hivatalosan megerősítették!!! PS-re is van ilyen Premier téma már?

szerk.: Ha jól látom, akkor PS-re nincs ilyen. Csak sima EA access. Ott nem tesz különbséget Basic és Premier között. Tehát ha Premiert akarok és Fallen Ordert, akkor only PC? Jól értem?

[ Szerkesztve ]

(#220172) Ronam válasza Peace (#220170) üzenetére


Ronam
addikt

"To confirm - as a Premier member you can play as long as you want until your subscription expires."

#220173: Szerintem ez egyelőre csak PC-n elérhető (sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#220173) Peace válasza Ronam (#220172) üzenetére


Peace
nagyúr

Királyság, köszi! :R És jól látom, hogy csak PC-n mehet ez a Premier téma? PS-en nem látok ilyet.

(#220174) Moby válasza Peace (#220171) üzenetére


Moby
addikt

Igen. És aki egyszer végig akarja csapatni (mint én), annak ez a legolcsóbb megoldás.

(#220175) Peace válasza Moby (#220174) üzenetére


Peace
nagyúr

És ez is ugyanúgy bármikor lemondható gondolom, mint a GamePass?

(#220176) Xaels válasza Peace (#220166) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, 31-én jelent meg. Én is régóta szemeztem vele és amint lehetett elő is rendeltem. A kiegészítők még csúsznak, de azok is tervben vannak hozzá. Jelenleg még be kell szerezzek egy megfelelő méretű asztalt is :DDD 3-an már nagyon szűkösen tudtunk játszani. Amúgy meg lehet beszélni valamikor egy játékot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220177) Moby válasza Peace (#220175) üzenetére


Moby
addikt

Persze.

/Vagy megveszed lemezen ps4-re, és eladod. Ha ügyes és gyors vagy, az még olcsóbban kijön.

[ Szerkesztve ]

(#220178) hitchins válasza #10186752 (#220157) üzenetére


hitchins
őstag

Kinek a pap....
Nekem BF5 nem jon be pedig egyebkent szerettem a BF-et. Mondjuk baromira untam mar a 1-2 vh temat.
COD vegre normalis lovolde nem 1 vh es nem is jovoben jatszodo rozsaszin pancelos, csillamponis f..sag.

Szoval szerintem tok jo pedig mw2 ota nem annyira csiptem a CODot

[ Szerkesztve ]

(#220179) Petreszku válasza Xaels (#220164) üzenetére


Petreszku
senior tag

Semmi köze hozzá, de éppen a The Horus Heresy sorozat Nemesis könyvét olvasom. :)

(#220180) ProEvoFan válasza hitchins (#220178) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is így gondolom.
Az egyjátékos kampány meg számomra fenomenális.A Titanfall 2 óta a legjobb lövöldözős játék . :K

(#220181) Xaels válasza Petreszku (#220179) üzenetére


Xaels
félisten

Szeretjük a W40K-t is. Mondjuk rendes könyvet olvasni ritkán van időm, de most képregényezek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220182) markknight válasza Dvix (#220158) üzenetére


markknight
veterán

Minden nap ugyanaz, Apex Legends ranked pontgyűjtés, cél a predátor rang.

(#220183) Wesder válasza Dvix (#220158) üzenetére


Wesder
félisten

Gondoltam hogy folytatom a GoW-ot, de inkàbb végignézem a Black Mirror-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220184) S e t h válasza Dvix (#220158) üzenetére


S e t h
nagyúr

Breakpoint vagy Division 2.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220185) Bazsi1987 válasza Dvix (#220158) üzenetére


Bazsi1987
őstag

7 hetes kislányom most az én next gen konzolom😁 egyébként ha van időm Borderlands3 vagy switchen az overwatch 💪👌

(#220186) penge111 válasza Dvix (#220158) üzenetére


penge111
addikt

Hu, alig várom, hogy este legyen és ismét leüljek a Divinity Original Sin 2 elé, utoljára a Witchernél volt ilyen, hogy a munkahelyemen is folyamatosan a játékon kattogok :U

Más: tesztgyűjtögetés közben leltem rá erre a gyöngyszemre. Indi címek rajongóinak erősen ajánlott, a listámra szépen felkarcoltam, mostanában több indi címem van mint AAA, némelyikben sokkal több innováció, lélek van mint a nagyobb címekben... SteamWorld Dig 2.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220187) Peace válasza Xaels (#220181) üzenetére


Peace
nagyúr

Azaz!!!!! Bár most ebben az új hullámban kicsit csalódtam már a "Járványháború"-val, de majd keresek valami régebben megjelent ütős regényt, hogy visszatérjen a kedvem! A képregényt ezer éve megrendeltem díszdobozban, de mivel a "Vaják világa" könyvet folyamat eltolják megjelenés ügyileg, így sosem fogom megkapni a csomagot. Ugye addig nem adják postára a képregényeket sem. :(

Az meg végképp hatalmas szívfájdalmam, hogy sorra jönnek ki a hulladék WH40K játékok és a GW ehhez asszisztál!!!! :((( :((( :((( "Mechanicus" az legalább egy üde színfolt volt a palettán!!!!!! <3

(#220188) #10186752 válasza hitchins (#220178) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem a bejönről beszéltem, hanem a megvalósításról. Hangok, zene, animációk, GUI, tartalom, játékmódok stb. Ebben érezhetően gyengébb ez a CoD.

Az, hogy kinek mi jön be, másik kérdés.

(#220189) markknight válasza #10186752 (#220157) üzenetére


markknight
veterán

A gunplay szerintem sokkalta jobb a cod, de zenében, grafikában meg atmoszférában azért verhetetlen a bf. Főleg mikor robbantanak, meg száll mindenfelé a gránát, füst, repülők stb.

Körülbelül hasonló mint amikor Battlefront 2-ben a geonózison vereted, repkednek a lézerek, por mindenhol és huhh. Grandiózus élmény az is.

[ Szerkesztve ]

(#220190) pulffy válasza Dvix (#220158) üzenetére


pulffy
őstag

Új COD-al.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#220191) Tatyla


Tatyla
őstag

Ez az Outlast 2 nálam ugyan arra a sorsra jutott mint az 1,pedig én elég rendesen horror rajongó vagyok de ez a k***a sötétben bujkáljunk el a szekrénybe meg a hordóba na ez nem az én játékom... :((( delete...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#220192) Dvix válasza Peace (#220187) üzenetére


Dvix
senior tag

Én is szeretem a 40k Univerzumot. De ez aztán..aztaaaa! :C :C

NA akkor még néhány 100 óra figura festegetés mellé oszt jó lesz ez! :D

[ Szerkesztve ]

(#220193) stilo18 válasza Tatyla (#220191) üzenetére


stilo18
addikt

Végig toltam mind a kettőt, kB fél óránként... Az a nyomasztó érzés, félelem, amit fejhallgatóval okozott, zseniális élmény volt...
Imádtam mind a két részt :))

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#220194) _drk válasza Tatyla (#220191) üzenetére


_drk
őstag

Outlast 2 nagyon hatás vadász! Zero inteligencia kell hogy hozzá. A játék abból áll, hogy szivat! Rengetegszer meghalsz de csak azért mert így van kitalálva.
A bújkálás még több helyen jól is van megcsinálva, megy a para ezerrel, csak bele van építve hogy bizony meg is találnak, majd jön a futás.
Na ezt előre nem tudatod, meg azt se hogy merre fussál! Így tök random hogy vajon a jó utat választottad-e...
Logikai feladványok csak azért nehezek mert közben állandóan kergetnek.
Az a játék inkább idegesítő mint félelmetes!

(#220195) Peace válasza Dvix (#220192) üzenetére


Peace
nagyúr

Szép lassan el-elmaradoztak a festős 7végék meg a játék is a 8. kiadással. Úgyhogy ott pihengetnek a figurák és a festékek a kedves barátomnál. Időrabló hobbi sajnos, de hihetetlen hangulata van a táblás játéknak is!!! Ha néha összejön egy 3-4 órás Blackstone Fortress party, az már nagy szó! De az is ősrégen volt sajnos. :(

(#220196) Wlac


Wlac
Ármester

Egy kis Battlefront 2 segítség kellene. Melyik játékmódot érdemes indítani? Most többet megpróbáltunk, de mindenhol csak várakoztunk mert nem volt elég player. Ennyire halott lenne a játék?

“The wha-"

(#220197) ldave válasza Wlac (#220196) üzenetére


ldave
félisten

Battlefield/front játékoknak nem volt valami játékosszám kijelző része? Írta, hogy melyik platformon aktuálisan mennyien vannak online.

A Slime draws near! Command?

(#220198) oriic válasza ldave (#220197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 1 ota nincs mar.

Live-Die-Respawn

(#220199) Deck válasza oriic (#220198) üzenetére


Deck
titán

Nem merik kiírni.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220200) markknight válasza Wlac (#220196) üzenetére


markknight
veterán

Galactic Assault. De hol várakoztok? Nekem nem volt ilyen problémám 1 hónapja.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.