Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221351) Carlos Padre válasza Mike (#221350) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Valószínűleg, bár nem tőlem. Több forrásból is felbukkant már.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221352) Willhunting válasza Deck (#221339) üzenetére


Willhunting
aktív tag

A visszafele kompatibilitás garantálása miatt sajnos maradnia kell a touchpadnek/kijelzőnek a DS5-ön is :O Bár kijelzőre váltani nagyon nagy ostobaság lenne az akku idő és gyártási költség miatt. A vezeték nélküli töltést viszont értékelném.

(#221353) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#221348) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A kép telefonnal készült vagy screenshot?

Life, Uh, Finds A Way

(#221354) Rigormortiis válasza marilllyo (#221324) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az a baj vele, hogy az EA adta ki :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#221355) bulikavagyok válasza hombre[EU] (#221353) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Screenshot természetesen. :B De ezzel a képpel nem a játék "szépségét" akartam szemléltetni (sok helyen sokkal szebb ettől), hanem csak azt, h milyen jól lehet fénykarddal füvet nyírni (kaszálni). :D

(#221356) Wlac válasza Mike (#221335) üzenetére


Wlac
Ármester

A Millenium trilógiára (Tetovált lány) vess egy pillantást. :D

“The wha-"

(#221357) S e t h válasza bulikavagyok (#221348) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, olvasom majd a topikot, mert érdekel, ne tartsd majd magadban ezt követően sem. :)

Más.

Azt nem lehet mondani, hogy a Sony nem tud reklámot csinálni.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221358) markknight válasza RangerFox (#221346) üzenetére


markknight
veterán

Mortal Kombatnál is ezt csinálták, miszerint több millió forint kell, hogy mindent kioldj. Csak azt felejtették el, hogy a cuccok több mint a fele challengekhez kötõdik, venni meg a shopból lehet dolgokat ahol napi 5 item van, ami mindig változik és megvehetõ, az dolgokból meg van kb ezer a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#221359) markknight


markknight
veterán

Azt írják a neten, hogy 17 óra a Fallen order, ha nem csinálsz semmi sidequestet, szóval azta! Erre nem számítottam.

(#221360) wierra válasza S e t h (#221347) üzenetére


wierra
senior tag

Amennyit belekukkantottam, abból nekem az UC4 jutott eszembe a kapaszkodós részekről.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#221361) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#221355) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem azért mert csúnya lenne, átlagos. Csak olyan fura volt a kép,fakó?

Life, Uh, Finds A Way

(#221362) myckey válasza markknight (#221359) üzenetére


myckey
veterán

Bizony van benne játékidő!
Én is 20+ óra körüli FŐ történetet olvastam.....Természetesen ez is függ a nehézségektől, ami azért a Master szinteken nem szar, pláne legnehezebben. Játékos stílusától....Ez értelem szerű.
Na és akkor vannak mellékes feladatok, meg mindenhol akad Titok amit fel lehet tárni, érdekességek amit be lehet gyűjteni a droiddal feltérképezve ( Data )....meg a gyűjthető tartalmak amivel lehet módosítani ezt azt.

A megjelenés sztm rendben van, nem hoz csodát, a játék sem.
De nem mondanám tucatnak! Helyenként pedig tényleg leesik az ember álla. Hangulatos, ez meg a legfontosabb sztm.
Ilyen , és hasonló hangvételű írásokat találok, amerre nézelődök.

De ezekben a streamekben vannak olyan "minőségűek"....na mindegy is.

Egyébként PC oldalon ott van a játék topicja mindenki számára, akad benne ez és az, ha valaki kíváncsi rá...és nem háborúzni akar. :DDD
Ahhoz már belefáradtam az egészbe, annyi betűt levertem a játékkal kapcsolatban az elmúlt hónapokban.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221363) S e t h válasza myckey (#221362) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahhoz már belefáradtam az egészbe, annyi betűt levertem a játékkal kapcsolatban az elmúlt hónapokban.
Az a lényeg neked mit ad, a többi nem számít.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221364) hombre[EU] válasza myckey (#221362) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Remélem jó lesz, már csak azért is,mert ennyire rá vagy "kattanva" :) (abszolút pozitív értelemben)

Life, Uh, Finds A Way

(#221365) erahurka


erahurka
félisten

Segamegadeath innen jelölt barátnak? :F

(#221366) malystryx válasza myckey (#221362) üzenetére


malystryx
senior tag

Akkor megnyugodtam hogy lesz bőven játékidő, és én még a környezet láttán is tátott szájjal fogok körbemenni. Ja és ha ennyi megszerezhető, utánanézhető dolog van, akkor már el is vesztem, érdekel minden amit meg lehet találni. :) (Horizon-ba is belement 94 óra :B )
Teljesen egyetértek Veled, már csak egy nap van hátra, indítani és élvezni, a többi/többiek nem számítanak ahogy Seth is írja. Én holnap lehet kézhez kapom, de csak szombaton tudom kipróbálni, még meló van péntek este is. Sebaj, most már kivárom. :K

(#221367) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#221361) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Xboxos.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221368) Carlos Padre válasza markknight (#221359) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért a RDR2 játékidejét is lazán megduplázták egy kis lovagoltatással, úgyhogy ebbe a számba sokat ne láss bele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221369) Carlos Padre válasza erahurka (#221365) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ilyen névvel lehetne az én barátom is :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221370) myckey


myckey
veterán

(#221363) S e t h
(#221364) hombre[EU]
Próbálok egészségesen hozzáállni az egészhez, ameddig jól esik.
:R

(#221366) malystryx
Igen.
El lehet benne veszni, szó szerint...
Tuti van a Központi küldi mellet, helyszínenként több "Secret". Side Q. Meg begyűjthető tartalom. A droiddal pedig bővíthető a Data állomány, sok info erről arról.
Az űrhajón, még botanikus kert is van, vagy mifene, amit lehet bővíteni. ;]
De az egész, ezek feltárása nélkül is kivihető. Kinek mi....
Láttam trófeagyűjteményt PSN -ben. Illető megcsinálta a történetet, de van amit érintetlenül hagyott. Lista alapján.

Nekem holnap tán hozza futár, de délutántól annyi....sok sok órás edzés, pihi és másnap verseny, abból regenerálódás. Lehet csak vasárnap jutok játék elé.

(#221368) Carlos Padre
Igen, itt is van hasonló....
Idő megy el a térkép feltárásával, az utak és átjárók keresésével és az ügyességi/logikai dolgokkal.
Van ahová csak bizonyos képességgel jutsz majd be, vissza kell térni a helyszínre később.
Vagy valamit be kell hozzá gyűjteni...

FŐ sztori előregördítéséhez, ezek kelleni fognak és időbe telik majd.
Igen.
De ezek jó dolgok, az eddigiek alapján. Persze olyat is láttam, hogy valaki agyfszt kapott a platformer elemektől. Pláne ha sokat hal. Mert nem áll rá a keze. De másutt meg azt mondják, nem annyira keményvonalas szívás az egész mechanika.
Na most akkor... :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221371) sting2 válasza marilllyo (#221324) üzenetére


sting2
addikt

... a nagyon elfogultak körében sem futott jókat..
Bénácska, csumpli, merev, darabos, középszerű.
Azoknak készült legfőképp, akiknek azonnal feláll ha meglátják az SW monogramot és azok már nagyon régóta nem az "új belépők". :Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#221372) malystryx válasza myckey (#221370) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem is holnap hozza a futár, de ugye este meló, utána meg ülhetek még szombaton gép elé, én meg hímzésmintát szerkesztek-készítek, lehet nekem is csak vasárnap. :) De megvár. A kert jól hangzik, azt tuti megcsinálom :)

(#221373) bulikavagyok válasza hombre[EU] (#221361) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Valóban "fura" egy kicsit a képi világ. Plusz a HDR sem százas sajnos - bár ez egy ilyen képen pont nem látszik.

(#221374) Batyops


Batyops
aktív tag

Belenéztem a Fallen orderbe. Igy 1,5 óra után azt kell mondjam hogy jónak tünik. A Sw hangulat nagyon megvan benne. Na de tényleg még csak éppen hogy belenéztem.

(#221375) Bencus88


Bencus88
nagyúr

[link] God of war 5K hátha valakit érdekel :)

(#221376) sirarcheer válasza Bencus88 (#221375) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ugyanitt kontroller 13k Ft, éves ps plus 13,5k Ft.

PSN: sirarcheer

(#221377) Xaels


Xaels
félisten

Star Wars Jedi Fallen Order Metacritic PS4

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221378) marilllyo válasza Rigormortiis (#221354) üzenetére


marilllyo
veterán

Na ez mondjuk igaz! Itt jegyzem meg, hogy az Uncharted 4 multijában is vannak "lootbox"-ok. Attól mégsem borult ki a bili...

(#221371) sting2 : Ugyan már... Az első rész "token"-es baromsága, meg a megjelenéskori 4 pályája... Plusz, hogy a season pass pályák/játékmódok nem voltak vegyítve a vanillával. Na az egy baromság volt. De ezek itt már mind ki lettek javítva. Nem vagyok elfogult...egyszerűen csak a legtöbb multi fps-ben benn vagyok. A BFV kivételével mindegyik DICE-osban van legalább 200 órám és ezekhez viszonyítva szerintem teljesen rendben van.
Ami baj van, azt Ranger leírta nagyon szépen...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#221379) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

marilllyo

Tudnál nekem linkelni egy olyan oldalt, ahol a trophy guide-ok vannak. De nem csak az, hogy milyen trophy-k vannak egy játékban. Hanem leírás, hogy hogyan érdemes őket megcsinálni. Death Stranding-ben érdekelne egy trophy. Viszont ilyen oldalt nem találtam, csak olyat ahol kilistázzák a trophy-kat. Úgy emlékszem, hogy te linkeltél már ide ilyet ahol rendes leírások voltak.

Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221380) arpi6k


arpi6k
addikt

Ha valakit érdekel éves ps plus előfizu...

Intel & ATI

(#221381) tboy93 válasza arpi6k (#221380) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kontroller is egész jó áron van, 13k a fehér, kék, piros. Meg a GoW 5k-ert sem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#221382) arpi6k válasza tboy93 (#221381) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen. Nincs sok minden, de ami van az tényleg nem rossz ár.

Intel & ATI

(#221383) Bogyi007 válasza .LnB (#221379) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt magán a konzolon is meg tudod nézni. Az adott trófeát kiválasztva (azt hiszem) Options gombot nyomsz és ott lehet keresést indítani és akkor videós találatokat hoz be a megszerzéséről.
Lehet hogy közben futtatni is kell az adott játékot, erre most nem emlékszem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#221384) Szilágyi84 válasza arpi6k (#221380) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Már nincs nem kapható az Edigitálos. Aki tud más éves lehetőséget Ps+ 13500-ért megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#221385) .LnB válasza Bogyi007 (#221383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ezt megnézem délután. De nekem egy leírás is elég lenne. Egy apró részlet nem tiszta, azért szeretnék utána olvasni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221386) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

[link] ennek csak szerintem van átb@szás szaga?

Nem tudom a linket beszúrni, de 75 pénzzért adja az egész csomagot.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#221387) ProEvoFan válasza .LnB (#221379) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link]
[link]
A két legjobb oldal.

(#221388) arpi6k válasza Szilágyi84 (#221384) üzenetére


arpi6k
addikt

Akkor nekem mákom volt, sikerült behúzni egyet... :B

Intel & ATI

(#221389) .LnB válasza ProEvoFan (#221387) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221390) Prime110 válasza Bencus88 (#221375) üzenetére


Prime110
aktív tag

Vagy akár innen is elérhető ennyiért, Pókemberrel megtámogatva.
Használtan alig kapni ennyiért Pókit szinte...

(#221391) tboy93 válasza Tdizsolt (#221386) üzenetére


tboy93
nagyúr

Olyan határeset. En tuti csak személyesen vennem at, proba utan ;) Ha ez tenyleg ennyi, akkor megerheti messzire is elautozni erte.

[ Szerkesztve ]

(#221392) Frod válasza arpi6k (#221380) üzenetére


Frod
addikt

Ez már el is fogyott, de sebaj, mert ebből látni, hogy 2 hét múlva a létező összes helyen lesz ennyiért :)

Do you see the white shadow?

(#221393) arpi6k válasza Frod (#221392) üzenetére


arpi6k
addikt

Úgy legyen. :R

Intel & ATI

(#221394) felixo válasza Prime110 (#221390) üzenetére


felixo
őstag

Magyar feliratos lehet ez a pókember ?

Redmi Note 9

(#221395) Tegla80


Tegla80
addikt

Mivel szukseges az online jatekhoz egy jo router is igy iderakom: asus ac57u
Milyen routert szaktopikban kiemelten ajanlott tipus,szval aki cserelne az most tegye mert mar jon a "v2" belole ami butitott es lehet ezert ajanlott sem lesz.
Ennyiert kosaraztam En is 1et a tp3600 utodjanak. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#221396) Neoteric


Neoteric
addikt

Van itt valaki kellően Star Wars rajongó, aki esetleg belerakott már néhány órát a Fallen Orderbe? Vélemény?

PSN: ne0teric_sAN

(#221397) sirarcheer válasza Neoteric (#221396) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Itt van.

PSN: sirarcheer

(#221398) Mike válasza Neoteric (#221396) üzenetére


Mike
veterán

határozottan nem rossz, erős 4es eddig kb másfél óra után

[ Szerkesztve ]

(#221399) Deck válasza Neoteric (#221396) üzenetére


Deck
titán

Nagyon erős pontszámokat kapott :C

PS5

(#221400) .LnB válasza Mike (#221398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

tízbűű? :DDD

Amúgy örömteljes, hogy tényleg jó lett. Nem számítottam rá. Remélem hamar lesz Access-ben, ha nem akkor meg kell vennem drágáért majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.