Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221801) VTom válasza neato3loco (#221792) üzenetére


VTom
veterán

A kontrollere dugva biztosan nem, a kontroller csak 2 csatornás sztereót ad ki, úgy tudom.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221802) neato3loco válasza VTom (#221801) üzenetére


neato3loco
senior tag

Akkor ez teljes mértékben halott dolog ha jack 3.5-ös verziót használnék bármelyik típusú headset-vel? :((

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#221803) Frod válasza Deck (#221800) üzenetére


Frod
addikt

Köszi, ahogy túrtam a google-t, én is úgy látom csak ez az opció van! :/

Do you see the white shadow?

(#221804) vg válasza Zoleee83 (#221797) üzenetére


vg
addikt

4 napja jelent meg és már 100 órád van benne, az napi 25 óra... Grat! :U

(#221805) Deck válasza vg (#221804) üzenetére


Deck
titán

Gondolom a DG-ra értette. Aztán, lehet nem.. :DD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#221806) headhunter86


headhunter86
senior tag

Van valami eszköz arra, hogy megnézzem melyik játékkal mennyit játszottam?
Mert van egy-két játék ami mentés mellé odateszi a játékidőt, de pl. most kíváncsi lennék mennyim van Death Stranding-ben.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#221807) Zoleee83 válasza vg (#221804) üzenetére


Zoleee83
addikt

Days Gone-ról volt szó, értő olvasás... :C :U

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#221808) RangerFox válasza headhunter86 (#221806) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs, csak néhány Ubi/Naughty Dog játék mentésénél tudod megnézni. Esetleg külsős oldal segítségével pl. a Destinyét.

(#221809) Deck válasza RangerFox (#221808) üzenetére


Deck
titán

Van még pár játék azért ami kiírja.

PS5

(#221810) .LnB válasza headhunter86 (#221806) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

DS-ben külön írja mindehol kb. Minden leadott rendeléseknél a statisztikáknál írja a végén, hozzáadja az eddig játszott játékidőhöz a csomag kézbesítésének idejét. A Bridges kapcsolatok menüpont alatt is írja, ha a nevedre rámész.

Példa itt is látható jobbra a Kézbesítési statisztikáknál. Hatodik sor.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221811) VTom válasza neato3loco (#221802) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem igen.
A jack csak analóg stereo jelet visz át, a surround meg csak digitálison működik. De lehet, hogy rosszul tudom, nem vagyok szaki.
A wireless surround headsetek zsebbe nyúlósak sajnos, én is jó ideig keresgéltem, míg rájöttem erre. Én nem vagyok rage player, úgyhogy bevállaltam egy drágább, minőségibb darabot.
Talán még a HyperX Cloud Flight, ami normális áron van az alzán, de sosem próbáltam, nem tudom, milyen.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221812) neato3loco válasza VTom (#221811) üzenetére


neato3loco
senior tag

Hát ha már ennyit költenék rá nyilván nem baszn*m földhöz :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#221813) headhunter86 válasza .LnB (#221810) üzenetére


headhunter86
senior tag

Köszi szépen! Így már meglesz.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#221814) frankdelgado válasza Zoleee83 (#221797) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szomorúan olvasom, én eddig 2 órát tettem bele slim-en, de röccenést nem vettem észre, remélem később nem vadul be....mondjuk 17 gigányi peccset töltött le....

(#221815) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Nacon Asymetric kontrollerrel valakinek van-e tapasztalata? [link]

(#221816) Zoleee83 válasza frankdelgado (#221814) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az elején nekem sem volt gondom, egy idő után kezdett el nagyon látványosan szaggatni, főleg erdős utakon volt nagyon rossz, gondolom ott rengeteg mindent kellett kirajzolnia a játék motorjának.
Lehet az újabb patchek segítenek rajta én kb 1 hónapja játszottam vele utoljára azóta el is adtam a játékot.

@30z.Samu - Annyira visz magával a játék, hogy kb. semennyire sem érdekelt mikor droppol, de szerintem javítgatják, uh ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#221817) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#221816) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én majd tervezem megvenni, remélem már nem olyan gáz a helyzet. Vagy ha dropol is, nem "fontos" pillanatban.

Sic Parvis Magna

(#221818) Lackooo84 válasza Deck (#221796) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sok 30-as játékom van (sajnos több, mint 60-as :D ) de egyiknél sincs ez. Pókemberben legnehezebb fokozaton szét is csapnának 2mp alatt ilyen delayel kéne bunyózni. :D

The Truth is out there...

(#221819) Batyops válasza kisÁdi (#221757) üzenetére


Batyops
aktív tag

Sajnos igen előfordulnak dropok még a lockolt 30-as módban is. Főleg bizonyos helyszíneken. Nekem pl. olyan volt hogy meg is akadt a játék és töltött bizonyos helyeken majd újraindítottam és utána nem csinálta ,de ez is csak az egyik bolygón.

(#221820) Lackooo84 válasza Batyops (#221819) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor nem értem a DF miért mondta, h lockolva nincs drop.

The Truth is out there...

(#221821) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#221820) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy az Ő példányukban nem volt. ;]

Sic Parvis Magna

(#221822) vg válasza Zoleee83 (#221807) üzenetére


vg
addikt

Ópárdon. Emlékszem, 10en éve, amikor a Mass Effect első részét toltam x360 gépen, harc közbeni átlag 15fps-el én is képes voltam sok sok órát beleölni. Hiába, fiatalság/bolondság. Ma már 30fps játékért pénzt se adok, időt meg végkép nem.

(#221823) GEIL válasza vg (#221822) üzenetére


GEIL
addikt

Fortnite Save the world is PS4-en elég vicc....30 fps lock van rajta...de menüből kikapcsolható, amivel néha felmegy 47-re is, de laggos-droppos...PC-hez képest gyalázat így játszani.....PC mellett kb 3-4X-es töltési idők....stb....pedig ez az alapjáték.
A mellékszál a fejére nőtt.. a Fortnite Battle Royal gyönyörűen fut 45-60 fps-sel és nem laggol...a töltési idő is max. dupla csak PC-hez képest.
ennyit számít az optimalizálás. :U :O :o

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#221824) Zoleee83 válasza vg (#221822) üzenetére


Zoleee83
addikt

Semmi gáz. :)
Én a story-ért játszom, nem zavar ha nem folyik le a képernyőről a játék, vagy ha itt-ott dob egy FPS droppot, ha a story megfog és érdekel.
(Pedig én sem vagyok már olyan fiatal, csak meguntam az évenkénti PC cserét, pedig sokáig naponta cserégethettem szervizesként, aztán azóta már mást dolgozom, illetve nem is érdekel a PC, a konzolba bedugom a lemezt/letöltöm és megy, that's all.)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#221825) Batyops válasza Lackooo84 (#221820) üzenetére


Batyops
aktív tag

Azt nem tudom de a jelenlegi állapotban biztos hogy előfordul. Én csak egy DF videóba futottam bele ott Xbox-on tesztelték ott tényleg nem volt drop mondjuk csak bele bele tekergettem lehet volt ott Ps4 is. Amúgy hozzáteszem nem annyira veszélyes engem annyira nem zavar én nem vagyok erre annyira érzékeny. A tegnapi töltögetés meg akadás már annál inkább zavaró volt de az újraindítás után már nem jött elő. Még az is lehet hogy kijött már hozzá vagy kettő patch és ott szúrtak el valamit.

(#221826) Batyops


Batyops
aktív tag

A fallen order technikai rész nem sikerült a legjobban ez talán nagy falat volt a Respawnak vagy az EA sürgette őket ami ismerve a kiadót esélyes. Az ügyességi részek pedig a másik olyan dolog ami nem sikerült egy Uc-hoz képest ég és föld. Hogy ez a lagos irányításnak tudható be vagy minek azt nem tudom de tény hogy nem a legjobb. Ettől függetlenül szerintem egy nagyon jó játék rég volt már ilyen hogy egy játékot alig bírok lerakni. A Sw hangulatot nagyon elkapták. A következő kiszemelt pedig a Death stranding csak azt majd akkor szerzem be ha lesz sok időm játszani.

(#221827) Deck válasza Batyops (#221826) üzenetére


Deck
titán

A technikai része a játékoknak idén nem sikerült valami jól úgy összegezve. Sőt, tavalyról is vannak emlékeim.. Nem csak a FO-nak, de javítás még lesz és lehet azzal jobb lesz. De nem olyan vészes a helyzet azért.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#221828) ldave


ldave
félisten

Ha jól tudom a Respawn előtte Source motort használva fejlesztett (Titanfall, Apex), ez a SW játék viszont Unreal 4, valószínüleg a kevesebb tapasztalat lehet a technikai gondok mögött, de ez simám patchelhető, ha rászánják az erőforrást.

A Slime draws near! Command?

(#221829) .LnB válasza ldave (#221828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

U4? Ezt nem is tudtam. Hát hol a csoda Frostbite?! Mármint az tényleg csoda, a Dice kezében. Máshol nem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221830) hombre[EU] válasza Batyops (#221826) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én azt sajnálom,hogy nem a Ragtag készült el,hanem ez. 2-3 óra elég volt. Láttam már ebbōl mindent, csak sokkal jobban

Life, Uh, Finds A Way

(#221831) 30z.Samu válasza .LnB (#221829) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom nem kapták meg, de az NFS alatt az dolgozik, jól is néz ki még konzolon is. Pedig mintha úgy emlékeznék, hogy ezt alapból csak a Fifához akarták használni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#221832) ldave válasza .LnB (#221829) üzenetére


ldave
félisten

Ugye most pár évig ment ez, hogy az EA szinte mindenre a Frostbite-ot kényszerítette, Bioware-nek bele is tört a bicskája, nem is egyszer. Szerencsére úgy látszik már okosabban menedzselik ezt a dolgot, szabadabb kezet kaptak a stúdiók.

A Slime draws near! Command?

(#221833) Batyops válasza Deck (#221827) üzenetére


Batyops
aktív tag

Persze nem olyan vészes a helyzet ,ha ezek nem lenének nem is tudnék belekötni, mert amúgy nagyon tetszik.

(#221834) .LnB válasza ldave (#221832) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre gondoltam igen, kis túlzással mondhatjuk azt, hogy a Dice-on kívül mindenki másnak beletört a bicskája. De ha nem is, elég megnézni, hogy a Dice mit tud kihozni abból a motorból, és mit tudtak a többiek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221835) raggg válasza .LnB (#221834) üzenetére


raggg
senior tag

Lehet voltmár, de készült egy nagyon jó cikk a témában:

[How the Frostbite engine became a nightmare for EA in general, BioWare in particular]

ragklaatPS

(#221836) saelin


saelin
veterán

Van arra valami mód, hogy az audiót két fejhallgatóra osszam szét? Pl játszom egy játékkal, de ketten ülünk előtte fejhallgatóban. Azt tudom ha két kontroller aktív, akkor abba bedugva a headset-et lehet így.

Nekem eddig annyi jutott eszembe, hogy vennék egy jack hosszabbítót, ami 2 felé elosztja jelet és azt a monitorra rádugva használnánk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221837) Chalez válasza saelin (#221836) üzenetére


Chalez
őstag

Stereo Jack 3.5mm elosztó amit keresel szerintem.

(#221838) penge111


penge111
addikt

Nagyon off, láttátok, hogy az xbox ones s-t, aminek már nincs fizikai meghajtója kuponozva 42k-ért el lehet hozni az Alzából, 3 digitális játékkal :Y Ha valaki elcsábulna esetleg, vagy ócsó ajándékot akar... :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221839) Wesder válasza penge111 (#221838) üzenetére


Wesder
félisten

3 digitàlis "jàtékkal".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221840) Chalez válasza penge111 (#221838) üzenetére


Chalez
őstag

Enyhén megtévesztő hirdetés...A képen Horizon 3 game van, nem az ingyenes Fortnite...azért nem mindegy :DDD

(#221841) Wesder válasza Chalez (#221840) üzenetére


Wesder
félisten

2 GP jàték, meg egy Fortnite skin+2k V-Bucks van a csomagban. Ebből ami eladható az a Fortnite cucc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221842) .LnB válasza Chalez (#221840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam stimmelnek a képek, ha megnyitom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221843) penge111 válasza Wesder (#221841) üzenetére


penge111
addikt

Nem vagyok egy nagy xboxos, de 42-43k-ért, ugye most mindenki orrba szájba kuponokkal trükközik az Alzán, szerintem jó ár... De lehet máskor is ennyiért adják, engem mindenesetre meglepett ez az ár :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221844) Wesder válasza penge111 (#221843) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, ez tényleg jó àr. Lesz ez még durvàbb is, mikor elàrasztja a hasznàlt piacot a sok nepper, meg lecserélt box.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221845) Hoffer


Hoffer
őstag

Akkor már 60k-ért slim 500gb fehér jó árnak mondható vadi új két év garis?

(#221846) Chalez válasza .LnB (#221842) üzenetére


Chalez
őstag

Érdekes, nálam a fő képen a Forza 3 van Fornite helyett :U

(#221847) Deck válasza Hoffer (#221845) üzenetére


Deck
titán

Igen. :C

PS5

(#221848) tboy93 válasza penge111 (#221843) üzenetére


tboy93
nagyúr

Durva, ha lenne valami xbox ex ami érdekelne, simán venném, ennyiért vicc ...

(#221849) markknight válasza penge111 (#221843) üzenetére


markknight
veterán

Milyen kuponnal kell trükközni? Gondolkodtam rajta, mert érdekelne a Gears 5, meg pár gamepass cím, csak sokat hezitáltam, mondván túl nagy luxus két konzol és valszeg ha 10 ezer lenne akkor is filóznék :D

[ Szerkesztve ]

(#221850) Deck válasza markknight (#221849) üzenetére


Deck
titán

Nézz be az xbox topikba vagy a bestbuy topikba.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.