Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220301) hyggelig válasza consono (#220294) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én egy Dualshock alakú párnán. Tavaly karácsonyra kaptam. Külön varratták :D
(Meg néha a földön, a dohányzóasztalon ülve, néha a nagy fotelt a szoba közepére húzva :DDD )

A kanapé túl messzi van és elég vaksi vagyok.

(#220302) Rage47 válasza hyggelig (#220301) üzenetére


Rage47
veterán

Ahol nagy koncentráció kell, pl. Apex Legends, ott én is minél közelebb ülök. :D

(#220303) wierra válasza Wesder (#220296) üzenetére


wierra
senior tag

Eladtad? :)

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#220304) Moby válasza Mike (#220293) üzenetére


Moby
addikt

Most nem aktuális hálisten, de ha megint pótolni kell rájuknézek, köszi!

(#220305) Bad Pritt válasza Wesder (#220299) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha taszít, akkor miért játszanád egyáltalán?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220306) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A Sony Worldwide Studios új fejese Hermen Hulst, aki eddig a Guerilla Games vezérigazgatója volt. A korábbi WWS fejes, Shuhei Yoshida pedig külső, kisebb, független stúdiókkal fog foglalkozni. Továbbá a Playstation vezérigazgatója, Jim Ryan egy interjúban ezt mondta - ami nekünk, magyaroknak biztató lehet -:

"Closest to your home is probably Eastern Europe, where we are building a big PlayStation team there. We are building sizeable PlayStation businesses in Bulgaria, Romania, we're in the Czech Republic now and Hungary. There is serious investment going on and that has been on-going for a couple of years.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#220307) Peace válasza Bad Pritt (#220305) üzenetére


Peace
nagyúr

Az igazán jó kérdés! ;)

(#220308) erahurka válasza Dreimus (#220291) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek szerint az utolsó szám csak a nyelvet jelöli? Mert ha van eltérés, akkor a DLC-k sem biztos hogy kompatibilisek. 2019-ben amúgy ott tartunk, hogy egy platform boltjában nem lehet pontosan leírni, hogy milyen nyelveken lesz benne hang, és milyen nyelveken felirat. :C

(#220309) Deck válasza Wesder (#220296) üzenetére


Deck
titán

Innentől vége a barátságunknak :( .. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220310) nbl2


nbl2
senior tag

Sziasztok!

A kisfiamnak szeretnék egy PS4 pro-t vásárolni, de magyarországon elég drág.
Most találtam ezt a hirdetéset csak nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy ez egy PS4 pro készülék mert a sima PS4 pro 40 Euro-val drágább és nem értem akkor miért lenne ez olcsóbb ha adnak hozzá egy plusz játékot is. Sima PS4-et nem szeretnék venni csak PS4 pro-t.
Az is zavar, hogy ennek a neve: SONY PlayStation 1TB Pro Jet Black és nem SONY PlayStation 4 Pro 1TB.

Esetleg megtudná valaki nézni, hogy ez 100%-ig egy PS4-pro és nem sima PS4?

Köszönöm, :R

Never give up!

(#220311) Deck válasza nbl2 (#220310) üzenetére


Deck
titán

Pedig a PRO az.

PS5

(#220312) oriic válasza nbl2 (#220310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez Pro, es egesz jo aron van.

Live-Die-Respawn

(#220313) penge111


penge111
addikt

november 13-ig ingyen kipróbálható a TESO, de persze kell hozzá ps+ :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220314) Dreimus válasza nbl2 (#220310) üzenetére


Dreimus
senior tag

A megnevezésbe bekerül a szín vagy a játék neve, miért módosítaná meg magát a gép típusát? A pro az pro, a slim az slim, a sima régi gépet vagy ezek nélkül vagy fat-nek hívják :)
Amúgy itthon is vannak jó árak csak körül kell nézni pl itt nem sokkal drágábra jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#220315) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment a Darksiders 3. Kifejezetten jó játék, nem is értem a sok lehúzó kritikát.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#220316) Deck válasza Rigormortiis (#220315) üzenetére


Deck
titán

Énis imádtam.. Nem hiába a platina :P

PS5

(#220317) Dvix válasza Rigormortiis (#220315) üzenetére


Dvix
senior tag

Egyet értek, nekem is bejött, bár még nem volt érkezésem végig vinni. :K :U

(#220318) _drk válasza Rigormortiis (#220315) üzenetére


_drk
őstag

Mert nem csili-vili és nehéz!

Pedig nekem is ezek a középszer játékok hiányoznak a legjobban, elinditod játszol 1-2 órát, van egy kis sztori, hangulat. A harc jó, néhol idegesítő néhol nagyon odab@sz(főleg a kalapács!)
Igazából "ingyen" volt, de a pár ezer ft-os vételárat is simán megéri aki szereti a hackandslasht.
Első kettőt meg is vettem hozzá, majd ha megunom a nioh-t azok jönnek.

(#220319) saelin válasza Mike (#220263) üzenetére


saelin
veterán

Osztotton?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220320) Deck válasza _drk (#220318) üzenetére


Deck
titán

Se nem csili vili, se nem nehéz. 5 fajta nehézségi fokozat van. A leggyengébb a "story".. A neve is sugallja, hogy mennyire "nehéz".
A Nioh nehezebb mint bármelyik fokozata.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220321) fityere válasza nbl2 (#220310) üzenetére


fityere
senior tag

Mindig vannak az osztrák Saturn-ban vagy Media Markt-ban ilyen akciók. Ez 100%, hogy Ps4 pro

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#220322) penge111


penge111
addikt

Ma megyek a szervizbe a joyért, ilyenkor a garancia újraindul, vagy max meghosszabbodik pár nappal, amíg a szervizben volt? Azért kérdezem mert 24-én lejár a gari, bár mondjuk Alzás vásárlás volt, oda meg 2 év gari van. A joy a pro tartozéka volt, ha ez segít, tehát nem külön lett véve. Gondolom az egy év lejárat után is garis, de az Alzához kell vigyem majd legközelebb nem a Sony szervizbe, bár remélem nem lesz ilyen :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220323) saelin válasza penge111 (#220313) üzenetére


saelin
veterán

Én abban a játékban olyat csalódtam mint az ihaj... Unalmas harcrendszer, kevés build, még unalmasabb dungeon-ök. Szerintem ha nem The Elders Scrolls lenne senki nem foglalkozna vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220324) penge111 válasza saelin (#220323) üzenetére


penge111
addikt

Az tény, hogy konzolokra az FF XIV az etalon , ha MMORPG-ről van szó!:K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220325) nemorino válasza saelin (#220323) üzenetére


nemorino
tag

Az oké, hogy unalmasnak érezted, de hogy kevés lenne a build... Itt van a setek felsorolása, ezen kívül ennyi skill line van, pont az, hogy rengeteg build lehetséges. Van egy rakás YT csatorna és honlap ami csak buildekkel foglalkozik.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#220326) nbl2


nbl2
senior tag

Rendben, köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#220327) tboy93 válasza Rigormortiis (#220315) üzenetére


tboy93
nagyúr

En 20 perc utan toroltem, abszolut nem fogott meg.

(#220328) #65537792


#65537792
törölt tag

Sziasztok! 30ezer hozzászólással ezelőtt mintha olvastam volna itt olyat, hogy valaki gari után a hivatalos szervizzel(aminek mi is a neve?) tudod intézni javítást. Ez legit?

(#220329) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nem az a kimondottan nagy akció, de hátha érdekel valakit.
Auchanokban mától...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#220330) Peace válasza tboy93 (#220327) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyjából addig futott nálam is. Első két részt nagyon szerettem!!!

(#220331) xavix13 válasza Moby (#220231) üzenetére


xavix13
senior tag

Nem tudom volt-e szó róla, de egyébként ugyan ez kombinálható pl. a 12k-s store feltöltőkártyával is, ami így 8190 ft-ba kerül. Az sem rossz deal így, főleg ha storeban is akciós dolgokra költesz. :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#220332) wierra válasza Deck (#220320) üzenetére


wierra
senior tag

Nioh2 demo adja az érzést.
Ütés tavolságokkal bajban vagyok néha, de azért lehet jókat szeletelni benne. :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#220333) saelin válasza nemorino (#220325) üzenetére


saelin
veterán

Az a baj hogy hiába van sok variáció, ha a dungeon/endgame content-ekbe fix buildekkel kell menni. Overworld lehet működnek a gyengébb buildek, de group content-ben csak feltartod úgy a többit.
Nem akarom azt mondani hogy az ESO rossz játék lenne, de hogy a harc- és fejlődési-rendszere olyan mértékben le van egyszerűsítve, hogy azt rossz nézni. Nekem duplán fájó pont, hogy a support role-tól be lehet aludni. Annyira unalmas és semmilyen az egész.

Pár hete pont brainstorm-mingoltunk az ESO felett, hogy hogy lehetne jobbá tenni és arra jutottunk, hogy az animációk és a skillek effektjei amik ennyire taccsra vágják az egészet. Egy Frankenstein szörnye a játék. Ott van a bazi jó (akár partyban is tolható) végig narrált story, de még a legbagatelebb side quest is kapott voice over-t! Melette meg egy ilyen tucat mmo-ba beleilliő combat system a közepesnek sem nevezhető animációkkal, ahol gyakorlatilag semmi interakciód nincs az enemy-vel, mert a levegőt püfölöd. Egy hagyományosabbbnak nevezhető mmo-ban ez fel sem tűnik, mert kismillió buff, debuff, combo lehetőséged van, de egy fpv-tpv felállású játékban alap, hogy legyen a dolgoknak súlya. Én imádom a TES lore-t, de az nem volt elég hogy a játék melett tartson.

A monetizációt meg inkább meg sem említem. Ha nem fizetsz elő, akkor egyenként veheted meg a kiegészítőket és dlc-ket.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220334) Mike válasza saelin (#220319) üzenetére


Mike
veterán

ja, chat funkció
nézed mit csinál, és tudsz neki segíteni

(#220335) Rigormortiis válasza _drk (#220318) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engem sehol nem idegesített, a sztori kifejezetten tetszett, bár én előző generációban sokat játszottam az elődökkel.

A szinkronhangok kifejezetten jók, valóban nem csilli-villi, de tipikusan az a játék, hogy ha nem zavar a soulsborne stílus, ami szerintem kifejezetten jól áll neki, akkor a képernyő előtt tart a végéig.

Az égvilágon semmi komolyabb problémával nem találkoztam játék során (én meg tudom emészteni, ha néhol beesik a framerate), ezért tökéletesen értetlenül állok a negatív velemenyhullámokkal, amiket a játék vetett.

Nem az év játéka-kategoria, csak simán egy fasza game.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#220336) Deck válasza wierra (#220332) üzenetére


Deck
titán

Szokni kell.. De az biztos, hogy adja az érzést, ahogy írod :P

PS5

(#220337) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval kezdjük el! :)

[link]

Live-Die-Respawn

(#220338) 30z.Samu válasza oriic (#220337) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd írd meg a véleményed! :R

Sic Parvis Magna

(#220339) Wesder válasza Bad Pritt (#220305) üzenetére


Wesder
félisten

Mert GoW, de a skandinàv mitològiàt nem szeressem, úgy meg hogy csak rohanszdaràlsz nem volt izgi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220340) Wesder válasza Deck (#220309) üzenetére


Wesder
félisten

Baràtok voltunk?:Y

#viccvòt:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220341) gumikacsaa92


gumikacsaa92
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani nekem egy mikrofonos fejhallgatót ps4 pro-hoz 10e Ft alatti áron? Nincsenek nagy igényeim, de nem szeretném a leggagyibbat megvenni 😁

(#220342) Mike válasza gumikacsaa92 (#220341) üzenetére


Mike
veterán

nem
10 alatt csak gagyit tudsz venni
bocs

(#220343) Mike válasza oriic (#220337) üzenetére


Mike
veterán

az értesítést ki lehet kapcsolni illetve a háttere lehet fekete

(#220344) 30z.Samu válasza gumikacsaa92 (#220341) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát...sorry, de szerintem 10e alatt nem nagyon kapsz fülest. Ha nem sürgős, szerintem várd ki a Black Friday-t, hátha lesz valami akció.

Sic Parvis Magna

(#220345) Steve1207 válasza gumikacsaa92 (#220341) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha nincsenek nagy igények, akkor nem elég egy agybadugós fülhallgató? Viszonylag korrekt áron vannak mikrofonosak is, kontrollerbe bedugod aztán jónapot. A mikrofon része igaz nem tudom, hogy mennyire működik, de ha kell szívesen tesztelem itthon az ilyen megoldásnak (nekem egy Rock Zircon van tesztre, de emellett még ajánlott a Betron DC950-es, olcsó mindkettő és jó hangjuk van).
Nekem ez teljesen bevált, olcsó, használható a fülhallgató telóval is, kis helyigény és éjszaka pont elég, hogy ne zavarjon a tv hangja senkit. Persze ez egy alternatív megoldás, ha fejhallgató kell akkor ilyen HyperX-eket ajánlgattak korábban, olvass vissza pár oldalnyit melyik korrekt, mert nemrég volt róla szó.

.

(#220346) Madoc válasza gumikacsaa92 (#220341) üzenetére


Madoc
veterán

link ehhez teszel a kosárba egy 190 forintos patch kábelt és a kosár oldalon beírod a : 0YR1F5F6 kódot.
8000ft lesz így.
Fiaimnak vettem tavaly, nagyon meg vannak elégedve vele. Ps-en is meg xboxon is ezt használják.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#220347) Zoleee83 válasza Madoc (#220346) üzenetére


Zoleee83
addikt

+1
Ez egy igenjó cucc ennyiért valóban, a többihez képest. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#220348) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

A trial végéhez közeledve el tudom mondani hogy ez a NFS Heat kicseszett jó lett, nem is gondoltam hogy ez ennyire be fog jönni. És nem csak a hangulat, mert az egy dolog, de nem is olyan egysíkú és egydimenziós mint a Payback volt.

A rendőrökkel most először nem volt kedvem kekeckedni, nem azért mert dilettánsok lennének, épp ellenkezőleg. Nem is tudom mikor voltak ennyire agresszívek, gyakorlatilag kettes körözési szinttől simán elkaphatnak, és mivel téged is lennulázhatnak, illetve a benzinkúton se végtelen a javítás, ezért nagyon oda kell figyelni. Az elején nagyképüen el kezdtem velük játszadozni, a végén sírás is lett a vége.

És ráadásul az ellenfelek se könnyűek, eskü medium fokozaton is volt olyan sztori küldetés amit újra kellett indítani, mert bucira vertek, pedig azért nem vagyok egy fakezű jóska.
Az autók testreszabhatósága megint csak üdítő, ez a buherálás a kipufogóval vicces, a sztori is elég érdekesnek tűnik, és úgy tűnik Cross és Darius után ismét kapunk egy olyan rohadékot akit tényeg lehet utálni, legalábbis ez a Shaw fazontól ökölbe szorult a kezem.

Szóval jah, jussak egy kicsit több és nyugisabb időhőz és rávetem magam azonnal.

Egy valami még offba. Azt hittem hogy Premier előfizetéssel enyém lehet a játék, de rá kellett jönnöm hogy az Origin Acess és az EA Acess két külön dolog, és utóbbiban nincs premier funkció, így konolokon marad csak a 10 órás trial. :(

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#220349) 30z.Samu válasza callmeakos (#220348) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, meglepően jó lett. :K Én gondolkodom is rajta, hogy nem várom meg az Acces megjelenést PS-en, hanem majd megveszem lemezesen.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#220350) Bogyi007 válasza gumikacsaa92 (#220341) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én gyors használatra (amikor is csak a kontrollerbe kell beledugni akár Ps4 vagy Xbox One esetében)
ezt vettem:
Trust GXT 310 Radius

Amint látod az Extreme Digital most épp akciózza is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.