Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220451) Mike válasza RangerFox (#220440) üzenetére


Mike
veterán

ja az idővihar, ami öregíti a cuccokat

(#220452) erahurka


erahurka
félisten

Na azt már tudom, hogy a rendszer nyelve határozza meg a Death Stranding feliratát. De a brit csávó nem akarja átállítani nekem a gépét magyarra :DDD

Valaki nem nyomja UK Store-os Death Strandinggal, hogy megnézze nekem van-e benne magyar felirat? :R

(#220453) 30z.Samu válasza oriic (#220386) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én 2 órát néztem meg belőle stream-ben, a látottak alapján felcsigázott, érdekel mi ez az egész. A játékmenet tényleg kissé lassúnak tűnik, de a látvány kárpótol. Rohadt jól néz ki ez a játék PS-en, gondolkodtam megvárom a PC megjelenést, de arra jutottam, hogy amit konzolon nyújt ez a játék látványilag az nekem bőven elég. Szóval szerintem kicsit később teszek vele egy próbát.

Az meg a másik fele, hogy ha esetleg olyan "jól" sikerül a PC port, mint a RDR 2-nél, akkor morci lennék... :U

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#220454) proly01 válasza Petreszku (#220436) üzenetére


proly01
őstag

ohhh hát ez remekül hangzik! :U Akkor azt délután meg a hétvégén megizzasztom,ha van akkor még a gari idő lejárta előtt jöjjön ki a baja.Persze tudom sok dolog függvénye lehet ez és még így sem biztos,hogy a pro hibája,de jobb félni....

....Pr:)ly....

(#220455) Mike válasza 30z.Samu (#220453) üzenetére


Mike
veterán

ha van egy konzolod minek kínlódsz a pc-vel? de tényleg :)

(#220456) hyggelig válasza 30z.Samu (#220453) üzenetére


hyggelig
senior tag

Már egy ideje olvasom a hozzászólásaidat, és szerintem jobban jársz a PS verzióval.
Mike-nak adok igazat.
Ha alapból tetszik a PS által nyújtott grafika és tudod, hogy ott nem járhatsz úgy, mint egy PC-vel, akkor szerintem ez a kérdés részedről már el is dőlt. :)

(#220457) erahurka


erahurka
félisten

Van refund a store-ban? Megvenném a DS-t, kipróbálnám a feliratot, aztán ha nincs magyar, visszakérném az árat. Működik vajon a taktika? Vagy ezen a téren is megragadtunk a 10 évvel ezelőtti szinten?

(#220458) Wesder válasza erahurka (#220457) üzenetére


Wesder
félisten

Ha letöltöd nincs refound.
Elég sokminden még X360 szinten maradt még a PS4-en.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220459) Deck válasza erahurka (#220457) üzenetére


Deck
titán

Nem fog működni a dolog.

PS5

(#220460) erahurka válasza Wesder (#220458) üzenetére


erahurka
félisten

Ja, most kerestem rá. Gratulálok hogy a piacvezető nem tud ehhez méltó szolgáltatást nyújtani. Persze nem kéne vergődnöm, ha szépen oda lenne írva pontosan a Store oldalára, hogy milyen nyelvű feliratok vannak abban az adott verzióban. 2019 :W

(#220461) Deck válasza erahurka (#220460) üzenetére


Deck
titán

Ilyen téren kár, hogy vannak gondok.. Én egy Steam-hez hasonló refund dolgot eltudnék képzelni amúgy.. De a Sony nem ;]

PS5

(#220462) hyggelig válasza erahurka (#220460) üzenetére


hyggelig
senior tag

Vagy megpróbálod megkérdezni a supportot írásban? Arra válaszolnak, ha van felirat letöltöd, és ha mégse lenne, akkor az asztalt verve visszakéred a pénzed és arra hivatkozol, hogy nem azt a szolgáltatást adták, amit maga a cég mondott.

(#220463) Wesder válasza erahurka (#220460) üzenetére


Wesder
félisten

Én Rocksmith-hez vettem tutorial zenét, amivel lehet gyakorolni, végigmentem rajta, (kb 30p volt) mondom hàt ez egy sz@r. Bepötyögtem Google-be MS refound, kitöltöttem az ürlapot hogy visszakérném az àràt, 2 nap múlva jött a pénz vissza. Nem volt sok, kb 600ft, de érted. Kb egy ilyen itt is jò lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220464) bandi0000 válasza Wesder (#220463) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ahha azt szted hàny ember igényelné vissza a pénzt , mert a játék nem olyan mint amit elvárt? Én teljes mértékben tàmogatom, hogy nem nyaljàk ki minden user seggét... Support azért van, hogy pl a felírat kérdést megvàlaszoljàk, ezen felül vannak tesztek, gameplay videók amik alapjàn el lehet dönteni hogy kell e, ha ez se elêg akkor ott a lemez amit max eladsz kis bukóval

Xbox One: bandymnc

(#220465) erahurka válasza hyggelig (#220462) üzenetére


erahurka
félisten

A brit supportot? Hm. Jó ötlet lehet. Remélem a support van már 1943-as szinten.

(#220466) Madoc válasza bandi0000 (#220464) üzenetére


Madoc
veterán

Ha van lehetőség rá? Sokan.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#220467) erahurka válasza bandi0000 (#220464) üzenetére


erahurka
félisten

Erre van a refund nem? Ha veszek egy porszívót, azt is visszavihetem 14 napon belül. Pedig esetenként olcsóbb mint egy frissen megjelent játék. Fura ilyen hozzászólásokat olvasni néha mint a tiéd.

(#220468) hyggelig válasza erahurka (#220465) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igen, a brit supportot. Egy próbát megér legalább egy levél.
Amennyi bevándorló van ott, ilyen kérdésekre simán fel vannak készülve. (Nagyon meglepne, ha nem így lenne)

(#220469) 30z.Samu válasza Mike (#220455) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem ez amolyan szűkséges rossz, nem tudok tőle elszakadni teljesen. :B Szeretek még bütykölni, de persze a PS mellett már nem űzöm olyan szinten, mint régebben. Pl az FPS játékok lényegesen kényelmesebbek számomra egérrel, éppen ezért tartom örvedendetesnek, hogy elkezdtek ezzel foglalkoznak konzolon is pl az új CoD is natívan támogatja már a kurzorkergetőt. Persze meg lehet tanulni controller-el is játszani, szoktam is foglalkozni a kérdéssel, de egérrel számomra sokkal kényelmesebb és szerintem ez így is marad. Szóval itt a PS, mellette egy PC, ami 1080p-ben viszonylag értelmes beállítások mellett viszi azokat a játékokat, amiket tolok. Ez költségvetésben már nem akkora érvágás, vállalható. Ráadásul most, hogy a MS ráfeküdt az exkluzív témára, így ami a későbbiekben megjelenik Scarlet-re, azzal is tudok játszani majd, mivel ezek már nem Xbox, hanem MS exkluzívok. Szóval úgy is fogalmazhatunk, hogy a PC-nek nálam inkább a következő generációban lesz kicsit nagyobb szerepe, gyakorlatilag nem lesz olyan játék, amivel ne tudnék majd játszani, mert nincs meg hozzá a platform.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#220470) Wesder válasza bandi0000 (#220464) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn limitàlva lenne. MS-nél ez évente 1 kb, mert tavaly nyàron egy Arkham Knight Premium-ot refoundoltam, amit home-ba vettem gift helyett. Aztàn idén februàrban akartam refoundot, és a 7-8 hònappal ezelötti refound miatt elutasítottàk. Úgyhogy most ellőttem a refoundomat 600ft-ra így kb jövő év oktòberig biztos nem adnànak vissza manit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220471) bandi0000 válasza erahurka (#220467) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem nincs, mivel ezekre a a szoftver jogok vonatkoznak, ergó megveszed kibontod nem vedzik vissza mert nem eladható màr... Perszr ettől függetlenül lehet 1-2 bolt ahol visszaveszik, de nem kötelező

Xbox One: bandymnc

(#220472) Deck válasza erahurka (#220467) üzenetére


Deck
titán

Simán lehetne legalább egy 1 óra trial minden játékhoz.. :K

PS5

(#220473) Lackooo84 válasza erahurka (#220460) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem EU régióban csak egy verzió kerül fel mindenhová.

The Truth is out there...

(#220474) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

A refund-al alapvetően nincs probléma, csak az emberekkel, akik ezzel visszaélnek.

[ Szerkesztve ]

(#220475) erahurka válasza Lackooo84 (#220473) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt mondd a Detroit készítőinek :D Ráadásul ott jól átverték a népet a demóval, amiben volt magyar felirat.

Ez a support hol érhető el? Az oldalukon ilyen keresgélős izét látok csak, email címet nem. :F

(#220476) bulikavagyok válasza bandi0000 (#220464) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Fura" hozzáállás. Miért lenne haszontalan a refund? Én is kértem már egyszer a MS-tól. Anno első napos vétel volt a Dirt 4, nagyon lelkes voltam, de egy-másfél óra játék után rájöttem, h kormánnyal nem az igazi a játék - más volt mint amit vártam. Ezt mondjuk egy gameplay videóból nehéz lett volna megállapítani.

[ Szerkesztve ]

(#220477) bandi0000 válasza bulikavagyok (#220476) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mert kihasznàlnàk... A te esetedet megértem , de kb olyan mint a mikro + macska története, azt hitted hogy olyan vagy ilyen, senki nem mondta gondolom, hogy kormànyhoz lett tervezve a jàték, attól függetlenül még nem vertek àt, ês gondolom egy jó jàték

Azért egy sw-re nem lehet ràhúzni azt, hogy veszel egy 2000 w os porszívót, de nem szív fel semmit, és gyakorlatilag alkalmatlan a hasznàlatra

Igen az 1h trialt alàírnám, hogy az fasza lenne, de akkor meg sztem kurva sok pénztől esnének el a kiadok

Xbox One: bandymnc

(#220478) erahurka válasza bandi0000 (#220477) üzenetére


erahurka
félisten

Konkrétan ha tökéletesen működik a porszívó, 14 napon belül akkor is elállhatok a vásárlástól. :U

"akkor meg sztem kurva sok pénztől esnének el a kiadok"
Ja, bocs. Talán olyan játékokat kéne csinálni, amik jók...

[ Szerkesztve ]

(#220479) bulikavagyok válasza bandi0000 (#220477) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pont, h nem kormányhoz lett tervezve. :B Vagyis kormányhoz is, de elég árkádos lett - nekem inkább ez volt vele a bajom.

"Igen az 1h trialt alàírnám, hogy az fasza lenne, de akkor meg sztem kurva sok pénztől esnének el a kiadok" - ebben mondjuk lehet valami. Viszont ez elég gáz - ha jobban belegondolsz. Mert sokszor tisztában vannak vele, h hulladékot adnak el nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#220480) bandi0000 válasza erahurka (#220478) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen, de mint írtam a porszívót visszacsomagoljàk és eladjàk, míg egy lemezt nem

Ha magyar felíratos jàtékot akarsz akkor vedd meg a magyar store-ból, az tuti magyar lesz

bulikavagyok: Jó most erre azt mondom, hogy a nagyon szar játékról el lehet dönteni, hogy szar, sok jàtékot vettem, de igazàn befütödni egyikkel sem tudtam kop kop kop, tesztek, videók alapjàn el lehet azért dönteni, hogy jó e, nyilvàn a te kormànyos eseted elég spéci

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#220481) marilllyo válasza bandi0000 (#220464) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk amikor nekem a Quantic Dream azt írta, hogy nem lesz magyar felirat a Beyond Two Souls PS4-es verziójánál...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#220482) hyggelig válasza bandi0000 (#220477) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az egyórás trial nem mindig lenne mérvadó, mert egy óra alatt nem derül ki feltétlenül, hogy neked való-e a játék.
Pl. a Witcher 3-nál több embertől hallottam olvastam, hogy az elején nem értették, mi ez az egész és kb 5-10 óra után indult be az egész.

(#220483) erahurka válasza bandi0000 (#220480) üzenetére


erahurka
félisten

Nem lemezes játékokról van szó hanem digitálisakról...

(#220484) Lackooo84 válasza erahurka (#220475) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor a linken ellenőrizni kell a cusa számot. Ha nem ugyanaz, ami a magyaron akkor már necces.

The Truth is out there...

(#220485) bandi0000 válasza marilllyo (#220481) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jó, de gondolom nem ők intézték ezt, mondjuk biztos tudtak róla, viszont mrgjelenéskor màr tutira meg tudtàk volna mondani hogy van e vagy nincs

erahurka: magyar ps store... a többinél elég lutri, hogy benne van e vagy nincs, de inkàbb nem szokott

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#220486) Lackooo84 válasza erahurka (#220478) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha kiporszívózod vele a lakást, akkor már nem. A 14 nap csak kipróbálásra van, nem rendeltetésszerű használatra.

The Truth is out there...

(#220487) erahurka válasza Lackooo84 (#220484) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ezaz, hogy nem ugyanaz! :O

(#220488) hyggelig válasza erahurka (#220487) üzenetére


hyggelig
senior tag

Van magyar PS store-os regisztrációd is? Tényleg nem lenne hülyeség, ha ennyire ragaszkodsz a magyar felirathoz.

(#220489) Dvix


Dvix
senior tag

Nagyon jól megy a Death Stranding-nek Metacritic-en :))
6,1!!! és az összes hülye megtalálja ezt a site-ot! Ahahahahha! OLyan írások vannak gyerekek nem győzöm fogni a hasam a nevetéstől! :P

Van itt egy gyerek Twitteren, talált egy ilyen "review"-et...ahh szétröhögöm az agyam esküszöm! :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#220490) erahurka válasza hyggelig (#220488) üzenetére


erahurka
félisten

Max ezeknél a nagyon sztori heavy játékoknál. Megveszem dobozosan ha azt írja a support hogy nincs. Csak nem akarok szívni vele, hogy nem értem és nem tudom átkapcsolni. Mondjuk ha jól tudom, a rendszer nyelvét is állítani kell hozzá, azt meg nem szeretném. Nevetségesek a Sony megoldásai :))

(#220491) bandi0000 válasza erahurka (#220490) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem kötözködésből, de ha ennyire ínglish perfekt vagy, akkor minek a magyar nyelv?

Xbox One: bandymnc

(#220492) Wesder válasza Dvix (#220489) üzenetére


Wesder
félisten

Vàrhatò volt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220493) Deck válasza Dvix (#220489) üzenetére


Deck
titán

Elhiszem és lehetséges, hogy a sztorija nagyon jó és durva is. De olvasva a véleményeket mások is hasonló állásponton vannak mint én..
"Watch a movie, walk, watch a movie, walk, watch a movie, walk..."

Kojimáék neki állnak filmet rendezni amúgy.. Lehet jobban jártak volna ha most is ezt teszik mert, (szerintem) ez minden csak nem játék.
Fel lehet hozni ellenpéldának a Detroit-ot de ott több mindent csinálhattál, voltak döntések, nem unalmas, több befejezése is van.. Stb.

Ettől függetlenül aki megvette annak jó játékot és szórakozást hozzá. Szerencsére mindenki azzal játszik amivel szeretne :)

PS5

(#220494) erahurka válasza bandi0000 (#220491) üzenetére


erahurka
félisten

Ki mondta hogy Ínglish perfekt vagyok? :F

(#220495) Wesder válasza Deck (#220493) üzenetére


Wesder
félisten

Watch a walk... Movie;]

erahurka
Nem ànglishföldön lakol?
Ha nem, akkor gondolom még a magyar megjelenés elött lett PSN-ed.

Tudom még cifràzni.
Walk a watch... Movie
Movie a walk... Watch
Walk a movie... Watch

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220496) bandi0000 válasza erahurka (#220494) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csa hogy nem akarod magyarra àllítani a rendszer nyelvét...

Xbox One: bandymnc

(#220497) Deck válasza Wesder (#220495) üzenetére


Deck
titán

:C ;]

PS5

(#220498) markknight válasza erahurka (#220478) üzenetére


markknight
veterán

Hát csak ők azzal számolnak, hogy letöltöd magadnak, kihúzod a netet mint egy barom és onnantól tied a játék. Aztán ezt akarják elkerülni, mondjuk úgy jogosan, bár nem gondolnám, hogy van olyan épelmélyű ember aki ezt bejátszaná. Az Apple-nél ebből régen sok gond volt, hogy mindenki kap refundot, aztán annak csak annyi volt következménye, hogy nem kapsz updatet és újra nem tudod leszedni, egyébként vígan használhatod az appot a telódón, ameddig csak akarod.

De kezdjük ott, hogy kiírhatnák a magyar feliratot rendesen arra az ósdi store weboldalra. Nem csak mindig ezt hallgatni a supporttól, hogy "nincs kiírva tudjuk".. Ja, de az kb 2 óra munkába kerülne.. Vagy fundamental okok miatt van 5 slot, aztán ha többet írsz, akkor elszáll a francba ez csodálatosan megírt weboldal?

[ Szerkesztve ]

(#220499) Deck válasza markknight (#220498) üzenetére


Deck
titán

EA Acces játékok is visszaszámolnak 10 órától. Ha meg nem adsz neki netet nem indul el. Tehát nem lenne olyan, hogy örökre megvan offline.

PS5

(#220500) Dreimus válasza erahurka (#220478) üzenetére


Dreimus
senior tag

Max ha interneten vásárolsz ;) ha boltban veszed és annak nincs hibája akkor a magyar törvények értelmében a kereskedőnek semmi kötelessége visszavenni, ha az jó, illetve ha hibás de a rendeltetés szerű használatot nem akadályozza.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.