Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221301) belan válasza Deck (#221294) üzenetére


belan
addikt

Holnap meg veszed a jedit? Drága bharátom ? Vagy inkább el olvasod a farkasokkal táncoló könyvet ? ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#221302) Deck válasza belan (#221301) üzenetére


Deck
titán

Előrendeltem már.. Le is van töltve.. Várok éjfélig aztán nyomom is :P
Most megyek eszek egyet, farkaséhes vagyok ;]

PS5

(#221303) .LnB válasza myckey (#221299) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem látok benne semmit, ami kiemelné a tucatjátékok közül. (De hozzá kell tennem, hogy nem követtem kimondottan a játékot.) Egyedül persze az SW körítést. És valószínűleg én is csak azért fogom végigjátszani. De ne legyen igazam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221304) belan válasza Deck (#221302) üzenetére


belan
addikt

Jó csalódtam volna benned ha nem veszed meg ! ;] Ja jó hogy mondod ma még nem ettem semmit farkaséhes vagyok én is !! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#221305) markknight válasza myckey (#221299) üzenetére


markknight
veterán

Ó, én instant eladom amint megunom vagy nem tetszik. Így csináltam az Anthemmel, a mostani COD-dal vagy pl a Devil may Cry-jal is. Azért nem fogom tartogatni mert megvettem :D

(#221306) markknight válasza .LnB (#221303) üzenetére


markknight
veterán

Lévén, hogy lassan 9 éve nem jelent meg single player SW game konzolra, így tucatjátéknak semmiképpen nem mondható a Fallen Order.

(#221307) .LnB válasza markknight (#221306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha kivonod a képletből az SW körítést? Ahogy azt írtam is!?!?!?
Akkor ottmarad a Lara Croft, amint light souls like harcrendszerrel operál.

Na és a Battlefront 2 mindent elsöprően brutál jó Single Player kampánya?!!? :Y ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221308) myckey válasza .LnB (#221303) üzenetére


myckey
veterán

Nekem külön külön tetszik a dolog, eddig.

Harcrendszer, az ügyességi meg logikai dolgok...végre sztori központú - egyszemélyes SW játék! 10 éve volt ilyen.
A pálya szerkesztése is megfelelő, számomra. Ezt szerettem a Dark Souls I ben is.
Része a kánonnak...

Az hogy kinek mennyire jön be, az már ízlés kérdése.
Csúnya lenne ha mindenkinek ugyan az lenne a megfelelő....

Vannak olyan dolgok, amik biztosak. Tények. Aztán ezek alapján döntse el az ember, kell vagy nem kell !
Ezek csak játékok...semmi "világcsodája".

(#221305) markknight
Nem szoktam ilyen huncutságokat művelni. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221309) markknight válasza .LnB (#221307) üzenetére


markknight
veterán

Ja, most látom, hogy külön mondat volt. A semmi mégis valami :D

"Akkor ottmarad a Lara Croft, amint light souls like harcrendszerrel operál."
Azért azt ugye érzed, hogy ezt rengeteg játékra el lehetne mondani. Ha a Pókemberből kiszedem a világot, akkor egy Arkham copy, ha az Arkhamból kiszedem Batmant, akkor egy Tomb Raider copy, az meg megint máshonnan másolt. Szóval ezeket a játékokat nem a játékmechanika teszi naggyá vagy emeli ki a tucatjáték kategóriából, hanem a kemény frencsájsz mindegyik alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#221310) Gebriel


Gebriel
veterán

Ezek a szóviccek :U [link]

(#221311) Deck válasza markknight (#221309) üzenetére


Deck
titán

Megelőztél. :C

PS5

(#221312) .LnB válasza myckey (#221308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy írtál mást is, de ez, hogy 10 éve nem volt ilyen?! Na és?!
Én tökre elvoltam a Battlefront 2-vel, de attól még az se egy olyan jó játék.
Az, hogy játszunk valamivel, attól még tudjuk reálisan értékelni. Engem is érdekel ez a FO, de nem látom jónak eddig. Ettől még valószínűleg játszani fogok vele. És lehet jó is akár. De nem azért lesz jó, mert én játszani fogok vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221313) csaba12242


csaba12242
tag

Üdv.
Kerestem az összefoglalóban, de sajnos nem akadtam a válaszra, fiamnak december vége felé lejár az éves PS+ előfizetése.
Ha most veszek egy éveset hosszabítani akkor azonnal beregisztrálhatom a kódot(és az előző lejáratától számít az egy év), vagy meg kell várni míg lejár a mostani előfizetés és utána beregisztrálni?

(#221314) Deck válasza csaba12242 (#221313) üzenetére


Deck
titán

Nyugodtan hozzáadhatod, hozzáadódik.

PS5

(#221315) Tegla80 válasza csaba12242 (#221313) üzenetére


Tegla80
addikt

Barmikor es barmennyit vehetsz mert hozzaadodik.

Sony® & PlayStation®

(#221316) .LnB válasza markknight (#221309) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, ezeket a játékokat az teszi naggyá, hogy még ha lopkodottak is a különböző játékelemei, koherensen vannak elkészítve. Átgondoltan, művészien. Például ez különbözteti meg a harmatgyenge (újkori) Tomb Raider részeket, az Uncharted szériától.

És azt se felejtsétek el, hogy a Respawn, single player terén, eddig egy 6 órás Titanfall 2 kampányt tett csak le az asztalra. Ami bár szerintem is nagyon jó volt, de na..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221317) sp8787 válasza csaba12242 (#221313) üzenetére


sp8787
addikt

Hozzaadodik de ne vegyel mert rovidesen akcios lesz.

(#221318) myckey válasza .LnB (#221312) üzenetére


myckey
veterán

Ez a hosszú időszak kb. 10 év....ez egy indok arra, hogy aki fan, az beszerezze a játékot!

Számomra egy a sok közül, most hogy másnak ez nem indok, az már engem nem érdekel, mert ez szubjektív.

A Force Unleashed volt utoljára ilyen jellegű játék. Single...némi történet....lightsaber tps.
Az nekem bejött, jól elvoltam vele. Nem váltott világot. Csak jó szórakozás volt.

Na most eddig úgy fest, ez minimum lesz olyan minőségű, de jobbra számítok.

Tehát nekem bizony számít, hogy ennyi ideje nem jött hasonló.
Battlefront II az más tészta.

De persze csodára nem számítok ,meg kiugróan jó értékelésre sem.
Foglalkozok vele, berendeltem...játszadozom és ennyi.

(#221316) .LnB
De azt se felejtsük el, milyen emberek dolgoztak a programon, a csapatban!
Kurva sokszor említettem már őket, bele is untam az egészbe....
Na ő miattuk is bízom benne, hogy megfelelő lesz a sztori.

De még ha szar is lesz....vagy nem....még mindig inkább így állok hozzá ahhoz ami érdekel, mintsem abszolút pesszimistán.
Reálisan, de bizakodva. Valós hírekre támaszkodva. ( Már amennyire valósak, de ezt meg csak ők tudják, én már csak olvasom az okosságaikat )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221319) markknight válasza .LnB (#221316) üzenetére


markknight
veterán

Azért az Insomniacnak sem volt acélos a felhozatala, de csak összeizzadtak egy jó Pókembert. Viszont 6 óra egy multiplayerre kihegyezett játéknál, az teljes mértékben ajándéknak számít (legalábbis nálam) és látom több helyen próbálsz beleharapni a game-be, de majd holnap meglátjuk milyen :D

(#221320) csaba12242 válasza Deck (#221314) üzenetére


csaba12242
tag

Köszönöm a válaszokat, 14500-ért tudnék venni pillanatnyilag, ennél szokott olcsóbb is lenni akciósan.

(#221321) Deck válasza csaba12242 (#221320) üzenetére


Deck
titán

Akcióba szokott 13k lenni.

PS5

(#221322) penge111 válasza csaba12242 (#221320) üzenetére


penge111
addikt

12k is volt már, én 14500 -ért vettem 15 havit, igaz itt az aprón :K

ui. bocs elírtam 15 havit...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221323) .LnB válasza markknight (#221319) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem beleharapok. Csak még szkeptikus vagyok, és leírtam a dolgokat, hogy miért. Legyen jó, azért az a Kotor rég volt már. Én is örülnék egy jó SW játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221324) marilllyo válasza .LnB (#221312) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi a baj a Battlefront 2 -vel? Szerintem az utóbbi idők egyik legalulértékeltebb játéka...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#221325) .LnB válasza marilllyo (#221324) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyrészt a single player kampány.

De mint multi, nem rossz. Átskinezett Battlefield. Én is elvagyok/voltam vele. És ne felejtsük el, hogy hogyan jelent meg. Mekkora cirkusz volt. És a tartalom se ennyi volt mint most. Én 3000 ft körül vettem, most már Access-ben is benne van. Így tök jó. 20k-ért azért nem érte ez meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221326) odinkain


odinkain
tag

Sziasztok!
BF5-el kapcsolatban lenne egy kérdésem. Tegnap óta tapasztaltam már párszor ha csatlakozni szeretnék egy szerverre akkor olyan képet dob be mintha director lennék. Vannak kamerák, kitudom választani melyik squad melyik embereit szeretném követni vagy melyik kamerát szeretném nézni. Először azt hittem az miatt van, hogy tele a szerver és nem férek be de nem. Esetleg valaki tudja, hogy mi ez vagy mitől van ez?

PSN: inkaoner81

(#221327) penge111


penge111
addikt

Vótmá? PS5 koncepció, csipném ha ilyesmi lenne!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221328) S e t h válasza marilllyo (#221324) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az ára alapján azért azt EA jól beárazta egy idő után.
Én szeretem az SW univerzumot, de mintha a fogamat húzták volna mire meglett a single kampány.
Elfogadom hogy coopban jó lehetett, de a szóló rész engem nem közelebb hozott, inkább még jobban ellökött az sw feelingtől.
Ehhez képest a The mandalorian első részét tátott szájjal néztem tegnap végig.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221329) EczkE válasza odinkain (#221326) üzenetére


EczkE
addikt

En folyamatosan jatszok vele de sose tapasztaltam ilyet. Vidoet tudnal csinalni rola?

Asszem mindenféleképpen!

(#221330) Deck válasza penge111 (#221327) üzenetére


Deck
titán

Énis, de a kontrolleren ne legyen kijelző.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#221331) Tuomas válasza penge111 (#221327) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem ocsmány, úgy néz ki, mint egy bőrönd a Gundel T.G táskanyitogatós műsorából.
Amúgy meg gondolom semmi valóságalapja nincs, ilyet bárki csinálhatna, hogy szerinte hogy nézne ki (vagy hogy szeretné, ha kinézne).
Majd kiderül, ha a polcra kerül/a Sony lerántja róla a leplet.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#221332) marilllyo válasza .LnB (#221325) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a Battlefront 1 miatt haragszom az EA-re. A kettő miatt meg a játékosokra és a tesztelőkre. Felfújták ezt a lootbox-os dolgot... és szétócsárolták ezt az alapvetően jó játékot. Mára szépen felhízott tartalom téren (teljesen ingyen) és szinte minden benn van,ami kellhet. Minden era, jármű, karakter...stb. Aki a single kampány miatt vesz Dice játékot...az magára vessen. Na persze...ez tapasztalat kérdése. Én mindig úgy voltam ezek kampányával, hogy felkészít a multira. Abban pedig nagyon ott van az sw:bf 2. Es nem csak azért mert tetszik... De azért ott voltam minden Dice / Ea fps -Ben, mostanra már több COD -ban is. Nem azt mondom, hogy tökéletes, de jobbat nem nagyon tudok felhozni a témában ps4-en... Továbbá azt amit kapott, azt nem érdemelte...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#221333) Mike válasza penge111 (#221327) üzenetére


Mike
veterán

na jó de ez vmi fake videó

(#221334) S e t h válasza marilllyo (#221332) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aki meg vágyik végre normális sw tartalomra, mert a KOTOR óta mintha megfeledkeztek volna arról miről szól ez az univerzum, az vegye meg a, ja, mit is vegyen meg?

Milyen bosszantó is lehet egy cégnek, hogy a közösség hallatja a hangját.

Azért mintha pár játékot, céget elkerült volna a botrány, hm, mi lehet ennek az oka?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221335) Mike válasza #10186752 (#221285) üzenetére


Mike
veterán

A könyves példád a reklámblokk 10 percenként, ami zavarna. De ha a könyvben azt olvasnám, hogy kinyitott egy Monster energiaitalt és megitta, nem zavarna.

(nem tartozik szorosan a témakörbe, de szeretem a jó reklámokat. Amitől falra mászom azok az előzetesek. Emiatt nem nézek tv műsorokat. NatGeot sem, mivel 15 perces blokkok vannak, 8 perc reklám + előzetes, 7 perc műsor.)

A felvetésed nem hülyeség, szerintem sokan bevállalnák.

(#221336) hombre[EU] válasza penge111 (#221327) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem értem ezt a led fetisizmust manapság :D elég rá egy pont,ha lehet akkor a tetéjére.

Life, Uh, Finds A Way

(#221337) hombre[EU] válasza #10186752 (#221244) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem ez az elsō (és a DS-ben az egyetlen) termék elhelyezés Kojima játékainál. Mit szóltunk a Doritos,Apple,Sony Walkman, Pepsi stb brandekhez a MGS szériában? Semmit :D

U.i.: a RedBullnak jobban örültem volna ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#221338) nemorino válasza Deck (#221330) üzenetére


nemorino
tag

A touchpad sem igazán vált be, egy kezemen meg tudom számolni hány játékomnál használták ki és nem csak egy szimpla gombként funkcionált. A Xbox One Elite kontroller felé való közelítést sokkal jobban értékelném annál, hogy akksizabáló, kihasználatlan dolgokkal tömjék tele.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#221339) Deck válasza nemorino (#221338) üzenetére


Deck
titán

Számomra is teljesen haszontalan.

PS5

(#221340) saelin válasza #10186752 (#221244) üzenetére


saelin
veterán

Egyáltalán nem zavar, még akkor sem ha extra bevételekhez jutnak vele. Pl a Cyberpunk mekkora lenne ha fullon lenne ilyenekkel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221341) sirarcheer válasza #10186752 (#221244) üzenetére


sirarcheer
senior tag

PUBG-ban az elején az energia ital redbull mintájú dobozban volt. Nem rémlik, hogy amiatt bárki szólt volna.

PSN: sirarcheer

(#221342) saelin válasza Deck (#221302) üzenetére


saelin
veterán

Streameld már youtube-ra. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221343) ldave válasza sirarcheer (#221341) üzenetére


ldave
félisten

Szinte senkit nem zavar, vagy ha igen, annyira már nem, hogy emiatt panaszkodjon egy internetes fórumon mások reakciójára várva.

A Slime draws near! Command?

(#221344) Moby válasza Deck (#221330) üzenetére


Moby
addikt

+1

(#221345) marilllyo válasza S e t h (#221334) üzenetére


marilllyo
veterán

Na jó de ők egy kompetitív multiplayer játékot csináltak. Nem is akartak ők sztorizgatni. Battlefront-okba nem is volt tudtommal kampány.
A kotor az meg egy rpg. Kár is egy lapon említeni őket.
Hova tovább...sztorit szidni egy olyan frencsájznál ahol a magot adó mozgókép sem tud mit kezdeni vele... :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#221346) RangerFox válasza S e t h (#221334) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A BF2 helyzete azért más egy kicsit, mert igazából egy hazugság terjedt el redditen, miszerint hetekig kellene játszanod ahhoz, hogy feloldd Darth Vadert. A valóság pedig az volt, hogy a sztori végigjátszása után pár órányi multival megkaptad azt az összeget. Persze ezzel senki nem foglalkozott, hanem lehozta minden szaksajtó (tényként), a közösségnek meg több se kellett, hogy lehúzza az amúgy korrekt játékot. Mellesleg 2 héten belül (!) korrigálták a játékon belüli árakat, később pedig ingyenessé tették a hősöket.

Persze összességében a játékosközösség nem a BF2-re volt dühös, csak pont a megjelenésével pukkant ki az a lufi, ami miatt felszólaltak a loot boxok ellen. A magam részéről dühös vagyok az internet népére, hiszen enélkül a felhajtás nélkül lényegesen rövidebb idő alatt kaptuk volna meg azt a contentet, ami jelenleg a játékban van (és valószínűleg mostanra még több tartalom lenne benne).

(#221347) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem követtem ugyan nagyon a Jedi Fallen Ordert, de most meglepődtem mennyien hasonlítják a souls gamekhez, főleg a Sekirohoz. Abszolút nem open world, inkább olyan God of war lineáris game jól skálázott nehézségi beállításokkal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221348) bulikavagyok válasza S e t h (#221291) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem 80 körül lesz a Metacriticen, de inkább egy kicsit felette. Holnap reggel kiderül. Én kb 3 és fél óra játék után simán adnék rá 8.5 pontot. Közel nem tökéletes játék, de nagyon hangulatos és szórakoztató. Itt írtam róla egy kicsit bővebben - ha érdekel valakit.

.LnB: Nem igazán mondanám tucatjátéknak. :B

[ Szerkesztve ]

(#221349) Carlos Padre válasza penge111 (#221327) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A kontroller szinte biztos, hogy ilyen lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221350) Mike válasza Carlos Padre (#221349) üzenetére


Mike
veterán

oh, egy kis bennfentes információ? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.