Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220801) belan válasza Deck (#220800) üzenetére


belan
addikt

Nem lehet ;] ez egy mestermű itt át adod a tested lelked a játéknak ! Szóval aki csak a lövöldözés szereti annak nem való . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#220802) BoneDragon válasza Deck (#220800) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, ezért nem játszok GTA-val. ;]

(#220803) pulffy válasza Deck (#220800) üzenetére


pulffy
őstag

Hát azért a sok fps-eket ne igen éljük át...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#220804) Deck válasza pulffy (#220803) üzenetére


Deck
titán

A jobb játékosok is átélik, játék közben.

PS5

(#220805) bagyulajuve válasza pulffy (#220797) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kiégtem :DDD

Resistencia eterna

(#220806) Deck válasza pulffy (#220797) üzenetére


Deck
titán

Innentől munkát vált és elmegy futárnak.. Annyira éli a játékot ;]

PS5

(#220807) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Üres PS4 bluray tokot honnan érdemes szerezni?

(#220808) bandi0000 válasza tboy93 (#220807) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Pl megveszed a death strandinget, a játékot ingyen elviszem, a tokot megtarthatod ;]

Xbox One: bandymnc

(#220809) WaterWave válasza bandi0000 (#220808) üzenetére


WaterWave
veterán

értesz az üzlethez... de azért akkor lettél volna igazán csibész, ha ráfizetéssel adhatja neked :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#220810) Bétaville válasza tboy93 (#220807) üzenetére


Bétaville
senior tag

Kerestem neked, de én is csak PS VR tokot találtam. :(

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#220811) Bétaville válasza bandi0000 (#220808) üzenetére


Bétaville
senior tag

:DD Ez jó! :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#220812) Kendek válasza bandi0000 (#220808) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Remélem ezt nem úgy érted, hogy üres tokok tőled 18.000 forintos darabáron vásárolhatók, mert akkor az hirdetés és törölnöm kellene a hozzászólást. :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#220813) Ck. válasza Kendek (#220784) üzenetére


Ck.
addikt

Van akkor is értelme a szuper-mintavételezési mód engedélyezésének, ha az adott játékon belül viszont nem a 4K felbontás van kiválasztva? Tud úgyis javítani a látványon?

(#220814) Kendek válasza Ck. (#220813) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, ha FHD vagy alatta felbontást számol a játék, akkor UHD tévén és szuper-mintavételezéssel sem lesz élesebb a kép, és az élek sem lesznek simábbak.

<-ƘƘ->

(#220815) penge111 válasza tboy93 (#220807) üzenetére


penge111
addikt

Tessék! ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220816) Wesder válasza penge111 (#220815) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem kellene 200db ha minden digitàlis jàtékomhoz kellene egy tok. Ja meg hely.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220817) tboy93 válasza penge111 (#220815) üzenetére


tboy93
nagyúr

köszi :R

(#220818) Mike válasza Wesder (#220816) üzenetére


Mike
veterán

hát igen, a raktározás

(#220819) bandi0000 válasza Kendek (#220812) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Dehogy isten őrizz, én tisztelem a törvényt Biztos Úr! Csupán felajánlottam, hogy megszabadítom a lemeztől :R :D

Xbox One: bandymnc

(#220820) Mike válasza tboy93 (#220807) üzenetére


Mike
veterán

az sima DVD tok?

(#220821) S e t h


S e t h
nagyúr

Ma mondtam egy Kojima fan havernak, hogy a legutóbbi idők legjobb médiahackje ez a játék. Kojima nevével sok mindent el lehet adni, erre jó példa a Death stranding. Nehéz elképzelnem, hogy ez a játék sokra vihette volna megfelelő marketing és Kojima nevének hiányában.

De már várom a pékszimulátort is, ahol az lesz a feladat, hogy minél több emberhez eljuttasd a zsemlét.
Először csak egy pici kemencével dolgozol, kézzel, majd később ahogyan fejlődsz lesz péklapátod, kosárkád, majd gurulós kosarad, biciklid, biciklid kosárral, majd bicikli világítással, hogy hajnalban is vihesd a pékárut.

Írom ezt úgy, hogy a mai játékok színvonalát tekintve esélyes, hogy én is játszani fogok vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220822) Bétaville válasza Mike (#220820) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szerintem igen. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#220823) Mike válasza Bétaville (#220822) üzenetére


Mike
veterán

akkor amaray-t érdemes venni
lehet kapni mindenfelé

(#220824) markknight válasza S e t h (#220821) üzenetére


markknight
veterán

Fontos, hogy ezeket nem élvezetből játsszák. Kaptunk kis gameplayt a sok-sok cutscene közé, hogy legyen időnk gondolkozni a következő átvezetőig. Mindenki tudni akarja a játék végét, megérteni a történetet és ez visz előre. Ha a goose simulatornak is ütős története lenne, síró emberrel, meg kisbabával, ne félj azt is vinnék mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#220825) pr0bi válasza S e t h (#220821) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mindezt úgy hogy 1 percet sem játszottál vele? :) Erősen áthat az egészen Kojima keze ezért is lett ilyen hatalmas játékélmény a Death stranding de ezt majd megtapasztalod Te is az első 15-20 óra után ha elkezded végre és nem csak a neten terjedő ostobaságokat ismétled. Teljesen megérdemelten kap 9-10 pontokat.

(#220826) RudY válasza S e t h (#220821) üzenetére


RudY
addikt

A Days Gone játékmenete miről szól? Menj el ide meg oda, szerezd meg, vidd el, barbráld a mocidat és harcolássz. A DS mitől más? Tulajdonképpen ugyanez, csakhogy legyen mocid, ahhoz előtte tenni is kell, ráadásul az utakat és a hidakat közösen kell építgetni...ráadásul nincs olyan útvonal, ahol semmi történik (legalább farkasok nincsenek :DDD ). Plusz a respawn se egyszerű, de úgy általában minden részletesebb és aprólékosan kidolgozott. Ha az tetszett, még az is lehet, hogy ez is be fog húzni.
ismerem Kojimát és a munkásságát, de egyik játékával sem játszottam, mert nem igazán érdekelt komolyabban egyik sem, de ettől már függő lettem. :DDD

(#220827) Xaels


Xaels
félisten

Nacon Revolution Unlimited V3

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220828) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Sziasztok. Kis segítséget szeretnék kérni.
Death Stranding-ben hogy lehet járművet javítani?
Előre is köszönöm

Give them nothing but take from them everything

(#220829) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Látom még sokan nem értették meg,hogy az olyanok,mint Kojima, Miyazaki vagy Fujibayashi (csak japánok jutnak eszembe :D ) nem majmolnak,hanem diktálnak...
Nem kell már sokat aludni és hirtelen megjelenik a Ubisoft&co játékokban is pár játékmechanikai elem a DeathStrandingbōl ;)
Pontosan ugyanilyen savanyú képet vágtak anno a MGS megjelenésénél az emberek és ma már stealth legtöbb játékban alap.
Csak pozitívan gyerek (erre tanít a DS is) :R

Life, Uh, Finds A Way

(#220830) Black&White


Black&White
addikt

Lehet tudni legközelebb mikor lesznek US Storeban akciók? Tavaly valahogy ilyentájt vettem jó áron az 1 éves PS Plus-t, akciós áron szeretnék most is. :)

(#220831) Shamat válasza Krissz1983 (#220828) üzenetére


Shamat
aktív tag

Amikor mész a magánszobába, a mocival együtt állj a körbe, így berakódik a garázsba. ;)

DEAD LIKE ME

(#220832) S e t h válasza pr0bi (#220825) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk egy játékos topikban annál nagyobb közhelyszerű ostobaság nem is nagyon szokott előfordulni, hogy aki nem játszott egy adott játékkal annak önálló véleménye nem is lehet, mert tuti csak mások véleményét ismételgetheti.
Kérdés hogy ezt fanság vagy korlátoltság mondatja az emberrel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220833) Kendek válasza Black&White (#220830) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Attól függetlenül, hogy most is és folyamatosan vannak akciók, nemsokára itt a fekete pénteki nagy leárazás...

<-ƘƘ->

(#220834) VTom válasza S e t h (#220832) üzenetére


VTom
veterán

Véleménye lehet, csak nem feltétlenül hiteles.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#220835) Krissz1983 válasza Shamat (#220831) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszönöm :)

Give them nothing but take from them everything

(#220836) S e t h válasza VTom (#220834) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az hogy mi hiteles mi vagy ki dönti el?
Főleg hogy szubjektív.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220837) saelin


saelin
veterán

Szerintem a DS tök jól mutatja, hogy el lehet adni új ötleteket is ha az minőségi munka. A Death Stranding olyan embereknek való akik szeretnek gyűjtögetni játékokban és a "risk and reward" rendszer is teljesen jól működik ennek tetejében.

Most lehet én ülök fordítva a lovon, de Kojima korábbi játékaival elvétve játszottam és sosem vittem végig egyet sem. Ellenben ez a játék olyan látványt, karaktereket és világot hoz, hogy öröm benne elmerülni. Egy kicsit előrébb kell jutni a játékban. Ground Zero utáni terület. 4x nagyobb és kapásból több a tennivaló mint amit a játék elején mutat. Szerintem Kojima azért zseni, mert csinált egy gátat a nem kitartó emberek elé, kb mint a Dark Souls-ban az első bossok vagy területek. In-game még az egyik karakter viccelődik is azzal, hogy ha unjuk a grindot, akkor itt egy boss, tessék... Hát nem erre vártál? :DDD

De abban igaza van sokmindenkinek hogy ez egy túra szimulátor... De annak milyen! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220838) Wesder válasza saelin (#220837) üzenetére


Wesder
félisten

Ilyet ne mondj hogy túraszimulàtor, mert trollnak kiàltanak ki, vagy lehet csak azt, aki nem jàtszott még a jàtékkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220839) Mike válasza Black&White (#220830) üzenetére


Mike
veterán

lesz most is, valszeg
Sonyt kérdezd

[ Szerkesztve ]

(#220840) Mike válasza S e t h (#220821) üzenetére


Mike
veterán

tudod ez olyan mint Spielberg. megnézed a filmjét mert érdekelt mit csinált.

(#220841) saelin válasza Wesder (#220838) üzenetére


saelin
veterán

Pedig az. A legnagyobb kihívást maga a természet állítja a játékos elé és ez így van jól. Ilyen interaktív mozgást eddig talán a Zelda Breath of the Wild-ban láttam.

Amúgy nem is értek sokakat. Mondják hogy imádták az MGS szériát oszt' ott is percekig kúsztak hason, csak hogy egy őr meglássa őket és keressenek egy másik útvonalat. Én azt mondom akinek nincs 15-20 órája a játékban, annak a szavára nem szabad adni, mert nem látja mik vannak még a mission-ök mögé zárva. Biztos fogom kapni, hogy fan vagyok azért írok ilyeneket, de nem... Felőlem bárki csinálhatta volna a játékot ha ugyan ezt kapjuk.

Konklúziót nem akarok még vonni felette, mert még simán lehet, hogy pont most fog kifogyni a puskaporból és áll földbe az egész nálam.

Szerk:
Kaja után ülök is egyből elé és koptatom tovább Sam cipőjét. :DD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220842) S e t h válasza saelin (#220841) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Felőlem bárki csinálhatta volna a játékot ha ugyan ezt kapjuk."

Felőled lehet, de akkor te a Kojima faktort figyelmen kívül hagyod, ellenben számos fannal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220843) #20411392 válasza S e t h (#220842) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én aláírom, hogy a mester miatt rendeltem elő. (Ahogy van ez pl a Naughty Dog játékaival is. Bármit is adjanak ki, az preorder. Kérdés nélkül.)
Ha valaki más áll mögötte és bitre pontosan ugyanezt a játékot adja ki, akkor 90%, hogy elmegyek mellette...és hatalmas hiba lett volna. Valószínűleg videók alapján nem tetszene.

Kojimában viszont megbízom, hogy egy nem túl izgalmasnak tűnő játékmenetből is olyat hoz ki, amit élvezek a story mellett. A story pedig mindig olyan, amitől leteszem a hajam. Itt sem volt ez másként.

Bármi legyen a következő játékának témája, ugyanúgy preorder, mert ez az ember számomra garancia a minőségre.

ui: A játék sokkkkkkkkkkal többről szól, mint a futárkodás.

[ Szerkesztve ]

(#220844) VTom válasza S e t h (#220836) üzenetére


VTom
veterán

Szubjektív, mint pl. ha én azt mondom a Teslára, hogy mindenki el van ájulva tőle, pedig sz@r.
Semmi alapom nincs, csak a látott képek, tesztek alapján ítélem meg. Érted..
De persze, nem mindenkinek jön be a DS, és nem mindenki veszi meg. Van aki meg már azért is megveszi, mert Kojima. Ez így van jól.
Én Kojimától a Phantom paint próbáltam, feléig sem jutottam, ezt mégis meg fogom venni, mert tetszik, és kíváncsi vagyok a sztorira. Mégsem vagyok fanboy.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#220845) hjtz4t3wrseg válasza WaterWave (#220724) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Hatalmas csalódás ! Ne köntörfalazzunk,az egész ! Grafikástól , j.menettől ,élményfaktorostól stb...stb... bla-bla -bla megbántam hogy időt és pénzt töltöttem ill.költöttem rá ! :(((

Dobom is fel hirdetni.
Persze akinek bejön, azelőtt megemelem a kalapom.

(#220846) belan válasza hjtz4t3wrseg (#220845) üzenetére


belan
addikt

10 adok érte gyorsan ;] !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#220847) hjtz4t3wrseg válasza tboy93 (#220807) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Hardver-aprón mintha láttam volna.

(#220848) jegenye77


jegenye77
addikt

Ps4 hez milyen fülhallgató ajánlott?
Leginkább COD val játszom.
Van értelme 5.1 es fülesnek? Vagy egy jobb sztereó is elég?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#220849) Steve1207


Steve1207
veterán

Elhoztam a kontrollert, a jobb analóg kar mintha ki lenne cserélve, mert stabilabbnak tűnik. Ellenben nagyobb lenne a visszaugrása ívesen. Játékban nem veszem észre egyáltalán, csak pc-re kötve a kis szenzorteszttel, lehet ez a jó és így kellene alapból csinálnia :D Amúgy mostmár lehet vele pontosan célozni, ez volt a lényeg. Egyelőre csak gyors ds4win és ps-en tomb raiderrel néztem.
Az idősebb nem tudta megmondani mi lett rajta cserélve (elméletileg amúgy alaplap, nem is a kar). A fiatal srác kedvét nem akarom elvenni, ha olvassa a fórumot, mert lelkes és foglalkozott a dologgal, méghozzá gyorsan, én ezt is értékelem :D Szerintem egy hét alatt most nem is sok időm marad játszani, így ha megint előjönne a baj, akkor jó lesz autós és sportjátékokhoz és kész.
Kicsit felemás amúgy az érzésem, pedig amiért bevittem az úgy néz ki megjavult és gyorsan is lett intézve. Lehet csak az itt olvasott tapasztatlatok miatt kételkedem a hosszú távú minőségben.

[ Szerkesztve ]

.

(#220850) markknight válasza jegenye77 (#220848) üzenetére


markknight
veterán

Multi lövöldékhez csak agybadugós fülest tudok elképzelni, én is ilyet használok, tisztább hangot fejes nem tud adni, pedig sokat próbáltam.
Az 5.1 meg kamu.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.