Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221701) belan válasza 30z.Samu (#221670) üzenetére


belan
addikt

Nem biztos hogy mást is felidegesít ;] .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#221702) Deck válasza zbrab (#221700) üzenetére


Deck
titán

Ingyenes a játék és ps+ sem kell hozzá.

PS5

(#221703) markknight válasza zbrab (#221700) üzenetére


markknight
veterán

Szia!
Igen ingyenes a BR teljesen. Minden szezonhoz lehet venni 3 ezresért BP-t, amely közel 100 cuccot ad, csak challengeket kell csinálni hozzá. Teljesen megéri ha már megtetszett a játék a gyerkőcnek.

[ Szerkesztve ]

(#221704) 30z.Samu válasza markknight (#221703) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sőt, ha ügyes, elég egyszer megvenni a BP-t, mert úgy is kifarmolja a kövire való VBuck-ot.

Sic Parvis Magna

(#221705) VTom válasza .LnB (#221688) üzenetére


VTom
veterán

A hír valós, persze, a kérdés, hogy a tartalma igaz-e :)
Engem nem érint, még PC-n próbáltam a 10 órás trial-t, 5-6 óra után meguntam. Ez a mindent is szétlövős játékmenet nem az én világom, bár egy ideig élvezetesek voltak a harcok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221706) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Nemrég megosztottam a felhasználómat egy barátommal, így enyém lett a másodlagos gép. Most csináltam ilyet először, de félek, hogy valamit elrontottam. Néha lelakatolódik az összes játékom és állandóan újra kell ellenőriznem a licenszeket a beállításokban. Valahogyan el lehetne kerülni ezt a lépést?
Köszönöm!

(#221707) Deck válasza markknight (#221703) üzenetére


Deck
titán

Milyen challengeket? Unokaöcsém meglepném ezzel a 3ezres vbuck-al vagy mivel akkor.

PS5

(#221708) 30z.Samu válasza Deck (#221707) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez mindig más, olyan challenge is van, hogy pl szállj le itt vagy ott. Okozz 1000hp sebzést (persze összesen, külön ellenfelektől), nyiss itt meg ott ládát, ilyesmi. Ezeket megcsinálja és kap XP-t meg cuccokat.

Sic Parvis Magna

(#221709) AxBattler válasza zbrab (#221700) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem ingyenes az.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#221710) Deck válasza 30z.Samu (#221708) üzenetére


Deck
titán

Okés, csak azért, hogy ne valami nehéz dolgokat kelljen csinálni. Thx! :R

PS5

(#221711) 30z.Samu válasza Deck (#221710) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vészes, jobban mondva van kicsit nehezebbek is. Pl keresd meg ezt a betűt vagy szedj össze 5 tárgyat, ami szét van szórva a mapon. De ezek fent szoktak lenni Youtube-on, hogy hol kell keresni. :))

Sic Parvis Magna

(#221712) Deck válasza 30z.Samu (#221711) üzenetére


Deck
titán

Kap egyet aztán majd meglátom mennyire használja ki.. :DD

PS5

(#221713) 30z.Samu válasza Deck (#221712) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha szereti a játékot, szerintem el lesz vele. :DDD

Sic Parvis Magna

(#221714) Deck válasza 30z.Samu (#221713) üzenetére


Deck
titán

Odáig van érte.. :C

PS5

(#221715) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Nem akarja elfogadni a ps store sem a bankkártyákat sem paypalt. Valakinek volt ilyen problémája?
Másik kérdés.: Ha a PS internettesztelője 200Mbitet jelez a gigabites netemnél, akkor miért 3mbtal tölt csak le?

(#221716) markknight válasza Deck (#221707) üzenetére


markknight
veterán

Kb ilyen nehezek: [link]

És ennyi sok jóságot kapsz érte: [link]

Ráadásul hetente vannak supercharged hétvégék, aztán most így segít az Epic, hogy ki tudja vinni 100-ra a bp-t az aki megvette. Régen azért effektíve sokat kellett tolni vele.

[ Szerkesztve ]

(#221717) Deck válasza markknight (#221716) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót, biztos örülni fog neki :R

PS5

(#221718) raggg válasza Dr. X (#221715) üzenetére


raggg
senior tag

Egyszer nekem sem fogadta el a paypalom, töröltem és újra hozzáadtam, utána megjavult.

ragklaatPS

(#221719) #91166208 válasza zbrab (#221700) üzenetére


#91166208
törölt tag

Szia. A fortnite ingyenes bármikor letoltheto. Vannak hozzá különböző csomagok, de azok hogy mit tartalmaznak nem tudom, de azok fizetosek.

(#221720) Carlos Padre válasza .LnB (#221671) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megnéztem az első két órát, rettentően klisés, unchartledbe oltott titanfall. Ugyanakkor a Mandalorian újraélesztette az érdeklődésem a Star Wars iránt, és elég érdekesnek látszik, hogy egy akciós árat megérjen.
Nézi innen más is a Mandaloriant?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221721) .LnB válasza Carlos Padre (#221720) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én Access-be várom. Év elején remélem már benne lesz.
Nézem, első rész nem kapott el. Nem éreztem át a hangulatát, és nagyon furák a zenék. De lassan meg fogok vele barátkozni. Na meg a sztori elvileg nagyon messzire mutat, szóval az érdekel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221722) bulikavagyok válasza .LnB (#221721) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Év elején remélem már benne lesz. " - kizárt. Nyáron, talán.

(#221723) markknight válasza Carlos Padre (#221720) üzenetére


markknight
veterán

"rettentően klisés, unchartledbe oltott titanfall."

Jézusom :DDD És még pont neked van ez a jó kis aláírásod :CÍrsz valami hülyeséget, hogy legyen ürügyed elmondani hetvenhetedszerre, hogy tetszett a Mandalorian, aztán most próbálsz komákat találni a PS4 topikban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#221724) Deck válasza markknight (#221723) üzenetére


Deck
titán

:DDD :C

PS5

(#221725) .LnB válasza bulikavagyok (#221722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh, nemá'.
Akkor lehet nem fogok egy ideig játszani vele. :) Max, ha Abrams meghozza a kedvemet hozzá. Bár nehéz lesz mert a szutyokfos EP VIII után megfogadtam, hogy soha többet nem fizetek SW-ért mozit. Ezt még le kell magammal rendeznem. Egyébként nekem a Mandalorian pont, hogy nem hozza meg a kedvem ehhez a játékhoz. Pont ezért is volt fura a hangulata nekem elsőre. Ez nem a lézerkardozós feeling, hanem a Rogue One féle kicsit "mocskosabb". Ami szintén frankó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221726) bulikavagyok válasza .LnB (#221725) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ilyen jó értékelések mellett biztos vagyok benne, h nagyon jó eladásokat fog produkálni, szval nem lesz miért betenni a Vault-ba pár hónapon belül. De nem értem miért "nyűglődsz" ennyit, látom, h akarod ezt a játékot! :)) Vedd meg lemezesen, max 3-4 nap alatt kijátszod (tapasztalat) és add tovább!
Én nem láttam a Mandalorian-t, mert még nincs Disney+ előfizetésem. Plusz amúgy sem vagyok túl nagy SW fan.

[ Szerkesztve ]

(#221727) .LnB válasza bulikavagyok (#221726) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Én nem láttam a Mandalorian-t, mert még nincs Disney+ előfizetésem."
Ez vicces volt. :DDD

Van más játék is. Ráér ez a Fallen Order. Aztán szokott úgy lenni, hogy leírok ilyesmit, majd 5perc múlva megveszem... ki tudja?! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221728) frankdelgado válasza Carlos Padre (#221720) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én pl. első két rész megvolt, annyira hozza a sztárvársz fílinget, hogy ha nem most hozta volna a futár a ps4-et és nem lennék az életünk napjaira rágerjedve, akkor tutira elszaladtam volna már megvenni a bukott rendet. Így az csúszik kicsit.... :DDD

(#221729) oriic válasza .LnB (#221727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megvetted mar? ;]

Live-Die-Respawn

(#221730) bulikavagyok válasza .LnB (#221727) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem vicc, már évek óta nem töltöttem le semmit. Az nCore regisztrációm is törölve lett inaktivitás miatt. Nem túl sok filmet nézek, szval egyszerűen nincs rá szükségem. Van egy Spotify, egy Netflix és egy HBO Go előfizetésem, ezek minden igényemet kielégítik. Plusz ehhez hozzájön évente maximum 2 mozizás. :B
Később mondjuk lehet, h bajban leszek - ha 6 streaming szolgáltatónál kéne előfizetnem. Majd meglátom akkor mi lesz?! Lehet, h újra regisztrálok az nCore-ra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#221731) S e t h válasza markknight (#221723) üzenetére


S e t h
nagyúr

Más véleménye van=hülyeség?
Plusz ezt a komatalálást is vicces emlegetni, miközben egymás butaságainak tapsikoltok.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221732) Peace válasza .LnB (#221721) üzenetére


Peace
nagyúr

PC-n csúcs! 15 euróért megkaptam a Digital Deluxe Edition-t. Origin Premium. ;) Nagyon komoly a játék!!!

(#221733) markknight válasza S e t h (#221731) üzenetére


markknight
veterán

Neked az vélemény? Nagyon alja lett ez a topik.

[ Szerkesztve ]

(#221734) .LnB válasza bulikavagyok (#221730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is vannak előfizetéseim, de Disney+ nem is elérhető itthon. De persze jól teszed, ritka is az ilyen ember itthon szerintem.

(#221732) Peace
15 ercsit adok érte, szerezd meg nekem annyiért PS4-re! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221735) Peace válasza .LnB (#221734) üzenetére


Peace
nagyúr

Abban nem tudok segíteni sajnos. Több platform, több lehetőség. Ez ilyen. :P

(#221736) bulikavagyok válasza .LnB (#221734) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A jatekaim.hu-n kettő is van fent 15k-ért! ;)
Szerk.: Ja, h euró!? :D Sry.

[ Szerkesztve ]

(#221737) vg válasza Peace (#221732) üzenetére


vg
addikt

Elfelejtetted odaírni, hogy 1 hónapra "kapod meg". :DDD Szerk: amúgy meg sajnos ez a játék is a következő generáción lesz jó (stabil 60fps), addig ráér amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#221738) Peace válasza vg (#221737) üzenetére


Peace
nagyúr

Odaírhatod, de mivel kemény 15-20 óra a kampány, így nem hinném, hogy ez gondot jelent. PC-n gyönyörűen fut. :DDD ;)

(#221739) Deck válasza vg (#221737) üzenetére


Deck
titán

Reménykedek pár patch-ben.. Hátha lesz jobb is.

A végleges játékokat nem tesztelik le és viszik végig a célhardvereken? Én úgy képzeltem.. De amennyi játék ki sem jöhetne akkor a megjelenési formájában, így akkor nagyon nem így mennek a dolgok..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#221740) headhunter86 válasza .LnB (#221734) üzenetére


headhunter86
senior tag

Megveszed használtan, kitolod egy hét alatt és eladod ugyanennyiért. Simán meg lehet úszni olcsón így PS4-en is.
Én ma vettem meg 15k-ért a Death Strandinget, ha nagyon akarnám kitolnám egy hét alatt és jövő héten eladom ugyanennyiért. Csak én emiatt nem fogok kapkodni vele, lehet el se adom, kivéve ha nem jön be. :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#221741) glspeter1


glspeter1
őstag

Megvettem az új CoD-ot lemezesen.
Feltelepült, na mondom csapassuk....
61GB frissítés, hát normálisak ezek ? :Y :N

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#221742) Polllen válasza glspeter1 (#221741) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézd a jó oldalát, újraírták azóta a teljes játékot. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#221743) raggg válasza glspeter1 (#221741) üzenetére


raggg
senior tag

Nem fért rá a teljes játék a lemezre tudtommal.

ragklaatPS

(#221744) Wesder válasza raggg (#221743) üzenetére


Wesder
félisten

Adtàk volna ki kettőn. RDR2 azt hiszem olyan, de lehet hogy a TLOU2-re mondtàk hogy 2 lemezes lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221745) glspeter1 válasza raggg (#221743) üzenetére


glspeter1
őstag

Ó, hogy az a..
Adták volna ki kettőn. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#221746) hyggelig válasza Wesder (#221744) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igen, két lemezes a Rdr2.

(#221747) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok, van egy fillérb@&#ó témaköröm, 1-2 kérdéssel... köszönöm előre is a segítséget.
EA Access-ből van-e free trial? Ha igen, ez alatt lehet-e kedvezménnyel vásárolni játékot?
A SW: Jedi: Fallen Order esetében a Deluxe verzíó 22490 Ft, EA Access tagoknak 20241 - tehát igazság szerint megérné akár az 1229 Ft-os 1 hónapos időszak is (ha lehet ezalatt kedvezményesen vásárolni), mert az 1 hónapos EA Access és a SW:JFO Deluxe együtt majdnem 1000 Ft-tal olcsóbb lenne, mint a játék külön...

Szerk.: Digitálisan venném, lehet érdemes várni még BF-re? (Alza kuponos feltöltőkártya már kijátszva 2x, tehát eleve 33% kedevzménnyel számolok...)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#221748) predakon


predakon
őstag

Ps black friday varhato akciok
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#221749) RangerFox válasza koncsik (#221747) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs trial, de a kedvezményeket megkapod egy hónapos előfizetéssel is.

(#221750) gyuromoj válasza predakon (#221748) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hits játékok 10$-ért igencsak jó ajánlat lesz. Remélem Store-ban is így lesz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.