Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221551) S e t h válasza Wesder (#221524) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor jó, már azt hittem vannak önálló gondolataim.
Igazad van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221552) Wesder válasza S e t h (#221551) üzenetére


Wesder
félisten

Ne én hatàrozzam màr meg hogy mit gondolsz pls.:U
Legközelebb a SZERINTEM szót 72 betümérettel fogom írni.
Nem vagy köteles a véleményemmel egyetérteni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221553) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Sziasztok!

Még nincs 1 éves a Slimem, viszont minden játéknál azt veszem észre, hogy egy idő után baromira leromlik a játékok grafikai minősége, (most éppen a Star Wars Jedi Fallen Order 40 százaléknál néz ki úgy, mint egy előző generációs játék, holott az elején semmi ilyen gondom nem volt), laggolni kezdenek és kb élvezhetetlenné válnak.

Általában egy hosszabb játékidő után esik vissza így a teljesítménye, de pár óra pihenő után is ugyanolyan ocsmány marad, de általában másnapra is.

Alapvetően keveset nyúzom és mindig laptophűtővel együtt. Érdemes lenne még a maradék két hétben garanciában ránézetni vagy ez "természetes"?

(#221554) Kendek válasza Málnabeach (#221553) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan nincs, hogy leromlik egy játék grafikai minősége. Technikailag a hardver és minden órajel adott, ha túlmelegszik a konzol akkor azt kiírja és lekapcsol. Nincs melegedés miatti dinamikus feszültség- és órajelszabályzás, a PS mindig ugyanazt a teljesítményt nyújtja. Ez a játékkonzolok egyik fontos sajátossága.
Ha ilyesmit tapasztalsz, akkor az valószínűleg a merevlemezre vezethető vissza, esélyes, hogy kezdi megadni magát. Érdemes lehet kiszedni a konzolból, és PC-re dugva ránézni a S.M.A.R.T.-ra.

<-ƘƘ->

(#221555) Schweini válasza Málnabeach (#221553) üzenetére


Schweini
tag

Érdemes lenne csinálni egy screenshotot az elején, aztán egyet mikor már úgy látod, hogy leromlott a grafika. Azokat összehasonlítva derülne ki, hogy valóban van valami probléma, vagy csak a szemed hozzászokik a látványhoz és nem úgy hat mint elsőre.
Személy szerint ilyenről még nem hallottam egyébként, hogy eleinte jó, aztán ronda lesz.

(#221556) saelin válasza Málnabeach (#221553) üzenetére


saelin
veterán

Az alap gépeken szarul fut az új SW. Szerintem nem a gépeddel van baj, hanem a játékkal...várj meg egy patchet hátha javítják.

Super off-topic:
A Pokemon S&S nagyon gyengén sikerült... Azt mondtam ha kijön a kövi nagy pokemon játék, akkor veszek egy switchet, de ez nagyon kevés hozzá. Ott van a Zelda Breath of the Wild, ami tök jól néz ki ahhoz képest hogy egy handheld konzolon fut vagy a Mario Odyssey! Erre kapunk egy ilyen tartalomban megvágott last gen grafikájú valamit... Kegyetlenül csalódott vagyok. :((

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221557) Málnabeach válasza Schweini (#221555) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

Próbáltam pár screenshotot, videót csinálni, nem igazán adja át a helyzetet. Most jobban megfigyeltem, amikor mozgatom a karaktert, akkor egyszerűen képtelen betölteni a textúrákat, ha megállok, akkor nagyjából 5-10 másodperc után beugrik a rendes kinézete. Ezt nem csak most tapasztaltam, hanem már tavaly decemberben, tehát 1 hónapos géppel a GOW alatt, de azóta a HZD-vel, AC Originsszel, Witcher 3-mal is pontosan ez volt, csak most jutottam el oda, hogy már elképesztően zavar. Eleinte azt hittem, hogy a TV-m miatt van, de azóta már váltottam egy 4k-s készülékre, ami ezt kizárja.

Itt a linken eléritek, pár kép és egy rövid videó az SW Jedi: Fallen Orderből, tehát kvázi spoilernek minősül, szóval óvatosan. Az achievmentes kép még tegnapi, a többi mai. Nem igazán adja át úgy, mint élőben, de ég és föld a mai megjelenése a tegnapihoz viszonyítva. :(

(#221558) Tdizsolt válasza Schweini (#221478) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ránéztem a Detroit BH-re, hát engem megvett kilóra... :Y
Egy gameplayt kezdtem nézni, de 3 perc után meg is álltam vele, nem akarom megfosztani magam a játék adta élményektől. Eddig nem is mozgatott a cím, de az hogy rengeteg lehetséges végigjátszás van, még jobban húzza az agyam. 5k körül már hozzá lehet jutni, úgyhogy télapóra meglepem magam vele... :C :K

Psn ID: Tdizsolt

(#221559) Schweini válasza Málnabeach (#221557) üzenetére


Schweini
tag

Ugyan nekem még nincs meg a játék, de néztem róla videókat és azok alapján ps4-en a legkevésbé szép szerintem. (pro, one x, pc)
Tv beállításaira is ránéznék a helyedben. Nekem pont a HZD-nál volt, hogy valamit állítgattam a tvn és mozgás közben bizonyos részek teljesen el voltak mosódva. De csak játék közben, filmeknél nem.
Szerk.: Közben látom írtad hogy másik tvn is ilyen volt, akkor nem szóltam. Arra kicsi az esély hogy mind a kettőnél ugyanaz a hiba lenne.
Persze az is lehet, amit Kendek írt feljebb, annyira nem értek a PS4 hardveres részéhez.

#221558 Tdizsolt: A téli hónapkoban biztos hogy sorra kerül nálam is. :)

[ Szerkesztve ]

(#221560) VTom


VTom
veterán

Berendeltem egy ilyet [link] .
kíváncsian várom, majd beszámolok róla, ha érdekel valakit.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221561) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Mivel vissza akarok térni a gépes szenvedéseim után PS-hez, nem tudom hogy lecsapjak-e erre a kombóra így: [link] vagy pedig várjak még, hátha lesz jobb áron. :B

(#221562) VTom válasza Alcsi69 (#221561) üzenetére


VTom
veterán

Nem tudom a pingponglabdákat hogyan akarod rákötni :) de ezért az árért ez korrekt csomag szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221563) Schweini válasza VTom (#221562) üzenetére


Schweini
tag

Nézz be a BB topikba. Csak az utolsó 2000 hozzászólás szól az alza kuponokról. :DD
Amúgy ennyiért jó ár. Olcsóbban nem láttam sehol az elmúlt pár hétben én sem.

(#221564) Alcsi69 válasza VTom (#221562) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Villamosmérnöknek tanulok, megoldom.;]
Nem tudom hogy lehetséges-e hogy jobb áron lesz valahol.

(#221565) Steve1207 válasza Alcsi69 (#221564) üzenetére


Steve1207
veterán

Szóval abból lesz a fagyi vezérlő hozzá :D

Én nem vagyok elájulva az eddigi áraktól, az alapgépeket 59 körülre vártam volna, de ha nem lenne az alza nem is tudnám megnevezni hol volt eddig értelmes akció (Pro gépeknél játékkal meglepő a 100 alatti ár, az tényleg jó). MM-ben is minden drágább volt eddig, mint tavaly.
Mindenesetre 70 alatt egy slim korrektnek mondható, ha nem fillér szinten nézzük szerintem nem érdemes 5e ft-on vacakolni, addig is megvan, játszik az ember és nem kell vele vacakolni többet.

Ha beledobsz egy utp-t nem tudsz még egy 4e-es kódot érvényesíteni, mint itt [link]? :D

.

(#221566) RangerFox válasza Steve1207 (#221565) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az Alzánál pont annyi egy Slim.

[ Szerkesztve ]

(#221567) markknight válasza Málnabeach (#221557) üzenetére


markknight
veterán

Értem mi a baj, slimem volt fél évig és én is észrevettem. Így mûködik ez sajnos.

RangerFox: Alza egyik pro gépnél: “Halál stranding” Istenem :D

[ Szerkesztve ]

(#221568) Schweini válasza Alcsi69 (#221564) üzenetére


Schweini
tag

Emagnál lesz még nagyobb akció, ott lehet számítani leárazásra, de ennél az alzás kuponos árnál szerintem nem lesz jobb.

(#221569) Alcsi69 válasza Steve1207 (#221565) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Pingpongos fagyi, így van. :DDD
Egyébként nem, nem tudom a kiegészítős kupont mégegyszer érvényesíteni, a kötegelő már használja azt a kupont.
Igen egyébként, ha nem lenne a kosárban egy HZD illetve a headset, akkor nagyjából 59k-ra jönne ki ahogy Dipper Pines... akarom mondani RangerFox említette. :B

(#221568) Schweini
Akkor szerintem megveszem így a dolgot. :D

[ Szerkesztve ]

(#221570) Steve1207 válasza RangerFox (#221566) üzenetére


Steve1207
veterán

Jogos, amennyire néztem az elején, hogy korrekt az össz ár, onnantól kezdve csak a sima slim árával foglalkoztam, pedig pont most szöszöltem én is a kuponokkal.

.

(#221571) tboy93 válasza Tdizsolt (#221558) üzenetére


tboy93
nagyúr

Talan a Detroit volt az a Ps4-es jatek, ami a legjobban megfogott eddig. Kegyetlen jo játék :K

(#221572) Mike válasza Málnabeach (#221557) üzenetére


Mike
veterán

vmi hiba lesz milyen gép ez?

(#221573) Mike válasza markknight (#221567) üzenetére


Mike
veterán

slimen nem így néz ki a fallen order

(#221574) Tdizsolt válasza tboy93 (#221571) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi a megerősítést!

Külön elismerés a Sonynak(ha az ő érdeme) a folyamatosan bővülő magyar feliratos gémek listája. Ps3-nál ez még sajnos a fehér holló kategória volt, de örömmel látom a változást. :C :C

Psn ID: Tdizsolt

(#221575) Málnabeach válasza Mike (#221572) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

CUH-2216A, most november végén lesz 1 éves és kb. 5-6 játékot toltam végig rajta, ha jól emlékszem mindegyiknél volt ilyen teljesítménybeli visszaesés.

#221565 Steve1207 Van/volt most valahol ilyen deal Pro-ra? Én csak az Euronics féle 100k-s ajánlattal találkoztam.

(#221576) Steve1207 válasza Málnabeach (#221575) üzenetére


Steve1207
veterán

Euronics jelenleg igen és volt az Alzánál Pro plusz NHL 20 kombó 98-ért úgy emlékszem, de nem tudom meddig él.

.

(#221577) Schweini válasza Málnabeach (#221575) üzenetére


Schweini
tag

88-ért volt alzán pár óráig kuponnal NHL20 játékkal. Az volt az idei eddigi legolcsóbb. Azóta több helyen láttam 100-ért a fortniteos bundlet.

(#221578) proly01


proly01
őstag

Játszik valaki a Jedi fallen orderrel? Mi róla a vélemény?

....Pr:)ly....

(#221579) _drk válasza proly01 (#221578) üzenetére


_drk
őstag

Páran írtak róla, olvass vissza. :D

(#221580) Batyops válasza proly01 (#221578) üzenetére


Batyops
aktív tag

Szerintem nagyon jó lett. Kb.8-10 órám van mát benne. Nagyon adja a sw hangulatot. Zenék graf ps4 pron rendben van kisebb technika bakik vannak de nem vészes. Van benne tennivaló felfedezni való. Szóval fasza nagyon.

(#221581) hitchins


hitchins
őstag

Wireless mikrofonos headset keresek ps4-hez lehezoseg szerint 7.1.
Egyelőre a
PS goldot talaltam.

Ez mennyire kompatibilis más cuccokkal pl tv/mobil? Van esetleg hasonló kaliberű headset ami működik mással is?

(#221582) frankdelgado válasza markknight (#221567) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azèrt nyugtassatok meg, h slimen nem kèpregènyt fogok nèzegetni, meg pixeleket szàmolgatni....azèr a szemem màr hozzàszokott az xox hez... :D

(#221583) Petreszku válasza hitchins (#221581) üzenetére


Petreszku
senior tag

Ez szerintem csak a PS gépekhez jó, mivel van hozzá egy bluetooth egység is (remélem így hívják).
Én egy Turtle Beach Stealth 700-as használtam egy időben, ezt nem javaslom nekem nem jött be. Mást még nem próbáltam.

(#221584) SityiSXT válasza hitchins (#221581) üzenetére


SityiSXT
őstag

Razer Narim van, tökéletesen bevált. Wireless PS4 és PC kompatibilis, de jack kábellel bármi mással is remekül használható.

[ Szerkesztve ]

(#221585) VTom válasza hitchins (#221581) üzenetére


VTom
veterán

Semennyire, csak PS és PC. Én ezért cseréltem a platinumot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221586) ProEvoFan válasza Málnabeach (#221553) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Decemberben lesz három éves a slimem.
Ilyen hibával nem találkoztam.
Garanciális, akkor nézesd meg.

(#221587) leroyclub válasza oriic (#221525) üzenetére


leroyclub
senior tag

Neked hogy jött meg a kód? Nekem a licenszekhez rakta az Alza fiókban de ott aktiválni kéne egy kóddal ami elvileg a csomagoláson van? Akkor most küldenek ki egy csomagolást és csak utána tudom aktiválni vagy hogy működik?

(#221588) Xaels válasza saelin (#221547) üzenetére


Xaels
félisten

Remnant-tal milyen fentartásaid vannak? Tegnap a Fallen Order mellett megint végigmentem rajta fórumtárssal és még mindig élvezem a harcot benne.

hitchins: Kábellel megy csak telefonnal meg más cuccokkal. Csak PS4 meg PC amivel tudod wireless használni. Mondjuk annak az árában nincs kifejezetten nagy választék vezeték nélküli headsetekből.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221589) oriic válasza leroyclub (#221587) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN nem vettem meg a csomagot, csak linkeltem a lehetőséget. De amúgy ahogy olvastam mások közül volt aki kapta a kódot, más még vár.

Live-Die-Respawn

(#221590) wolf13 válasza leroyclub (#221587) üzenetére


wolf13
őstag

Ha a arra a kódra gondolsz ami adja az arany cuccokat , rajta volt a csomagon. Fel volt ragasztva. Azt kellett beírni oda , ahova a mailba kapott link mutatott.

(#221591) Willhunting válasza wolf13 (#221590) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Hát most nem jött be a tipp. Csak 1 kattintás lett volna, hogy rájöjj mire gondolt :U

(#221592) Xaels válasza proly01 (#221578) üzenetére


Xaels
félisten

Mire vagy kíváncsi? A 2. bolygó 3/4-énél járok kb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221593) Mike válasza Xaels (#221592) üzenetére


Mike
veterán

lehet úgy Cal mögé nézni, hogy ő maga nem forog körbe?
ez idegesit a legjobban

(#221594) Xaels válasza Mike (#221593) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt most passz, eddig nem próbáltam vagy nem figyeltem, most dolgozom még de majd megnézem ha hazaérek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221595) Deck válasza Mike (#221593) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi gondjaid vannak :DD

PS5

(#221596) markknight válasza Mike (#221593) üzenetére


markknight
veterán

Persze, jobb analóg.

(#221597) Mike válasza Deck (#221595) üzenetére


Mike
veterán

most ezzel mi a baj? minden játékban körbe lehet forogni a kamerával, anélkül hogy a főszereplő körbeforogna

(#221598) Deck válasza Mike (#221597) üzenetére


Deck
titán

Én körbe tudok forogni vele. Alapból mozog a karakter feje és teste nem csak egy helyben áll.

PS5

(#221599) Schweini válasza leroyclub (#221587) üzenetére


Schweini
tag

Kapsz egy emailt, abban van egy kis zöld letöltés ikon (lefelé nyíl), arra kattintasz. Bedob egy oldalt, aztán ott lesz a kód.

(#221600) bandi0000 válasza Schweini (#221599) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de kiszàllítàsnàl mit vàlasztottál?

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.