Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220551) Deck válasza Wesder (#220550) üzenetére


Deck
titán

A Forza nem érdekel így felesleges.. Ha meg mégis lenne valami a másik oldalon ami érdekel akkor természetesen vennék. :D

PS5

(#220552) Carlos Padre válasza Wesder (#220504) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd ha a Sony is rá lesz szorulva akkor bekerülnek Day one. Addig minek?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#220553) #10186752 válasza saelin (#220543) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hát itt elég szarul áll a szénája. Ugye a user score a mérvadó (kéne, hogy legyen).

Kíváncsi vagyok, mennyi megy el belőle, a nagyon sok és az elég kevés egyaránt sanszos.

(#220554) saelin válasza Wesder (#220504) üzenetére


saelin
veterán

Ezen nem tudom miért kell meglepődni. Teljesen logikus hogy a teljes árat kérik el a játékért launch-kor és mikor már crash-elnek az eladások beteszik Now-ba, Hits-be stb...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220555) Carlos Padre válasza erahurka (#220523) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet AKKORA probléma regisztrálni egy magyar accountot is ha annyira kell a magyar felirat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#220556) Wesder válasza Carlos Padre (#220552) üzenetére


Wesder
félisten

Mert #4theplayers mondjuk?
Nekem mindegy hogy 60€ vagy 10€-ért viszel végig egy jàtékot, a te pénzed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220557) bandi0000 válasza Wesder (#220556) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Most őszintén, szerinted ha a box húzott volna el ennyire, akkor lett volna GP? Mert sztem ebben a formàjàban nem, ahogy az X se jött volna ilyen erősen

+ halkan jegyzem meg, de ha ennyit költene az MS az exc címeire akkor ő sem raknà be

Xbox One: bandymnc

(#220558) Wesder válasza bandi0000 (#220557) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy nem, ez kapàlòzàs hogy a felszínen maradjanak. Mondjuk Sony-ban van annyi hogy nem nyomja víz alà a fuldoklót. Simàn lehetne ez egy + amiért az emberek PS-t vennének, de valamiért nem megy bele a Sony. Gondolom mert 1x jàtszòsak az exklúzívok. Persze vannak kivételek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220559) erahurka válasza Carlos Padre (#220555) üzenetére


erahurka
félisten

Nem akarok ilyesmivel kínlódni.

(#220560) Dvix válasza Deck (#220493) üzenetére


Dvix
senior tag

Egyébként tényleg! Ahahaha! :D azt vettem észre a DS forumba h akik megvették azok tökre erre számitottak, Kojima ötlet film walking Simulatorral, ami más mint a többi játék. Ennyi. Szóval az a véleményem h akik ezt választották, h jó játékot nekik. Jaja. De nekem ez az egész játék abszurd. :C

(#220561) Deck válasza Dvix (#220560) üzenetére


Deck
titán

"De nekem ez az egész játék abszurd"

:K

PS5

(#220562) Chalez válasza Dvix (#220560) üzenetére


Chalez
őstag

Én egyáltalán semmilyen Kojimás akármire nem számítottam, nem is ismerem különösebben a műveit - na nem mintha büszke lennék rá - engem az előzetesek hangulata fogott meg, és a játék csak űbereli ezt, a szívem szakadt meg amikor elestem a sok cucc alatt, vagy amikor elvitt a víz egyszer... Brutális a hangulata, nekem nagyon bejön

(#220563) BoneDragon válasza Chalez (#220562) üzenetére


BoneDragon
veterán

Teljesen jol lehet azonosulni a postásokkal. Érthető.

(#220564) Tdizsolt válasza tailor74 (#220370) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:C
Azt hiszem olyan 6 misi az alap, de fel lehet extrázni akár 10re is... :Y

Psn ID: Tdizsolt

(#220565) Deck válasza BoneDragon (#220563) üzenetére


Deck
titán

A futárokkal nem? ;]

PS5

(#220566) Chalez válasza BoneDragon (#220563) üzenetére


Chalez
őstag

Postásként dolgozol, vagy ez most hogy jött ide?

(#220567) #20411392 válasza BoneDragon (#220563) üzenetére


#20411392
törölt tag

A postásunk az alkoholtól szokott dülöngélni, nem a vállát nyomó tehertől. :D

(#220568) Bogyi007 válasza erahurka (#220452) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hasonló beállítás esetéről kellene nekem is infó csak itt a SpiderMan lenne az alany....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#220569) Mike válasza Chalez (#220562) üzenetére


Mike
veterán

Nem unalmas a sok bandukolás?

(#220570) Bogyi007 válasza Wesder (#220550) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pontosan. És nemcsak 3 napig kell mindkét gépet egyszerre birtokolni... ;] :P

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#220571) erahurka válasza Bogyi007 (#220568) üzenetére


erahurka
félisten

Hááát! Írhattál volna korábban (mármint hónapokkal korábban :D), amikor még fenn volt a gépen az UK Store-os Pókfiú, megtudtam volna nézni neked.

(#220572) Chalez válasza Mike (#220569) üzenetére


Chalez
őstag

Nem, figyelni kell sok más dologra, főleg ha a terep kicsit neccesebb. Én egyszer jócskán túlvállaltam magam cuccokkal, hát nem esett jól az út, izgultam mint a fene, hogy lehetőleg ne nullázzam le a rakományt :D

(#220573) markknight


markknight
veterán

Valóban nem jó már az NFS trial. Vicc amúgy, még 6 órát nyomhattam volna, erre elveszik. Jó egy idióták, mert pont azon gondolkodtam, hogy még kell 2-3 óra, hogy legyen jó kocsim, aztán ahogy építem a fiókom úgy kedveltem volna meg a játékot, aztán csak behúztam volna. De nem, szivatnak. Akkor anyátokat, majd ócsóér megveszem.

(#220574) erahurka válasza markknight (#220573) üzenetére


erahurka
félisten

Fizess elő az EA cuccra, csak 30 font egy év, szerintem bőven jó, ha nem veszegetted meg a régebbi jó EA játékokat. 10% kedvezményt ad a Fallen Orderre is.

(#220575) Carlos Padre válasza Wesder (#220556) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen #4theplayers és nem #4fillérbaszók.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#220576) markknight válasza erahurka (#220574) üzenetére


markknight
veterán

Nekem van EA Access, mert jó ha van persze. A Fallen Ordert meg dobozosan elõrendeltem.

(#220577) Wesder válasza Bogyi007 (#220570) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàbòl nem volt itt az ideje, meg Elite utàn nagyon rossz volt a DS4.
100€-t buktam rajta, inkàbb örüljetek hogy +1 Sanyi konzol ment el:DD

Carlos
Értem, szòval csak a 60€ vàsàrlàssal leszek player.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220578) saelin


saelin
veterán

Érdekes ez a Death Stranding. Mégis mi a franc történt ebben a világban?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220579) sp8787 válasza BoneDragon (#220563) üzenetére


sp8787
addikt

Hogy egy orok klasszikus-bol(is) idezzek:

"Neither snow nor rain nor heat nor gloom of night stays these couriers from the swift completion of their appointed rounds." :K

(#220580) Xaels válasza saelin (#220578) üzenetére


Xaels
félisten

Majd kb 30-40 óra múlva megtudod

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220581) markknight válasza saelin (#220578) üzenetére


markknight
veterán

Klímakatasztrófa, mert lehet, hogy a mester arra akart kilyukadni, hogy ez lesz ha szanaszét dobáljuk a natreaquás palackot a bolygón.

lnb amúgy lelépett? Vagy elnyelte a Death Stranding? :D

[ Szerkesztve ]

(#220582) saelin válasza markknight (#220581) üzenetére


saelin
veterán

Én is gondoltam rá. Szerintem köldökzsinórra kötötte magát és megpróbálja a hétvégén kitolni a játékot. :DDD

Egyébként ez a Kojima nem keveredett még bele valami drog botrányba?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220583) Wesder válasza markknight (#220581) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem eggyévàlt a jàtékkal. Nagyon rà volt pörögre, remélem annyira élvezi, amennyire vàrta. Megérdemli.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220584) saelin válasza #10186752 (#220553) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem inkább hagyjuk már a Metacritic-et. :DDD Megnéztem a "kedvenc" játékaimnak milyen user score-jai vannak.
- Diablo 3 /4.1
- Surviving Mars /6.5
- Overwatch /6.3
- Warframe /8.3
- Nioh /8.5
- Horizon Zero Dawn /8.4

Olyan szórás van mint a fene... Nem sokat jelent az user score szerintem. Viszont tény, hogy nem egy main stream játék lett a DS. Ha valaki azt mondja pár évvel ezelőtt, hogy egy csomagszállító szimulátorban örömömet fogom lelni kiröhögöm, de eddig tetszik a különc gameplay. Végre menő véleményt nem formálok még, mert csak másfél órám van benne és az is majd később fog kiderülni, hogy a sok mászkálás megérte e.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220585) Tyler Durden

Nahh mai nappal véget ért az utazás, platina lett a GoW. A véleményemet már leírtam korábban róla, így utólag csak annyit, kár lett volna kihagynom, annak ellenére, hogy számomra döcögősen indult. Remélem hamarosan jön a folytatás is, engem ezzel az északi mitológiával megvettek kilóra..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#220586) Mrdevil válasza markknight (#220573) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, elvileg ha megjelenik a játék vége a trailnak. Kár, még nekem is volt 6 órám, trial alatt simán lehet végig nyomom a sztorit.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#220587) Carlos Padre válasza Wesder (#220577) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor csak nem érted.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#220588) Mike válasza saelin (#220584) üzenetére


Mike
veterán

azt is nézd meg mi van az élen. sokukhoz bottal se nyúlnék

(#220589) erahurka válasza saelin (#220584) üzenetére


erahurka
félisten

Az Overwatch ogy állhat 6,3-on mikor mindenki bele van buzulva? :Y

(#220590) erahurka


erahurka
félisten

Na egy uccsó Death Stranding kérdés a nyelvvel kapcsolatban: a rendszer nyelve szerinti feliratot tölti be a játék, vagy lehet a menüjében választani?

(#220591) Sefter válasza erahurka (#220590) üzenetére


Sefter
veterán

menüben tudod változtatni...

Psn ID: sefter_hun

(#220592) Carlos Padre válasza saelin (#220584) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj az user score-al, hogy olyanok is s(z)avazhatnak, akik meg sem vették a játékot.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#220593) stilo18


stilo18
addikt

Neki álltam én is a Dead stranding - nek, csak nem tudtam a karácsonyi szabadságig várni :)

Nekem így kb 2 óra után adja, elkapott a hangulat nagyon, a grafika pedig szerintem brutálisan szép...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#220594) saelin válasza stilo18 (#220593) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon realisztikus akar lenni. Jó lenne ha ez a játék nem egyedi eset lenne, hanem egy sorozat első része vagy előzménye. Kojima-nak jól megy a világ és karakter építés ahogy elnézem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#220595) pulffy válasza saelin (#220584) üzenetére


pulffy
őstag

Azért a frame és hzd nem olyan rossz pontszám...

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#220596) Gebriel válasza saelin (#220578) üzenetére


Gebriel
veterán

Spolier gombra rátapadhatnál. Köszi

(#220597) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegnap elszórakoztam egy keveset a DiRT 2.0 demoval. Hát..vegyesek az érzéseim, a grafika egész jó (bár voltak dolgok, aminél ráncoltam a homlokom), a hangulat megvan, viszont ami a játékmenetet illeti, hát nem tudom. Azt én értem, hogy ez nem egy NFS és kicsit hajazni akar a szimulátoros irányításra, alapvetően ezzel nem is lenne bajom. De az többször felbosszantott, hogy egy kicsit is vétek és kimegyek a fűre úgy viselkedik a kocsi, mintha jégre mentem volna és nem is tudok semmit sem kezdeni a kocsival. A másik, hogy van hogy egy picit koccanok a falnak vagy a korlátnak és olyat borul, mint az olajtó. Nem tudom, olyan, mintha cső játék lenne és csak a pályán lenne irányítható az autó. Ami felett még nem tudtam napirendre térni, az a büntetési rendszer, mármint amikor a gép rak Téged vissza bünti ellenében. Van, hogy 4mp-t ad, van hogy 10-et, de kaptam már fél perces büntetést is. Az utóbbinak akkor örültem a legjobban, amikor az adott szakasz végén kicsúsztam a pályáról, visszarakott a gép és akkor adott fél percet. Hát kösz...az a szakasz így kuka, ez különösen akkor jó, ha nem 5, hanem 15 perces szakaszt csinálsz éppen. Arról nem is beszélek inkább, hogy van, amikor nem kéne visszaraknia (mert vissza tudnék jönni simán), de visszarak és persze bünti, de olyan is volt hogy nem bírtam visszajönni, de nem rakott vissza és a lehetőséget sem dobta fel. Szóval még hezitálok, hogy behúzzam-e akciósan a játékot, mert a hangulatot hozza, csak ezek olyan idegesítő dolgok számomra, hogy elképesztő, az első DiRT azt hiszem valamivel rugalmasabb volt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#220598) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#220597) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja és emellett azon gondolkodom, hogy lehet kéne a RDR 2-nek adni egy második esélyt. :U :D

Sic Parvis Magna

(#220599) belan válasza 30z.Samu (#220598) üzenetére


belan
addikt

Bizony kéne adni !!!! ;] Hálátlan :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#220600) erahurka válasza 30z.Samu (#220598) üzenetére


erahurka
félisten

Jó cucc az RDR2 csak a 70 órás sztoriból 40 lovaglás és 25 középszerű lövöldözés.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.