Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221951) tboy93 válasza bandi0000 (#221944) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem van otthon 4K valós 10 bit 120hz-es 55", meg nem sokkal utána vettem egy 50-es 4K 60hz 8bit-es TV-t. Egymás után nézve nagyon durva a különbség. Nem véletlen került az egyik 2.5x annyiba mint a másik.

[ Szerkesztve ]

(#221952) sp8787 válasza hyggelig (#221949) üzenetére


sp8787
addikt

A controller-t sztem legjobban az ilyen Destiny/Division jatekok nyirjak az L3 miatt.

(#221953) Frod válasza hyggelig (#221949) üzenetére


Frod
addikt

Én sem dobálom/töröm a kontrollereket soha, de azt azért ne mondja nekem senki, hogy az analóg karoknak nálatok semmi baja. Nekem kicsit scifi-sen hangzik ez az évekig kiváló működés, pedig én aztán minden cuccomra vigyázok, de az analóg karok (általában a bal, ami a mozgáshoz kell) nem azt mondom, hogy végleg megadják magukat, de kopnak.
(pl Siege-ben a drónnal már nem tudok folyamatosan menni, hanem akadozva megy csak, stb)

Do you see the white shadow?

(#221954) Al365 válasza Frod (#221953) üzenetére


Al365
tag

Maximálisan egyetértek veled. Az analógok "elhasználódnak" (s ez már az előző generációnál is volt).

Nálunk a gyerek részéről online lövölde (Fortnite, RS 6 és Dead by..), részemről pedig főként sport progik, autóversenyek.

A Fortnite építkezése azért odab@sz szerintem, s a sport programok sem joy kímélők. Ezt onnan tudom, hogy 4 óra NHL után, a nagy ujjam annyira fáj, hogy abba kell hagynom, s kell 2 nap a regenerálódásra. :)

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#221955) saelin válasza NyMRooD (#221936) üzenetére


saelin
veterán

Az aksi miatti sírást sosem értettem a kontrollernél. Én ha reggel 6-kor leülök játszani és este tízkor felállok, kb akkor szól hogy tölteni kellne. Ellenben a gold fejesem 5-6 óra után megadja magát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221956) nemorino válasza Frod (#221953) üzenetére


nemorino
tag

Öt DS4 kontrollerem volt/van, 2 2016 előtti, 3 új, ebből 4 hibátlanul működött/működik a mai napig, csak a vacak akkumulátorral van gond. Egy kontrollerrel volt bajom csak (jobb analóg), az a vásárlás után pár héttel elő is jött, cseréltettem szeptemberben, a csere szerencsére hibátlanul működik. Még megvan az első DS4 kontrollerem, 4 és fél éves, az akkuidő borzasztó rövid, ettől eltekintve teljesen jó. Talán az is lehet az ok, hogy valószínűleg finomabban használom a kontrollereket, mint általában a játékosok, a partiban mindig hallani szoktam a barátaim kontrollerének csattogását, míg ők nem hallják az enyémet.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#221957) hombre[EU] válasza saelin (#221955) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kontrollerbe nyomják a vezetékes fülest...azért merítik le

Life, Uh, Finds A Way

(#221958) Al365 válasza nemorino (#221956) üzenetére


Al365
tag

Ha akarod cserélhetünk, tudok adni szart jóért. Már csak azért, hogy megismerhesd a sötét oldalt is :P :D

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#221959) saelin válasza hombre[EU] (#221937) üzenetére


saelin
veterán

A hangulattal nem volt gond, mert azt nagyon csíptem, de nekem nagyon darabos volt a játékmenet. A harc- és magia rendszere nagyon buta volt. A Bloodborne-ban legalább ott voltak az átalakuló fegyverek, de a ds-ben csak csapkodtam és szurkáltam. From játékokból eddig nekem a Sekiro viszi a prímet! Ott olyan látványosak és intenzívek a harcok, hogy pusztán attól újra el akarom kezdeni hogy írok róla. Jó lenne ha az Elden Ring is valami hasonló lenne. Itt előttem linkele valaki a square enix játékát a Babylons Fall-t. Valami souls like-nak tűnik az is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221960) Batyops válasza saelin (#221955) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát igen a Gold fejes üzemideje elég gyenge. Ez a legnagyobb bajom vele sűrűn kell töltögetni.

(#221961) nemorino válasza Al365 (#221958) üzenetére


nemorino
tag

Ismerem már, a cserélt kontroller sok kellemetlen órát okozott, 2-3 percenként felrántotta a kamerát a legkevésbé alkalmas időpontokban. Nem szoktam dühöngeni játék közben, tudatában vagyok a képességeim korlátainak, de ez jópárszor nagyon felbosszantott. :W

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#221962) Batyops


Batyops
aktív tag

Végig játszottátok már a Jedi Fallen ordert? Nekem már vagy 25 órám van benne igaz mindent összeszedek amit csak tudok. Nagyon tetszik a sztori is. Tegnap vagy 5 órát nyomtam. Csak már kezd a munka rovására menni :D mert minden reggel a munkába végem van a kevés alvástól. Na mindegy este folyt. köv.

(#221963) Batyops


Batyops
aktív tag

Ha külső vinyót teszek a gépre akkor ott érezhető valami lassulás mondjuk töltési időben?
Ti használtok külső vinyót?

(#221964) barcabazsi


barcabazsi
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy játékom PC-re (BF2) és hogy a PS4-re áttudom-e vinni Originen keresztül. Tehát meg kell-e vennem újra PS4-re is a játékot, vagy nem?
Köszi.

(#221965) Wesder válasza barcabazsi (#221964) üzenetére


Wesder
félisten

Nem viheted àt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221966) Al365 válasza Batyops (#221963) üzenetére


Al365
tag

Én használok, s a játékok is azon vannak. Nem vettem észre sebesség különbséget.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#221967) hombre[EU] válasza saelin (#221959) üzenetére


hombre[EU]
veterán

BabylonsFallról annyit tudni,hogy akció rpg,platinum games, és ha szerencsénk van YokoTaro (Nier) rendezi. Jó cucc lesz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#221968) NyMRooD válasza saelin (#221955) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha jól tudom a Sony (de a tesztek biztosan) 8 órát kommunikál(nak) és én is ezt tapasztalom, neked akkor mázlid volt (vagy nekem balszerencsém). Egyébként a kapacitás növelésre akkor lenne szükség , hogy ha rákerülne egy kijelző (illetve két ceruzaelem aksi is többet bír mint a beépített, szóval akkor inkább ne legyen beépített). Viszont ha cserélhető lenne (még ha ceruza aksi helyett valamilyen saját megoldásuk is lenne) az nagyon sokat dobna a dolgon, már ha más nem az aksik elhalása után nem kellene az egész kontrollert dobni (és elég gyorsan gyengülnek a sok töltés miatt, mert napvégén rá dugod tölteni, még ha csak 2-3 órát is játszottál)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#221969) Batyops válasza Al365 (#221966) üzenetére


Batyops
aktív tag

Köszi! Akkor majd beszerzek egyet.

(#221970) hombre[EU] válasza NyMRooD (#221968) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért nem nagy tudomány aksit cserélni a ds4-ben,nem kell azt kidobni. Ha van 2 egészséges kezed akkor 10perc alatt meg van

Life, Uh, Finds A Way

(#221971) GZoli7 válasza hombre[EU] (#221970) üzenetére


GZoli7
senior tag

Tudsz valami megbízható beszerzési forrást akkuhoz?

(#221972) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hogy működik a hangerő állítása a fejhallgatón, ha csatlakozóját a kontrollerbe dugom? TV-t némítani kell és lehet a PS4-en állítani a hangerőt?

(#221973) Xaels válasza Sanyi.mTs (#221972) üzenetére


Xaels
félisten

Automatikusan átvált fülesre, a tv-t nem kell némítani külön. Hangerőt a komtrolleren lévő PS gomb hosszan nyomása után tudod állítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221974) #10186752 válasza Batyops (#221962) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én két óra játék után eladtam francba. Az év citromdíjas játéka címért joggal indulhat. :D

(#221975) S e t h válasza Batyops (#221962) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sztorit nem sokat láttam benne, inkább souls ugrabugrát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221976) Hoffer


Hoffer
őstag

Ez a Red dead redemption 2 tényleg ennyire jó lett, hogy a visszább linkelt videoban első lett?
Mindenképpen érdemes beszerezni?

(#221977) BoneDragon válasza #10186752 (#221974) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ahogy a kommentjeid is. Ha mar nem esz nelkuli pju pju van akkor az mar szar. Mindent ertek.

[ Szerkesztve ]

(#221978) Xaels válasza S e t h (#221975) üzenetére


Xaels
félisten

Van benne, nem is kevés csak mindenhol próbálták a spoilereket kerülni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221979) hombre[EU] válasza GZoli7 (#221971) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tudok,de neked az nem lesz jó :) [link]
Egyébként : Amazon - oem dualshock4 battery és feedback alapján találsz rendes forrást

Life, Uh, Finds A Way

(#221980) markknight válasza #10186752 (#221974) üzenetére


markknight
veterán

Csak nálad. Sokunknál meg év játéka.

(#221981) Wesder válasza markknight (#221980) üzenetére


Wesder
félisten

A Death Stranding az év jàtéka. Ezt mindenki tudja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221982) markknight válasza S e t h (#221975) üzenetére


markknight
veterán

Tény, hogy itt sok az ugrabugra meg a harc, de hát ezért videojáték nem? Számomra ez sokkal jobb mint egy fél órás intró és 5-8 perces átvezetők bámulása 2-3 perc nyomogatás után. Embere válogatja.

wesder: Vagy a Days Gone. Tudom én ezeket magamtól is, de inkább nem írom le :D

[ Szerkesztve ]

(#221983) Zoleee83 válasza Wesder (#221981) üzenetére


Zoleee83
addikt

Aztán majd jön a flameháború, meg jönnek azzal hogy:
-Sétálló szimulátor
-Csak azért kapott jó értékeléseket mert Sony Exclusive (még)
-Kojima miatt adtak el belő csak ennyit

Aki kicsit is szeret gondolkodni, és nem csak a sport/agyatlan lövölde vonalon mozog az tudja hogy tényleg van esélye év játékának lenni. :K
Hozzáteszem tényleg jól fogy világszerte és ez nem véletlen.

Szerk:
@VTom - Pontosan, és a sokak által hibának felhozott unalmas lovaglós részek is remekül vannak megoldva, hihetetlen jók a dialógusok, sokat hozzáad a történethez. Csak ugye sokan nem szeretnek olvasni és/vagy nem tudnak angolul...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#221984) VTom válasza Hoffer (#221976) üzenetére


VTom
veterán

Attól függ, milyen játékokt szeretsz.
A sztori, a küldetések, az átvezetések a szokásos R* színvonalat hozzák.
Viszont eléggé adja a vadnyugati hangulatot = sokat kell lovagolni. Ezt sokan unalmasnak tartják benne, én speciel ezt a részét baromira élvezem, nagyon jól átjön az atmoszféra. Tábort kell verni, enni/inni, lovat csutakolni, gondozni. Ha társaságod is van, akkor sztorizgatnak útközben.
Nekem minden fillérjét megérte eddig.
A multi részt még nem próbáltam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#221985) GZoli7 válasza hombre[EU] (#221979) üzenetére


GZoli7
senior tag

Amazonon nézegettem, lehet nem elég alaposan, de pont azokat az alis hulladékokat találtam, amit próbaképpen rendeltem. 200-300mAh.
Emiatt örülnék én is valami szabvány akkunak, pl: 18650, ha kicsit nagyobb is.

[ Szerkesztve ]

(#221986) penge111 válasza saelin (#221955) üzenetére


penge111
addikt

" Én ha reggel 6-kor leülök játszani és este tízkor felállok, kb akkor szól hogy tölteni kellene." OMG már értem, hogyan tudod te ilyen sebesen darálni lefelé a címeket :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221987) Hoffer


Hoffer
őstag

Mikor számít a slim és a Pro közötti különbség?
Ha nincs 4K kijelző van értelme?

(#221988) Wesder válasza Hoffer (#221987) üzenetére


Wesder
félisten

Van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221989) Batyops válasza #10186752 (#221974) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nekem meg az idei év nagy meglepetése. Nem számítottam arra hogy ilyen jó lesz. A legjobb Sw játék amivel valaha játszottam minden hibája ellenére. Mondom ezt úgy hogy nem igazán mondanám magam SW rajongónak.

[ Szerkesztve ]

(#221990) saelin válasza penge111 (#221986) üzenetére


saelin
veterán

:DDD

Főleg hogy most szabin vagyok. Azt sem tudom mit indítsak el pár óra játék után. Amúgy azt ne higgyétek hogy ez mindennapos! :DDD

Ma a Warhammer 4k Martyr lesz terítéken. Tegnap olvastam hogy kapott egy dlc-t/expansion-t, ami még hack and slash-ebbé tette és kapott egy új kasztot a Tech-adeptet. Csak azt nem tudom hogy fizetős vagy ingyen van.

NyMRooD
A light bar fényerejét vegyétek le dim-re. Tényleg nem értem miért bír nektek annyit. Ha a gépen töltitek ott be van kapcsolva, hogy az USB-ről sose vegye le az áramot rest módban? Most tökre úgy érzem magam mint itt pár nagyot mondó ember, pedig annyit bír amennyit mondok a konti.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221991) NyMRooD válasza hombre[EU] (#221970) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ok, persze, csak ahogy én írtam egyszerübb (illetve ha lemerül akkor is tudod cserélgetni), ez egy kicsit olyan mint a magyar narancs :)

Na de nem szeretném ezt a vitát folytatni, egy szóval sem mondtam, hogy a DS4 sz*r, azt írtam le, hogy mit tartok rajta fölöslegesnek és mi az amin változtatnék és pont.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#221992) Batyops válasza markknight (#221982) üzenetére


Batyops
aktív tag

Én már azon is meglepődtem hogy összehoztak egy 20-25 órás kampányt nagy bejárható helyszínekkel ahol élvezem a felfedezést. Plusz vannak emlékek amikből kiderül hogy mi történt az adott helyszínen amik szintén adnak egy kis pluszt.

[ Szerkesztve ]

(#221993) hombre[EU] válasza NyMRooD (#221991) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arra reflektáltam ,hogy ha meghal az akksi ki lehet dobni :) van mit rajta javítani persze

Life, Uh, Finds A Way

(#221994) hombre[EU] válasza saelin (#221990) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem is kibír akár egy egész napot is. Rezgés off,lightbar minimum, nincs benne headset,5vagy10perc után kikapcsol...ennyi

Life, Uh, Finds A Way

(#221995) Xaels válasza saelin (#221990) üzenetére


Xaels
félisten

Konzolra még nem jelent meg a Prophecy kiegészítő a Martyrhoz. Viszont volt 2.0 patch ami gyökeresen belenyúlt sok helyen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221996) Wesder válasza hombre[EU] (#221994) üzenetére


Wesder
félisten

Rezgés nélkül hogy lehet jàtszani? Persze vannak olyan jàtékok, amik elmebeteg módon rezegnek még a legalacsonyabb fokozaton is.
Dishonored-ben az nagyon tetszett, mikor a szív volt a kezedben lüktetett a controller.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221997) penge111


penge111
addikt

Tv esetén 9.5 ms input lag jónak számít, bocs de láma vagyok TV-s területen, értelemszerűen gaming szempontjából kérdezem?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221998) Wesder válasza penge111 (#221997) üzenetére


Wesder
félisten

Az TV esetén több mint jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221999) markknight válasza Wesder (#221996) üzenetére


markknight
veterán

Multiba én pl mindig kikapcsolom a célzás miatt, mert megzavar. Más játékokban amúgy szeretem :D

(#222000) Deck válasza markknight (#221982) üzenetére


Deck
titán

Hatalmas +1 :C

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.