Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221901) 30z.Samu válasza nincsnév007 (#221900) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen.

Sic Parvis Magna

(#221902) NyMRooD válasza Carlos Padre (#221866) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem az egyetlen hibája a TouchPad-nak, ahogy te is leírtad, az, hogy totál felesleges, akár csak a hátsó fénycsík.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#221903) Daffit


Daffit
tag

Sziasztok! Egy kis segítség kellene vásárlás előtt. Elolvastam a mielőtt kérdezel részt de nem kaptam választ. Szóval haverom azt mondja ne vegyek Pro-t, mert gyakrabban hibásodik meg. Erről nem találtam sehol se írást. Igaz ez?
Nem igénylem a Pro-t, de a hírdetések felében azt árulják. Köszi előre is.

Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

(#221904) Carlos Padre válasza NyMRooD (#221902) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akárcsak a telefonra a nagy érintőképernyő és az appok, de azért csak jobb velük nem? Csak jól kell használni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221905) saelin


saelin
veterán

A Remnant: From the Ashes piszok jó játék! Aki eddig hezitált az nyugodtan behúzhatja valamikor, még csak nem is olyan nehéz mint a dark souls játékok. A világa és a story-ja már önmagában megér egy elismerést.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221906) Xaels válasza saelin (#221905) üzenetére


Xaels
félisten

Erről szájjaltunk itt eddig. Nem AAA de rengeteg anyag van benne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221907) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy megbízható forrás szerint a Google Stadia óriási pénzügyi bukta lesz [link]
Ennyit a forradalomról...

[ Szerkesztve ]

(#221908) Wesder válasza Xaels (#221906) üzenetére


Wesder
félisten

Azt biztos hogy van benne anyag... 8 óràm van benne, és még csak a bàzisról jutottam ki.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221909) saelin válasza Xaels (#221906) üzenetére


saelin
veterán

Jóvan na! :DDD Gameplay-ek alapján nem jött át, hogy ez mégis milyen jó tud lenni.

stadia témához
Nálam már ott bukik, hogy meg kell venni rá a játékokat. Minek kínlódjak a latency-vel, ha ugyan ott vagyok egy konzollal, csak sokkal szebb képpel. Nem mondom hogy nem ez a jövő. Én lennék a legboldogabb ha nem kellene pár évente hardvert venni, de a jelenben ez halva született ötlet magában.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221910) Bencus88 válasza Wesder (#221895) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ekkora mocsok lett? Korábban én is olvastam róla pár kritikát, de nem érdekelt mert pc

(#221911) hombre[EU] válasza Xaels (#221906) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Végigjátszható melee-ben is vagy muszály lövöldözni?

Life, Uh, Finds A Way

(#221912) Xaels válasza hombre[EU] (#221911) üzenetére


Xaels
félisten

Hát vannak Boss-ok akiket csak lőni lehet, de lehet melee build-et csinálni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221913) Wesder válasza saelin (#221909) üzenetére


Wesder
félisten

Kiadtak volna egy konzolt a többiekkel együtt, arra azt mondanàm hogy rendben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221914) hombre[EU] válasza Xaels (#221912) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szóval úgy van kialakítva a játék,hogy teljesértékū a melee build is? Nem pedig csak secondary (kisegítō) weap. amit húzhatsz egy bizonyos szintig aztán csak szívás,mert nem számoltak vele... :)

Life, Uh, Finds A Way

(#221915) Kendek válasza Daffit (#221903) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudok ilyen meghibásodási statisztikáról. Nyugodtan vehetsz Pro konzolt is, itt a topikban nem jelezte még senki, hogy gond lenne vele. Arról volt csak téma, hogy a legújabb, 72xx típusnál kicsit lejjebb tekerhették a hűtést, és ezáltal jobban felmelegszik. De az csak puszta feltételezés, hogy ez negatívan hat a konzol élettartamára. Konkrét meghibásodásról nem számolt be senki.

<-ƘƘ->

(#221916) Xaels válasza hombre[EU] (#221914) üzenetére


Xaels
félisten

Van egy csomó melee fegyver, vannak kifejezetten melee sebzést és gyorsaságot növelő trait-ek és olyan kiegészítők is amik a melee-t buffolják. A fegyvereket lehet fejleszteni ugyanúgy mint a lőfegyvereket, bár nem annyira. [link]

Alapvetően a lőfegyveres harc az alap és kiegészítés a melee, de ha arra mennél rá azzal is végig lehet a játék nagy részét vinni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221917) Deck válasza saelin (#221909) üzenetére


Deck
titán

Ha előbb hallgatsz ránk, ugye.. ;]

PS5

(#221918) hombre[EU] válasza Xaels (#221916) üzenetére


hombre[EU]
veterán

értem, kösz

Life, Uh, Finds A Way

(#221919) marilllyo válasza Deck (#221917) üzenetére


marilllyo
veterán

Most már engem is érdekel! Rosseb egye meg a valagatokat!!! :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#221920) hombre[EU] válasza Wesder (#221908) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rákattansz a stílusra akkor muszáj lesz venned egy ps-t :D ott a bloodborne és a nioh, a királykategória

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#221921) Wesder válasza hombre[EU] (#221920) üzenetére


Wesder
félisten

Volt 3 napig. A stílusra ràkattanni biztos nem fogok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221922) Deck válasza marilllyo (#221919) üzenetére


Deck
titán

Gyere, gyere :P

PS5

(#221923) hombre[EU] válasza Wesder (#221921) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egykét bossfight ami megdobja az adrenalint és hopp...már az ng+4 -et tolod ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#221924) saelin válasza hombre[EU] (#221920) üzenetére


saelin
veterán

Az a poén hogy a Nioh és ez tetszik, de a dark souls nem. Hogy is van ez? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221925) erahurka válasza NyMRooD (#221902) üzenetére


erahurka
félisten

Jól kéne használniuk a fejlesztőknek. A Witcher 3-ban pl. más menüpontokat dob fel attól függően, merre suhintasz a touchpadon. De a legtöbben nem használják semmire.

(#221926) penge111


penge111
addikt

[link] Hmm, szerintetek lekuponozva 112-115 körül lenne, elég jókat olvastam erről a típusról és a dizájn se rossz :U Ps4 pro mellé gondoltam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#221927) Hoffer


Hoffer
őstag

Csomag átvéve, továbbra is működik a helyben fizetés sok kuponnal az Alzánál!

[ Szerkesztve ]

(#221928) NyMRooD válasza Carlos Padre (#221904) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tudom, hogy elvakúlt hívő vagy de azért ez nagyon rossz hasonlatt, ha okos telón nem lennének appok az olyan lenne mintha konzolon nem lennének játékok (vagy mint régen lenne beépített 10-20 és kész), ha pedig nem lenne rajtuk érintőképrenyő az meg olyan mintha nem lenne a konzolhoz kontroller (vagy billentyűzettel adnák). Arról nem is beszélve, hogy ahogy lettek okostelók, jöttek gyorsan az appok is (még iphone előtt) és ahogy lett érintőképernyős telefon, jöttek az azt kihasználó appok és oprendszer design, ezek hatalmas jelentőséggel bíró dolgok, amelyek hamar megtalálták a célközönségüket, míg a kontrolleres tapipadot 6 év alatt sem használja semmi, szóval fölösleges. Persze ezzel nem azt mondom, hogy hülyeség, csak a jelenlegi kihasználtság/funkcionalitás mellett fölösleges, lehet majd egyszer ennek is lesz egy második eljövetele és akkor siker lesz, de én kétlem.

(#221925) erahurka: Pontosan ezt mondom, pont ezért fölösleges, mert a fejlesztők úgysem használják ki, a Sony-nak megkellett volna őket győzni erről, de nem tudta.

u.i.2. Egy plussz dolog és tudtommal (legalább is nekem) semilyen negatívummal nem jár a létezése, így elfér a kontrolleren, csak a kihasználatlansága miatt a pozitívumok is hiányoznak.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#221929) NyMRooD válasza saelin (#221909) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az alatt a pár év alatt, simán kifizeted a hardver árát előfizetési díjként, persze itt esetleg a grafika folyamatosan javulhat úgy, hogy mondjuk tartja a 4k/60-t. Szerintem a Sony PSNow és az MS XCloud (ha jól tudom itt járni fog hozzá a gamepass) is sokkal jobb megoldás, a szolgáltatás mellé társuló játékkönyvtár miatt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#221930) Steve1207 válasza NyMRooD (#221928) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem nem is azon van a hangsúly, hogy kihasználja egy játék, inkább navigációs lehetőségnek és íráshoz gyorsabban működik, mint a karokkal bohóckodni. Multinál, csoportok szerkesztésénél, létrehozásánál, pár sort ráírni invitáláskor negyed annyi idő kb és pontosabban is lehet vele.
Tény, hogy van kb 20 játék, ami kihasználja a tapipadot single playerben, de ott elég jópofa megoldás..
Részemről nyugodtan lehet rajta, az a 100 ft többletköltség nem oszt nem szoroz és az előzőek miatt hasznos is.

Ami kijelzős spekulációk voltak az már fölösleges, soha nem nézi az ember a kontrollert, pillanatra sem (max, ha nem tudja az ember a gombokat :D ), értesítésnél meg kilép addig a menübe, hogy mi van.

[ Szerkesztve ]

.

(#221931) tescodr


tescodr
tag

Üdv topiklakók végre én is beszereztem egy szuper kis masinát ps4 slim, és egyszerűen le vagyok nyűgözve. Ps2 ota nem volt sony konzolom az is csak használtan.De amit a sony itt le tett az asztalra az nem semmi, elsőre a god of wart indítottam el és hat vagy 50 percig kerestem az állam, hugim aki casual játékos nem akarta kiadni a kontrollert a kezéből, ha hamarabb tudom ezt eszem ágában sem lett volna gépet fejleszteni.
Most települ a Horizon Zero Dawn,kíváncsi leszek ti mit ajánlanatok meg amit feltétlen érdemes vegig tolni? Death stranding, is be van tervezve. Ps3 kompatibilitás mennyire jó? Pár címet be kellene pótolnom pl gow 3,killzone stb

(#221932) Wesder válasza tescodr (#221931) üzenetére


Wesder
félisten

PSNow-ban streamelheted, ugyanis a konzol nem visszakopmatibilis. Màr te vagy itt a sokadik, aki az elmúlt 5-7 évet egy kő alatt töltötte és csodàlkozik miutàn PS4-et vett.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221933) hjtz4t3wrseg válasza penge111 (#221926) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Akkor már 75"- ban ! ;)

(#221934) tescodr válasza Wesder (#221932) üzenetére


tescodr
tag

Köszi mennyire gáz a késés a streamnél? Jobb később mint soha 😂 Most pótolhatom be amit eddig ki hagytam 😊🖐️

(#221935) lionshamlet válasza tescodr (#221931) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Hatalmas grat, kezdhetnéd az osszes exclusive-val.
Kis help:
[link]

(#221936) NyMRooD válasza Steve1207 (#221930) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem játékok miatt került fel, csak mivel azok nem használják ki, azokhoz fölösleges, de ebben igazad van, hogy sokan használják navigációhoz meg íráshoz. Ha a DS5-ben normális kapacitású aksi lesz (vagy esetleg cserélhető, talán az lenne a legjobb) akkor simán belefér egy kijelző (árban nem hiszem, hogy nagyon megdobná, mert a konkurenciával szinten kell tartani az árat) azzal még a gépelés is gyorsabb lehet, de játékok szempontjából azt is fölöslegesnek látom, persze lehet kitalának hozzá jó ficsöröket, bár ez a nintendonak sem jött össze.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#221937) hombre[EU] válasza saelin (#221924) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem jön be a középkori dark fantasy vagy a dodge hiánya? :)
Az egy sokkal defenzívebb játék, alkalmazkodni kell hozzá,mert nem fog mūködni. Alapból a legtöbbünknek jobban kézre áll az agresszív,pörgōsebb gameplay.

Life, Uh, Finds A Way

(#221938) GEIL válasza bulikavagyok (#221854) üzenetére


GEIL
addikt

Ha gatyára megy a controller és nincs gari akkor veszek egy másikat.....
Most van otthon 4 db DS4 ( fekete van gyárilag a dobozban, de vettem mellé egyből egy kéket fiamnak FIFA19 miatt elsősorban, aztán azóta szereztem piszok jó áron 2 feketét 2 féle Fortnite bundle-höz, de csak a controllereket egyből cseréltem 1:1-ben zsír új pirosra és fehérre ). egy darabig kitartanak remélem. :DDD Amúgy 12-14 ezer körül már kapni új DS4-et.....még ha évente kéne venni akkor is kibirható.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#221939) Sefter válasza penge111 (#221926) üzenetére


Sefter
veterán

50Hz-es panel...amelyik nem, az árban ott van , mint a nagyok :(

Psn ID: sefter_hun

(#221940) hombre[EU] válasza Sefter (#221939) üzenetére


hombre[EU]
veterán

60hz az a panel [link], és 350€-ért az egy nagyon jó vétel. Mondjuk inkább egy android boxot rákötni,mint a beépített...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#221941) Al365 válasza bulikavagyok (#221858) üzenetére


Al365
tag

Igazad van, itt lehet a kutya elásva. Az előző generáció kontrollerei jobban bírták. PS3 kontrollerek sem mentek tönkre nekem, ugyanúgy mint a 360-é sem.

A jelen generációban a csúcs, a géphez kapott DS4 kontroller volt. 1 hét után jött elő rajta egy gond, ami nagyon bosszantó volt. Ez úgy nézett ki, hogy célzásnál (L2), lassan ment előre a karakter. Horizon Zero Dawnban nem egyszer leestem a szikláról e miatt. :((( :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#221942) Sefter válasza hombre[EU] (#221940) üzenetére


Sefter
veterán

Igaz :R
100Hz alatt nem vennék tv-t ...max ha barátok közt-re kell
egyébként ki van rakva alzába, meg lehet nézni..

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#221943) tboy93 válasza Al365 (#221941) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is gallyra ment a zsír új másodlagosként használt kontroller, nagyjából nettó 20 óra játék után :D

[ Szerkesztve ]

(#221944) bandi0000 válasza Sefter (#221942) üzenetére


bandi0000
nagyúr

És mire kell a 100Hz? A 30 vagy az ingadozó 60 fps el futó jàtékokra?

Xbox One: bandymnc

(#221945) hombre[EU] válasza Sefter (#221942) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem 100 vagy 120hz-es...a büdös életben nem volt rajta olyan tartalom. Ha futureproof tv kell akkor is elég a 4k@60hz vrr-el

Most felmentem az oldalra ahonnan én szoktam vásárolni és 330-360€ között 1darab Hisense van 55"4K,azon is van -20%. Szóval jó deal ez abban az árkategóriában

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#221946) Xaels válasza tescodr (#221931) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk GOW3 van remastered PS4-re ahhoz nem kell a Now. Killzone-ból ott a Shadowfall ami szerintem egy korrekt FPS, de a világot nem váltja meg, a korábbi részek csak Now-val játszhatóak. Ajánlom a Ratchet&Clank-et ha könnyedebb platformerre vágysz. Az Uncharted szériát ki ne hagyd, a teljes sorozat megy PS4-en is egyedül az első amin túlságosan látszik a kor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221947) Sefter válasza bandi0000 (#221944) üzenetére


Sefter
veterán

Mozgásmegjelenítés, utánhúzás...próbáld ki mi a diffi a két panel közt.
nem akartam offolgatni, ki lehet próbálni élőben

szerk: vegyétek úgy, hogy nem szóltam, más a preferenciánk.. :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#221948) bandi0000 válasza Sefter (#221947) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hàt ha olyan tartalom van rajta akkor igen éri a pénzt, de ha nincs akkor sztem nem lehet észrevenni a különbsêget, a szoftveres felskálàzàs meg nem sokat ér

Xbox One: bandymnc

(#221949) hyggelig válasza tboy93 (#221943) üzenetére


hyggelig
senior tag

3 éve van meg a PS. Az ahhoz kapott kontroller még mindig tökéletes állapotban van.

Ti mit csináltok velük? Dühötökben a falhoz csapjátok? :D

(#221950) GEIL válasza hyggelig (#221949) üzenetére


GEIL
addikt

Így így......még a PC-hez vett 1.200 Ft-os "PS2 koppintás gagyi controllerek' is hibátlanok mai napig....pedig több mint 4 évesek és lettek nyúzva.
Azokhoz képest egy PS4-es DS4 már fogásra és súlyra sem "gagyi".

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.