Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#220837) saelin


saelin
veterán

Szerintem a DS tök jól mutatja, hogy el lehet adni új ötleteket is ha az minőségi munka. A Death Stranding olyan embereknek való akik szeretnek gyűjtögetni játékokban és a "risk and reward" rendszer is teljesen jól működik ennek tetejében.

Most lehet én ülök fordítva a lovon, de Kojima korábbi játékaival elvétve játszottam és sosem vittem végig egyet sem. Ellenben ez a játék olyan látványt, karaktereket és világot hoz, hogy öröm benne elmerülni. Egy kicsit előrébb kell jutni a játékban. Ground Zero utáni terület. 4x nagyobb és kapásból több a tennivaló mint amit a játék elején mutat. Szerintem Kojima azért zseni, mert csinált egy gátat a nem kitartó emberek elé, kb mint a Dark Souls-ban az első bossok vagy területek. In-game még az egyik karakter viccelődik is azzal, hogy ha unjuk a grindot, akkor itt egy boss, tessék... Hát nem erre vártál? :DDD

De abban igaza van sokmindenkinek hogy ez egy túra szimulátor... De annak milyen! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.