Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Tetszetős, várom hogy Hardveraprón legyen jó áron gariban cserélt készülék, aztán jöhet. :))

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szóval a GSMArenan 203 órát hozó (ez kb 2019 csúcs szintje), kb minden szempontból tökéletes OLED +normális felbontású kijelzős iPhone kap egy semmit, míg az LCD kijelzős bohóc felbontású gyengébb kamerájú gyengébb üzemidejű iPhone 11 Ajánlottat kap, mert 30%-kal olcsóbb? Ki a Jóisten osztogatja ezeket a ***** címkéket?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) Integrale válasza GeryFlash (#2) üzenetére


Integrale
veterán

Ki a Jóisten figyeli azt a ***** plecsnit a végén?

"Bad reklám is reklám too"

(#4) syIex


syIex
veterán

Alig várom, hogy végre kézbe vehessem! :C
Egy kis "tetszett" azért elfért volna valóban, ha már azzal keződik a cikk, hogy a valaha volt legjobb iPhone! :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#5) K1nG HuNp válasza syIex (#4) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Na jo, nem mintha nem mindig az aktualis iPhone lenne a valaha volt legjobb :DD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#6) syIex válasza K1nG HuNp (#5) üzenetére


syIex
veterán

Nyílván, de többször is ki van emelve, hogy mennyire jó ezért nem értem.
Persze az ára az brutál és a 64 kevésnek tűnik, de 1 vagy éppen 3 dollárért már bőven van iCloud ami valljuk be parádésan jó megoldás lehet és nem egy átalgos felhőről van szó! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#7) GeryFlash válasza Integrale (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Én. A plecsni kb az egyszavas konklúzió. Felmerül a gyanú, hogy ha ennyire inkompetensek az értékelésben akkor mennyire megbízható maga a teszt? Aki szerint az iPhone 11 828p kijelzővel gyengébb kamerával, OLED nélkül, 2 (!!!) szinttel jobb ajánlat mint a most kapható talán legjobb telefon (nem, nem vagyok Appple-ös), csak azért mert 30%kal olcsóbb? Igen, valóban vicc hogy az Apple képes volt 64GB-os modellt is kiadni, de nem azt kell venni talán. iPhone 11-nél 290 ezerért nem volt ugyanúgy gáz a 64GB?

#2 szerk: nem 203 hanem 102 óra

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) kbyte1024 válasza GeryFlash (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ne foglalkozz a plecsnivel,random osztogatják :DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) syIex válasza GeryFlash (#7) üzenetére


syIex
veterán

Igen ezt nem értem én sem. Az egész tesztben az árán kívül mindenhol Isteníti a cikk író a végén meg nem ad rá semmit.. :DDD
Lényegében viszont lényegtelen, mert valószínűleg akkor is ez a piacon a legjobb mobil most.. :B

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#10) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az utóbbi évek legjobban sikerült szériája, a hétvégén volt is alkalmam megnyomkodni mindhármat. Tetszenek, de sajnos azt hiszem nem én vagyok a célközönség.

Kézbevéve a Pro 5,8"-a számomra túl kicsi, a Pro Max 6,5"-a pedig túl nagy. Utóbbi bitang súlyáról nem is beszélve. Kb 70 grammal nehezebb mint a mostani telefonom, ami önmagában nem hangzik ugyan soknak, de ha belegondol az ember hogy egy nap több órát tartja kézben/zsebben, már nagyon érezhető ez a különbség.
A sima 11 6,1"-ja már ideális méret nekem, csak ott meg számomra sok a kompromisszum. Jobban szeretem az Amoledet, és hiányozna a zoom kamera is, mert sokat használom. És ez szubjektív ugyan, de nekem azon már óriásiak a kávák is a mostani telefonom után.

Az éjzöld szín egyébként nagyon betalált nálam, és nagyon tetszik a matt üveg hátlap is. Ebből is lehetne trend, ha már a többi gyártó előszeretettel veszi át a megoldásaikat. A kameraelrendezés sem annyira csúnya élőben mint amilyennek a képek alapján gondoltam, hasonlóan voltam anno a notchal is. Bár az számomra még mindig nagy, még ha tudom is hogy itt legalább van értelme és funkciója.
A kamerák teljesítménye előtt le a kalappal, meglepett az Apple, az elmúlt évek alapján nem vártam tőlük ilyen minőségi ugrást. Nagyon egyben van, pofásak a képek amiket produkál.

Borsos áron vannak ugyan, de aki 3-4 éves telefont vált, annak megérheti ez újabb 3-4 évre. Összességében jól sikerült széria ez, de sajnos tényleg nem én vagyok a célközönség.

(#11) Sanya


Sanya
nagyúr

mellplasztika :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12) Ádám16


Ádám16
addikt

A lényeg, hogy nem késett a teszt.

Az a zöld még mindig bika, na meg az ára. Meglátásom szerint most éri meg igazán Xs-t venni. :)

(#13) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Mi lesz itt estig... elég csak i11 alatt megnézni több száz kommentet szar kijelző, kevés tárhely, drága stb..

Hasonló kommentek itt is 3..2..1.. :C

Xr

(#14) totj80


totj80
tag

Nem úgy volt, hogy ebben már 6 giga van és nem 4? Mindehol 4 et irtatok. Ezek szerint 4.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ádám16 válasza Hunt3r22 (#13) üzenetére


Ádám16
addikt

Itt szerintem nem helytálló bárminemű fika az árán kívül.

totj80: 4 van benne. Az lehetett volna több, ha 110-zel több a 11-től, de a termékciklus végéig bőven jó lesz ez is. A 2 GB-os iPhoneok is teljesen életképesek még.

[ Szerkesztve ]

(#16) syIex válasza Hunt3r22 (#13) üzenetére


syIex
veterán

Itt csak az ár és a tárhely lehet "céltábla", de az egyiket pont lesz*rja aki megveszi a másikra pedig ott az iCloud! :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#17) marcarc válasza totj80 (#14) üzenetére


marcarc
senior tag

Azért mert 4GB.

(#18) Integrale válasza syIex (#16) üzenetére


Integrale
veterán

Tárhelyre az a megoldás, ha nagyobb tárhelyet kap az eszköz, legyen az bármilyen, felhő nem teljes megoldás.

"Bad reklám is reklám too"

(#19) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Nagyon off:

Ezeket miért kell?:

"iPhone üzemidő mindenesetre soha nem volt még ennyire jó"

"3968 mAh vagy 15,04 Wh: ekkora telep iPhone-ban még sosem volt"

Muszáj átvenni az apple stílust a teszt írásánál?

YNWA

(#20) K1nG HuNp válasza Integrale (#18) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

iOS-en? De. Ha akad par giga neted / ho akkor az iClouddal korlatlan keped lehet pl a galeriadban, ami kell ugyis lehuzza fel masodperc alatt teljes felbontasban. Fileokkal ugyan ez, jatekok nekem nem szoktak lenni, spotify (nekem apple music) meg 13gbon all 2k szam mellett es itt is van tarhely optimalizaciora lehetoseg

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#21) Fred23


Fred23
nagyúr

Sima iPhone 11 Pro teszt is lesz még, vagy arról olvasgassunk inkább máshol? (Minimum egy akku teszt jó lenne.) Ez a nagyobb akkor se érdekelne, ha futná rá.

[ Szerkesztve ]

(#22) Gomba válasza Integrale (#18) üzenetére


Gomba
senior tag

Ez erősen felhasználás függő. Nekem pl. bőven elég a 64 GB. Adatok tárolására ott a NAS, meg a felhő.

Ép hardverben ép szoftver

(#23) Integrale válasza K1nG HuNp (#20) üzenetére


Integrale
veterán

Mind a három nagynál van felhőm, iCloudon csak az alap, a másik kettőn előfizetés 1-1 TB, de van, hogy sokáig nem vagyok net közelben (mobilnet csak 14 GB), így a nagyobb részemről jobb, biztonságosabb.

"Bad reklám is reklám too"

(#24) Juhaszatti válasza Ádám16 (#15) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az hogy életképes 2GB-al, sajnos nem jelenti azt hogy jó is használni. A 6S-ben annyi volt, és sajnos már cseréretté vált itthon, jött is helyette egy 8 Plus. Ebben a 3GB jelenleg elég, de erre a 3GB-ra is sokan panaszkodtak az X kijövetele után, hogy túl sűrűn tölt újra.

Persze a 4GB elég lesz még jódarabig, de a ram pont egy olyan alkotóelem, amin nem érdemes spórolni. Hiába nem kér sokat az iOS, ha a rajta futattott appok egyre többet.

(#25) Tulku válasza Hunt3r22 (#13) üzenetére


Tulku
veterán

Azért....(No offense)....578 ezer peták manapság nem kevés pénz...
Nem vitát szeretnék generálni, csak kíváncsi vagyok, hol áll majd meg a csúcsteló maximált ára kis hazánkban...mert ha minden évben így kúszik fel, akkor nem tartom kizártnak a milliós árcédulát sem 5 év múlva...
Mondom ezt úgy hogy 2,5 milliós óra van a kezemen és milliós lejátszóval hallgatok zenét...tehát nem a pénztelenség beszél belőlem... :)

(#26) mackoman válasza GeryFlash (#2) üzenetére


mackoman
tag

Aki egy ilyet meg tud venni ,nem fogja nézegetni a plecsnit a végén....kb le....ja.

(#27) mackoman válasza syIex (#9) üzenetére


mackoman
tag

Persze ,iPhone családon belül .....

(#28) syIex válasza Tulku (#25) üzenetére


syIex
veterán

Ez az itthoni adónak is köszönhető.
X óta nem emelkedett az ára, ennyi volt és ennyi is maradt az elmúlt években.
Minden gyártó növeli ez eladási árat sajnos és ebből is látszik, hogy igen rengeteg pénz, de mégis van rá bőven kereslet... :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#29) -secret- válasza mackoman (#27) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg másnál sem.

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

A tesztben még vagy 5x elfért volna kihangsúlyozni, hogy mennyire drága a készülék. :DDD
Mellplasztika 500e ft-ból? Az szép baleset lesz. :DDD
Amúgy nem kellene, nagy böszme és nehéz.

(#31) Snoop-y válasza syIex (#6) üzenetére


Snoop-y
veterán

"iCloud ami valljuk be parádésan jó megoldás lehet és nem egy átalgos felhőről van szó!"

Az iCloud a banyaszbeka segge alatt van 100 kilometerrel a tobbi szolgaltatohoz kepest de hjam "paradesan jo" :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#32) marcarc válasza Tulku (#25) üzenetére


marcarc
senior tag

Szeretem az órákat. Milyen órád van? ;]

(#33) Silenzio


Silenzio
addikt

Még mindig nem értem, miért nem tud 60 fps-sel váltani a kamerák közt felvétel közben, főleg, ha a Filmic Pro épp ezen a telefonon tud olyat, hogy az összes kamera képét EGYSZERRE látod, így simán ki tudod választani, melyik a felvételhez a legalkalmasabb. Igaz, haladó\profi filmes eleve tudja, mire milyen látószög való, másoknak meg fölösleges ez a feature.

Szerk: sőt, állítólag rögzíteni is egyszerre lehet, amit már alig hiszek el.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#34) syIex válasza Snoop-y (#31) üzenetére


syIex
veterán

Nekem sosem volt vele bajom.
Másodpercek alatt fent és lent van a kép és dokumentum nálam egyaránt az ország bármelyik területén (Telekom). :U
De biztos a béka segge alatt van, gondolom napi használatban van nálad is! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#35) marcarc válasza Silenzio (#33) üzenetére


marcarc
senior tag

Haladó filmesek vajon akarnak 60fpst? - kérdezem, szerintem nem.

(#36) Snoop-y válasza syIex (#34) üzenetére


Snoop-y
veterán

Volt de meguntam a sok limitaciot. Peldaul evekig nem lehetett mappakat megosztani normalisan csak egyes fileokat (tudom ez speciel mar mukodik az IOS13-ota) es meg sorolhatnam estig. Atmentem G Suite-ra. Boldogsag van. Igaz ez dragabb viszont jobb is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#37) lugosi válasza Snoop-y (#36) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az icloud mint felhő nem kizárólag (sőt, szerintem nem elsősorban) direkt elérésű fileok-ról, mappákról, azok tárolásáról / megosztásáról szól. Neked nem erre a szolgáltatásra volt szükséged.

(#38) pulutodurumo válasza marcarc (#32) üzenetére


pulutodurumo
őstag

JLC Master Compressor Extreme Alarm GMT

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#39) Macka


Macka
veterán

Xiaomi Mi8-am van, nem szeretem az Iphone-t, soha nem is vonzott különösebben, pedig volt 5S-sem, Ipadom.
De ez tetszik, elfogadnám, de hova tart már ez a tech-világ, hogy 500+ ezer forintot kell fizetni egy telefonért? A világ megérett a pusztulásra. :DDD

(#40) andor80


andor80
senior tag

Átlagos a kamera agyonszaturáld lsd trip...Ez kell a népnek mondjuk...Ár ár értékben meg exzra kacc kacc.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#41) marcarc válasza pulutodurumo (#38) üzenetére


marcarc
senior tag

Igen, közben leprivàtoltuk ^^

(#42) evooo


evooo
aktív tag

Uuu valaki kerem linkelje be az elso kepen levo wallpapert(a felvonosat)! Koszi

(#43) Juhaszatti válasza andor80 (#40) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem a kamera most nagyon jól sikerült, sokkal jobban, mint vártam. Azt azért sajnálom hogy a tesztben nincsenek beltéri fotók, mert láttam már olyat valamelyik korábbi topikban, ahol tényleg túlhúzta a színeket, túlszaturált volt.
De ez itt nem látszik, ha elő is fordul, általánosságban valószínűleg nem is jellemző a kamerára. Elég jó szintet hoztak, ebbe most kár belekötni.

(#44) Viszlát


Viszlát
addikt

Nekem kicsit izzadságszagúnak tűnik ez a tárhelyen való rugózás, persze nem a cikk szerzője az első akitől ezt olvasom, szóval nem csak rá gondolok. Nincs akkora rálátásom a piacra, hogy be tudjam lőni az átlagfelhasználót, de magamat általában ebbe a kategóriába szoktam sorolni, szimplán azért, mert nincsenek extra igényeim, szokásaim a telefonnal kapcsolatban. Nyilván tévedhetek, no meg rajtam kívül valószínűleg senkit nem érdekel, hogy 4 éve használok egy 64 GB-os 6s Plus-t és még sosem volt tárhely gondom, úgy, hogy nagyjából évente kigyomlálom azt amire már nincs szükségem.

No mindegy, a lényeg annyi, hogy szvsz hitelesebb lenne egy ilyen teszt, ha nem születnének benne ilyen sommás megállapítások. Már ha a hitelesség a cél...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45) -secret- válasza evooo (#42) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#46) pulutodurumo válasza Viszlát (#44) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nekem is 32+32 van a telómban, és elég. De. Ha kihasználod a videós képességeket, pikk-pakk elfogy a tárhely. 4K 60 FPS magas bitrate, és úgy fogy a tárhely, hogy öröm(?) nézni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#47) Fred23 válasza Viszlát (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is átlagos felhasználó vagyok még talán, de pont tegnap pucoltam 70 GB+-ról ennyire:

Szerintem is el lehet férni átlagos használat mellett 64 GB-on is, de nem kényelmes, és pláne nem esik jól fullra pakolni a rendelkezésre álló tárhelyet.

(#48) Cattle_Decap válasza GeryFlash (#2) üzenetére


Cattle_Decap
tag

102 az a 203 nem tudom melyik Gsmarenan olvastad.

(#49) adamssss


adamssss
veterán

Szerintem bőven elég a 64gb. Aki 4k60-ban akar videózni annak nem.
Annyi, hogy évente le kell mentegetni a fotókat videókat és vígan lehet használni. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem pofátlanság ennyit adni 440-ért...

A telefon többi része meg parádés. Tényleg itt csak az árba lehet belekötni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#50) <Lacy85> válasza Viszlát (#44) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Teljes mértékben egyénfüggő.
Nekem is simán elég lenne még most is a 64GB, páromnak meg a 128 is megtelt folyamatosan.
Mindenki máshogy használja.

Telóhoz:

Az áron szerintem kár is rugózni, amikor a Mate is közeledik a 400 ezerhez, Note-ból 330-ért meg kiherélt verziót adnak. Ha valaki a legjobbat akarja belőle, ott is elkérik az alap 380 ezret.
Ilyen árszinten az a plusz 60 ezer, amennyivel drágább a Pro Max...
Kb. már nem oszt, nem szoroz. Aki meg tudja venni az egyiket, az meg tudja a másikat is.

Tetszik ez a teló, bele is férne, de ennyit nem vagyok hajlandó kifizetni egyikért sem.
Nem etetem a cégek folyamatos árnövelését.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.