Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Az XZ Premiumnak és az Xperia L-nek nem állt jól a piros. Rontotta a telefon karakterisztikáját.
Az Xperia P-nél elment. Az igazán szép az az Xperia 5 volt piroban szvsz.

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az tényleg jól nézett ki!
Adjuk meg neki az esélyt. Szerintem sokat fognak a pirosból eladni. Az ritkaság manapság is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Silenzio válasza janeszgol (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

Egyetértek. De ez még lehet jó.

A kameraszoftveres kitételt nem értem. Eddig is automata módban indult el a szoftver, és a kijelzőn virtuális tárcsán kellett tekergetni a módokat, mint a fényképezőknél. Mivel jobb az ablakos megoldás? Semmivel. A Samsungnál szoktam utálni a módválasztót, mindig elkattintgattam exponálás vagy Pro mód esetén ISO/záridő állítás helyett. A Sony legalább megoldotta ezt a problémát.

Már csak a Cinema Pro bitrátáját kéne javítani, mert az a kb. 60 Mbit HDR 10 bites 4K videónál VICC. (Xperia 5 III) Az Android 160 Mbitet simán támogat, 4 éves telefon is tudja frame dropping nélkül.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4) paatrick


paatrick
őstag

Mióta tépem a számat hogy egyik gyártó se csinál piros/bordó/skarlát telefont pedig igényesen megcsinálva nagyon ütős lehetne. Na végre Sony. Csak csinálják meg az 5 VI-re is, az lesz a tökéletes.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#5) spect80 válasza paatrick (#4) üzenetére


spect80
senior tag

azzal, hogy a mezőnyben egyedüliként meg van hagyva az alsó felső káva és az nem piros, az némileg ront az összképből

(#6) paatrick válasza spect80 (#5) üzenetére


paatrick
őstag

Azért van meghagyva felül mert így nincs kameralyuk. Alul meg azért van hogy szimmetrikus legyen. Mondjuk egy taslit megér hogy ha már van felül fekete csík akkor miért nincs értesítő led is a kamera mellett.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#7) janeszgol válasza spect80 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem így jó. Ott az XZ Premium. Nagyon hülyén néz ki, hogy az előlap is piros. Egyáltalán nem illik hozzá.

(#8) spect80 válasza paatrick (#6) üzenetére


spect80
senior tag

nem azt vitatom, hogy miért van káva, hanem hogy miért nem piros az is

#7 janeszgol
Az esetek döntő többségében tokban van a telefon és pont csak a fekete látszik ki belőle, nem látom értelmét így a színezésnek

(#9) CabalX válasza paatrick (#4) üzenetére


CabalX
aktív tag

Valahol olvastam hogy elengedik az Xperia 5-ös vonalat. A tavalyi model bukta lett sok minden miatt. Lesz 1 VI és 10 VI - de ezekről is remélhetőleg kiderül holnap minden.

(#10) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kíváncsi leszek a 4k éveken át tartó erőltetése után tényleg a FHD+-ig lépnek-e vissza, már most ki vannak akadva rajta a spec-sheet huszárok... amúgy szvsz abban a méretben még totál vállalható felbontás, csak tényleg ugye ez egy visszalépés, meg azon az áron amin ez valószínű menni fog, többet várna az ember.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11) Sn00k válasza FireKeeper (#10) üzenetére


Sn00k
veterán

Én spec örülök hogy csökken a felbontás ezáltal a méretei végre korrektebbek lesznek és nem ez a hosszú nyúlánk távirányító formájú.
A piros szín engem abszolút hidegen hagy. Pasiként az életbe nem vennék piros telefont. Pirosban egyetlen tárgyat tudok elképzelni amit használnék az pedig egy Ferrari.

3njoy the Lif3

(#12) FireKeeper válasza Sn00k (#11) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az üzemidőnek nem fog ártani az tény, de azért 6,5-ön már lehet necces lesz ez a felbontás, főleg a sonys árazással. én kb csak akkor tartom ezt vállalható lépésnek ha az ár is csökken.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13) Sn00k válasza FireKeeper (#12) üzenetére


Sn00k
veterán

Az ár nem fog csökkenni arra mérget vehetünk sőt inkább...

3njoy the Lif3

(#14) Luck Dragon

Szerintem jól fog neki állni a piros szín .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Busterftw válasza janeszgol (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

En a kava miatt mindig is fekete telot vettem, mert ott kevesbe tunik fel.
Nincs annal rosszabb vizualis elmeny, hogy a mobil elejen latsz egy feher keretet, fekete kavat, majd a szines kijelzot. :D

(#16) janeszgol válasza Sn00k (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Egy férfi simán vesz piros telefont. Ha az a piros árnyalat nem nőies, nem gyerekes.
A pasik maradjanak a feketénél.

(#17) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Egy szép (acél)kéket is kihozhatnának.
Az 5-ös széria mikorra várható? Lehet már róla valami (biztosat) tudni?
Egyébként nagyon várom ezt a szériát. Lehet ez lesz AZ a telefon, amit már jó ideje várok.

(#18) gyerecske


gyerecske
senior tag

Sony Xperia 1 VI is here
It starts from €1,399/£1,299 and will be available from early June.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#19) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Valaki elmagyarázná, hogy milyen logika mentén hagyták meg a 10-es szériánál a 21:9-et?
Utóbbi okán - vicces módon - a kisebb modell jobb ppi értéket tud ( 449 vs. 396 ), mint a flagship.
Ezek után felmerül a kérdés, hogy az 5-ös vajon 21:9-es vagy 19:9-es képernyőt kap? :F

[ Szerkesztve ]

(#20) gyerecske válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


gyerecske
senior tag

Lehet, hogy maradt panel a tavalyi szériából. :)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#21) paatrick válasza gyerecske (#18) üzenetére


paatrick
őstag

Szóval akkor mégse lett pirosban. Akkor erről ennyit.... megint..... :(((

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#22) Knight666 válasza paatrick (#21) üzenetére


Knight666
aktív tag

Valahol olvastam, hogy Japánban lesz ... de persze ha így is van, ez rajtunk nem segít :) .

(#23) Silenzio válasza <Adamsky> (#17) üzenetére


Silenzio
addikt

Mivel lenne több, mint az Xperia 5 Mark V?
Illetve az miért nem jó?

Úgy tűnik, megkaptuk a legjobb üzemidejű Androidos flagshipet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.