Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205151) SityiSXT válasza VTom (#205142) üzenetére


SityiSXT
őstag

Razer Narit használok, tökéletesen működik - igaz, a legtöbb esetben csak sztereóban, de egy-két játéknál megy a virtuális surround is.

(#205152) Rage47 válasza james001 (#205148) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#205153) Zolibacsi88 válasza VTom (#205142) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Szia! Platinumom van, valamint mellette egy Hyperx cloud, ami vezetékes. Nem tudom ez általánosítható-e a vezetéknélküli tesóira, de nekem picit jobban bejön a platinum az erősebb mély miatt. Továbbá pozitívum még,hogy van a PS-en egy program amivel különböző előre beállított sémákat tölthetsz a fejhallgatóra, vagy akár magadnak állíthatod be csúszkák segítségével.

(#205154) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Új akciók a magyar storeban.
Végre akcióban!!! Injustice 2 - Legendary Edition Ps+al kb 6700 forint.Azonnali vétel.
BioShock The Collection 2790 forint Ez is igen jó ajánlat.

(#205155) Bétaville válasza ProEvoFan (#205154) üzenetére


Bétaville
senior tag

"BioShock The Collection 2790 forint" :Y

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#205156) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#205154) üzenetére


30z.Samu
félisten

FAR CRY PRIMAL – APEX EDITION

Ez milyen verzió? Az ősemberekkel megy a Battle Royal? Ki tud keményebb bunkós botot loot-olni meg ki tudja a legnagyobb állatot segítségül hívni. Legendary bunkós bot a bézbóz ütő. ;]

Sic Parvis Magna

(#205157) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tales Of Berseria - 3990 ft.

Penge azt mondta jó, ezé' veszem is. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205158) Plague666 válasza 30z.Samu (#205156) üzenetére


Plague666
tag

Ez kb a deluxe csomagot takarja. Kapsz egy dlc-t ahol egy állat bőrébe bújva van pár hosszabb pálya. Illetve kapsz egy közelharci fegyvert, ami egy darabig erősebb annál, amit a kategóriában magadnak kraftolni tudsz. Egyes fontosabb állatok menőbben néznek ki, és egyes nyersanyagokkal hamarabb találkozol. Kb ennyi.

(#205159) Deck válasza .LnB (#205157) üzenetére


Deck
titán

Számomra minden jrpg ugyanolyan.. :D

PS5

(#205160) 30z.Samu válasza Plague666 (#205158) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondoltam, hogy valójában ilyesmiről lehet szó, csak megegyezik a csomag neve egy Battle Royal játékkal, aztán próbáltam vicceskedni hogy összemixeltem a két játékot. :B :))

Sic Parvis Magna

(#205161) Woodslave válasza Bétaville (#205155) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A bioshock hogy fest ps4-en. Pcn megvan mind steamen de a gépem nem elég talán csak az elsőhöz. Bár még mindig nem vagyok nagy fps fan az irányítás miatt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#205162) .LnB válasza Woodslave (#205161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így: [link]
A Collection már a remastered kiadást tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205163) VTom válasza Zolibacsi88 (#205153) üzenetére


VTom
veterán

Köszönöm, akkor kipróbálom a Platinumot. :R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#205164) erahurka


erahurka
félisten

Azért a nagy bevásárlás előtt várjátok meg az esti bejelentést a jövő havi ingyen játékokkal kapcsolatban :DDD

(#205165) erahurka válasza ProEvoFan (#205154) üzenetére


erahurka
félisten

A Legendary Editionben benne van minden extra karakter?

(#205166) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Rage 2 máris kapott egy 36%os leárazast :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205167) Bad Pritt válasza erahurka (#205165) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Yep, kivéve Darkseid.
Ennyiért best buy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205168) .LnB válasza Bad Pritt (#205167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dicsak ki került elő. :)
Még csak játszani se nagyon látlak egy ideje.
Megvetted a Div2-t?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205169) Deck válasza Carlos Padre (#205166) üzenetére


Deck
titán

2-3 hónapra rá a megjelenésére minden játék szokott.

PS5

(#205170) .LnB válasza Carlos Padre (#205166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan most nincs, de aprón is már ilyen 7-8-ért keltek el. Gondolom most gazdát cserélt pár darab, aztán ha az is visszateszi aki mondjuk 8k-ért vette, lesz 6-ért is nemsoká. És valahogy ez a játék nem érdemli meg szerintem azt a tiszteletet, hogy store-ból vegyem mert úgy látnak a fejlesztők is belőle pénzt...
Igaz nem is tervezem megvenni már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205171) Carlos Padre válasza Deck (#205169) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kivéve a jókat ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205172) Nescafé válasza ProEvoFan (#205154) üzenetére


Nescafé
őstag

Bioshock sztem nállam is tuti vétel :)

 iPhone 15 Pro

(#205173) Tyler Durden válasza ProEvoFan (#205154) üzenetére

Én amennyire rá voltam kattanva az injustice-re, annyira lejöttem róla. A DBZ után vhogy nagyon lassúnak tűnik az akció :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#205174) Deck válasza Carlos Padre (#205171) üzenetére


Deck
titán

Na pl miket nem? Mert, ahogy én észre vettem minden játékot.

Szerk: a Witcher 3-at is, God of War-t, Spiderman-t, Uncharted 4-et, is stb.. Tehát azt mondod ezek nem jó játékok? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#205175) Carlos Padre válasza Deck (#205174) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem emlékszem, hogy azok is leárazást kaptak volna egy hónap után. Még a Days Gone-nak is kellett vagy három hónap.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205177) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Most nézem a witcher 3 2700 ft akciósan régen kimaradt most lehet pótolnám , de jól látom a ps storeos változatban nincs magyar felirat ?

Subtitles
The Witcher 3: Wild Hunt
Russian
English
Polish

csak ezeket írja .

(#205178) .LnB válasza NyalokAA (#205177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várd meg amíg a GOTY lesz akciós. 4500 ft is szokott lenni.
Ha magyar accod van akkor lesz magyar felirat is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205179) Bad Pritt válasza .LnB (#205168) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erősen read only vagyok mindenhol, nincs nagyon időm sajnos. :(

Aizen92 kollégával pont elszúrtuk év elején a PS+ vásárlást, pár nappal azelőtt vettünk egy havit, hogy jött volna a "ha nincs PS+-od vegyél olcsóbban" akció, aztán jó pár hónapig nem újítottuk meg, most days of play alatt vettünk egy évest megint.

Div2: Igen, free hétvégén kipróbáltuk, behúztuk, vagyis inkább a játék húzott be minket. Remek vétel volt, érezhetően jobb, átgondoltabb játék, mint az első, szép a világ, jó a pályadizájn, pont annyira összetett, hogy gondolkodj azon, merre éri meg fejleszteni inkább. Jelenleg jobb looter shootert nem tudnék mondani, sokat gondolkoztam Destiny 2-n, de az első se húzott be annyira, RDR2 Online is téma volt, de így jobban megérte a Div2. :)

Idén amúgy ez még csak a második játék, amit megvettem a Resi 2 után, az is jó nagyon, szóval eddig 100%-os a mérlegem. :D Egy leárazást várnék a Plague Tale-re, mindenki dicséri, meg szerintem behúzom majd a CTR-t is még a nyáron, esetleg az új F1-et.

Te meg látom termelsz, mindent IS kipróbálsz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205180) Deck válasza Carlos Padre (#205175) üzenetére


Deck
titán

2-3 hónapot írtam nem 1-et!

Days Gone-nak is 2 hónap kellett.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#205181) .LnB válasza Bad Pritt (#205179) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Div 2 kb erre jó. Ha egy haverral el tudsz benne lenni ideig-óráig. Ez vitte el az első részt is nálam a hátán.
Free weekend után ugye írtam róla, nem venném meg. Viszont már azóta gondolkodtam róla, hogy talán egy csere keretén belül megérhetné.

Én nyomom igen. Szép sorba ami van. Vagy ami megjelenik, és érdekel. Szerencsére nagyon jól elvagyok. Sok jó játékot sikerült végigjátszanom. És sok fajta stílusban is. Viszont tök jól beosztom a játékokat. Szóval nem az van, hogy éjjel-nappal a PS előtt ülök, szerencsére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205182) Carlos Padre válasza Deck (#205180) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De a Rage épp hogy csak egy hónapos.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205183) Deck válasza Carlos Padre (#205182) üzenetére


Deck
titán

Az az épp hogy csak 1 hónap igazából 1,5 hónap.
Május 14 - Június 26

De ez amekkora *ar lett nem csodálom. Ingyen se szedném le.

Viszont ahogy írtam 2-3 hónapra rá minden új játék akciós de te erre azt írtad a jók nem..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#205184) Carlos Padre válasza Deck (#205183) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igyunk meg még egy kávét mert elbeszélünk egymás mellett így kora reggel :D

A lényeg, a jó játékok NEM kapnak 36%os leárazast egy hónap után. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205185) Deck válasza Carlos Padre (#205184) üzenetére


Deck
titán

Oké :R ;]

PS5

(#205186) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenki, aki végigjátssza a Days Gone-t az kap egy különleges avatar-t?! Vagy én most miért kaptam?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205187) 30z.Samu válasza .LnB (#205186) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, megköszönik, hogy volt ideged végigtolni és nem repült a játék konzolostul, TV-stül. ;]

Sic Parvis Magna

(#205188) Woodslave válasza .LnB (#205186) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak akkor ha voltál olyan kemény, hogy az egyik hordát még azelőtt megölted mielőtt odajutottál volna a sztoriban. :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#205189) .LnB válasza Woodslave (#205188) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te mekkora egy... tökre olyan vagy mint én. :DDD Így van, idő előtt leütöttem őket.

De komolyan kérdeztem na. Néztem most ezt a platináért kapható Days Gone témát, hát ennyit nekem nem érne. A tegnapi ingyenes Cyberpunk témával elleszek novemberig, akkor megkapom a Death Stranding-eset úgy is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205190) fahrii válasza NyalokAA (#205177) üzenetére


fahrii
őstag

Szia,
Én is ezt a verziót vettem meg anno, van benne magyar felirat.

(#205191) Carlos Padre válasza .LnB (#205186) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert egy csókos gátzi vagy azért. Én még ki is platináztam és semmi. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205192) erahurka válasza fahrii (#205190) üzenetére


erahurka
félisten

Nyelvi csomagot kell letölteni hozzá.

(#205193) .LnB válasza Carlos Padre (#205191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nabazd.. Ha hamarabb írtál volna, elküldtem volna neked a kódot, de már beváltottam. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205194) Kendek válasza erahurka (#205192) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell letölteni hozzá nyelvi csomagot, maga a játék már tartalmazza ha a magyar Store-ból veszed.

<-ƘƘ->

(#205195) Bad Pritt válasza .LnB (#205181) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a baj, hogy nincs másik játék, ami erre jó és ilyen minőségű lenne. Az a kemény szerintem, amit minden teszt ír, hogy gördülékeny volt a játék első naptól kezdve és ez egy hihetetlen dolog már. Tele volt tartalommal, nem volt game breaking bug benne, működött az online rész. Az is fontos szempont volt, hogy minden bővítés ingyenes.

Sekiro a Bloodborne-hoz képest milyen szerinted?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205196) Woodslave válasza .LnB (#205189) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D én nem kaptam semmit. Ja most látom nem platinztad mondjuk ezt gondoltam (mármint hogy a sok baxakodást nem vállalod be egy open w játéknál)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#205197) .LnB válasza Bad Pritt (#205195) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Sekiro a Bloodborne-hoz képest milyen szerinted?"

Leszögezném, hogy talán 2 órát játszottam a Sekiro-val.

Nekem fura. Olyan a harcrendszer mint ha nem lenne ritmusa. Mint ha random dolgok történnének, vagy nem tudom. Lehet, hogy rá lehet érezni ha kicsit többet próbálod.
Küzdöttem azzal az Ogre-val, és vannak támadásai amik terület alapúak, például elkap. És volt, hogy próbáltam kidodgeolni de ennek ellenére ő elkapott, volt, hogy simán ott álltam nem messze tőle, akkor meg nem.
A sima egyszerű ellenfelek meg pik-pakk halnak.

Nem is nagyon akartam ráfeszülni, mert tudtam, hogy másnap adom fel postán. De valahogy a BB kiszámíthatóbb, ritmusosabb. Viszont a koncepció tetszett, a helyszín, a dizájn. Na nem mint ha a BB nem lenne abban is jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205198) .LnB válasza Woodslave (#205196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De bevállalom ha úgy van. Tervben van a RDR2 plat, a Spider-Man meg meg is van. Csak egyszerűen nem hajtok a platra sose, nem csak open-world játékoknál.

Meglep ez, hogy én kaptam más meg nem. Viszont egy dolog innentől kezdve confirmed:

Support Szandra (L)Love(L) Lnb.

Ennyi, mingyá' bele is karcolom a padba, vagy egy fatörzsbe. Tuti ő küldi nekem ezeket. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205199) S e t h válasza .LnB (#205186) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert te vagy Neo.
Usa,Kanada kap csak hivatalosan platina után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#205200) Nescafé válasza 30z.Samu (#205187) üzenetére


Nescafé
őstag

Május 9- én platináztam ki, még semmit se kaptam.

 iPhone 15 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.