Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205701) Wesder válasza Carlos Padre (#205700) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy N címek nem lesznek boxon, de a fordítottja attòl még lehet igaz. MS-nek màr rég nem a sajàt gépük eladàsa a fontos, mert ahoz nem értenek màr megint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205702) gamegod


gamegod
senior tag

[Mindenesetre először csak az árazást árulták el, mely nem meglepő módon azonos az Xbox One-os EA Access árával, azaz az egyhavi előfizetést 4,99 dollárért (azaz 1450 forintért), az éveset pedig 29,99 dollárért (8700 forintért) kapjuk majd meg.

ha volt az árazása az EA Accesnek akkor sorry

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#205703) Wesder válasza gamegod (#205702) üzenetére


Wesder
félisten

Boxon 5500/6000 egy évre, itt sem lesz dragàbb itthon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205704) Nayrobi válasza gamegod (#205702) üzenetére


Nayrobi
őstag

Sose értettem az ilyen cikkeknél, hogy a dollárt miért egy az egyben váltják át mikor az nettó ár, mi meg bruttót fizetünk a világbajnok áfánkkal. Lesz az 10-11k is, sajnos. Boxon 6k.

(#205705) seniman válasza Nayrobi (#205704) üzenetére


seniman
addikt

Annyiért üljenek bele.Eddig egy játék érdekel az előzetesből,azt akkor inkább megveszem külön. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205706) Carlos Padre válasza seniman (#205705) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én mondtam :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205707) sting2 válasza F_Peter (#205675) üzenetére


sting2
addikt

Magam is jónak tartom ezt az irányt és nagyon jól is van felépítve, illetve, nagyon magas színvonalú is az "X életérzés " ezen része.
De, amilyen irányba elindult ez a kikapcsolódási forma az utóbbi években az már nagyon nem tetszik.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#205708) Wesder válasza Nayrobi (#205704) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz annyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205709) Dreimus válasza gamegod (#205702) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nincs hivatalos ar meg. Mindenhol az xbox usa arakat irjak ki.

(#205710) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Sziasztok! Számomra homályos kérdéssel fordulnék ide. Hosszú hosszú évek óta Uk acc.-tal rendelkezem és látom hogy a PS Storeban át lehet váltani a Store-t akár a magyarra is és így Ft-ban látom az árazást. Ez azt jelentené nekem hogy így garantáltan magyar nyelvvel rendelkezne 1-2 játék, ha így vásárlok? Vagy nem ez a logika ami mögötte van?

(#205711) 30z.Samu válasza Zolibacsi88 (#205710) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amit magyar store-ban vásárolsz és csináltak hozzá magyar feliratot, akkor abban ott lesz.

Sic Parvis Magna

(#205712) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ITT az eredeti wallstreetjournal cikk a ps5-rōl.

Life, Uh, Finds A Way

(#205713) F_Peter válasza sting2 (#205707) üzenetére


F_Peter
őstag

"De, amilyen irányba elindult ez a kikapcsolódási forma az utóbbi években az már nagyon nem tetszik."
Mire gondolsz?

(#205714) Carlos Padre válasza Zolibacsi88 (#205710) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205715) Kendek válasza Zolibacsi88 (#205710) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Storefront Country megváltoztatása csak tájékoztató jellegű, más régiójú Store-ból nem lehet vásárolni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#205716) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Értem. Köszönöm!

(#205717) consono válasza seniman (#205705) üzenetére


consono
nagyúr

Én azt az egyet már ki is jatszottam, ami érdekelt az Access kínálatából, szóval én is hanyagolni fogom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#205718) seniman válasza consono (#205717) üzenetére


seniman
addikt

Nyilván nem ez lesz a teljes felhozatal ami kinn van az oldalukon,de nem hiszem hogy olyat tudnának még előhúzni,amiért fenntartanék egy előfizut folyamatosan.NFS-ek,BF1 megvan,sportjátékok nem érdekelnek,az Unravel 2 meg célkeresztben van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205719) tboy93


tboy93
nagyúr

Lemezes AC Origins 5-ert jo deal?

(#205720) seniman válasza tboy93 (#205719) üzenetére


seniman
addikt

Ha neked megéri akkor igen.Az AC nálam az értéktelen kategória. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205721) 30z.Samu válasza tboy93 (#205719) üzenetére


30z.Samu
félisten

Teljesen jó deal.

Sic Parvis Magna

(#205722) Wesder válasza tboy93 (#205719) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn. Van benne 80 òra jàték. Àllítòlag a story sem rossz. Én az AC-t az Odyssey-vel kezdtem, màssal nem jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205723) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Újra vissza tértem közétek egy PS4 Pro-val (7216B).
Kérdésem az lenne, hogy a 4K tv előnye egy FHD tévével szemben jelentős-e?
Amennyiben igen úgy váltanék azt is...:U
Kb 3 méterről nézem.:K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#205724) ProEvoFan válasza tboy93 (#205719) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem teljesen jó.Remek játék, főleg annyiért.Platinával, normál tempóban kb 80 óra szórakozás.

(#205725) hombre[EU] válasza syIex (#205723) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Inkább a HDR jelentōs elōny,mint a felbontás. 1080p-ben tolhatod a super samplinget és szebb lesz,mint alap ps4-en szóval csak a pro-4k miatt szerintem nem fontos. Hdr viszont komoly lépés látványban

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#205726) Kendek válasza syIex (#205723) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csakis a négyszeres fizikai felbontás, ha nem látod pixelesnek a FHD-t, akkor nem feltétlenül lesz jelentős előrelépés (szoftveresen megoldott, hogy UHD-ban számolja a képet és azt leskálázza). Viszont a jó HDR az sokat tud dobni rajta, azért már érdemes lehet cserélni.

<-ƘƘ->

(#205727) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#205725) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hdr-t a régebbi Ps4-ek és a Slimek is megkapták...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#205728) syIex válasza hombre[EU] (#205725) üzenetére


syIex
veterán

Értem. Jelenleg Panasonic VIERA TX-49ES400E típusú tv van. Ez megfelelő vagy ajánlott a váltás?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#205729) F_Peter válasza Bogyi007 (#205727) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen. Én lg b7-en néztem slimet meg pro-t, kicsit csalódás volt az előrelépés.

(#205730) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#205727) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A kifli olcsóbb,mint a kenyér :D
Mit szerettél volna mondani? Nem ps4 vs pro-ról volt szó.

Life, Uh, Finds A Way

(#205731) hombre[EU] válasza syIex (#205728) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Figyelj,ha képet ad akkor megfelel :) Neked kell tudnod,hogy akarsz-e új tv-t :D

Life, Uh, Finds A Way

(#205732) syIex válasza hombre[EU] (#205731) üzenetére


syIex
veterán

Hát feltétlenül nem akarnék de ha nagyon nagy lenne az előny akkor viszont megérné a beruházást. Viszont csak emiatt vennék, ha vennék. Viszont amennyiben azt mondjátok felesleges akkor marad ez! :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#205733) hombre[EU] válasza syIex (#205732) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én nem fogom azt mondani,hogy vegyél új tv-t ;)
Vegyél játékokat belōle

Life, Uh, Finds A Way

(#205734) zohan echte válasza syIex (#205732) üzenetére


zohan echte
tag

Megéri a 4k, de ha veszel akkor Oledet vegyél, az az igazi váltás.

#205729 Ott azért a tv beállításba volt nem kevés hiba.

[ Szerkesztve ]

(#205735) F_Peter válasza zohan echte (#205734) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem volt hiba, csak többet vártam.
Nyilván az xbox s a leggyengébb konzol, az X meg a legerősebb, ezért ott drasztikus volt a különbség. A slim meg pro meg közöttük van, teljesen logikus hogy nincs olyan ugrás.

(#205736) Wesder válasza F_Peter (#205735) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mindegy, hogy az új gép 2x vagy 4x erősebb, mint az előző.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205737) mj1981 válasza rumkola (#205512) üzenetére


mj1981
tag

Sos csereltem kabelt a jbl hangrendszeret dugtam ra... Megszünt a vilogás.. Kepdobalas "" masnap összedugtam a jbl-t hdmi arc samsung 4k hdr tv mit ad isten ujra feketen vilogzik...
Tehat nem kabel kikapcsolom az anyunet cec ateresztest megszünik... De ha csak atvaltok hazimozi üzemodrol a tv-n akkor is abbahagyja... Na ez mi a sz.r lehet...?

(#205738) F_Peter válasza Wesder (#205736) üzenetére


F_Peter
őstag

Pont erről beszélek, hogy nem volt az az óriási ugrás.

(#205739) TXT


TXT
őstag

Horizon Zero Dawn Complete Edition-nel ha gyari lemezes verziot vesz az ember, akkor a dlc-k magan a lemezen vannak, vagy kulon kuponon/kodon stb-n es ugy kell regisztralni? :U Vetel elott vagyok es gondolkodom, hogy bontatlan, vagy bontott verziot vegyek inkabb, artol fuggoen.

[ Szerkesztve ]

(#205740) seniman válasza TXT (#205739) üzenetére


seniman
addikt

A lemezen van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205741) TXT válasza seniman (#205740) üzenetére


TXT
őstag

:R

(#205742) Bogyi007 válasza F_Peter (#205735) üzenetére


Bogyi007
veterán

Igazából a Sima Xbox One a leggyengébb aztán az S (az már tud 4K-ra felskálázni), aztán a Ps4 és Ps4 Slim, majd a Ps4 Pro és aztán az Xbox One X...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#205743) F_Peter válasza Bogyi007 (#205742) üzenetére


F_Peter
őstag

Jó oké, a simát kihagytam, de csak azért mert az nekem nem volt. ☺️

(#205744) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanában ebben a nagy melegben alig van kedvem játszani. Viszont szombaton jött egy ihlet, hogy GTSport-oznék. Neki is ültem kicsit nyúzni a játékot. Természetesen Nordschleife-n mentem. Most először próbáltam komolyabban nekiülni a játéknak. Már amennyire kontrollerrel komolyan lehet. Jól lehet szórakozni vele, jó a fizitka, jó a sebességérzet. Végül egy 6:39-re futotta nagyjából egy óra gyakorlás után, és az se lett egy tiszta kör. (onboard video: [link], TV cam video: [link]) Nagyon könnyű eldobni a vasat. :D És amennyire tudtam (mármint a kontroller miatt), kikapcsoltam pár segítséget is az "élvezet" kedvéért.

Aztán még online is megpróbálkoztam a versenyzéssel. Na oda elkél még némi (pár száz óra) gyakorlás, és egy kormány. :) De pozitívum, hogy szerencsére idiótákkal nem találkoztam. Sőt, egyszer a rajt után 4. ként fordultam (Nordshleife-n), és érezhetően feltartottam a mögöttem lévőket, de nagyon szépen, intelligensen előztek meg. Nem kilöktek, vagy kiszorítottak.
Mentem pár versenyt Le Mans-ban is, ott második is lettem.

A visszajátszásoknál mindig ott van a fekete csík alul-felül? Nem lehet eltüntetni? Így elég hülyén fest az onboard videó..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205745) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendelném elő a Control-t, de ahogy látom, egyetlen bolt se ad mellé se "csucsu CD-t, se bézbóZ satyeszt". :S
Semmi előrendelői márcsendájz. Store-ban a Digital Deluxe mellé jár egy avatar, meg egy téma. De az majd 6 ezerrel drágább mint a bolti lemezes verzió, még most akcióban is (amúgy meg 8 ezerrel drágább).

Külföldön bezzeg megjelenik Deluxe formában lemezesen is: [kép]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205746) tboy93 válasza ProEvoFan (#205724) üzenetére


tboy93
nagyúr

köszi mindenkinek :R

(#205747) Carlos Padre válasza .LnB (#205745) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minek az neked? Ha nem tudsz nélküle élni rendeld elő a Game.co.uk-n.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205748) .LnB válasza Carlos Padre (#205747) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi, ezt a honlapot nem ismertem.

Nem az, hogy ne tudnék nélküle élni. De lemezesen 15k. Gondoltam akkor a Deluxe lehet 20k nagyjából. Az meg normál ár. Megvettem volna annyiért. De ez a 60£ + szállítás az azért sok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205749) Adam_Shepard válasza .LnB (#205745) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jahogy ezis már fjúcsőrpekk és nem steelbook :( kár.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#205750) ldave válasza .LnB (#205748) üzenetére


ldave
félisten

Nekem sima előrendelésem van, a drágábbak mellé ha jól tudom jár season pass.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.