Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205301) wolf13 válasza F_Peter (#205300) üzenetére


wolf13
őstag

Igen

(#205302) 30z.Samu válasza .LnB (#205299) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az úgy komoly. :D Egyébként pár emberkétől hallottam már, hogy nem igen szereti a focit, de haverral elszórakoznak vele egymás ellen és akkor így megveszik. NHL-el is szerettem anno játszani, de valahogy feledésbe merült. Ami a sikert illeti, nálam kb minden játéknál így indul, gondolom kezdők szerencséje, de az első pár órában mindig jól megy a szekér, aztán egyszer csak bumm! Mintha valaki átkapcsolta volna az egészet és onnantól kezdve bukás, röhejesnél röhejesebb hibákkal. Akkor jövök rá, hogy nekem még tanulni kell az adott játékot. Aztán idővel persze jön a siker is, de mindig megvannak ezek a periódusok. :D

Sic Parvis Magna

(#205303) .LnB válasza 30z.Samu (#205302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy jó NHL-lel tudnék játszani. Semmi más ilyen nem érdekel. Én a sztorik miatt játszom már csak, csak a sztori! :D

Egy A Plague Tale, 500x többet ér mint bármilyen sport, vagy online game számomra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205304) stilo18 válasza F_Peter (#205300) üzenetére


stilo18
addikt

Igen, Plus szolgáltatás.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#205305) 30z.Samu válasza .LnB (#205303) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most már a Fifában is van Story Mode. ;]

Sic Parvis Magna

(#205306) .LnB válasza 30z.Samu (#205305) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, csaknem el lehet benne tanulni a színészkedés, hisztizés, korrupciós csalás fortélyait? :DDD

Felküzdeném magam benne a megye kettő, "disznóvágás miatt nem megyek meccsre" szintről egészen a ReálMargitig. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205307) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jó kis olvasmány: The Human Cost of Call of Duty: Black Ops 4

Life, Uh, Finds A Way

(#205308) Steve1207 válasza Droughert (#205275) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez egy jó kis felhozatal lesz. Én a PES 20-at néztem volna, hogy idén majd beszerzem, de így nem hiszem. A Fifa megvan NHL bundle-ban, kb csak azért, hogy haverral toljuk (úgy 10-15 hétvége van benne, szóval megérte alternatívának), de így visszamegyünk PES-re az tuti.

.

(#205309) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ahogy mondod, remek játék.A zenéje kiemelkedő.
Nehézség?Az van.Nézd meg melyik trófea hiányzik.A profi ill master tornákon nem tudom megnyerni az összes versenyt.Kib@szott nehéz.Mindig második vagyok összetettben.Fel is adtam.

(#205310) szallasi007 válasza Imilenni (#205277) üzenetére


szallasi007
őstag

Használd ki a lehető legteljesebben PS4 konzolodat az online többrésztvevős játszmák, a PlayStation Store áruházban elérhető játékokra szóló exkluzív kedvezmények, havonta két letölthető PS4 játék stb. révén – kizárólag PS Plus tagoknak.

Szóval melyik részt nem teljesíti a Sony?
Kenyeret kértem, megkaptam. Ja kaptam mellé ajándékba 2 db péksütit. Ja hogy te csak a kakaós csigát szereted ezek a buzik meg lekváros tekercset adtak?
Ja és aki a játékok miatt vesz ps+ az mit vár?

[ Szerkesztve ]

(#205311) wierra válasza stilo18 (#205297) üzenetére


wierra
senior tag

Utoljára huzamosabb ideig talán 2001- 2004 között játszottam FIFA-val. Amióta kijött a Winning Eleven PC-re, azóta még csak rá se néztem az EA focijára.
Örülök, hogy megtértetek Ti is. :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#205312) Imilenni válasza szallasi007 (#205310) üzenetére


Imilenni
addikt

Már elnézést, de utoljára leírom:
A PS+ra JÁTÉKOK miatt vagyok előfizetve, nem a multi miatt (pont).

Nemtudom, ez ilyen magyar mentalitás, ha valaki mást akar mint én, az hülye.

Press "F" to pay respects.

(#205313) Wesder válasza Imilenni (#205312) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind szép és jò, meg is értettük, de a szolgàltatàs nem a jàtékok miatt lett bevezetve, hanem az online multi-t valamiből karban is kell tartani. Te konkrétan akkor zsàkbamacskàt veszel 12 hònapra. Reklamàciònek így szerintem helye nincsen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205314) F_Peter válasza stilo18 (#205304) üzenetére


F_Peter
őstag

A pénzéhes banda. 😁

Köszi a válaszokat!

(#205315) Carlos Padre válasza Imilenni (#205312) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi értjük, hogy nem a csoki miatt veszed a kinder tojást, hanem a játék miatt, de ahogy ott sem, itt sem garantált, hogy mindig a legjobbat kapod. :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205316) ProEvoFan válasza Imilenni (#205312) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyáltalán nem vagy hülye.Te a játékok miatt veszed a ps+t.Rendben.Részben én is.De itt nincs garancia arra, hogy milyen játékokat kapsz.A Sony nem garantálja hogy neked tetsző játékokkal fog megszórni.Szóval zsákbamacskát veszel havi kb1500 forintért.Én is.Aztán morgok egyet ha nem teszik a havi kinálat, majd hamar el is felejtem mert van mivel játszani, többek között most is csak a ps+ előfizetés miatt tudok gémelni a Warhammer Martyrral.
Kb ennyi a történet.

(#205317) tboy93 válasza Imilenni (#205312) üzenetére


tboy93
nagyúr

Legfőképp én is. Ha nem járna játék, nem fizetnék elő jó eséllyel.

(#205318) ödönke


ödönke
aktív tag

Tisztázzunk pár dolgot:

A két játék nem 'ajándék' hanem az előfizetés része (bele van építve az árba, a sony sem hülye). Aki pedig játékok miatt fizet elő PS+-ra annak szíve joga. Pl. tavaly év végén ezért vettem akciósan egy éves előfizetést, mert láttam mennyi és milyen színvonalú játékokat ad az előfizetés mellé a Sony.

És igen nézz vissza 2017-2018-ra hogy bizony, havonta 50-100 dollárnyi játékot adtak crossplatformmal együtt. A crossplatform lehetőséget eltüntették, cserébe pl. előző hónapban akcióban 2x5 dollárnyi tartalmat adtak (overcooked, Edith Finch), meg úgy 2019 nagy részében lókaki volt totál érdektelen címekkel.

De, hogy én is éljek 'példával' lefordítom nektek. 2017-2018-ban többemeletes több ízű (playstation hits stb) tortát adtak és sokak ezért fizettek elő, mert megérte a torták miatt. Majd 2019-ben a sony csinált egy hátraarcot és elkezdte fejni a tehenet amit eddig jól felhizlalt, cserébe pedig 2 lekvárosbuktát ad az emeletes torták helyett.

Akinek nem tetszik az szépen lemondja az előfizetést, vagy neten reklamál (aminek nagyobb hatása van mint gondolod). Aki pedig multi miatt fizet elő az savanyú pofával bevágja a sarokba a lekvárosbuktát, hogy ezt meg nem eszi. Bezzeg tavaly milyen finomakat adtak. Lehet át kellene mennem egy másik boltba.

Remélem azért sikerül felfogni, hogy miért is háborognak sokan.

Nézd meg a milyen foscunamit kapott a sony a fenti említett két játék miatt. Majd következő hónapban máris virítottak értelmes, és értékben sokkal nagyobb tartalmat aminek a fogadtatása is pozitív volt. Szóval aki hőbörög az teljes joggal teszi, hisz nincs opció másik 'pékségre' hisz a házát már megvette. A lipóti pékség helyett meg albán pékség nyitott ugyanolyan árakon, csak rosszabb minőségben.

End of story

Btw. ez a PS+ üzleti modell úgy gondolom már ideje múlt, ajánlom h. ps5-el sony megváljon tőle sony, vagy alakítsa át. Pl. csomó hangzatos playstation hits így el lett már lőve, amit az új előfizetők nem kaphatnak meg újra ingyen.

(#205319) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#205316) üzenetére


Carlos Padre
veterán

most is csak a ps+ előfizetés miatt tudok gémelni a Warhammer Martyrral.

:F

Olcsón vetted ps+al?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205320) Carlos Padre válasza ödönke (#205318) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Oké, de lásd be, nem lehet minden hónapban a Black Flag a ps+ játék :DDD

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205321) Wesder válasza ödönke (#205318) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, és ödönke mondja màr meg, hogy hol van az leírva hogy csak AA meg AAA jàtékok jöhetnek? A Sony igérete szerint 2 jàtékot tölthetsz le és hasznàlhatod míg előfizetésed van. Ezt a vàlalàsàt teljesíti? Igen. Nem tetszik, amit most kaptàl? Így jàrtàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205322) seniman válasza ödönke (#205318) üzenetére


seniman
addikt

Na végre valaki,aki a tavalyi termést össze tudja hasonlítani az ideivel.Mindig azt kapom,hogy persze,a legújabb AAA címek legyenek benne?A fenéket,még a 800 forintra leárazott címek közt is találnék értelmesebbet.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205323) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nagyon elikszboxtopikosodott ez a topik ma :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205324) szallasi007 válasza ödönke (#205318) üzenetére


szallasi007
őstag

Még egyszer és utoljára kérdezem, 1500 forintért pontosan melyik játékot szeretnéd? Pontosan írd meg a címét!

(#205325) ödönke válasza Wesder (#205321) üzenetére


ödönke
aktív tag

Te most trollkodsz ugye? De sebaj, neked Majhong, Solitare kombó lesz külön jövő hónapban. Szerencse, hogy nem minden előfizető ennyire együgyű, mert nagyon gyorsan belehajtaná a fejét a világ a nyaktilóba.

(#205326) ödönke válasza szallasi007 (#205324) üzenetére


ödönke
aktív tag

Ezt kérem!
March 2018 PS Plus Games
PS4
Bloodborne
Ratchet & Clank

PS3
Mighty No. 9 (Cross-buy with PS4)
The Legend of Kay Anniversary

PS Vita
Bombing Busters (Cross-buy with PS4)
Claire: Extended Edition (Cross-buy with PS4)

*asszem elmegyek inkább aludni, mint trollok hadával harcoljak ilyenkor

[ Szerkesztve ]

(#205327) Deck válasza Wesder (#205321) üzenetére


Deck
titán

Igen, így van. Évi 13k. Multi + 2 játék havonta + extra kedvezmények
játékok árából.

Én már csak a játékok árából kapott extra kedvezményeken a ps+ árát megspóroltam vagy többet is néha.

Akinek nem tetszik nem fizet elő a ps+ra. Ha előfizet és nem tetszik neki amit kapott havonta így járt.

PS5

(#205328) seniman válasza ödönke (#205326) üzenetére


seniman
addikt

Na ez egy szép kerek hónap volt. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205329) Wesder válasza Deck (#205327) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye mi még 4 jàtékot kapunk, és jòkor sikerült Goldot vennem. 2év 18k volt. Így egy jàték nekem most 187ft-ra jött ki egy hònapra. Ezek utàn még reklamàljak ha nem tetszik? Komolyan??? A hab a tortàn hogy Summer Sale alatt +10% kedvezményt is kaptak az előfizetők. Gondolom ha megszünne az "ingyen" jàték mindenki offline szüttyögne tovàbb a kis jàtékaival.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205330) erahurka válasza Wesder (#205321) üzenetére


erahurka
félisten

Nem az a baj hog van évente pár gyenge hónap, hanem hogy 2019-ben nem rémlik hogy lett volna igazán erős adag. És már tavaly elkeztek egyre rosszabb játékokat adni.

De beszélhet nektek az ember, szemellenző fel és "a szolgáltatásnak nem része az ingyen játék akkor sem ha igen", és beleköttök mindenbe amit mások írnak.

Nem értem amúgy hogy annyi off közt miért fáj egyeseknek, hogy páran puffognak egy sort a PS Plus játékokkal kapcsolatban...

(#205331) szallasi007 válasza ödönke (#205326) üzenetére


szallasi007
őstag

Ember ez már volt, olyat írj ami nem volt.
Ne elrohanj hanem írj. Ami engem érdekelt játék megveszem nem nyavajgok hogy nem tetszik az ingyen koszt. Igen van egy csomó játék ami nem érdekel engem sem.
Gondolom ha ps4re meg egy tvre van pénzed akkor nem ez a havi 1500 vág földhöz.
Azt meg végképp nem értem miért kell beírni egy fórum oldalra hogy hónapok óta azért nem veszel ps+ előfizetést mert neked személy szerint nem tetszik a havi játék.
A húú de nagyon hiányolt játékok ára használt piacon jelenleg 2500 Ft áron vannak (általad nagyon hiányolt Bb és Ratchet is) tehát ha 2 hónapig nem veszel ps+ szolgáltatást akkor rögtön meg is van az egyik. Majd miután azt végigtoltad eladod és árában meg is van a másik.
Mondom nektek az a bajotok hogy a sz@r is büdös.

(#205332) Wesder válasza erahurka (#205330) üzenetére


Wesder
félisten

Miért gondoljàtok hogy kötelező lenne jobb címeket adni? Mi a baj a PES-sel? A licenchiàny? Az hogy tavaly volt a beetetős év, hàt istenem előfordul.:U Vedd havonta, dragàbb de legalàbb akkor van PS+-od, mikor tetszik is a jàték amit adnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205333) seniman válasza erahurka (#205330) üzenetére


seniman
addikt

+1

Amíg nem dörgöli a Sony orra alá senki,hogy gyenge a felhozatal,ez így is fog maradni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205334) Deck válasza Wesder (#205332) üzenetére


Deck
titán

Pár perc alatt megoldató a licenc dolog. Gameplaybe meg jobb mint a fifa. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#205335) F_Peter


F_Peter
őstag

Sokkal egyszerűbb ha valaki multizik, ahhoz úgy is kell, neki bónusz minden más ami van.
Aki nem multizik az nyilván másként tekint a dologra, de nekik ott van az izgulás öröme, hogy mit fog kapni. Hát nem felbecsülhetetlen? 😁

[ Szerkesztve ]

(#205336) Petya2900XT válasza ödönke (#205326) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Próbálom megérteni amit mondassz,de a végén mindig arra jutok,hogy olyat vársz/tok el amit egyetlen cég sem csinál már.

A Bloodborne-t mielőtt Plusba került 2018. februárban 10500Ft-ért árulták....Egy hónapra rá odaadták "ingyen" és volt úgymond 11hónapod ahol már pluszba jöttél ki,mert az éves plus ára visszajött egy játékkal. És most is itt van a Pes 2019 ami jelenlegi ára 10eFt körül mozog. Idén is volt 1-2 ilyen játék amik ára kiadta az éves plus árát. Értékben ha már nullán vagy és elégedetlenkedsz,hogy nem olyat kapsz amit elvársz,de Te is érzed,hogy ez nem reális. Nem akar a Sony már 90millió felhasználóval annyi kedvezményt adni,mint annó 30millánál? Mutass egy másik céget aki nem ezt csinálná a mai világban.

Ha emellé az ember értékben hozzáadja,hogy az év 350 napján normális szerverpark áll rendelkezésre és tudok játszani a haverokkal valamint ha a store-ban kiemelnek még ezen felül is némi kedvezménnyel akkor köszönöm szépen én nem kérek semmi mást.

Tölts le egy mai telefonos játékot és próbálj 10percnél többet játszani vele, több pénzt akarnak kicsikarni,mintha a letöltés előtt kifizetném az 1-2ezer forintos árát. :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#205337) Wesder válasza Deck (#205334) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel én tisztàban vagyok, de nekem mondjuk a PES emiatt is különleges. Màrmint a licenchiàny miatt. Emlékszem a 2002-ben a holland csapat Orange 1-2-3 nevekkel volt összerakva, mert ugye nem volt meg a licenc.:D
Boxon egyébként nem működik, csak PS-en.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205338) seniman válasza F_Peter (#205335) üzenetére


seniman
addikt

Csak az izgalom jellege nem mindegy.A tízéves Pistike is izgul szenteste a karácsonyfa mellett,meg a rablógyilkos is a bíróságon,mégsem ugyanaz a kettő. :D A hóvégi izgalmakat lecseréltem a célirányos beszerzésre.Az idő eddig engem igazolt.Még beszerzem azokat,amik megtetszettek a kilenc hónap plus alatt és már csak egy emlék marad.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205339) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Azért poén, hogy két olyan játék miatt áll a bál, amelyik 77 és 79 ponton áll metacriticen, szóval nem szarok, csak épp nem mindenkinek tetszik. Na bumm.

(#205340) ödönke


ödönke
aktív tag

PlayStation Europe-on már el is indult a kemény savazás. 4k dislike, 1k like. Van még remény. Holnapra kint lesz Playstation főcsatornáján is, kíváncsi leszek, de hasonló sav arányt várok.

[PS Plus - July 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 + Horizon Chase Turbo]

(#205341) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Felkerült a netre, hogy a ps5 kb a 2080 RTX hardveres teljesítményét hozza, de vastag szoftveres réteg nélkül. Bocs az offért. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205342) fausto


fausto
addikt

Kíváncsi lennék ki mióta Plus előfizető. Mert eleinte tényleg úgy volt pozicionálva, hogy egy prémium szolgáltatás és kb. úgy is működött (még a PS3-as generációnál) 2012-2013 körül olyan címeket adtak, hogy az ember nem akarta elhinni. Kb. max 1 éves AAA játékok kerültek be a gyűjteményre és egyszerre 2 (PS3 és Vita), majd 3 (+PS4) platformra adták a címeket. De ahogy bekerült a PS4 is a képletbe elkezdett a Plus is leépülni, mert a sok marha (én is) úgy is megveszi a multi miatt. És tegyük hozzá, hogy az online funkciók nem igazán fejlődtek olyan mértékben, mint amennyi pénzt beszednek a Plus-ból. Mert számoljuk össze:
- a PSN nem igazán fejlődött
- kamu, hogy a szerverek fenntartására kell a pénz (pl. GTA Online vagy Battlefront 2 multihoz mi köze van a Sony-nak)
- kevesebb lett a szolgáltatás (már csak 1 platformot szolgál ki - ami érthető, de attól még kevesebb)
- a játékok minősége is romló tendenciát mutat
- a could save viszont 100Gb lett, hát meh....fontos tulajdonság :D
Szóval összességében, aki már úgy kóstolt bele a PS-es közegbe, hogy a "multiért fizetni KELL" vagy mondjuk X-ről jött át, ahol ez mindig is alap volt, annak érthető, hogy ez miért természetes. Aki viszont már pár generáció óta Sony konzolok játszik, szintén érthető okból elégedetlenkedik, hiszen egyre kevesebbet kap ugyan azért (vagy több) pénzért.

Viszont más téma: van ingyen SPIDER-MAN: FAR FROM HOME VIRTUAL REALITY EXPERIENCE játék és nagyon fun, sokkal jobban sikerült, mint az előző, végre lehet lengedezni rendesen a városba :)

(#205343) Deck válasza ödönke (#205340) üzenetére


Deck
titán

Ez már nevetséges.

PS5

(#205344) NyMRooD válasza Wesder (#205321) üzenetére


NyMRooD
őstag

Továbbá válasz a következőre is: (#205329) wesder

A Sony amikor kivezette a ps3 és vita játékokat akkor a bejelentésnek része volt az is, hogy ps4-re minőségibb dolgokat fog adni + emelt is emiatt a ps+ árán, tehát a minőségi játékok elvárhatóak. Az, hogy nem minden hónapban van AAA cím, hanem néha-néha "becsúszik" egy Rime vagy egy Overcoocked az rendben van, mert ezekre illik a minőségibb jelző is, de olyanok is csúsznak be, amire nem, persze ahogy írtátok korábban (talán te is) zsákbamacskán kár felháborodni, a színvonalat viszont tarthatnák, az alap áron évi 18k-s plus-ért, ha másért nem, azért mert igérték.

Azon vitatkozni, hogy a Live gold vagy a Ps+ előfizetésben a játékok "ajándékok" vagy az előfizetés részei szvsz felesleges, mivel úgy reklámozzák, hogy az ingyen játékok a szolgáltatás részei, nem pedig úgy, hogy ajándékba kapod pluszba (továbbá utóbbít így is kommunikálják, lásd fentebb hivatkozott bejelentésben).

Ha már ennyit példálóztatok, ha veszel egy kocsit amit a reklámozott "ajándék" klíma helyett csak egy kis ablakra tapasztott ventilátorral kapsz kézbe, mit reagálsz? (a kérdés nem csak wesder kollégának szól)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#205345) Steve1207


Steve1207
veterán

Rég láttam ekkora marhaságot ingyen játék körül. A közösség háromnegyedének azért jár a szája, mert soha nem játszik sportjátékkal (és igen, mindenkinek csak a tps meg fps kell), hozzászólásokból is kiderül. Az meg, hogy volt kb két hónap a történelemben, amikor egy béna játékot még mellécsaptak korábban, na bumm... majd ünnepek körül megint lesz. Remélem a Sony ebből nem enged, max hozzácsap valamit az elégedetlenkedők miatt. De szégyen, amit művelnek sokan. (Már várom a hónapokat, amikor kapunk 3-4 játékot, amikkel a kutya se játszik és legalja címek, én tuti bevezetném párszor az ilyen után ;] )

.

(#205346) saelin válasza Nayrobi (#205339) üzenetére


saelin
veterán

Én sem vagyok a foci szerelmese, de egy próbát megér simán. Ezen a genen nem is játszottam még football játékkal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#205347) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#205341) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csutkára volt tekerve az a Gonzalo :)) ha nerfelik (doboz,hūtés,fogyasztás) vega56 szintre még az is kellemes teljesítmény

Life, Uh, Finds A Way

(#205348) ProEvoFan válasza ödönke (#205340) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konkrétan már emailt is küldtem a sonynak, hogy ha marad ez a két ps+ játék, akkor nem veszek ps5öt.Kapják be! ;]
Amúgy ugyan ez a felesleges butus lázadás ment a múlt hónapban xbox fronton is.Kaptak egy NHL 19 és ment a fikatenger ezerrel.Persze mondanom sem kell, ott is teljesen feleslegesen...
Megvettem az Injustice 2 Legendary Editiont kb 1800 forinttal olcsóbban, mert van ps+ előfizetésem.

(#205349) marilllyo válasza Nayrobi (#205339) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem konkrétan fel is b*sz már ez az egész. Ez egy akkora meddő idiótaság, hogy már fáj. Mondom ezt úgy, hogy focis játékot még csak a library-mba sem vagyok hajlandó betenni. Most pl. Onrush megy.
De én már azon is mosolygok, hogy múlt hónapban, hogy tapsikolt mindenki a Borderlands H.C.-ért. Az a játék(ok) már tavaly is 3000 Ft volt magyar store-on.
Szóval én ilyenkor inkább nem is nézem a fórumot....
Ne vegyetek ps+ t! Ez egy sz*r. Nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#205350) .LnB válasza Carlos Padre (#205341) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ilyet írsz, azért valami linket bedobhatnál. Amennyiben igaz, az nagyon nagy előrelépés lenne a jelenlegi gen-ről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.