Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205751) .LnB válasza ldave (#205750) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hivatalos honlapon: [link] Csak a Digital Deluxe Preorder-hez ír két expansion-t. Máshoz nem, ha jól látom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205752) Carlos Padre válasza .LnB (#205751) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ti mit láttok ebben a játékban?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205753) vg válasza Carlos Padre (#205752) üzenetére


vg
addikt

Gondolom pár óra szórakozást.

(#205754) .LnB válasza Carlos Padre (#205752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A DS-ig kell valami. És az addig megjelenő játékok közül ez tűnik érdekesnek. Az alapötletből ki lehet hozni valami jó cuccot. Most vegyem a BL3-at? Ami ugyan az mint az előző részek?! Mármint nem megbántva mert jók voltak az előző BL játékok, de harmadjára valahogy engem már nem érdekel.
Szóval a Control-nak jónak tűnik az atmoszférája, ha egy jó sztori is párosul mellé akkor lehet az még jó. És a Remedy nem olyan rossz stúdió. Kapnak egy esélyt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205755) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Következő GTA pletyka: [link]
Nem szeretem annyira az ilyeneket, ezt sem veszem készpénznek, sőt. De egyetlen dolgot szóvá tennék.

"Set in 1970s-1980s."

Jajjnemár! Ne menjünk vissza megint abba az időbe... A következő meg megint egy afroamerikai főszereplős San Andreas lesz vagy, egy ukrán maffiózós Liberty City? Nem lehetne újítani?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205756) RangerFox válasza .LnB (#205755) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Engem a Narcosos témával megvettek.

(#205757) Carlos Padre válasza .LnB (#205754) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na de annyira, hogy elő is rendeltek?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205758) Wesder válasza .LnB (#205755) üzenetére


Wesder
félisten

Egy SA remasternek örülnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205759) .LnB válasza RangerFox (#205756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanában tonnaszám készülnek a filmek, sorozatok a témában. Elég az. Persze Rockstar, szóval biztos jó lesz, érdekes karakterekkel. Kell majd persze. De nem lehetne már végre valami újat kitalálni? Mondjuk egy új várost bevonni a szériába? Jó, említve van egy brazil helyszín. De fő városnak valami új Miami helyett?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205760) Carlos Padre válasza .LnB (#205755) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy új Maffia 3.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205761) .LnB válasza Carlos Padre (#205760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd biztos lesz a következő generációban egy hullám, amikor elkezdik elővenni majd a '20-as, '30-as éveket. Szerencsére persze, mert abból sosem elég. :)
Ezt a mostani Mafia 3-at olyan szinten ignorálom, hogy mikor PS+ ingyenes játék volt, még akkor sem tettem be a Libary-ba. :) #ingyense

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205762) ldave válasza Carlos Padre (#205757) üzenetére


ldave
félisten

Mindenképp megveszem, akkor meg egyszerűbb előrendelni és hozza majd a posta.

A Slime draws near! Command?

(#205763) oriic válasza .LnB (#205755) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reggel olvastam. Semmi valosag alapja nincs, szoval vagy igaz, vagy nem. Sot, talan ez tok mas leiras mint amit multkor olvastunk. :D

Live-Die-Respawn

(#205764) Bad Pritt válasza .LnB (#205745) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerinted ez egy jó játék lesz? Megleptél, videók alapján pont olyan gamma, mint amiken régen vitatkoztunk, mert te középszerű hulladéknak láttad őket, én meg tökre odavoltam értük. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205765) Wesder válasza Bad Pritt (#205764) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért sem értem hogy miért vàrja, de ha azt mondja majd hogy jò, akkor biztos úgy van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205766) .LnB válasza Bad Pritt (#205764) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, kockáztatok. :) A Plague Tale-nél bejött, remélem most is be fog. Félek tőle egyébként, hogy rövid lesz és üres, repertitív. Mert sokat nem mutatnak belőle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205767) Bad Pritt válasza .LnB (#205766) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont ez a bajom nekem is. Amit mutatnak az jó, de ha ennyi és nincs mellé mondjuk áll leejtős sztori, vagy más plusz (mint a BioShock-nál mondjuk), akkor ez kevés. Mint a Prey, pár ezresért tök jó egy ilyen kicsit megvariált játékmenet, de teljes árat nem ért szerintem anno.

Amúgy beszéltek az egyik gameplay alatt arról, hogy ilyen God of War jellegű lesz, vissza-vissza lehet térni korábbi helyekre, meg nem teljesen lineáris a pályadizájn, ez remélem tényleg így lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205768) tboy93 válasza RangerFox (#205756) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, nekem is bejönne a téma :K Jó korszak az, csak igényes megvalósítás kell.

[ Szerkesztve ]

(#205769) TXT válasza seniman (#205740) üzenetére


TXT
őstag

Es a jatekban elerheto plusz nyersanyag csomag, ruhazat es ijjak elerhetoek tovabbra is akkor, ha mar vki korabban jatszott a jatekkal es esetleg ezeket felhasznalta mar? :U Amugy ezek lenyegesek, hasznosak volnanak?

(#205770) sp8787 válasza .LnB (#205754) üzenetére


sp8787
addikt

Dehat mire kijon a BL3 ezzel siman vegezni fogsz sztem. Van a 2 kozott 2 het.

Nalam ezek johetnek szoba es az a baj ,hogy barmelyiket veszem kizarja a tobbit.

Szept 6 - Monster Hunter World: Iceborne
Szept 13 - BL3
Szept 27 - Code Vein

Vszinu CV vagy BL3 kozott dol el de fogalmam nincs a CV-be mennyit lehet beletenni.
Ez sztem lehet akar 30-200 kozott is, megtippelhetetlen.

(#205771) .LnB válasza sp8787 (#205770) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van még mit pótolnom is, vagyis azok amiket már megvettem, de el sem indítottam eddig. Most is a Yakuza Kiwami-val próbálkozok.

És én lelkileg már novemberre készülök. Addig csak elvagyok. :)
A BL3-at 99%, hogy nem veszem meg. Ennyi év fejlesztés után ez nekem kevés. Nem tudom mit kellett volna újítani, de valami kellett volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205772) RangerFox válasza .LnB (#205771) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én az új Doommal vagyok így most. Van benne pár újítás, de nem vagyok biztos abban, hogy jelenleg szükségem van egy közel ugyanolyan Doomra.

(#205773) Mike válasza .LnB (#205755) üzenetére


Mike
veterán

Mit szeretnél? A GTA 5 úgyis átment sci-fi-be. Remélem a rdr2-ben nem lesznek repülő lovak

(#205774) .LnB válasza RangerFox (#205772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A DooM az még annyira sem érdekel, hogy kövessem. Az előzőt megvettem, játszottam vele egy kicsit, és végig se játszottam sose. Jó játék az, nem azzal van a baj, de nekem ez már kevéske.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205775) .LnB válasza Mike (#205773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy ment az át scifi-be. Úgy volt jó, ahogy volt. Max egy kis LSD trippes ufó flash volt benne, jó poén volt. Amúgy is Trevor karaktere kb elvitte a hátán az egészet.

Volt olyan pletyka is, hogy a 6-ban lesz játszható női karakter, az is poén lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205776) sp8787 válasza .LnB (#205775) üzenetére


sp8787
addikt

Nem sokat tudok a GTA-rol de ez milyen lesz?
Role-playing? Akarom mondani whore-playing?

(#205777) Peace


Peace
nagyúr

STRANGER THINGS 3 Theme ;)

3 nap múlva itt a játék és a harmadik szezon!!! <3

(#205778) saelin válasza .LnB (#205755) üzenetére


saelin
veterán

Engem megvennének vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#205779) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A Moss szerintetek megéri a mostani akciós árát? A demo nagyon tetszett, de olvastam, hogy sajnos nagyon rövid :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#205780) .LnB válasza Scholes9 (#205779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4 óra játékidő (a plat 6 óra), 6 ezerért. Ezt neked kell tudnod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205781) bagyulajuve válasza .LnB (#205780) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én általában úgy számolok, hogy 1 óra szórakozás 1000 forint, pl kocsmázás, mozi vagy PS esetében :DDD

Resistencia eterna

(#205782) fahrii válasza .LnB (#205780) üzenetére


fahrii
őstag

Minél rövidebb egy játék az annál jobb, nálam ez simán pozitívum.
Visszasírom a jó öreg epizódra osztott játékokat...

(#205783) Gebriel válasza bagyulajuve (#205781) üzenetére


Gebriel
veterán

Bár mindenki saját maga határozza meg, hogy mi menyit ér meg neki, de szerintem PSen az 1 óra 1000.-Ft szórakozás nem túl baráti és jó meghatározó. Azért a játékok 99%-ban sokkal több idő van mint ár/1000/óra

[ Szerkesztve ]

(#205784) .LnB válasza fahrii (#205782) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez úgy hülyeség ahogy van. :D Mármint addig oké, hogy te személyesen ezt gondolod, de általánosságban elég gáz kijelentés.

Másrészt milyen epizódikus játékok meg régi szép idők?! A Life is Strange? The Walking Dead Video game series? Szóval a Telltate játékai? Mert régen azért igen csak jellemzőek voltak a hosszabb játékot, és a tendencia pár éve fordult meg az 5-6 órás COD-okkal.

Most fel tudnék sorolni jó pár hosszú, 10-15h-nál hosszabb játékot cáfolatul, de felesleges szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205785) fahrii válasza .LnB (#205784) üzenetére


fahrii
őstag

Tudtam, hogy jobban ki kellett volna fejteni a mondanivalóm, illetve inkább le se kellett volna írni persze :D
Arra próbáltam utalni én sokkal jobban szeretem, ha egy játék 5-6 óra alatt lezárul egy szép kerek egészet alkotva (jó példa erre a Finch család története a múltkori Plus címek között). Persze megvannak a kivételek, ahol indokolt ennek a játékidőnek a többszöröse is akár, de sajnos sok esetben van az az érzésem hogy a játékkészítők pazarolják a szabadidőmet ami sokkal, de sokkal többet ér mint a játék ára...

(#205786) bagyulajuve válasza Gebriel (#205783) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Ez a kiindulási alapom, szóval, ha az RDR2-t veszem pl, amibe 120 órám benne van, és 25e-ért vettem, az számomra jó vétel volt, a HZD még jobb, mert azt 10e-ért vettem és szintén 120 óra van benne.
Ha viszont a Pókembert nézem, ami 14 ezer forint volt és kb 1 órám van benne, akkor ez (eddig) nagyon nem érte meg :B (ez utóbbit el sem tudom adni, mert digitálisan vettem meg)

Resistencia eterna

(#205787) .LnB válasza fahrii (#205785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így már más. :) Persze, vannak jó kis rövid címek. Unravel, Inside, Limbo, What Remains of Edith Finch, és még jó pár cím. Sőt még a The Order: 1886 is jó volt. Én például a Days Gone-nál éreztem azt, mint ha a feléig tervezték volna ezt a játékot úgy igazán. Ott mint ha a fejlesztés alatt megmutatták volna a Sony illetékeseinek, ők meg annyit mondtak volna, hogy legyen kétszer ilyen hosszú.. :) Persze nem állítom, hogy így volt. De a végigjátszás alatt nekem volt egy olyan érzésem, hogy ebbe bele lett toldva..

Összességében viszont csak az a jó, ha minél többet kapunk a pénzünkért nem? Nekem a The Witcher 3 első száz órája úgy repült el, hogy észre sem vettem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205788) RangerFox válasza .LnB (#205787) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát ez attól függ, hogy mennyire/hogyan van a játék sztorija felhígitva open world elemekkel, illetve hogy ez mennyit vesz el a játék értékéből. Van olyan műfaj, amiben pont elég az a 6-7-8 óra, van, aminek a 60-150 órányi játékidő áll jól.

(#205789) .LnB válasza RangerFox (#205788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értem, hogy ez most miben más, ahhoz képest amit én írtam?

Ha az első mondat a Days Gone-ra értendő, akkor nem open world elemekkel van felhígítva a sztori, hanem semmirekellő filler küldetésekkel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205790) rumkola válasza fahrii (#205785) üzenetére


rumkola
veterán

Egyetértek! :C

Sőt tovább megyek:

Engem pl. egyátalán nem érdekel a sztori, ha azt akarok akkor majd olvasok vagy filmezek
Játszani akarok, lőni, akciózni, grafban gyönyörködni.
Ha jó a sztori az plusz pont nyilván, de ha ótvarszar az sem érdekel, ez miatt biztos nem húzok le játékot.
Wolf3D, Doom, Quake-en nőttem fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#205791) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mai hír:

"Tizennégy csapat kap helyet az PES 2020 kipróbálható verziójában"

Szóval az összes licenszelt. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205792) .LnB válasza rumkola (#205790) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sok mindenki azokon nőtt fel. Köztük én is. Csak tudod néhányan érettebbek lettek, finomodott az ízlésük az idő előrehaladtával. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205793) Zoleee83 válasza .LnB (#205789) üzenetére


Zoleee83
addikt

Days Gone esetében nem értek veled egyet, bár nem is kell :)
~35 óra után is meg tud lepni és egyre jobban szeretem ezt a játékot, a mellékküldetésekhez motorozva is egyre több minden derül ki a dialógusokból hogy mit-miért.
Nálam egyértelműen a jelen generáció legjobb játéka, a hibái ellenére is.
Awesome...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#205794) RangerFox válasza rumkola (#205790) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a videojátékok jelentik a következő nagy narratív lépést a történetmesélésben. Persze, a filmek/sorozatok jók, a könyvek is csodálatosak, de van bennük egy limit, hogy mennyire tudod beleélni magad a cslekménybe, esetlegesen interakcióba lépni vele. És a mai világban a játékok eljutottak arra a szintre, ami már megköveteli, hogy többről szóljanak, mint pusztán az, hogy szórakoztassanak. Persze ez az elsődleges célja, hogy a játékos élvezze és szórakozzon vele, de szerintem mára már kinőttek abból, amik 20-30 éve voltak.

(#205795) .LnB válasza Zoleee83 (#205793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy írtam is, csak olyan érzésem volt a Days Gone-nal kapcsolatban. Nem állítottam semmit. Írtam hosszabban róla, majd ha végeztél esetleg olvasd el.

Azt a gitározós palit folyamatosan jelzi a térkép egy kérdőjellel. Jó, hogy csak most vetted észre. :)

Viszont szerintem semmi kép nem lehet a generáció legjobbja általánosságban. Az RDR2 is komplexebb és jobb történettel megáldott játék. Ráadásul a RDR2 fölé helyezik sokan a GoW-ot, ami szerintem irreális, de közelükbe sincs a Days Gone. Szerintem. Persze ha neked az, azt el tudom fogadni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205796) rumkola válasza .LnB (#205792) üzenetére


rumkola
veterán

jajmá odanerohanjak :DDD :R

(#205797) .LnB válasza rumkola (#205796) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205798) Zoleee83 válasza .LnB (#205795) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem csak most vettem észre, hanem most értem oda!!! :P
Egyébként megjöttek a heti kihívások, rá kellene nézni, 15Gb-s frissítés érkezett pénteken. Jónak tűnik.
Végigtoltam az RDR2-t is , brutálisan jó játék az is, nálam mégis DG mögött van de mindenképp a Top 3-ban.
A GOW -ért majd megköveznek de nekem nem ütötte meg az ingerküszöbömet, nagyon untam, vártam hogy vége legyen, az end credits utáni jelenetet pl. azóta se néztem meg.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#205799) rumkola válasza RangerFox (#205794) üzenetére


rumkola
veterán

Jogos és egyet is értek veled.

A jó sztori csak 1 plusz, és igen, sokszor jól esik, de a blőd vagy egyátalán nem lévő sztori sem kizáró ok a szórakoztatásra.
Imádom a Witchert, Spider-mant, Quantic Dreams triót a story és a mozi élmény miatt, simán beletettem 100+ órát a Witcherbe.

Viszont ha agyatlan szórakozásra vágyom ugyanúgy imádom a Doom-ot, Diablo3-at cvagy az Overcoooked-et.

Lassan 2 éve nem TV-zünk itthon és én is azt vettem észre, hogy ezek az interaktív cuccok (játékok), simán átvették a TV szerepét a szórakoztatásban.
Inkább egy kis minigolf vagy rayman a párommal vagy valami mélyebb dolog :D, mint a TV bámulás.

[ Szerkesztve ]

(#205800) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Shoppingolni indul a Sony
Szerintem az Insomniac már a kosárban :)

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.