Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205351) VTom válasza .LnB (#205350) üzenetére


VTom
veterán

Erről már "hivatalos szivárogtatás" is volt.

CPU: 8/16 7nm Zen2 3.2GHz
GPU: Navi 14.2TFLOPs
RAM: 4GB DDR4 (rendszer) + 20GB GDDR6
SSD: 2TB

pl.: link

Szerintem a 4K@60Hz lesz a cél, ha az XBox One X 6TFLOPs-szából indulok ki, és a natív 4K 30fps-ből.

emlegetik a 120fps-t, meg a 8K-t, de ez nekem inkább a marketing részének tűnik.. Biztos lesz néhány régebbi cím, ami 120fps-t is tud majd, de ennél több nem hiszem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#205352) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a pes amúgy más mint amit amúgy is ingyen le lehetett tölteni pár hónapja? Gyerekkel koca fifasok vagyunk de a pes nem jött be azután vagy amellett

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#205353) .LnB válasza Woodslave (#205352) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan az, csak ebben minden elérhető. A Lite kvázi egy demo.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205354) crue válasza NyMRooD (#205344) üzenetére


crue
őstag

Van ehhez a bejelentéshez valami forrásod? Mert a PS Blogon szó sem volt ilyesmiről, inkább csak itt ment a fórumon a spekuláció, hogy emiatt biztos több/jobb/stb játék lesz PS4-re.

(#205355) hombre[EU] válasza .LnB (#205350) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Apisak leak [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#205356) .LnB válasza hombre[EU] (#205355) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205357) hombre[EU] válasza .LnB (#205356) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze azt figyelembe kell venni,hogy több mint valószínū ez a bench egy devkit dobozé

Life, Uh, Finds A Way

(#205358) RangerFox válasza fausto (#205342) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az Amazon szervereit bérlik, nyilván nem ingyen...

(#205359) .LnB válasza hombre[EU] (#205357) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az lényegtelen. Vagyis számorma.
Ha megnézed a PS4 grafikus teljesítményét elméletben, hogy milyen PC-s VGA-nak felel meg. És összehasonlítod, hogy azokhoz képest mit tud. Vagyis milyen gyönyörű játékokat képes futtatni.
Akkor ez a 2070-2080 közötti elméleti teljesítmény, annak tudatában, hogy itt ennél a bench-nél még szó sincs alacsony hozzáférésű API-ról (libGCM), és kvázi egybe van tokozva a CPU+GPU, és a fejlesztők nem erre a célhardverre írták a tesztprogramot ahogy azt a játékok esetében majd tenni fogják. Szóval így nézve ez brutálisnak hangzik.

*természetesen szó van libGCM API-ról már most, de gondolom még nem kiforrott és nem úgy működik, ahogy egy kizárólag a hardverre írt játék esetében fog majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205360) ProEvoFan válasza .LnB (#205359) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS5 szerint nagyot fog szólni.Mikor eljön a hivatalos bemutató, az állunk a földön lesz.Vagy legalábbis remélem nem lesz olyan langyi első hivatalos leleplezés, amit az MS csinált az idei E3on az új gépükkel...

(#205361) hombre[EU] válasza .LnB (#205359) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó lesz ez persze, hozza a kötelezō elōrelépést.
De a game changer itt a zen2 lesz, ami a "motorháztetō" alatt fog mūködni. egy ilyen npc density? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#205362) .LnB válasza ProEvoFan (#205360) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan olyan lesz a két konzol. Így lehet nem fog akkorát szólni egyik sem. A nagy E3-as bejelentés inkább az volt, hogy pfillszpenszerék Indesit mosógépekre is elhozzák lassan a GamePass-t. :) Kíváncsi vagyok rá, hogy egyáltalán egy E3-on lesz a PS5 leleplezve. Én ebben sem vagyok biztos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205363) Imilenni válasza Deck (#205343) üzenetére


Imilenni
addikt

Mi?

Az hogy ha valakinek nem tetszik valami, azt megmondja? :D

Ne felejtsük ezt el, ha valami nem tetszik amiért fizetsz, miért ne emelhetnéd fel a hangodat?
Ennyire azért nem kéne védeni a Sony-t...

Press "F" to pay respects.

(#205364) d@vee válasza Imilenni (#205363) üzenetére


d@vee
őstag

Szerintem nem a Sony-t védik. Egyszerűen te olyan dolgot vársz el a pénzedért, amit ők sehol sem ígértek. Mellesleg remek játékokat kaptatok minden hónapban, az ártól függetlenül. Az, hogy neked személy szerint azok a címek nem jönnek be, hát meh. Lehet másnak pont az "indie szarok" a non plus ultra címek, miközben a CoD szarokat ingyen se tolná.
Én is a játékok miatt akartam előfizetni amikor megvettem a PS-t, de végül letettem róla mert ha érdekel valami azt úgyis megveszem. Na meg a PS plus az egy szolgáltatás, nem ingyen játék osztogató, aminek a többi hozadékát én nem használtam volna ki. Attól hogy ÉN a játékok miatt akartam előfizetni, akárhogy hisztiznék, az nem amiatt lett kitalálva, hogy havi 1500-ért játékokat kapjak.
Szerintem itt érti mindenki, hogy nem azt kaptad amit akarsz, de teljesen jogosan írják amit írnak.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#205365) Deck válasza d@vee (#205364) üzenetére


Deck
titán

Így van. Senki sem védi a Sonyt.

Évente többször akciós a +. Havi 1.100 Ft-ra jön ki. Ezért, kapsz online tárhelyet a mentéseidnek, extra kedvezményt a storeba, multiplayer lehetőséget és évi 24db játékot. Akinek nem tetszik ez nem fizet elő, akinek igen az előfizet. Ha valakinek tetszik egy játék nem azt kell várni, hogy kerüljön a +ba hanem megkell venni..
Mindenkinek más játék tetszik és minden hónapban vannak akiknek nem tetszik az adott hónap játékai. Elmúlt hónapok összes játéka megvolt már nekem de nem foglalkozom vele mert, másnak tuti jól jöttek azok is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#205366) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Még mindig a PS Plus a téma? Beszarok. :D

Sic Parvis Magna

(#205367) Bazsi1987 válasza .LnB (#205362) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem február vége lesz a bejelentés😊 hálaadás, karácsonyi szezon még a ps4 körül forog majd aztán ps5 megjelenés előtt fél ével kb robbantanak😊

[ Szerkesztve ]

(#205368) Deck válasza Bazsi1987 (#205367) üzenetére


Deck
titán

Jól csinálja a Sony. Majd akkor mutatnak valamit és jelentenek be ha lesz mit.. :P

PS5

(#205369) Carlos Padre válasza .LnB (#205350) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Asszed hazudik ainternet? :D

[link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205370) rumkola válasza 30z.Samu (#205366) üzenetére


rumkola
veterán

:DD :D

Én pl. soha nem fizetnék elő. A multi nálam is PC-n megy (fps kontrollerrel lol :D ).meg ez a tipikusan fizetsz, de semmi nem kerül a tulajdonodba dolog. Sajnos az egész világ ez felé megy el....
:DDD

(#205371) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#205307) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez tényleg érdekes volt, köszi. Most olvasom az Anthemeset, az se kevésbé érdekes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205372) 30z.Samu válasza rumkola (#205370) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én multizom PC-n is, meg PS-en is, utóbbin többet, mert ott egyenlőbbek az esélyek és kevesebb az esélye annak, hogy lecsalják a fejemet.

Sic Parvis Magna

(#205373) .LnB válasza Carlos Padre (#205369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, csak olvastam volna még róla. Azért írtam.

Na este "aludtál egy verset"? ;] Tudtál ebbe a nagy melegben?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205374) Deck válasza rumkola (#205370) üzenetére


Deck
titán

Ez nem lol hanem sokan tudnak játszani vele. Nem varázslat..

PS5

(#205375) RangerFox válasza Imilenni (#205363) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én néha örülök is annak, hogy engem nem érdeklő cím kerül be a havi ingyenesek közé, így is el vagyok havazva játékokkal, legalább tudok haladni velük.

(#205376) 30z.Samu válasza RangerFox (#205375) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is van még mindig egy rahedli, haladni kéne, mert nem játsszák ki magukat + az ősz nekem kicsit erős lesz új játékok terén. Több platform szépsége..vagy átka, nem tudom. :D

Sic Parvis Magna

(#205377) rumkola válasza Deck (#205374) üzenetére


rumkola
veterán

:DDD :D
nyilván, de ne hasonlítsuk már az egérhez

[ Szerkesztve ]

(#205378) RangerFox válasza 30z.Samu (#205376) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Engem ősszel csak a Borderlands 3 meg a Death Stranding érdekel első sorban, ezt elő is rendeltem. A többi megjelenő játékról meg várok teszteket, nem bízok bennük...

(#205379) S e t h


S e t h
nagyúr

Nekem is van ps előfizetésem, több évre, de igazán nem is tudom miért, talán mert akciós volt, de egyébként letojom.
Nem multizom, még egy ingyenes játékkal sem játszottam, csak a mentéseim miatt van meg talán, nem pendriveozok, plusz ha elszállna az egész konzol, akkor is megmaradnának a mentett állások.

Nekem ezért kicsit fura is a polemizálás, bár megértem ha vki. az ingyenes játékokra van kihegyezve, bár ezen szolgáltatás inkább a microsoft sajátossága, szerintem ebben a ps nem erős, csak ezért én nem fizetnék elő ps+-ra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#205380) pomk válasza .LnB (#205189) üzenetére


pomk
őstag

Milyen téma? :F

(#205381) Petya2900XT válasza VTom (#205351) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

14,2Tflops sehogy sem adja ki szerintem. A 2070 és a 2080 közé hozzák a bench szerint.A 2070 7,5Tflops a 2080 sacc 10 nah most akkor hogy lenne 14 a Gonzalo? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#205382) .LnB válasza pomk (#205380) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205383) 30z.Samu válasza RangerFox (#205378) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Death Stranding jön ősszel? :Y Nekem akkor nagyon off lehetett, mert ez nekem kimaradt. :D És végül ex cím lesz vagy jön PC-re is?

(#205384) .LnB: Ezek szerint túltoltam az offot, mert az idő alatt nem is olvastam semmilyen cikket játékkal kapcsolatban. :D Instant get a játék természetesen. :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#205384) .LnB válasza 30z.Samu (#205383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Atya világ! Mi van veled? Semmi? :D

November 8. Only on PS

szerk.: És a Keanu Reeves-szes Cyberpunk-os téma azért megvan? :D Vagy írjak neked összefoglalót az elmúlt hónapok eseményéből? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205385) S e t h válasza 30z.Samu (#205383) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én amikor a konzolon belépek a storeba, 50 colon néz a pofámba Norman Reedus.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#205386) Xaels válasza 30z.Samu (#205383) üzenetére


Xaels
félisten

És kap magyar feliratot is, de amúgy rá 1 héttel jön a Jedi is meg hónap végén a DOOM.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#205387) Wesder válasza 30z.Samu (#205383) üzenetére


Wesder
félisten

.LnB-ben egy vilàg omlana össze, ha PC-re is jönne. Mondjuk én ideiglenes exklúzivitàsròl hallottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205388) RangerFox válasza 30z.Samu (#205383) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#205389) hombre[EU] válasza Petya2900XT (#205381) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Felejtsd el a tflops-ot :) már nem számít egyáltalán

Life, Uh, Finds A Way

(#205390) 30z.Samu válasza S e t h (#205385) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem kb 3 hónapig semmi nem volt, szó szerint semmi. :D Se PS-en, se PC-n, se Nintendo-n, full off volt a gaming, még cikkeket sem olvastam. Jó kis "áramszünet" volt, hogy még erről az infóról is lemaradtam. :D Én is olvastam PC-s megjelenést, azért kérdeztem rá, hogy akkor végül mi lett belőle.

(#205386) Xaels: Várom a Doom-ot is, és nem tudom hány év után az új CoD-ot is. Ezeket szerintem inkább PC-re veszem majd meg.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#205391) .LnB válasza Wesder (#205387) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert? Abszolút nem érdekelne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205392) Imilenni válasza d@vee (#205364) üzenetére


Imilenni
addikt

Mindent vártam, ami nem telefonos játék.
Amíg jöttek PS3 és Vitára addig ok volt, ha volt pár ilyen gyengébb hónap.
De most, hogy emeltek is a játékok miatt hát azért na...

Még ha nem is AA játék, hanem telefonos pl a Leo's Fortune ezerszer többet érne, az legalább nem ingyenes droidon.

Ott a Kung Fury játék is, mennyivel olcsóbb és mégsem kerül be.

De mindegy, fentebb írták ezt a buktás hasonlatot.
Ja, van aki eldobja, de én ha már fizetek szeretnék normális tartalmát kapni, nem ingyenes (droidos) játékot.

Szóval, van aki a multi miatt veszi/vette, hát én nem.
Aki ezt nem fogadja el azt megértem, de felesleges tovább rágódnia rajta.

Más véleményen vagyunk, ennyi.

Ui: Napestig lehetne erről beszélni, nincs igaza annak aki ellene van, de annak sincs aki kitart a PS+ mellett. Mert minden ember mást vár, vagy elfogadja mindkét oldal vagy se.

Régen is volt olyan hogy sok embernek nem tetszettek a dolgok, ez nem új. Mindössze sokkal több csatornán keresztül lehet kifejezni nemtetszésünket. :K

Press "F" to pay respects.

(#205393) pomk


pomk
őstag

Mivel a Detroit Become Human fórum elég passzív, így ide írok pár sort. 😊
Tegnap este befejeztem az első végig játszásom és felmerült bennem egy kérdés, amire nem nagyon találtam választ más fórumokon. Ahogy Connor-al egyre közelebb kerültem a „Software instability” státuszhoz, ami feltételezem a Deviant státuszhoz is közelebb vitt, a jobb felső sarokban mindig megjelent egy kék, felfelé mutató nyíl ami a növekedést mutatta, ill. az alatt és felett 1-1 szöveg töredék. Minden egyes növekedéssel a szöveg hossza és „tisztasága” nőtt, de nem jutottam el addig, hogy teljes legyen. Mire utal ez a szöveg? Mi a teljes szöveg?
Még egy kérdés. Amikor Connor a rendőrségen lement a bizonyíték raktárba és a végén a szipogós rendőrpalánta rajta kapta, a dulakodásban elvesztettem Őt. A következő játék kezdéskor Chloe a kezdő képernyőn halálra rémült arccal közölte, hogy software instability-t érez és hogy nagyon kér ne folytassam onnan ahol abbahagytam… Sokat gondolkodtam, de végül nem folytattam, hanem a No-ra nyomtam. A következő kép, hogy Connor egy kötöttsapkás betörő… Mi? Ez most hogy? Most akkor meghalt vagy nem? Vagy hogy lett belőle kötöttsapkás? És honnan jött a másik Connor akivel a Cyberlife-ban találkoztam?
Nem biztos, hogy újrakezdem még egyszer, ezért megkérdezem: Mi lett volna, ha az igen-t választom amikor Chloe kérte?

És egy utolsó: az rA9 jól értem, hogy csak egy nem létező, kitalált vallási hiedelem a deviant androidok körében akihez foházkodni tudnak? Vagy ez Markus akar lenni?

[ Szerkesztve ]

(#205394) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként ha már Death Stranding a téma.

Pont ma reggel gondolkodtam el azon, hogy remélem Kojima nem húz megint egy "MGS2 poént". Így se értünk semmit, azt még ha csavarna az egészen egy jóízűt?! :D

Mondjuk szerintem ma már nem lehet olyat meghúzni. Csoportos perek indulnának ellene.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205395) 30z.Samu válasza pomk (#205393) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hehe! :D Minden döntésed kihatással van a végigjátszásra, nekem teljesen másképp alakult a story. De egyszer még végig akarom tolni mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#205396) pomk válasza 30z.Samu (#205395) üzenetére


pomk
őstag

Tudom. Ha jól emlékszem, 123 különböző variancia van. :)
Neked mi lett a vége?

[ Szerkesztve ]

(#205397) 30z.Samu válasza pomk (#205396) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam mindenki meghalt végül. :D Ugyan Connor szabadságra vezette az Android-okat, végül Ő is fejbelőtte magát.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#205398) .LnB válasza pomk (#205393) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a "NO"-s dolog az durva, erről még sose hallottam. :D
A szöveg meg nem "I'm alive" lenne? Bár én erre nem figyeltem.

Nekem mindig happy end lett a vége. És állj csak neki még egyszer, teljesen más sztorikat lehet kihozni belőle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205399) RangerFox válasza pomk (#205393) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Connorból nem csak egy van, bármikor, amikor meghal, a következő jelenetben egy új egységgel játszol. Chloe meg azért mondta azt, mert közeledett a játék vége, és akár nagyon rossz végkimenetelt is kaphatnál, és ettől akarta "megvédeni" a játékost. De ez csak tipp.

(#205400) ProEvoFan válasza RangerFox (#205378) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Death Stranding, MediEvil és a Days Gone van betervezve októbertől december végéig.
Addig van egy pár cím amit megvennék ill végigjátszanék - Assassin Creed Odyssey, Far Cry V, Assassin Creed Origins kiegészítők - meg közben a digi könyvtárban van a Warhammer Martyr, Injustice 2, és a Borderlands 2...és még nem is beszélve "ami megtetszik akcióban, mert olcsó ezért kell" játékokról nem is beszélve.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.