Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205251) erahurka válasza Zoleee83 (#205248) üzenetére


erahurka
félisten

Nem veretem én ezerrel! Szépen spórolósan, csak hogy haladjak. De így is fogy, ha meg közel vannak a zombik nyilván húzatom kicsit hogy lehagyjam őket.

Amúgy iszonyú ostoba az ai ebben a játékban, volt hogy az orra előtt szúrtam hátba a társát valakinek, erre aszondja mi volt ez a hang, hát nagyon furcsa dolgok történnek itt. :D

(#205252) Deck válasza erahurka (#205251) üzenetére


Deck
titán

Állítsd feljebb a nehézséget ennyi az egész :)

PS5

(#205253) .LnB válasza erahurka (#205251) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te csak ne kritizáld az AI-t, ha a benzint sem tudod menedzselni. ;] :)

Egyszer fogyott ki a tankom, a játék legelején. Soha többet. Úgy tervezel, hogy eljuss a-ból b-be, ha benzinkutat látsz akkor meg megállsz tankolni. Ja és az első fejlesztés a tank legyen a motoron.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205254) erahurka válasza .LnB (#205253) üzenetére


erahurka
félisten

Ki még nem fogytam, de folyton stresszel.

(#205252) Deck: Normálon nyomom, nem veszem feljebb :D

(#205255) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha valaki szereti a point&click játékokat az nézzen rá a DeponiaCollection-re most 25% off (29.99€)

Life, Uh, Finds A Way

(#205256) Deck válasza erahurka (#205254) üzenetére


Deck
titán

De akkor ne csodálkozz ha végig olyan lesz a játék.

PS5

(#205257) erahurka válasza Deck (#205256) üzenetére


erahurka
félisten

Normálon ilyen bugyuta? Annak kellene a kiegyensúlyozott szintnek lennie, nem?

(#205258) Zoleee83 válasza erahurka (#205257) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nagyon alap a Normal, kb meg sem lehet halni, ezért tettem fel hard-ra én is, egyáltalán nem vészes, alul súlyozták a fejlesztők a játékot, több helyen is szó volt róla.
Viszont utólag már nem tudod hardra tenni csak ha újra kezded :/

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#205259) erahurka válasza Zoleee83 (#205258) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kezdem újra, annyira nem zavar ha könnyű egy játék. Csak megjegyeztem hogy milyen vicces az ai :D

(#205260) Tyler Durden válasza Zoleee83 (#205246) üzenetére

Ahogy írták már előttem is, spidermant szerintem veheted bátran. 2 haverom se képregény rajongó, a játékra viszont durván rápattantak, szal +1 a pókfej kalandjai mellett.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#205261) Deck válasza Zoleee83 (#205258) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#205262) ProEvoFan válasza Steve1207 (#205245) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Injustice 2 Legendaryt te is szerezd be.Legalább lesz még egy ember akivel lehet online trófeákat csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#205263) Deck


Deck
titán

Darksiders 3: Tegnap befejeztem Apocalyptic nehézségen a játékot. Én nekem nagyon bejött és remek játék lett. Pont az ilyem stílusú játékok az én világom. Minden percét élveztem. Fury nagyon állat :P
Örülök neki, hogy rászántam magam végül, alig várom a folytatást!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#205264) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

SRácok azt tudja valaki a magyar store-os Warhammer Martyr magyar feliratos? illetve javult már valamit a játék teljesítménye ps4pro-n?

(#205265) .LnB válasza GeneraL_XTX (#205264) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, ha magyar store-os akkor lesz magyar felirat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205266) ProEvoFan válasza GeneraL_XTX (#205264) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont nyomom, igaz slimen.Érdekes játék.Magyar feliratos.Ha van fasza fülesed, akkor azon játszál, mert a hangok 10/10 ha már a játék nem az...de korrekt darab, a helyén kell kezelni.Nem egy Diablo 3.Mondjuk össze sem szabad hasonlítani,hiszen a D3 is több év múlva lett az, ami.
Ami zavar, az a grafika.Olyan, mint amikor PCn közepes-low grafikával játszol, tudod, kicsit homályos, recés minden és folyamat törik a kép...

[ Szerkesztve ]

(#205267) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Pes 2019 meg Horizon Chase Turbo a júliusi Ps+

[ Szerkesztve ]

(#205268) Imilenni válasza RangerFox (#205267) üzenetére


Imilenni
addikt

Szóval a drágult ps+-ban az egyik játék egy telefonos játék.
Grat Sony

Press "F" to pay respects.

(#205269) james001 válasza Deck (#205263) üzenetére


james001
veterán

Második résszel játszottál? De amúgy persze hogy bejön,a souls-like játékokat is szereted ;] :D

(#205268) Imilenni: Másik meg egy sportjáték. Über-grat :U

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#205270) ProEvoFan válasza RangerFox (#205267) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lol.Horizon Chase Turbot egy hónapja vettem meg...igaz, az a játék minden pénzt megér :K Platina nem sikerült, de majdnem minden trófea megvan.

(#205271) seniman válasza Imilenni (#205268) üzenetére


seniman
addikt

Nem véletlen nem veszek plust már jó fél éve.Eleve kiesett a PS3 meg a Vita,az ember arra számított volna,hogy akkor normális játékok jönnek PS4-re.De neeeeem,indie szutykok,meg ezeréves lerágott csontok,kihalt szerveres multi játékok.A tavalyi kínálathoz képest az idei a béka segge alatt van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205272) szallasi007 válasza seniman (#205271) üzenetére


szallasi007
őstag

Imádom mikor az embereknek a sz@r is büdös. 🤭
Mi az amire vágynál és még nem toltad végig?
Gondolom ha ős Ps fan vagy akkor az exkluzív címek már meg voltak. A többi játékot meg 1-2 ezer forint bukóval használtan el lehet passzolni.
A ps+ nem azért van mert a Sony ingyen akar játékot fizetni.
Az hogy drága a havi 1500 forintos tagság? 5 euró, nem a magyar bérek az irányadók.

[ Szerkesztve ]

(#205273) seniman válasza szallasi007 (#205272) üzenetére


seniman
addikt

Imádom amikor az emberek jobban tudják mi jó nekem,mint én saját magam.Én a játékokért vettem a plust,nem multizok,nem érdekel.Tavaly azért volt Ratchet,Beyond 2 Souls,Rayman,GoW3.Más a Bloodborne-nak örült bár engem az nem hatott meg.Idén tudsz bármi kiemelkedőt mondani?90%-ára nem is emlékszem,egyedül az MW-re.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205274) hombre[EU] válasza seniman (#205271) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A plus a multi miatt kell. Én nem multizok,nem veszek (max 3 hónapot GTSport miatt télre). Ha multizol "kötelezō" és azért az "ingyenes" játékok között is vannak néha jó dolgok,pl eddig idén: For Honor,Hitman 1.season,CoD MW,EditFinch,Borderlands...

Life, Uh, Finds A Way

(#205275) Droughert


Droughert
tag

Ps+

Pes2019, Horizon Chase Turbo

Link

(#205276) 30z.Samu válasza Droughert (#205275) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdekes, rossznak nem mondanám.

Sic Parvis Magna

(#205277) Imilenni válasza szallasi007 (#205272) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha már egyszer fizetek, elvárhatom azt hogy normális dolgot kapjak cserébe.
Gondolom a boltban ha a kenyér árát kifizeted, azt várod cserébe, nem pedig egy kiflit.

Nem a pénzről van szó, szerintem sose fogják felfogni a magyar fórumokon ezt (mint a nintendósban, a szar joy-conokkal kapcsolatban).
Egyszerűen ha fizetek valamiért, alap hogy egy bizonyos szintű minőséget kapjak már érte, de tényleg :U

De biztos én vagyok a hülye, mindenki más meg helikopter :D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#205278) kiserik válasza Imilenni (#205277) üzenetére


kiserik
senior tag

Fizetsz a multi lehetőségéért = kenyér. A kiflit ajándékba, ingyen kapod.

(#205279) Imilenni válasza kiserik (#205278) üzenetére


Imilenni
addikt

What? Nem a multi miatt vettem ps+-t. Ahogy fentebb a kolléga.

Press "F" to pay respects.

(#205280) 30z.Samu válasza Imilenni (#205279) üzenetére


30z.Samu
félisten

De anélkül meg nem tudsz multizni, már ha érdekel persze a dolog. Egyébként ha kicsit utánanéztek nem csak ezt a két dolgot kapjátok, ha vesztek PS+-t. Az persze más kérdés, hogy a többi opciót mennyire használod ki.

Sic Parvis Magna

(#205281) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na akkor előre gondolkodva.

PES19 OPTION FILE itt: [link] a magyar biszem-baszom ligát is tartalmazza.
A hogyan kell telepíteni PS4-es Pes-re az option fájlokat, a válasz itt(angolul) : [link]

De egyébként tele a youtube how to videókkal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205282) kiserik válasza Imilenni (#205279) üzenetére


kiserik
senior tag

Az mindegy, hogy Te miért veszel PS+-t, egy havidíjas prémium szolgáltatást. Az ingyen játékok cdak egy bónusz ajándékok a többi szolgáltatás mellé.

(#205283) Carlos Padre válasza Zoleee83 (#205246) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kell betojni, egy hónapig tartott mire végeztem vele, pedig ez idő alatt semmi mással nem játszottam, és szabadnapokon 8-9 óra is megesett a tv előtt. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205284) seniman válasza Imilenni (#205279) üzenetére


seniman
addikt

Hagyd,nem értik. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205285) Xaels válasza Imilenni (#205277) üzenetére


Xaels
félisten

Na de ha már kenyér, akkor nem mindegy miért és mennyit fizetsz. 200HUF tesco fehér rettenet vagy 500 kovászos parasztkenyér... Ha csak a játékok miatt veszel PS+t akkor mennyire jön ki egy játék... Ne várd már, hogy minden hónapban AAA játékot dobjanak oda ennyiért, irreális elvárás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#205286) Carlos Padre válasza Imilenni (#205279) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor ezt elbasztad. Ps+t a multi és a vásárlói kedvezmény miatt érdemes venni csak, a ps+ játékok miatt felesleges. Akkor inkább a ps now.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205287) seniman válasza Carlos Padre (#205286) üzenetére


seniman
addikt

Legalábbis most.Tavaly megérte,mert értelmes játékokat adtak.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205288) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Mellesleg a Horizon Chase Turbo egy rohadt jó, és elég nehéz autós-ügyességi nemistudom mi, elég lassan haladok vele, mert maxra megcsinálni egy versenyt nem túl egyszerű.

(#205289) hombre[EU] válasza seniman (#205284) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem Ti nem értitek :)
PS Plus = online gaming subscription service for the PlayStation, ehhez jönnek a discountok,ingyen játékok/témák,early acces/beta/demo és felhōs mentés

Life, Uh, Finds A Way

(#205290) Carlos Padre válasza seniman (#205284) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy épp ti nem értitek, hogy csak az ingyen játékok miatt venni ps+t olyan, mintha loot boxot vennél. Felesleges, de főleg felesleges reklamálni miatta, hogy már megint nem az van benne, amit vágytál.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#205291) Imilenni válasza seniman (#205284) üzenetére


Imilenni
addikt

Okos enged :)

Nem értek én félre semmit.
Ha nem járna hozzá játék akkor NEM VENNÉM MEG.
Egyébként nem éppen a PS+-os játékok miatt lett drágább az előfizetés? hopp..

Press "F" to pay respects.

(#205292) seniman válasza Carlos Padre (#205290) üzenetére


seniman
addikt

Nem reklamálok,viszont minden hónapban jön az önigazolás,hogy jó döntés volt hanyagolni.Reklamálni akkor tudnék ha lenne aktív előfizum.Veszek inkább játékot abból a pénzből. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#205293) erahurka


erahurka
félisten

Jajj ne, jól látom hogy megint bedobta valaki a PS Plus az csak multi, a többi ajándék témát? :O

Amúgy a PES nem rossz cucc szerintem, mármint a 2019-es verzió azért csak új. Most legalább kipróbálhatok egy focis játékot, még sose nyomtam ilyesmit :DDD

(#205294) 30z.Samu válasza erahurka (#205293) üzenetére


30z.Samu
félisten

A PES amúgy jó játék, nem arcade, mint a Fifa, hanem amolyan "szimulátorosabb", ha lehet egy focis játékra ezt a jelzőt biggyeszteni.

Sic Parvis Magna

(#205295) .LnB válasza 30z.Samu (#205294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én gyűlölöm a focit, de januárban megvettem, és játszottam vele, online. De miután lejátszottam életem meccsét, letöröltem. Úgy voltam vele, hogy én a csúcson hagyom abba.

4:0-ról fordítottam, és nyertem 6:5-re. Nekem annyi elég volt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205296) Wesder válasza erahurka (#205293) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Nem igaz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205297) stilo18 válasza 30z.Samu (#205294) üzenetére


stilo18
addikt

Sok sok év után mentünk át Fifa - ról PES - re, úgy hogy az első - másodosztályban nyomtuk, de már nem mennék vissza.

A PES a király :DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#205298) 30z.Samu válasza .LnB (#205295) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ha nem szereted a focit, minek vetted meg? :D Csak kíváncsiságból kérdezem. Egyébként én régen nagy foci b**i voltam. Viszont pár éve annyira nem mozgat már a dolog, már azt sem tudom ki kivel van. Akikét régen ismertem, a 90%-a visszavonult már vagy Amerikában focizik. Ugyanez volt a Forma 1-gyel is, viszont azt 2013 óta nem nézem.

Sic Parvis Magna

(#205299) .LnB válasza 30z.Samu (#205298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj az ilyen hülyeségeimen ne akadj fent, engedd el, én is ezt teszem. :D De nem elég, hogy utálom a focit és megvettem, ennél még nevetségesebb a sztori, olvasd el: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205300) F_Peter válasza hombre[EU] (#205289) üzenetére


F_Peter
őstag

Apropó, ha már szóba került : csak akkor van Ps-n felhőbe mentés ha fizetek?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.