Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179847) TXT


TXT
őstag

Szevasztok! Tudnatok segiteni nehany kerdesben?
Olvastam korabban, hogy pl Spider-Manhez vannak kiegeszitok, amik frissiteskent jottek a jatekhoz. Ez jar mindenkinek? Nekem lemezen van meg a jatek (sima alap), meg nem kezdtem bele. Illetve Horizon Zero Dawn, God of War, Red Dead Redemption 2, Assassins Creed Origins, GranTurismo Sport es Detroit Become Human kapcsan is vannak kiegeszitok, amik jarnak a jatekhoz, ha alap kiadasban van meg lemezen, vagy meg kell/lehet venni kulon oket? Bocs, ha lama kerdes, nem tudom meg, hogy van ez itt konzolon, ket hete jottem PC-s oldalrol, azt ott vagom. :R
Egyenlore minden jatekot lemezen vettem meg, ezt vhogy jobbnak lattam, ha kesobb eladnam inkabb. Nehanyat mar lenyomtam, de nem keves figyel meg itt a polcon, el leszek veluk egy darabig szerintem. :D

Milyen autos jatekot ajanlanatok, aminek szuper a grafikaja, jo a hangulata, amit elmeny joyyal jatszani, nem ordongosseg az iranyitasa, vagy legalabbis tanulhato es elvezheto (olyan is jatszana vele, aki korabban maxes legfokepp ketten is jatszhato egy tv-n, egy gepen, ket joyyal? Az sem baj, ha meg akar jo sztorija is van es/vagy elmeny maga a jatek resze. Anno bejott a NFS Underground es a Most Wanted is PC-n, no meg a Burnout Paradise, vagy Destruction Derby pl, fun kikapcsolodas volt es nehol elegge izzaszto is. Forza nyilvan szoba sem johet itt...

A szuper-mintavezerlesi mod mihez kell? Ha kell.

Van lista arrol, melyik jatek tamogat nagyobb felbontast a FullHD-nal, illetve milyen fps-sen/Hz-en futnak? :U
Tv cseren gondolkodom es most mar a PS4 Pro-t is szamitasba kell vegyem hozza. :DDD
Egyebkent ki jatszik 4K-n es milyen tv-t hasznaltok Pro-hoz? Erdekelnenek a tapasztalatok, hatha segit szukiteni a nem epp csekely kort ebben a szegmensben.

Koszi elore is a segito es turelmes valaszokat sracok, csajok! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.