Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179701) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Ma megvettem a PS4 pro-t.
Kérdésem az lenne, hogy a kontrollert ki lehet kapcsolni, vagy egy idő után kikapcsol magától ?

Redmi Note 9

(#179702) hombre[EU] válasza felixo (#179701) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Beállításokban a Power savings alatt megtalálod ezt

Life, Uh, Finds A Way

(#179703) Mike válasza penge111 (#179700) üzenetére


Mike
veterán

Sajnos ezt nem tudom megmondani. Elég időigényesnek tűnik, meg gondolom sokakat elriaszt a grafika
Az egyik pc guruban olvastam róla cikket, ott dicsérték, és sajnalkozott a cikkiró hogy a pcs verziónól sok mindent kihagytak

(#179704) felixo válasza hombre[EU] (#179702) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. Bocsi, a hüle kérdésekért, de most ismerkedek a vassal.

Redmi Note 9

(#179705) Mike válasza penge111 (#179700) üzenetére


Mike
veterán

Az Akiba's beat-et is megvettem, az is vicces. Meg végre folyamatos a szinkron angolul és japánul

(#179706) Kendek válasza felixo (#179704) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Be lehet állítani az időtartamot, de ha azonnal ki akarod kapcsolni a kontrollert, akkor nyomd jó hosszan a PS gombot.

<-ƘƘ->

(#179707) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Január elején jár le a ps+ előfizetésünk.Még nincs akcióban az éves ps+, de emlékeim szerint tavaly is karácsony után kezdték el akciózni. :F

(#179708) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan játékot, amit egy 7 éves lány és egy 10 éves fiú együtt tudna PS-en játszani?

(#179709) penge111 válasza Jim74 (#179708) üzenetére


penge111
addikt

Valamelyik lego jatek, Rayman, Knack

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#179710) seniman válasza Jim74 (#179708) üzenetére


seniman
addikt

Legók,Rayman Legends,Playlink játékok........

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179711) Dyde


Dyde
aktív tag

Az mitől van hogy megvettem most akcióban a Mortal Kombat XL-t és se az online se a story módon nem érem el?

(#179712) hombre[EU] válasza Jim74 (#179708) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rocket League? Akár 4en is játszhattok egy képernyōn. Egyszerū és nagyszerū

Life, Uh, Finds A Way

(#179713) LeventeV válasza .LnB (#179692) üzenetére


LeventeV
senior tag

Koszi a valaszokat. Szetnezek Alin.

(#179714) bdavid94 válasza Dyde (#179711) üzenetére


bdavid94
tag

le van halva a PSN, nekem 7 óta nem működik semmi

(#179715) .LnB válasza LeventeV (#179713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem én is, higy alin van több féle. Én konkrétan azt rendeltem amit neked linkeltem. A többiről nem tudom, hogy eredetiek e.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179716) TheProb válasza #80123904 (#179688) üzenetére


TheProb
veterán

Ha már Ponkember. Ez az utolsó DLC volt? Vagy jön még majd valami content, lehet tudni?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#179717) SH4D0W2011 válasza TheProb (#179716) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egyelőre nem tudni, hogy jön-e hozzá bármi, hivatalosan ennyi volt.
Egyébként be is fejeztem a 3. DLC-t, még az Into the Spider-Verse ruhát akarom megszerezni, ahhoz vannak hátra bűntények és bázisok, meg még lesz egy mellékküldetés. Szerintem sokkal élvezetesebb és kevésbé idegesítő volt, mint az előzőek (szerencsére Screwball-ból is visszább vettek), ez nekem most nagyon bejött, örülök, hogy ilyen érzésekkel fejezem be a játékot. :) Ja, a végén azért majdnem elkapott a bőgés.

Spyro-t meg én is megvettem, bár sose játszottam az eredetiekkel. :O :))

[ Szerkesztve ]

(#179718) RangerFox válasza TheProb (#179716) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ennyi van egyelőre bejelentve. Szerintem nem fog jönni más.

(#179719) TheProb válasza SH4D0W2011 (#179717) üzenetére


TheProb
veterán

és (#179718) RangerFox: Szomorú, green goblin-nal igazán kezdhettek volna még valamit. 1-2 morzsa azért volt róla a main storylineban. Számomra legalábbis érdekesebb lett volna, mint a sable-ös (csak gondolom, még csak az első DLC-t toltam végig), bandahábordós téma.

Amúgy szerintem én most az 1. DLC leteszem picit a pókot, mert a kampány meg ez picit megfeküdte a gyomrom. Amúgy nem értem miért gondolták azt, hogy izgalmas minden zónában 5-5 "piros felkiáltójeles" eventet betenni, rohadt unalmas szerintem... körzetenként 4x5 és kb. mind ugyan az. :U

Szerintem elkezdem a múltkor ~1.300-ért bezsákolt Last of us remastered-et.

@SH4D0W2011: végre valaki helyesen le tudja írni azt, hogy "egyelőre". :K

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#179720) RangerFox válasza TheProb (#179719) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elég sok dologra volt utalás a main storyban, amikkel egy folytatást alapoztak meg. Kár lenne azokat "csak" egy dlc erejéig látni. Nekem az első dlc tetszett, a második viszont egyáltalán nem. Állítólag a harmadik lett a legjobb.

Igen, szerintem is fárasztóak azok a küldetések, főleg, hogy az animációk meg az ellenségek is ismétlődnek, de a játék mechanikája és a térkép felépítése elfelejtette velem a monotonitást, amiért hatalmas pacsi jár a fejlesztőcsapatnak.

(#179721) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem pc-re a Skate XL early access gameplay-t. És eszembe jutott, hogy de frankó lenne valami jó deszkás játék PS-re. A régi Skate játékokat is csípem. Viszont a Tony Hawk felé fantasy-scifi játékmenet már nem hiányozna. Persze anno rongyosra játszottam én is a THPS2-t. De a reálisabb skate jobban esne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179722) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R

(#179723) Wesder válasza Jim74 (#179708) üzenetére


Wesder
félisten

Rush: A Disney•Pixar Adventure

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#179724) Nayrobi válasza Wesder (#179723) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nincs psre.

(#179725) Wesder válasza Nayrobi (#179724) üzenetére


Wesder
félisten

Bakker, nem tudtam:Y
Egyszer ajànlok jàtékot, az is Xbox exklúzív... Lottót kéne tölteni.:DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#179726) Nayrobi válasza Wesder (#179725) üzenetére


Nayrobi
őstag

Amúgy én is ezen mosolyogtam, csak nem akartam beírni :P

(#179727) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek.
Kéne egy kis segítség srácok.
Kedvesemmel szeretnénk a gyerekek gépen Diablózni. Viszont ahhoz kéne egy másik account a gépen.
Namost ha csinálok én ha új felhasználói fiókot az enyém mellé. Az hozzá fog férni az én accountom alatt megvásárolt játékokhoz?
Előre is köszi

Give them nothing but take from them everything

(#179728) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ITT egy jó kis összefoglaló az idei PS+ játékokról.

Life, Uh, Finds A Way

(#179729) Krissz1983 válasza Krissz1983 (#179727) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Úristen most látom hogy az a autocorrection milyen csodákat gépelt .....anyám. 😜 Na mindegy remélem értitek amit akartam kérdezni 😋

Give them nothing but take from them everything

(#179730) hombre[EU] válasza Krissz1983 (#179729) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Talán erre gondolsz

Life, Uh, Finds A Way

(#179731) Jim74 válasza Wesder (#179725) üzenetére


Jim74
nagyúr

Azért köszönöm ;)

(#179732) Krissz1983 válasza hombre[EU] (#179730) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Igen ez az köszönöm szépen

Give them nothing but take from them everything

(#179733) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

PS Store automatikusan menti a bankkártya adatokat? Vagy be lehet állítani, hogy minden vásárlásnál be kelljen írni? Lemezes játékokat szoktam venni, de most megvenném a Spider-Man DLC-ket, de nem szeretném, hogy a kártyaadatok rögzítve maradjanak.

(#179734) malystryx válasza .LnB (#179721) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia. A Store-ban 1-2 napja nézegetted a Frantics nevű játékot. Megvetted aztán? Én szemezek vele a gyerek miatt, de nem tudom hogy a magyar szinkron benne van e, de a leírás alapján nincs. Természetesen a magyar store-on néztem.

Más. Ismerős voltás a SW: GoH fórumról, játszol még vele?

(#179735) gyuromoj válasza malystryx (#179734) üzenetére


gyuromoj
veterán

Magyar Store-ból magyar felirat és magyar szinkron van az biztos. Szinkronhoz a PS menünek is magyarnak kell lennie.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#179736) ProEvoFan válasza Gabesz1019 (#179733) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha van rajta kétlépcsős védelem akkor nem kell félned.
Ha jól emlékszem vásárlás után törölhetőek a kártyadatok.Aszem' a beállításokban valahol.Megtalálod mert értelemszerűen kiírja.

(#179737) malystryx válasza gyuromoj (#179735) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen a választ, a leírás alapján tájékozódtam, de ugye a játékra kattintva mindez nem látszik. A rendszer nálam megfelel az általad írtaknak, akkor teszek egy próbát vele, ma megjön a nagylány, biztos örülnek majd neki. Köszönöm. :)

Mindenképpen mobillal kell vezérelni a játékot?? A kisebbik gyereknek még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#179738) gyuromoj válasza malystryx (#179737) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen, csak mobilon megy.
Esetleg még a Knowledge is Power is ajánlott részemről.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#179739) GRaul válasza sapizee (#179672) üzenetére


GRaul
őstag

Mi az, hogy csak 1 van a lemezen? 1 jatekot tudsz inditani, azon belul tudsz valasztani a 3 remastered kozul,
Nekem is lemezes van nem hiszem, hogy nalad mas lenne....

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#179740) Xaels válasza malystryx (#179737) üzenetére


Xaels
félisten

Mobil vagy tablet. Mással nem megy, a játék néha küld titkos feladatot a telefonra amit DS4-en nem tudnál elolvasni pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#179741) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

2 különböző régiós profilt / gépet tudok homeolni, megosztani haverokkal? Vagyis, inkább az lenne a kérdés, hogy származik-e belőle bármi hátrány.

Köszi.

yo

(#179742) Tyler Durden

Én a mostani nagy leárazásokból a gow deluxe-t rántottam be, illetve gondolkozom a Dragon Quest XI-en. Utóbbiról mi a vélemény? Tesztelte már vki a topikból?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#179743) felixo


felixo
őstag

Üdv!
Játszik valaki a Plants vs Zombies GW2-vel ?
Nekem belépésnél (EA account) nem enged a jelszóhoz beírni semmit.
Mi lehet a hiba ?

Redmi Note 9

(#179744) RangerFox válasza GRaul (#179739) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Arról van szó, hogy csak az első része van fent a lemezen. A másik kettőt a netről tölti le a játék frissítés formájában.

(#179745) hombre[EU] válasza Tyler Durden (#179742) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kotaku csinált egy elég részletes review-t róla,ha gondolod hallgasd meg. Kollégám már egy jó ideje nyomja(alig várom hogy befejezze és lepasszolja nekem) és még nem unta meg. A jól bevált recept szebb köntösben. Most majdnem féláron adják,ha szereted a klasszikus turn based jrpg-t akkor nem nyúlsz mellé

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#179746) .LnB válasza malystryx (#179734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvettem éjjel végül. De még nem próbáltam ki. Mindjárt letöltöm és megnézem, hogy magyar e, majd írok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179747) Mike válasza Tyler Durden (#179742) üzenetére


Mike
veterán

idave pl

(#179748) MrPeekaboo válasza felixo (#179743) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Korábban volt hasonló probléma, ott az segített, hogy a rendszer nyelvét az alapértelmezett angolra kellett átállítani és úgy belépni. Utána vissza lehet állítani arra, ami volt korábban.

(#179749) .LnB válasza malystryx (#179734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Magyar, már Magyar szinkronnal indul. (de most látom, hogy már válaszoltak neked. :) Előbb nem is figyeltem)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179750) malystryx válasza gyuromoj (#179738) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat, .LnB, Xaels, Nektek is. A Knowledge-t a lányom rendezi már, akkor ezt meg behúzom, eszembe jutott hogy van egy tabletje a gyereknek, csak rég használta. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.