Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179301) Kendek válasza oAcido (#179287) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha ennyire jól bírod, hogy elsőre is le tudsz tolni 40-60 percet, akkor ne aggódj, pár alkalom után már teljesen hozzászoksz. Utána pedig akár órákat is el tudsz a VR világban tölteni, különösebb probléma nélkül. :)

<-ƘƘ->

(#179302) oriic válasza penge111 (#179286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, ez nagyon Joó.:)

Live-Die-Respawn

(#179303) ruti válasza BigBlue69 (#179299) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hello :) , meg tudom magyarázni...voltak érvek pro és kontra, de mégis a "Pro" győzött.
ma a f@sza állványok is megjöttek Kínából :D

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#179304) .LnB válasza oriic (#179302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, hogy az egy link. Telefonon nem láttam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179305) @rglaaf válasza 30z.Samu (#179300) üzenetére


@rglaaf
veterán

Főleg abban a tudatban hogy amikor a ps1 kifutott nem pcmasterace-re kelett volna váltani és akkor lassan egy vagyon meg maradt volna ;]
PS1-re vissza térve Metal Gear Solid remake nem lesz erre a konzolra?

PSN:BiZzare_0 ️

(#179306) headhunter86 válasza BigBlue69 (#179299) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ilyen VGA árak mellett nem csoda. Én is sokáig PC Master Race párti voltam, de mióta kihalóban van rajta a jó single élmény, rájöttem kell az a konzol :) Az hogy melyik, pedig egy percig sem volt kérdés.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#179308) Mike válasza jilian (#179288) üzenetére


Mike
veterán

nem, ha csinálsz hozzá usert

(#179309) Alcsi69 válasza headhunter86 (#179306) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Én is PC párti vagyok, de lehet ez változni fog miután holnap átvettem és kipróbáltam a PS-t. :D

(#179310) BoneDragon válasza headhunter86 (#179306) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szintén. BF óta van meg a Pro és azóta kb 2x inditottam el egy játékot PC-n, azt is max fél órára. PC halott számomra. ;] :P

(#179311) szgabor12 válasza BoneDragon (#179310) üzenetére


szgabor12
tag

Számomra van olyan játék, amit csak PC-n tudok élvezni, így felváltva használom a PS-t és a PC-t. De túlnyomó részben a PS-en élvezhetőbbek a játékok. :D

[ Szerkesztve ]

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#179312) @rglaaf válasza BoneDragon (#179310) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem még 2 hét után is furcsa hogy csak bepattintom a tv-t indul a ps4 kiválasztok egy játékot és "csak" játszok :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#179313) Deck válasza @rglaaf (#179312) üzenetére


Deck
titán

Hozzá lehet szokni a jóhoz :D

PS5

(#179314) seniman válasza @rglaaf (#179312) üzenetére


seniman
addikt

Nem hiányoznak a dll,driver meg egyéb hibák.Na meg "az alkalmazás hiba miatt leállt"? :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179315) @rglaaf válasza seniman (#179314) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ó dehogynem annyira hogy azóta csak seedelni van bekapcsolva ;] egyedül az FPS gémek miatt lenne kedvem sírni ;] de majd vissza jön a rutin, anno psone-n a moh a dreamcast-en meg quake elég jol ment ,ha akkor nyomom tovább a joy-n akkor mostanra világ pró lennék konzolon multiba :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#179316) 30z.Samu válasza seniman (#179314) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én attól agyvérzést tudnék kapni... :D Resident Evil 7 volt akkor a sláger, jöttek a DLC-k, gondoltam felrakom az alap játékot, végigviszem hogy meg legyen a feeling. Aha...felraktam a játékot és egyszerűen nem akart elindulni, nem volt hibaüzenet se, csak egy üres képernyő és kész. Természetesen bökte a csőrömet rendesen, mert ugye beledobtam egy talicska pénzt a hardverbe, meg a szoftverekbe is, OP rendszertől kezdve minden. Rákerestem a hibára és nem volt egyértelmű megoldás rá, volt akinek i7+1060 volt a gépében és ugyanezt a jelenséget produkálta. Akkor egyébként is játszadoztam a konzolvásárlás gondolatával, de azon a ponton eldöntöttem, hogy veszek egy PS-t. December elején el is hoztam, vajon mi volt rá az első játékom...? :B :DDD Controller-el elsőre kb extrém sporttal ért fel a játék, de a végére egész ügyes voltam. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#179317) seniman válasza @rglaaf (#179315) üzenetére


seniman
addikt

Én a múltkor FC3-al nosztalgiáztam PC-n,de már ott is X360 kontrollerrel nyomtam. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179318) Mike válasza Alcsi69 (#179309) üzenetére


Mike
veterán

Abszolút változni fog, úgy érzed kinyilt a világ

(#179319) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok! Kellene egy kis segítség.
Srácoknak meg akarom venni karácsonyra a Just Dance-t.
A játék működik simán a PS kamerával is, vagy kell hozzá a fagyi?

(#179320) Rage47 válasza MrPeekaboo (#179208) üzenetére


Rage47
veterán

köszi, nem egyszerű 😂

(#179321) Mike


Mike
veterán

Milyen a persona 3 dance? Táncolni kell benne? :)

(#179322) ldave válasza Mike (#179321) üzenetére


ldave
félisten

Nem, gombokat nyomogatni ritmusra.

A Slime draws near! Command?

(#179323) seniman válasza <Lacy85> (#179319) üzenetére


seniman
addikt

Nem feltétlenül kell hozzá fagyi,mobiltelefonnal is megy.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179324) oAcido válasza Kendek (#179301) üzenetére


oAcido
aktív tag

Ez jó hír :).

Mennyi pihenőt érdemes hagyni egy-egy ilyen rosszulét után?

Elvesztettem a barátnőmet... Illetve a PS-emet.. Belezúgott az AstroBot-ba, engem nem is hagy kibontakozni :DD

(#179325) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ha esetleg valaki korábban feliratkozott a media molecule hírlevelére és kapna dreams betakulcsot de nincs rá szüksége, én nagyon szívesen átvenném :U

(#179326) TXT


TXT
őstag

PS4 Pro szoftveret mindig erdemes/kell frissiteni? :U
6.02 fut rajta jelenleg

(#179327) Kendek válasza oAcido (#179324) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Minimum annyit, hogy már ne legyél rosszul. :)
Egyébként én azt vettem észre, hogy teli hassal kevésbé jelentkeznek a tünetek. Persze kicsit ellentmondásos, mert azt gondolnád ha nincs bent semmi akkor nem is akar majd kijönni semmi. Viszont az érzésen kívül amúgy sem történik semmi, szóval emiatt nem kell aggódni. Aztán meg ez a kellemetlenség is elmúlik.

(#179326) TXT: Ha nem frissítesz, akkor cseszheted az online szolgáltatásokat. Később pedig a frissebb single játékok sem fognak elindulni. :U

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#179328) TXT válasza Kendek (#179327) üzenetére


TXT
őstag

Oke, koszi.

(#179329) Mike válasza Kendek (#179327) üzenetére


Mike
veterán

Te mi az istennyiláról beszélsz?

(#179330) Mike válasza ldave (#179322) üzenetére


Mike
veterán

Akkor azt kihagyom

(#179331) Kendek válasza Mike (#179329) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint mire gondolsz?

<-ƘƘ->

(#179332) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Teljesen jó az AC Odyssey. A sztori is érdekes, szép is, a tartalomról pedig ne is beszéljünk. Két korrekt játék is kijönne abból a tartalomból, amit itt összezsúfoltak. A görög setting pedig szintén pozitívum számomra.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#179333) caky


caky
csendes tag

Sziasztok! Ma jött meg a PS4 Pro-m. Előtte egy Slimem volt, amiről lan kábellel átköltöztettem a rendszert és kijelöltem a Pro-t elsődleges PS4-ként. Utána nem léptem ki a Slimen a fiókomból de nyomtam egy Full Initialization-t. Ha minden igaz full üres lett. A fiókom is törlődött ilyenkor a Slimről? Mert akkor el is adom. Köszi a választ.

(#179334) Kendek válasza caky (#179333) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, ennyi elég, eladásra kész a konzol. :)

<-ƘƘ->

(#179335) RangerFox válasza seniman (#179323) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell hozzá se telefon, se fagyi, ha van kamerád. Ha nincs kamera, akkor használhatod a telefonodat is, a fagyi egyik esetben sem kell.

Más: márciusi TLOU2 megjelenés pletyka. Ehhez még hozzá kell tenni, hogy éppen a lokalizációhoz keresnek embereket, így akár még elképzelhetőnek is tartom a jövő évi megjelenést.

(#179336) Sordoran válasza RangerFox (#179335) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt nem tudom honnan veszik, hogy biztos megjelenik 2019-ben. Mindenesetre én semmiképpen nem bánnám. Az reménykeltő, hogy 2 db Sony cím is pár hónappal a megjelenési dátum bejelentése után jött, de állítólag a Naughty Dog azt mondta 60%-os a játék, ami ezt a márciusi dátumot eléggé esélytelenné teszi.

ui.: Remélem lesz valami pofás Collector Edition hozzá, instant pre-order. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#179337) Rebell


Rebell
senior tag

Sziasztok,

volt már vkinek olyan, h nem tudta aktiválni a 2 lépcsős azonosítást? Tel szám megadva, de sms nem jön a kóddal! Vmi ötlet? Se szgép a Ps Account alatt, se Mobilon az App segítségével nem jön össze.

köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#179338) gyuromoj válasza RangerFox (#179335) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem kizárt, túl hamar lenne. Inkább 19 év vége, 20 első fele.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#179339) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a jelent valamit a játék futásában, ha a háttérben mondjuk megy egy letöltés?

korábban volt nálam egy pókemberes pro, most slim van, első telepítés volt 1 óra (erre se így emlékeztem) most éppen frissíti de közben lehet játszani, meg töltök le még egy játékot, de valahogy nem olyan folyamatos a játék tökre röcögős... :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#179340) Nayrobi válasza RangerFox (#179335) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az ilyen március 31, meg december 31, meg ilyenek mindig placeholder dátumok, most éppen márc 29, mert az Q1 utolsó pénteki napja. Az ilyenek mindig kamu dátumok, valamelyik negyedév vagy az év utolsó napja, de nem ekkor fog megjelenni, főleg hogy twitterre pár napja tettek ki egy képet, amin látszik hogy még mindig a mocapen dolgoznak.

(#179341) Kendek válasza Woodslave (#179339) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A letöltési folyamat korlatozódik és lényegesen alacsonyabb prioritást kap játék futtatása közben. Elvileg nem befolyásolja komolyabban a játékélményt, de persze némi lemezművelettel jár.

<-ƘƘ->

(#179342) Woodslave válasza Kendek (#179341) üzenetére


Woodslave
nagyúr

köszi. Hát ne tudom de azt mondanám szaggat a játék.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#179343) NomAd_82 válasza Alcsi69 (#179309) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Biztos fog.
Szintén Bf óta tolom a PS4 Pro-t 20 év pc után. Alig kapcsoltam be azóta a gépet.
A srácok úgy meghozták a kedvet itt a fórumon, hogy minden héten egy játék beugrott a zsákba.
GOW, Spiderman, Detroit, Last of Us, Killzone, Uncharted, Unravel, Battlefront 2, Hidden Agenda, HZD
55" tv-n nyomom és konkrétan az arcom lerakom a látványtól a történetektől.
És zseniális az érzés, hogy hazaérek, ledobom a cuccot, kontrolleren 1 gomb és indul a gép, majd még egy gomb és indul a játék. :D :D :D

(#179344) seniman


seniman
addikt

Sikerült beszereznem az Until Dawn-t,nem olyan rossz ez.Kicsit Fűrész,kicsit Sikoly,az irányítás félúton a Beyond és a Heavy Rain között.Legrosszabb esetben kijátszom és eladom,bár ha több szál is van elleszek mire mindet végignyomom.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179345) Alcsi69 válasza NomAd_82 (#179343) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Na most már nagyon kíváncsi leszek rá tényleg. :D

(#179346) luigi106 válasza mastadoc1 (#179273) üzenetére


luigi106
tag

Köszi, már beszereztem, szuper az is.

(#179347) Plague666 válasza NomAd_82 (#179343) üzenetére


Plague666
tag

Látom nem vagyok egyedül. Elvileg a családnak lett a pro és a pc-t kiegészíteni, de kb mindig én tolom és a számítógépet heti egyszer ha bekapcsolom, a laptop meg a táskájában rohad. Pár gombnyomás és lehet is játszani, nem kell a settingsben kinlódni a grafikával mert kb csak a brightnesst leher huzkodni a játékok nagy részénél. Sőt a kanapén a nyakam sem fájdul meg. Utólag már bánom az értékes órákat, amikor új pc-t próbáltam összerakni, milyen ramot a ryzenhez, no most mennyire van elszállva az intelek ára, és hasonló kérdések. Már rég venni kellett volna egy ps-t.

(#179348) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Találtam egy egész jó bundle-t a US store-on. Preyt kerestem és az önmagában €18

Life, Uh, Finds A Way

(#179349) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#179348) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Magyar storen még jobb [link] :)

Life, Uh, Finds A Way

(#179350) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nézegetem reggel a mail fiókom, egy levél Playstation-től Ünnepi üdvözlet tárggyal. Gondoltam na, lehet mégis megkapom azt a témát? Erre csak reklám..kösz Csoki! :D

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.