Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#179301) Kendek válasza oAcido (#179287) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Ha ennyire jól bírod, hogy elsőre is le tudsz tolni 40-60 percet, akkor ne aggódj, pár alkalom után már teljesen hozzászoksz. Utána pedig akár órákat is el tudsz a VR világban tölteni, különösebb probléma nélkül. :)

<-ƘƘ->

(#179302) oriic válasza penge111 (#179286) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Lol, ez nagyon Joó.:)

Live-Die-Respawn

(#179303) ruti válasza BigBlue69 (#179299) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

hello :) , meg tudom magyarázni...voltak érvek pro és kontra, de mégis a "Pro" győzött.
ma a f@sza állványok is megjöttek Kínából :D

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#179304) .LnB válasza oriic (#179302) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Ja, hogy az egy link. Telefonon nem láttam.

Homo Ludens

(#179305) @rglaaf válasza 30z.Samu (#179300) üzenetére

@rglaaf
(veterán)

Főleg abban a tudatban hogy amikor a ps1 kifutott nem pcmasterace-re kelett volna váltani és akkor lassan egy vagyon meg maradt volna ;]
PS1-re vissza térve Metal Gear Solid remake nem lesz erre a konzolra?

(#179306) headhunter86 válasza BigBlue69 (#179299) üzenetére

headhunter86
(aktív tag)

Ilyen VGA árak mellett nem csoda. Én is sokáig PC Master Race párti voltam, de mióta kihalóban van rajta a jó single élmény, rájöttem kell az a konzol :) Az hogy melyik, pedig egy percig sem volt kérdés.

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Mobil: Honor 8 | PlayStation 4 Pro + VR

(#179307) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(őstag)

(#179308) Mike válasza jilian (#179288) üzenetére

Mike
(őstag)

nem, ha csinálsz hozzá usert

(#179309) Alcsi69 válasza headhunter86 (#179306) üzenetére

Alcsi69
(aktív tag)

Én is PC párti vagyok, de lehet ez változni fog miután holnap átvettem és kipróbáltam a PS-t. :D

https://hwbot.org/user/alcsi69/

(#179310) BoneDragon válasza headhunter86 (#179306) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

Szintén. BF óta van meg a Pro és azóta kb 2x inditottam el egy játékot PC-n, azt is max fél órára. PC halott számomra. ;] :P

(#179311) szgabor12 válasza BoneDragon (#179310) üzenetére

szgabor12
(kezdő)

Számomra van olyan játék, amit csak PC-n tudok élvezni, így felváltva használom a PS-t és a PC-t. De túlnyomó részben a PS-en élvezhetőbbek a játékok. :D

[ Szerkesztve ]

,,If I'm not back in five minutes... Just wait longer."

(#179312) @rglaaf válasza BoneDragon (#179310) üzenetére

@rglaaf
(veterán)

Nekem még 2 hét után is furcsa hogy csak bepattintom a tv-t indul a ps4 kiválasztok egy játékot és "csak" játszok :K

(#179313) Deck válasza @rglaaf (#179312) üzenetére

Deck
(veterán)

Hozzá lehet szokni a jóhoz :D

PSN ID: deck91_x

(#179314) seniman válasza @rglaaf (#179312) üzenetére

seniman
(addikt)

Nem hiányoznak a dll,driver meg egyéb hibák.Na meg "az alkalmazás hiba miatt leállt"? :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179315) @rglaaf válasza seniman (#179314) üzenetére

@rglaaf
(veterán)

Ó dehogynem annyira hogy azóta csak seedelni van bekapcsolva ;] egyedül az FPS gémek miatt lenne kedvem sírni ;] de majd vissza jön a rutin, anno psone-n a moh a dreamcast-en meg quake elég jol ment ,ha akkor nyomom tovább a joy-n akkor mostanra világ pró lennék konzolon multiba :D

(#179316) 30z.Samu válasza seniman (#179314) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Én attól agyvérzést tudnék kapni... :D Resident Evil 7 volt akkor a sláger, jöttek a DLC-k, gondoltam felrakom az alap játékot, végigviszem hogy meg legyen a feeling. Aha...felraktam a játékot és egyszerűen nem akart elindulni, nem volt hibaüzenet se, csak egy üres képernyő és kész. Természetesen bökte a csőrömet rendesen, mert ugye beledobtam egy talicska pénzt a hardverbe, meg a szoftverekbe is, OP rendszertől kezdve minden. Rákerestem a hibára és nem volt egyértelmű megoldás rá, volt akinek i7+1060 volt a gépében és ugyanezt a jelenséget produkálta. Akkor egyébként is játszadoztam a konzolvásárlás gondolatával, de azon a ponton eldöntöttem, hogy veszek egy PS-t. December elején el is hoztam, vajon mi volt rá az első játékom...? :B :DDD Controller-el elsőre kb extrém sporttal ért fel a játék, de a végére egész ügyes voltam. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#179317) seniman válasza @rglaaf (#179315) üzenetére

seniman
(addikt)

Én a múltkor FC3-al nosztalgiáztam PC-n,de már ott is X360 kontrollerrel nyomtam. :DD

(#179318) Mike válasza Alcsi69 (#179309) üzenetére

Mike
(őstag)

Abszolút változni fog, úgy érzed kinyilt a világ

(#179319) EclipseGT

EclipseGT
(addikt)

Sziasztok! Kellene egy kis segítség.
Srácoknak meg akarom venni karácsonyra a Just Dance-t.
A játék működik simán a PS kamerával is, vagy kell hozzá a fagyi?

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#179320) Rage47 válasza MrPeekaboo (#179208) üzenetére

Rage47
(addikt)

köszi, nem egyszerű 😂

(#179321) Mike

Mike
(őstag)

Milyen a persona 3 dance? Táncolni kell benne? :)

(#179322) ldave válasza Mike (#179321) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem, gombokat nyomogatni ritmusra.

A Slime draws near! Command?

(#179323) seniman válasza EclipseGT (#179319) üzenetére

seniman
(addikt)

Nem feltétlenül kell hozzá fagyi,mobiltelefonnal is megy.

(#179324) oAcido válasza Kendek (#179301) üzenetére

oAcido
(tag)

Ez jó hír :).

Mennyi pihenőt érdemes hagyni egy-egy ilyen rosszulét után?

Elvesztettem a barátnőmet... Illetve a PS-emet.. Belezúgott az AstroBot-ba, engem nem is hagy kibontakozni :DD

(#179325) Nayrobi

Nayrobi
(őstag)

Ha esetleg valaki korábban feliratkozott a media molecule hírlevelére és kapna dreams betakulcsot de nincs rá szüksége, én nagyon szívesen átvenném :U

(#179326) TXT

TXT
(őstag)

PS4 Pro szoftveret mindig erdemes/kell frissiteni? :U
6.02 fut rajta jelenleg

(#179327) Kendek válasza oAcido (#179324) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Minimum annyit, hogy már ne legyél rosszul. :)
Egyébként én azt vettem észre, hogy teli hassal kevésbé jelentkeznek a tünetek. Persze kicsit ellentmondásos, mert azt gondolnád ha nincs bent semmi akkor nem is akar majd kijönni semmi. Viszont az érzésen kívül amúgy sem történik semmi, szóval emiatt nem kell aggódni. Aztán meg ez a kellemetlenség is elmúlik.

(#179326) TXT: Ha nem frissítesz, akkor cseszheted az online szolgáltatásokat. Később pedig a frissebb single játékok sem fognak elindulni. :U

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#179328) TXT válasza Kendek (#179327) üzenetére

TXT
(őstag)

Oke, koszi.

(#179329) Mike válasza Kendek (#179327) üzenetére

Mike
(őstag)

Te mi az istennyiláról beszélsz?

(#179330) Mike válasza ldave (#179322) üzenetére

Mike
(őstag)

Akkor azt kihagyom

(#179331) Kendek válasza Mike (#179329) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Mármint mire gondolsz?

<-ƘƘ->

(#179332) Rigormortiis

Rigormortiis
(őstag)

Teljesen jó az AC Odyssey. A sztori is érdekes, szép is, a tartalomról pedig ne is beszéljünk. Két korrekt játék is kijönne abból a tartalomból, amit itt összezsúfoltak. A görög setting pedig szintén pozitívum számomra.

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#179333) caky

caky
(csendes tag)

Sziasztok! Ma jött meg a PS4 Pro-m. Előtte egy Slimem volt, amiről lan kábellel átköltöztettem a rendszert és kijelöltem a Pro-t elsődleges PS4-ként. Utána nem léptem ki a Slimen a fiókomból de nyomtam egy Full Initialization-t. Ha minden igaz full üres lett. A fiókom is törlődött ilyenkor a Slimről? Mert akkor el is adom. Köszi a választ.

(#179334) Kendek válasza caky (#179333) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

Persze, ennyi elég, eladásra kész a konzol. :)

<-ƘƘ->

(#179335) RangerFox válasza seniman (#179323) üzenetére

RangerFox
(Topikgazda)

Nem kell hozzá se telefon, se fagyi, ha van kamerád. Ha nincs kamera, akkor használhatod a telefonodat is, a fagyi egyik esetben sem kell.

Más: márciusi TLOU2 megjelenés pletyka. Ehhez még hozzá kell tenni, hogy éppen a lokalizációhoz keresnek embereket, így akár még elképzelhetőnek is tartom a jövő évi megjelenést.

(#179336) Sordoran válasza RangerFox (#179335) üzenetére

Sordoran
(őstag)

Azt nem tudom honnan veszik, hogy biztos megjelenik 2019-ben. Mindenesetre én semmiképpen nem bánnám. Az reménykeltő, hogy 2 db Sony cím is pár hónappal a megjelenési dátum bejelentése után jött, de állítólag a Naughty Dog azt mondta 60%-os a játék, ami ezt a márciusi dátumot eléggé esélytelenné teszi.

ui.: Remélem lesz valami pofás Collector Edition hozzá, instant pre-order. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#179337) Rebell

Rebell
(senior tag)

Sziasztok,

volt már vkinek olyan, h nem tudta aktiválni a 2 lépcsős azonosítást? Tel szám megadva, de sms nem jön a kóddal! Vmi ötlet? Se szgép a Ps Account alatt, se Mobilon az App segítségével nem jön össze.

köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#179338) gyuromoj válasza RangerFox (#179335) üzenetére

gyuromoj
(addikt)

Szerintem kizárt, túl hamar lenne. Inkább 19 év vége, 20 első fele.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005-2020

(#179339) Woodslave

Woodslave
(veterán)

a jelent valamit a játék futásában, ha a háttérben mondjuk megy egy letöltés?

korábban volt nálam egy pókemberes pro, most slim van, első telepítés volt 1 óra (erre se így emlékeztem) most éppen frissíti de közben lehet játszani, meg töltök le még egy játékot, de valahogy nem olyan folyamatos a játék tökre röcögős... :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#179340) Nayrobi válasza RangerFox (#179335) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Az ilyen március 31, meg december 31, meg ilyenek mindig placeholder dátumok, most éppen márc 29, mert az Q1 utolsó pénteki napja. Az ilyenek mindig kamu dátumok, valamelyik negyedév vagy az év utolsó napja, de nem ekkor fog megjelenni, főleg hogy twitterre pár napja tettek ki egy képet, amin látszik hogy még mindig a mocapen dolgoznak.

(#179341) Kendek válasza Woodslave (#179339) üzenetére

Kendek
(Topikgazda)

A letöltési folyamat korlatozódik és lényegesen alacsonyabb prioritást kap játék futtatása közben. Elvileg nem befolyásolja komolyabban a játékélményt, de persze némi lemezművelettel jár.

<-ƘƘ->

(#179342) Woodslave válasza Kendek (#179341) üzenetére

Woodslave
(veterán)

köszi. Hát ne tudom de azt mondanám szaggat a játék.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#179343) Kentaur82 válasza Alcsi69 (#179309) üzenetére

Kentaur82
(tag)

Biztos fog.
Szintén Bf óta tolom a PS4 Pro-t 20 év pc után. Alig kapcsoltam be azóta a gépet.
A srácok úgy meghozták a kedvet itt a fórumon, hogy minden héten egy játék beugrott a zsákba.
GOW, Spiderman, Detroit, Last of Us, Killzone, Uncharted, Unravel, Battlefront 2, Hidden Agenda, HZD
55" tv-n nyomom és konkrétan az arcom lerakom a látványtól a történetektől.
És zseniális az érzés, hogy hazaérek, ledobom a cuccot, kontrolleren 1 gomb és indul a gép, majd még egy gomb és indul a játék. :D :D :D

(#179344) seniman

seniman
(addikt)

Sikerült beszereznem az Until Dawn-t,nem olyan rossz ez.Kicsit Fűrész,kicsit Sikoly,az irányítás félúton a Beyond és a Heavy Rain között.Legrosszabb esetben kijátszom és eladom,bár ha több szál is van elleszek mire mindet végignyomom.

(#179345) Alcsi69 válasza Kentaur82 (#179343) üzenetére

Alcsi69
(aktív tag)

Na most már nagyon kíváncsi leszek rá tényleg. :D

https://hwbot.org/user/alcsi69/

(#179346) luigi106 válasza mastadoc1 (#179273) üzenetére

luigi106
(tag)

Köszi, már beszereztem, szuper az is.

(#179347) Plague666 válasza Kentaur82 (#179343) üzenetére

Plague666
(tag)

Látom nem vagyok egyedül. Elvileg a családnak lett a pro és a pc-t kiegészíteni, de kb mindig én tolom és a számítógépet heti egyszer ha bekapcsolom, a laptop meg a táskájában rohad. Pár gombnyomás és lehet is játszani, nem kell a settingsben kinlódni a grafikával mert kb csak a brightnesst leher huzkodni a játékok nagy részénél. Sőt a kanapén a nyakam sem fájdul meg. Utólag már bánom az értékes órákat, amikor új pc-t próbáltam összerakni, milyen ramot a ryzenhez, no most mennyire van elszállva az intelek ára, és hasonló kérdések. Már rég venni kellett volna egy ps-t.

(#179348) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Találtam egy egész jó bundle-t a US store-on. Preyt kerestem és az önmagában €18

you must be the change you wish to see in the world

(#179349) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#179348) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Magyar storen még jobb [link] :)

you must be the change you wish to see in the world

(#179350) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Nézegetem reggel a mail fiókom, egy levél Playstation-től Ünnepi üdvözlet tárggyal. Gondoltam na, lehet mégis megkapom azt a témát? Erre csak reklám..kösz Csoki! :D

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.