Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179451) MrPeekaboo válasza EczkE (#179444) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

HA-n 14500, "PS+ Előfizetések"-re keress rá.

(#179453) Nayrobi válasza Nayrobi (#179452) üzenetére


Nayrobi
őstag

PlayStation Store January Sale

Már nem tudtam szerkeszteni az előzőt, ez a link a storeba mutat, a korábbi a blogra. 1579 cím, kvázi minden akciós, hehe.

[ Szerkesztve ]

(#179454) szilchi


szilchi
őstag

:C Reggel hazaérek csemegézek is a választékban. Még nagyon üres az az 1 Terrabyte.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#179455) bigrob válasza Nayrobi (#179453) üzenetére


bigrob
őstag

Rohadt régebbi NHL-re most se sikerült agyeldobós akciót adni... :(((

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#179456) Sefter válasza bigrob (#179455) üzenetére


Sefter
veterán

Ezek az elmúlt egy hónap akciói egyben...annak jó, aki lemaradt valamiről.

Psn ID: sefter_hun

(#179457) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok, a Call of Duty Ww2 játék multijában lehet még élet? Főként Team Deathmatch érdekelne, mert az a kedvenc játékmódom. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#179458) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkaszálták a Star Child VR játékot.

[link]

Live-Die-Respawn

(#179459) Deck válasza Sefter (#179456) üzenetére


Deck
titán

Nem. Nem csak azok.

PS5

(#179460) Nayrobi válasza oriic (#179458) üzenetére


Nayrobi
őstag

Olvastam tegnap, remélem nem igaz a hír, a demo nagyon tetszett és baromi jól nézett ki.

(#179461) oriic válasza Nayrobi (#179460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos infó még nincs róla sajnos.

Más:

ANTHEM | 25 Minutes of New Stronghold Gameplay - Interceptor, Storm & Colossus

Live-Die-Respawn

(#179462) Deck


Deck
titán

Dirt 4 vélemények, tapasztalatok? :)

PS5

(#179463) BoneDragon válasza Nayrobi (#179453) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vannak egész jó akciók, most a póki dlc csomag is akciós, hátha érdekel valakit.

(#179464) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Sziasztok Spyro™ + Crash Remastered Game Bundle megér 14,9 ezerFt-ot?

Vagy inkább külön vegyem meg a Spyro™ Reignited Trilogy-t és Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy-t.

7 és 10 éves gyerekeknek lenne.

Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy a Gran Turismo Sport 5.990,Ft-ért jó ár-e?

Köszönöm :R

Szerk: most látom, hogy a Spyro + Bandicoot csomagban ugyanaz van, mint a két játék külön. Akkor gondolom csomagban érdemesebb megvenni. A kérdés csak az, hogy megéri-e a gyerkőcöknek, vagy ők már nagyok ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#179465) saelin válasza BoneDragon (#179463) üzenetére


saelin
veterán

Engem érdekelne... de nem akarok spájzolni. Olyan backlogom van, hogy a Ps5 megjelenése után 3 évvel is ezeket fogom játszani! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#179466) Deck válasza saelin (#179465) üzenetére


Deck
titán

Én addig talán végzek ;]

PS5

(#179467) predakon válasza Jim74 (#179464) üzenetére


predakon
őstag

En 33 evesen jatszom vele :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#179468) Woodslave válasza Nayrobi (#179453) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez csak az angolra? Mert ránéztem a magyarra ott semmi.

Valaki el tudja magyarázni egy ilyen hülyének mint én mi ez a régióváltás storeban? Ha mondjuk van egy lemezes pókemberem magyar, a magyar storeban 10k a dlc (csak mondom) az angolban meg 5k akkor váltok angolra és működik? Vagy váltok és nem működik csak ha angol store-s a pókemberem is. És így lehet angol játékom meg magyar store-s játékom ugyanazon a fiókon?

Vagy ezt már leírták és nem vettem észre :U ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#179469) BoneDragon válasza saelin (#179465) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szintén... 7db bontatlan játék van a polcomon, de nagyon nehéz rá venni magam, hogy ne húzzak be még 1-2 címet. :D

(#179470) BoneDragon válasza Woodslave (#179468) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van nálunk is akció, csak nincs kint a főoldalon.

(#179471) Deck


Deck
titán

Destiny 2-höz érdemes megvenni a Forsakent?

PS5

(#179472) ProEvoFan válasza Deck (#179462) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link]
[link]
[link]
Amennyiért most adják, szerintem pont ennyit ér.

[ Szerkesztve ]

(#179473) Jim74 válasza predakon (#179467) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#179474) ProEvoFan válasza Jim74 (#179464) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Crash Remastered nagyon nehéz, erre vigyázz.
A Spyro meg mindenkinek ajánlott, aki szereti ezt a kihalófélben lévő gyűjtögetős, felfedezős, platform müfajt.
A Spyro sok boltban most dobozosan 8K.Pl: Konzolvilág

(#179475) Kendek válasza Woodslave (#179468) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jelenleg semmit sem lehet csinálni ezzel a régióváltással, szóval egyelőre értelmetlen a kérdés...

<-ƘƘ->

(#179476) Jim74 válasza ProEvoFan (#179474) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R. Nem baj, hogy nehéz, szokják csak a kölkök :DDD
Akkor a kettő együtt megéri a store-ban ennyiért, ugye?

(#179477) hombre[EU] válasza Jim74 (#179464) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jelenleg olcsóbban nem jutsz hozzá maximum használt lemezen.
A GTS-ért korrekt ár, de elōtte olvass utána mit jelent a Sport a címében, ez kōkemény versenyjáték aminek a lényege az online. Offline tartalom is van, de kevesebb,mint pl egy Forzában, ez nem arcade fun :)
Illetve készítsd fel a netet,mert a megjelenés óta szerintem min 20gb update már jött

Life, Uh, Finds A Way

(#179478) hitvanyalak válasza oriic (#179461) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

A játékközvetítők miért rángatják a játékban a kamerát :U ? Ez a kardozós DVMC harc eléggé lelombozott. Azt hittem itt valami komoly páncélozott hadviselés lesz...Bár biztos velem van a baj,nekem a Destiní 2 -ben is sokkot okozott, hogy tűzangyallá válok az a kombó :/

#179441) Xaels Nagyon örülök, hogy jön PS-re is a Control.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#179479) Jim74 válasza hombre[EU] (#179477) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. :R A GT-ból van sima, meg sport? :Y
Horizon nem jön szóba, mert PS-em van :N

[ Szerkesztve ]

(#179480) hombre[EU] válasza Jim74 (#179479) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem, csak GranTurismoSport, de van offline tartalom is hozzá

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#179481) Jim74 válasza hombre[EU] (#179480) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R Már megijedtem, hogy nem jót vettem. :DDD

(#179482) SH4D0W2011 válasza ViharVadász (#179457) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, CoD: WWII multiban van még élet, szerintem a TDM (meg a DOM) fog legkésőbb kihalni. :D

(#179483) hombre[EU] válasza Jim74 (#179481) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) Sok sikert az utolsó tizedek lefaragásához. Csak türelmesen

Life, Uh, Finds A Way

(#179484) BoneDragon


BoneDragon
veterán

4790 most a Horizon. Volt már ennyire olcsó? Abból inkább a Complete Editiont érdemes?

(#179485) predakon


predakon
őstag

Moss-t érdemes megvenni? Nagyon jókat olvastam róla de hátha valaki innen megtudja erősíteni az infókat.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#179486) NoOne1976 válasza BoneDragon (#179484) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ez az ár hogy jön ki? Mert nekem 5990-et ír, -10%ps plus esetén.

(#179487) ProEvoFan válasza BoneDragon (#179484) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem alapmű.Anno ennyiért vettem én is storeban.Alapjáték mehet először, ha tetszik, akkor akcióban megveheted a kieget is.Akár egyben is veheted, ez csak rajtad múlik.

(#179488) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Besz*rás, a Nier még most sincs leakciózva. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179489) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Tegnap jött valami frissítés pók hoz lehet tudni mi van benne?

PSN:BiZzare_0 ️

(#179490) ProEvoFan válasza @rglaaf (#179489) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#179491) hitvanyalak válasza BoneDragon (#179484) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Többet is megér. Én a complete-et vettem meg, kb 35 órám van benne, nem vagyok nagyon trófeagyűjtős, meg gyűjtögetős, ami szembe jön, azt összeszedem. Még a fővonalból is van bőven, a Frozen közelében sem járok :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#179492) SH4D0W2011 válasza @rglaaf (#179489) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az csak egy patch, többek között a Sam Raimi-féle ruhával. :) A DLC-t külön kell letölteni.

(#179494) .LnB válasza hitvanyalak (#179493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti nem, a psprice se jelzi.Októberben volt akciós legutóbb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179495) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltuk a héten a Knowledge is Power-t. Nagyon tetszik, nagyon szórakoztató.

Most betettem a kosárba még két PlayLink-kes játékot. Szeretném kérni a véleményeteket, tapasztalatotokat róluk mielőtt megvenném.

FRANTICS - Ebbe a videók alapján van sok minden, de nem áll össze a kép. Jó ez?
Hidden Agenda - Ezt jó ketten is játszani? Gondoltam menyasszonyommal végigtoljuk.

Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179496) Mike válasza Nayrobi (#179453) üzenetére


Mike
veterán

nem semmi. megint massziv összeget fogok a sonynál hagyni
disgaea, 7 halálos bűn, van itt minden

[ Szerkesztve ]

(#179497) F-ECT$


F-ECT$
titán

Még csak 1 játékom van (RDR2), illetve néhányat kaptam kölcsön lemezen (Detroit, Spideman, GoW), így lassan be kell szereznem párat, hogy legyen mivel játszanom. Látom sokan vesznek store-ból játékot, de ez nem "pénzkidobás" ha nem nagyon veszed elő 1-nél többször az adott játékot? Azaz megveszed lemezesen, végigjátszod, aztán eladod pár ezer bukóval, ehhez képest a store-ost nem tudod eladni, hiába nem játszol már vele, nem? Vagy vannak akkora akciók a store-on, ami már nem sokkal több, mint amennyit egy lemezes kanyaron buknál? Láttam már 1-2-3e Ft-ért is játékokat, azokat gondolom már érdemesebb store-on megvenni, de az ilyen 8-10e Ft-os játékok esetén még jobb a lemezes megoldás, nem? (Főleg ha nem gyűjtögetős fajta az ember.)

Dive ever, work never.

(#179498) Woodslave válasza F-ECT$ (#179497) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is friss hús vagyok, vettem lemezes meg store-s játékot. Mondjuk mindegyiket akkor veszem ha nagyon akciósan megkapom. De akkor nem érdekel hogy store vagy nem, 3000-es játéknál megfizetem úgymond az élményt. Vagy amit tudom hogy nem feltétlenül adok el, vagy valszeg nagyon nagy bukóval tudnám (FIFA) és nagyon kellett a gyereknek az store. GTA5 4500-ért store stb.

De persze abban igazad van, hogy a lemezessel jobban jössz ki anyagilag ha nem akarod a polcon porosodva látni utána :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#179499) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Bocsi, hogy ide és nem a topikjába, de az érdekelne, hogy az MGSV: The Definitive Experience-t megéri megvenni a dlc-k miatt 2.490 Ft-ért? Az alapjáték megvan (ps+-ból), a Ground Zeros pedig csak 890 Ft külön, szóval 1600 Ft többletbe kerülne a 36 dlc amik között elvileg van 2 extra küldetés is, de nem tudom, hogy mennyire kapcsolódnak a sztorihoz és ha jól látom, minden más csak kozmetika.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#179500) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#179497) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha store-on veszed akkor viheted magaddal ps5-re (90% a BC) míg a lemezest egyáltalán nem biztos. Ahogy neked jobb úgy csináld. Van aki csak online vesz, van aki lemezen,akár használtan és eladja, én pl lemezen veszem,de megtartom ill cserélgetjük egymás között(család,barátok,munkahely). Én még olyannal nem találkoztam,hogy store-on olcsóbb lenne,mint a dobozos, de pl. kényelmesebb letölteni

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.