Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179551) consono válasza psycroptic (#179550) üzenetére


consono
nagyúr

Januárban szerintem nekem meg fog érni ennyit :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#179552) TheProb


TheProb
veterán

Plex esetében 10/6 alkalommal kapok "CE 34878-0" errort és eddig már 2x úgy legyilkolta a PS-t, hogy force shutdown-nal tudtam csak visszahozni az élők sorába... A napokban a HBO GO kliensnél is eljátszotta ezt egyszer. Fura, hogy játékok esetében egyszer sem volt ilyen jelenség, csak a 2 média app-nál.

Mivel feleslegesen nem esnék neki egy "inicialization"-nek (ezt írják mindenhol, mint solution, ha nem jön be a szokásos, "indítsd újra" dolog...), van esetleg még valami, amit érdemes lehet kipróbálni? Esetleg az appok reinstallja? Vagy maga az app a bugos és patchelni kéne a fejlesztőnek?

Illetve ha mégis factory reset kéne neki, akkor a backup mindent lement? úgy fogok tudni visszaállni, ahogy lementettem a gépet?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#179553) saelin válasza Mike (#179496) üzenetére


saelin
veterán

Az a disgaea jó? Sosem játszottam egy részével sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#179554) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok, ez a Spyro valami zseniális, közel 31 éves fejjel úgy élvezem, mint gyerek koromba. Rég volt már, hogy nem tudtam letenni játékot, nagyon beszippantott. Eddig minden sikerült 100%-ra 54% sikerült már az első részből, és alig várom, hogy folytassam. Aki teheti és szerette ne habozzon, most akciós is :)

(#179555) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Éppen próbálom a 14 nap ingyen ps plus-t valahogy aktiválni, de azt írja “an error has occurred (WC-40355-7)
Ahogy rákerestem googlen, valami olyasmi hogy sub accountnak nem lehet wallet-ja?
Ez magyarul mit jelent? Csak mert nincs másik accountom, a kártya pedig helyesen van megadva.

(#179556) seniman válasza Alcsi69 (#179555) üzenetére


seniman
addikt

Volt már plus előfizetésed?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179557) Alcsi69 válasza seniman (#179556) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Nem, soha se volt ps-em. :D

(#179558) Mike válasza saelin (#179553) üzenetére


Mike
veterán

azt mondják jó, holnap megmondom nekem is tetszik-e?

(#179559) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#179537) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van ami csak január 5.ig vagy 12.ig akciós.Szóval ezeken a napokon lehetnek új akciók.

Amúgy nem is értem miért foglalkoztok a másik oldallal.Már kb egy hónapja hidegen hagy a sok troll, nem is kommentálom a hozzászólásukat.Teljesen felesleges.Fogadjátok el ha ők azt választották.Az is konzol, használják egészséggel.
A munkahelyemen két ember is vett ps4et.Érdeklődtek.Elmondtam nekik az xbox előnyeit, de tényleg. Visszafelé kompatibilitás, ea access, game pass, forza, halo stb... Három dolog miatt vettek ps4et.Pókember, exkluzívok és a több mint dupla annyi gép eladás.
Ezzel mit is akarok mondani?Semmit, csak érdekes történet.

[ Szerkesztve ]

(#179560) Mike válasza F-ECT$ (#179539) üzenetére


Mike
veterán

nem is mondtam hogy sértő amit írsz
számomra elképzelhetetlen hogy vmit eladjak ami tetszik

(#179561) Mike válasza 30z.Samu (#179537) üzenetére


Mike
veterán

ebben az akcióban de

(#179562) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho!
Gondolom többen platináztátok már a Spyro trilogyt. Az lenne a kérdésem hogy a második, illetve a harmadik részben is van-e olyan időre történő repkedés mint az elsőben?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#179563) ProEvoFan válasza Bencus88 (#179554) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is remeg a vásárlás gombon a kezem. :B
A másik a Diablo 3 Eternal csomag.Ketten egy TV előtt új élményt adna.

[ Szerkesztve ]

(#179564) seniman válasza Alcsi69 (#179557) üzenetére


seniman
addikt

Nincs költési limit beállítva a fiókodon?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179565) Alcsi69 válasza seniman (#179564) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Milyen fiókomon? :D
Most üzemeltem be kb fél órája a ps-t, regisztráltam egy ps accountot és hozzáadtam a bankkártyámat és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#179566) Bencus88 válasza ProEvoFan (#179563) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem volt egy kis pontom így ideszállítva 7500 volt, ennyiért ajándék, ha ki is platinázom legrosszabb esetben is 5-ért elmegy. :R

(#179567) Gabesz1019 válasza Bencus88 (#179554) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Van olyan szórakoztató mint a Ratchet és a Knack? Nekem azok nagyon bejöttek. Spyro PS1-en kimaradt de a gameplay-ek alapján erősen gondolkodom én is a vásárlásán.

(#179568) ProEvoFan válasza Bencus88 (#179566) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzolvilágba besétálok.Most 8k.Digitális mániás vagyok de egy játéknak mindig van hely a lejátszóba.
Upsz, jut eszembe...A gyerekek kapnak dobozos játékot karácsonyra, szóval lehet maradok a storenál.

[ Szerkesztve ]

(#179569) Alcsi69 válasza Alcsi69 (#179565) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Hát érdekes, gépről engedte csak magáról a cuccról nem. :W

(#179570) .LnB válasza RangerFox (#179549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179571) Bencus88 válasza Gabesz1019 (#179567) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem sokkal szórakoztatóbb úgy, hogy imádtam azokat is :)
Crash és Spyro eddig nagyon vezet nálam :)

ProEvoFan: Úgy tudom ott is akciós.

[ Szerkesztve ]

(#179572) seniman válasza Alcsi69 (#179569) üzenetére


seniman
addikt

Nem szoktam a PS4-ről vásárolni.Sok minden nem is jelenik meg,bugos a store,be sem tölt.PC vagy mobil,az a tuti.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179573) Alcsi69 válasza seniman (#179572) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Köszi, ezt megjegyzem. :R

(#179574) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Hogy/hol kell megnézni ezeket a játszott óra statisztikákat?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#179575) Lacko66


Lacko66
tag

Railway Empire-ről vélemények esetleg aki már játszott vele ?

Gyerekkoromban volt egy baromi nagy terepasztalom rengeteg mozdonnyal és vasúti kocsival, imádtam. Most is vasúttal kapcsolatos munkát végzek ezért érdekelne a dolog.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#179577) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez a téma elég menō lett :) apokaliptikus kandalló fíling

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#179578) BoneDragon válasza hombre[EU] (#179577) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem borzalmas. :D

(#179579) hombre[EU] válasza BoneDragon (#179578) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen? 😀 Élōben még nem láttam csak telón "vettem" meg. Engem nyugtat a tūz hangja ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#179580) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!

Gyorsan megvettem a GTA V-öt, mert múltkor elfelejtettem, de konkrétan 5 órája telepít. A neten azt írják ez van, másnak is volt ilyen problémája. Tényleg ez van, a RDR2-nél is ez lesz? Vagy valami gond van a géppel?
Köszi

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#179581) hombre[EU] válasza hitvanyalak (#179580) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A letöltéssel együtt 5 óra? Annyit nem telepíthet. Az RDR2 lemezekrōl 1 óra volt

Life, Uh, Finds A Way

(#179582) hitvanyalak válasza hombre[EU] (#179581) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Letöltés nélkül.... délre kapta le. Gyanús volt amikor fél óra után 8% volt, újraindítottam, most azóta megy 45%, de már egy órája 45%. Redditen, itt-ott írták, hogy a sok tartalom stb, de ez nekem fura. Eddig akármi lemezest vagy store játékot telepített semmi xtra nem volt. :W :W

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#179583) hombre[EU] válasza hitvanyalak (#179582) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Próbáltad RestMode-ban telepíteni? Azt olvastam az segít a sebességen. Csak legyen beállítva a Keep application suspendid. A power saving/managment alatt találod

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#179584) hitvanyalak válasza hombre[EU] (#179583) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

ez volt az első :( mindegy valami csak lesz. volt aki azt írta éjszaka alatt felrakja.... :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#179585) hombre[EU] válasza hitvanyalak (#179584) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor csak sok sikert, reméljük sikerül :)

Life, Uh, Finds A Way

(#179586) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Rocket League-ből érdemes a goty verziót venni? 800 Ft a különbség a kettő között, csak nem tudom hogy a dlc-k milyen pluszokat adnak. Gondolom ennyit simán megér.

Plants vs Zombies GW2 is kihagyhatatlan áron van most store-on. Már csak egy akciós PS+ csomag hiányzik hozzájuk! :DDD

(#179587) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Barátom most vett egy ps-t , hogy tudom vele meg osztani a profilom hogy ő is tudjon játszani a játékaimal?😊 Soha nem osztoztam senkivel azért nem tudom 😞 köszönöm előre is a segítséget 😉

(#179588) d@vee


d@vee
őstag

Alzán akciós pár ps4 játék.
Uncharted 4, Bloodborne, Uncharted Collection, The Last of Us
3 rugó darabja, ha valakinek kimaradt, megéri.
Én behúztam egy adagot.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#179589) Ronam válasza hitvanyalak (#179580) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam is brutál sok ideig telepített. 2 óra után ránéztem, és még mindig nagyon sok volt belőle hátra, úgyhogy ott hagytam éjszakára. Reggelre már ok volt ;).

(#179590) tretyak válasza Bazsi1987 (#179587) üzenetére


tretyak
aktív tag

Az összefoglalóban megtalálod a választ.

(#179591) HoTDoG


HoTDoG
tag

Srácok, pár napja PS4-en nyomtunk FIfa 19 bajnokságot lokálban néhányan. Előtte csak a 19 demojával játszottam és a 17-el. De iszonyú lassú volt a játékmenet, lomhán reagáltak a játékosok, számomra kínzás volt az eddig megszokottakhoz képest. A játékmenet gyorsra volt állítva.
Utána otthon lecsekkoltam a demo-t, de a dinamikussága teljesen más volt, akárcsak a 17-es változaté, egyszóval élvezhető. Neten olvastam pár helyen ahol panaszkodnak erre a lassúságra. Ez valami bug, létező probléma vagy ennyire lelassították a játékot?

(#179592) Kendek válasza Bazsi1987 (#179587) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Megadod neki az account-od adatait (e-mail cím és jelszó), aztán ő belép vele (ha kell akkor segítesz neki a kétlépcsős azonosításban) és elsődlegesre állítja a saját konzolját. Amit telepít az osztódik és a saját fiókjával is tud játszani a játékaiddal.
Ennyi a lényege, cserébe a te konzolod másodlagos lesz, szóval ha család miatt több fiók is van akkor a többinél lakatosakká válnak a játékok, de te magad sem tudsz majd offline játszani.

<-ƘƘ->

(#179593) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Lenne egy kérdésem. Egy ismerősömmel használjuk az account megosztást tehát nála én vagyok elsődleges nálam meg ő. Igy tudjuk tolni egymás játékait. Pókembernál van az a érdekes dolog, hogy neki megvan a játék meg a DLC-k, a játékot tudom tolni de a DLC-et megkéne venni ez direkt van igy? Vagy csak a pókembernél nem működnek a DLC-k?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#179594) hitvanyalak válasza Ronam (#179589) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Köszi!
Most már belekezdtem egy frissítésbe,de már beletörődtem, hogy ma már nem lesz itt játék ezzel, és mivel alkalmazásból csinálja, mással sem.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#179595) TheProb válasza Rage47 (#179576) üzenetére


TheProb
veterán

Kíváncsi lennék ez honnan szedi a statot, Ponkemberre 0órát ír, holott már 90% körül járok progressben...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#179596) Kendek válasza undercover (#179593) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A fiókjával belépve telepítetted a DLC-ket is amiket nem érsz el a sajátodból?

<-ƘƘ->

(#179597) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Megjött a PRO, profil már átköltözött, és a játékokat is telepítem ami nem volt fent.
Kérdésem a következő: azok a játékok amik rendelkeznek valamilyen előnnyel Pro-n, tudják automatikusan, vagy fel kell tenni külön patch-et rájuk, menüben aktiválni valamilyen funkciót?!

Előre is köszi!

Do you see the white shadow?

(#179598) Kendek válasza Frod (#179597) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell külön feltenni semmit sem, ami játék támogatja annak a menüjében elérhetőek az extra beállítások. Ez általában kimerül a resolution/performance kapcsolóban. De olyan is van, hogy nincs semmi választási lehetőség, hanem egyszerűen csak aktiválódik a Pro beállítás.

<-ƘƘ->

(#179599) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok. Ki játszott, ismeri a Limbo nevű játékot. Szerintem nagyon jó, nekem tetszik :K vannak ilyen, vagy hasonló játékok még?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#179600) oriic válasza pulffy (#179599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inside.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.