Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179101) Tróger Frank válasza TXT (#179078) üzenetére


Tróger Frank
csendes tag

én három napon át lapátoltam több családi ház előtt, hasonlóak a gondjaim

ui: szemét hó!

[ Szerkesztve ]

TF - több liter Jack Daniels whiskey, borok

(#179102) #99762944 válasza balinthun (#179088) üzenetére


#99762944
törölt tag

Ashen coming to PS4? Here’s what you need to know.

Unfortunately, we’re here to disappoint you. Ashen was developed as part of the ID@Xbox program from a very early stage and so it’s been produced as a Microsoft exclusive title since 2014. Currently, there are no plans to launch the game outside of the Xbox/PC ecosystem.

(#179103) balinthun válasza #99762944 (#179102) üzenetére


balinthun
tag

Köszönöm.

Rossz ezt olvasni, mivel elég jó hangulatú és mechanikájú a játék

(#179104) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Jól emlékszem h kód aktiválás előtt kiírja h mit fogok aktiválnia és még tudok visszát nyomni?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#179105) marilllyo válasza BigBlue69 (#179104) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#179106) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Alzán megint van pár darab a kedvezményes árú játékokból: Bloodborne, UC4, UC collection, Until dawn, Second Son

(#179107) oAcido


oAcido
aktív tag

Sziasztok!

Úton van a PSVR, milyen játékokat ajánlotok?

Move, illetve Aim Controller is jön hozzá. Amiket eddig megvettem: Farpoint, DriveClub, AstroBot

(#179108) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Végére értem az LA Noire-nak. Kicsit vegyesek az érzéseim a játékkal kapcsolatban. Nagyon szeretem a krimi műfajt, az ilyen 50-es, 60-as évekbe helyezett történeteket meg pláne. Az atmoszférát nagyon eltalálták, teljesen magával tud ragadni. Viszont magán a játékon már erősen érződik, hogy nem mai darab, irányításban, grafikában elmarad a 2018-as címektől. Igazából a történet az, amiért megéri végigjátszani, de erre én is azt mondom, hogy tipikusan az a játék, amit 1x végigtolsz, és többet nemigen fogod elővenni.
Összességében örülök, hogy sikerült pótolnom ezt a címet.

Következőnek a Ratchet and Clank jön, pont jó lesz nyugis ünnepi kikapcsolódásnak. A tervezett Nioh-t eltolom januárra, nem akarok Karácsonykor "szentségelni". Aztán ki tudja, mi esik be a fa alá. :D

(#179109) hitchins


hitchins
őstag

G2A reklamacioval kapcsolatban van tapasztalata valakinek? Vettem egy 50$ feltoltot de nem mukodik.
Ilyenkor masik kodot kuldenek vagy visszautalnak?
Mennyi idon belul intezik?

Mult heten is vettem egyet azzal nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#179110) seniman válasza oAcido (#179107) üzenetére


seniman
addikt

Resi7,oszt' teszel egy kirándulást Beszarábiába. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179111) mike1334 válasza lazioforever (#179108) üzenetére


mike1334
veterán

Én pont a Ratchetet tolom, még van pár napom befejezni, jó lenne, ha sikerülne :)
Aranyos játék, bulletstorm kipróbálása után kezdtem el, meglepően sok a hasonlóság, olyan mintha az egyik lopott volna a másiktól :D (robot haver, energia "korbács", szétszórt dobozokból vehetsz fejlesztést, lüke humor...:D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#179112) Kendek válasza oAcido (#179107) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az Aim kontrollerhez a Farpoint a legjobb, de ezeket is lehet tolni vele: Arizona Sunshine, The Brookhaven Experiment, DOOM VFR, Dick Wilde, Evasion, DWVR, ChromaGun, Operation Warcade, Unearthing Mars 2: The Ancient War.
A Resi 7 természetesen alap, de nagyon jó a THE PERSISTENCE is, illetve ezek: The Solus Project, Raw Data, Until Dawn: Rush of Blood, Skyrim, Apex Construct, Moss. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

<-ƘƘ->

(#179113) mastadoc1 válasza oAcido (#179107) üzenetére


mastadoc1
tag

Én a driveclub demójával játszottam, szerintem a gt sport vr módja sokkal szebb, és jobb vezetni a kocsikat. Az astro bot zseniális, nálam az év játéka. A farpoint is top 5, nagyon jó, és kiegyensúlyozott benne a harc. Vicces a Dick wild, rush of blood. A resident 7 el meg még mindig alig merek játszani, annyira bele tudom élni magam. Nekem nagy kedvenc még a tethered, meg a wayward sky. Sportban pedig a sparc ami tuti jó. És itt a beat saber is, most azt várom hogy akciós legyen, anno a gitar Hero t is imádtam. Egyébként rengeteg demót ki tudsz próbálni. Én normál játékot is szeretek benne játszani, valamint filmeket is nézek benne. Mozi feeling. Én nagyon nem bántam meg, szerintem ez lesz a jövő.

[ Szerkesztve ]

(#179114) saelin válasza TXT (#179078) üzenetére


saelin
veterán

Új periféria, ami új mozdulatokkal jár. Természetes ha a hosszú maratonok után itt-ott érzel némi fáradást.
Múltkorában munkatársam meggyőzött hogy menjek vissza LoL-ozni, mert van egy két dogol ami biztos tetszeni fog. Rá is szántam a hétvégém hogy visszaszokjak bele... Esküszöm nem tudom hogy bírtam régen, de már vasárnap reggel is úgy beállt a mutató ujjam mint a cövek, ami ugye hétfőre még durvább lett. Ott röhögött rajtam a kolléga, hogy beletört a bicskám az egérbe! :D

Idővel megszokod. :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#179115) Agostino


Agostino
addikt

szerintetek idén ennyi volt, vagy esetleg new-year-deal vagy ilyesmi kapcsán beúszhat még kedvezményes árú psn előfizetés? kicsit dühít, hogy nem engedte a rendszer online megvenni a kedvezményes 15 hónap 12 áráért ajánlatot, mondván nekem nem jár, hiszen már van előfizum. ja, van, még kb. három hétig... ha nem lesz akció hát nem lesz, akkor is megveszem csak hát na...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#179116) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem vagyok nagyon jártas az Uncharted sorozatban, viszont most van két játék 8990 forintért akció a storeban és nem tudom, hogy a Last of us mellé melyiket válasszam, az Uncharted 4 Thief's Endet vagy az Uncharted Nathan Drake Collectiont.
Tudok támpontot adni melyiket érdemes választani "inkább".

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#179117) RangerFox válasza S e t h (#179116) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezeket a játékokat külön-külön olcsóbban veheted meg más leárazásban, vagy dobozosan, szerintem nem nagy deal ez az akció... Amúgy sorrendben haladj az UC játékokkal.

(#179118) seniman válasza S e t h (#179116) üzenetére


seniman
addikt

Ha a negyediket veszed,később lehet elavultnak fog tűnni a collection.Én a trilógiával kezdeném,eleve az mégiscsak három játék.Az áruk miatt ne aggódj,ezek már a PS hits-ben vannak,tehát 6K a fix áruk.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179119) Bencus88 válasza Rogiii (#179097) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Úgy néz ki talaltam bontatlant 8500ert :)

sőt konzolvilágba csak 8K :) már rendelem is meg :C

[ Szerkesztve ]

(#179120) Wesder válasza #99762944 (#179102) üzenetére


Wesder
félisten

Lol pedig tényleg csak vicceltem:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#179121) Bencus88 válasza Bencus88 (#179119) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na voltak pontjaim is így 7500 lesz kiszállítva :C

(#179123) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Valaki kapott értesítést Mortal Kombat X ESL Europen Cup bajnokság ról

Valaki tud segíteni hogyan működik ez? Regisztráció kell az ESL hez?

(#179124) ProEvoFan válasza Agostino (#179115) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lesz még ne aggódj :) Én is január elején szoktam hosszabbítani.

(#179125) mike1334 válasza S e t h (#179116) üzenetére


mike1334
veterán

Én az első hárommal kezdtem, az elsőt egy óra után abbahagytam, a másik kettőt kb 10-10 óra alatt végigvittem. Szvsz nem nagy élmény, szerintem jobban jársz a 4. résszel, plusz nézel/olvasol egy összefoglalót az első háromról.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#179126) Deck válasza mike1334 (#179125) üzenetére


Deck
titán

Pedig jó mindegyik :)

PS5

(#179127) WhiteWalker válasza Deck (#179126) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Főleg az első rész ;] :DDD

(#179128) S e t h válasza mike1334 (#179125) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is hasonlóképpen gondolom.
Éppen tolom a God of war 3-at a 4 előtt. Hát kíván némi kompromisszumot még ez is, és ettől tartanék az uncharted szériánál is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#179129) WhiteWalker válasza S e t h (#179128) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem ps4 színvonalúak... Anno jók voltak , de mára már kopottas a játékmenet stb...
Ha nem fekszi meg a gyomrod , szemet hunysz felette , és magadba mantrazod 1000rel , hogy ezek PS3 játékok voltak , akkor akár tetszhet is.

(#179130) hombre[EU] válasza S e t h (#179116) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem vedd meg a 4-et és hozzá a Lost Legacyt. Ha végig nyomod a trilógiát bele fogsz fáradni a stílusba és nem lesz olyan élmény.

Life, Uh, Finds A Way

(#179131) Deck


Deck
titán

A Sony csinálhatna egy ps exkluziv Venom játékot. Hú de örülnék neki.. :D

PS5

(#179132) .LnB válasza Deck (#179131) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De PG13 legyen mint a film! :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179133) mike1334 válasza S e t h (#179128) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet velük játszani, meg nem is azt mondom, hogy vállalhatatlan...de minek? Annyira nem éreztem kiemelkedőnek egyiket se, hogy azt mondjam rá, hogy kihagyhatatlan lett volna. Egymás után játszottam a részekkel, és sokszor volt az az érzésem, hogy ezt már az előzőben láttam...meg volt pór logikai bukfenc, ami zavart, de alapvetően (az első rész kivételével) nem játszhatatlanok szerintem, csak minek...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#179134) BaLee válasza Willhunting (#179106) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ejj, hogy nem néztem rá tegnap este... Reggel még 1db volt a The Last of Us-ból, nyomtam, hogy tegye a kosárba, meg még pár játékot, végül rányomtam a kosárra és üres volt. Persze el is fogyott. :O

Mind1 Until Dawn, Nathan Drake Collection meg a Bloodborne bezsákolva.

(#179135) S e t h válasza hombre[EU] (#179130) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#179136) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ez szerintetek magyar szinkronos lehet?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#179137) ZS3NI válasza BigBlue69 (#179136) üzenetére


ZS3NI
őstag

Igen, nekünk is alzas van és magyar.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#179138) hombre[EU] válasza BigBlue69 (#179136) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lutri :) de ez biztosan magyar lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#179139) Tyler Durden válasza Bencus88 (#179095) üzenetére

Asszonynak névnapra megvettem, nagyon örült neki. Elmondása szerint visszahozta neki a régi Spyro-s feelinget, szal megérte a pénzt (: /magamnak nem vettem volna meg, főleg nem teljesen áron ;] /

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#179140) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Règebben amikor az UC4 megjelent, megvettem a fullos kiadàst digitàlisan, mert akkor mèg úgy volt, hogy ahhoz jàr majd a kieg (ha jól emlèkszem), de vègül külön jelent meg. Most akkor nekem aki a gold vagy deluxe kiadàssal rendelkezik, mit kapott a plussz pènzèrt? Meg kell vennem a kiegészìtőt külön?

(#179141) mike1334 válasza FuRiONight (#179140) üzenetére


mike1334
veterán

It's-a Me, Mario! :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#179142) Kendek válasza FuRiONight (#179140) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

If you own the Uncharted 4: A Thief’s End Digital Deluxe Edition, which included the Uncharted 4: A Thief’s End Triple Pack, you will receive Uncharted: The Lost Legacy at launch as a digital download on August 22, 2017 in North America and August 23, 2017 in Europe.

Ennyit találtam, szóval valószínűleg ingyenesen be tudod húzni a Lost Legacy-t.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#179143) FuRiONight válasza Kendek (#179142) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszönöm a segítsèget!

Nèzegetem ezeket a playlink jàtèkokat, van ami kifejezetten ajànlott?

(#179144) Xaels válasza FuRiONight (#179143) üzenetére


Xaels
félisten

Knowledge Is Power(sima nem a Decades), Frantics, Hidden Agenda esetleg még a Chimparty.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#179145) seniman válasza FuRiONight (#179143) üzenetére


seniman
addikt

Gyerekes családban állítólag a Frantics nagy móka.Mi a Knowledge-t meg a That's you-t próbáltuk,a fiamnak tetszett.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#179146) penge111 válasza FuRiONight (#179143) üzenetére


penge111
addikt

A régi Knowledge is Power, illetve a That's You nálunk mindig siker, még a 61 éves anyósom is élvezte mindkét játékot, és a 11 éves lányom is, igazi családi móka mindkettő!

That's You amúgy hamar megunható, de ha félévente kerül elő akkor üdítőleg hat, mondjuk néha ingyen juthatsz kódokhoz, itt a fórumon is szoktak linkelni, mert sok játékhoz adják ingyen a letöltő kódját.

A Knowledege is Power viszont hatalmas adatbázissal rendelkezik, így szinte megunhatatlan móka, aki szereti a vicces kvízjátékokat.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#179147) Peace válasza FuRiONight (#179143) üzenetére


Peace
nagyúr

Knowledge is power mindenképp!!!!

(#179148) Tyler Durden válasza FuRiONight (#179143) üzenetére

+1 a Knowledge is Powerre. Gyerekekkel szoktuk játszani, heti szinten előkerül és egyáltalán nem unják, maximálisan ajánlott.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#179149) Peace válasza penge111 (#179146) üzenetére


Peace
nagyúr

Sajnálom, hogy az új része nem kapott már szinkront. :-(

(#179150) .LnB válasza penge111 (#179146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pajti, te a BB plat után megkaptad a kódot? Na nem mintha platozni akarnám. Csak érdekel. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.