Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179951) Kendek válasza TXT (#179941) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már meg van az alap lemez, akkor nyilván a Store-ból tudod megvásárolni hozzá a plusz tartalmakat. Később lehet lesz belőle olyan kiadás is ami sztori szintjén mindent tartalmaz.
A DLC-k természetesen ugyanúgy jók az egyező régiós lemezes változathoz is. A póki DLC-i nem különállóak, tehát szükség van az alapjátékra is.

Az árak követéséhez használd a PSprices oldalát.

Nem tudom milyen előfizetésre gondolsz, de a Store-ban megvásárolható tartalmak nem előfizetéses jellegűek, vagyis a feltüntetett árak egyszeri kifizetést jelentenek. A letöltött digitális tartalmak, illetve ezen belül is a single player játékok általánosságban játszhatóak offline is, de csak az adott account elsődleges konzolján.

<-ƘƘ->

(#179952) koncsik válasza RangerFox (#179949) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gondoltam :K :R Köszönöm az "ajándékot" ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#179953) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok! :R

Sic Parvis Magna

(#179954) WaterWave válasza Jim74 (#179950) üzenetére


WaterWave
veterán

ps4 pro hang résznél ne pcm-be legyen hanem dts-ben... aztán ha ez pipa irom tovább mármint a beállitásokban és azon belül a hang opció... három féle állás van.. pcm, dts és dolby... pcm az eleve kuka.. rakd dts-re

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#179955) .LnB válasza bozont (#179943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez de jó volr így! Jót kacagtam. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#179956) bozont válasza WaterWave (#179954) üzenetére


bozont
veterán

PCM kuka? HDMI esetén az adja a legjobb eredményt, hiszen tömörítetlenül megy ki a jel. Ha támogatja az erősítő (már elég régóta alap) akkor egyértelműen azt érdemes használni. Optika esetében más a helyzet, mert ott csak sztereó jel megy ki PCM-nél.

A játékbeállításoknál is érdemes nézelődni, sok esetben ott is be kell állítani a dolgokat. Esetleg az erősítőnél nézd meg a beállításokat, az enyémnél pl bemenetenként állítható minden.

(#179955) .LnB
:C

[ Szerkesztve ]

(#179957) Jim74 válasza WaterWave (#179954) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, hogy szenteste foglalkozol velem :R

DTS-be raktam.

(#179956) bozont:átnézem az erősítő beállításait is. A Just Dance 2019-en belül nem nagyon találtam semmilyen beállítási lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#179958) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

Valaki segítsen pls!

A gyerek Ps-je levont a kártyámról egy éves díjat . (15.000.-)
Párhuzamban biztosan tudom,hogy egy csalűd tagtól kap ilyen éves előfizetést fizikai kártyán.
Mi a teendő?Mi a leggyorsabb útja,hogy ez megoldódjon ? köszi

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#179959) ProEvoFan válasza bozont (#179943) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C :) Ez jó volt!

Boldog karácsonyt minden kedves fórumtársnak!

(#179960) Jim74 válasza WaterWave (#179954) üzenetére


Jim74
nagyúr

Közben átraktam másik bemenetre a PS4-et. Eddig a Cable/Sat bemeneten volt, most a BD/DVD-be dugtam a HDMI kábelt és mindjárt hangosabb lett. Az 5.1-et még tesztelem.

(#179961) ProEvoFan válasza gti16v (#179958) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha a fiad profilján volt aktiválva a ps+ előfizetés, akkor azért vonta le automatikusan a ps+ért a pénzt, mert lejárt neki az előfizetés.A rendszer olyan, ha nem állítod le az automatikus ps+ előfizetést, akkor magától meghosszabbítja a rendszer, mikor lejár az előfizetés.
Remélem érthetően fogalmaztam, tele vagyok ünnepi kajával...
A megoldás?
A magyar supportot felhívni ha magyar a profil, ha nem, akkor a többiek csak leírják kinek kell írni angolul.
Ezt is csináld majd meg. Hogyan mondhatom le az automatikus előfizetés megújítást?

[ Szerkesztve ]

(#179962) WaterWave válasza Jim74 (#179960) üzenetére


WaterWave
veterán

ps4 hdmi onkyo game porton...
lehetőleg dts jelen legyen a ps4 pro

onkyo és a tv között meg legyen ugyancsak hdmi és lehetőleg arc port.

aztán mehet kakao onkyoval egy dinamic eq, igy dinamikád meglesz kicsi hangerőn.
természetesen onkyon kapcsolj egy game modot, és akkor megvan a jeled is.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#179963) gti16v válasza ProEvoFan (#179961) üzenetére


gti16v
őstag

köszi,írtunk nekik,magyar a profil....

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#179964) predakon


predakon
őstag

Szevasztok, megleptem magam karacsonyra egy ps vrral de eddig nem tul nagy az orom.
42lm660s lg tvm van es barmit inditok no signalra kapcsol a tv es a vrban csak gombok futnak korbe korbe.
Hdcp kikapcsot probaltam a tunet azonos, ket masik hdmivel is jatszottam semmi valtozas. Valami nyero otlet?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#179965) Majin_Zed


Majin_Zed
csendes tag

Üdv mindenkinek!Elég furcsa problémával fordulnék Hozzátok - adott egy ősrégi HD ready tv (Samsung LE26R71B), melyen csak egyetlen HDMI slot van. Ezt orvosolandó egy HDMI switchet dugtam rá, melybe csatlakozott a fat ps4-em, egy gagyi mindig tv set-top box, valamint egy üres slot maradt, melybe a laptopom szerettem volna dugni, hogy onnan nézzem majd a Reszkessetek betörőket (na jó, nem is...). Tökéletesen ment minden, a switch a sávok váltogatása közben nem problémázott, amikor akartam a PS4-gyel játszottam, vagy épp valami ócska tv csatornát bámultam. Azonban valahogy az történt, hogy a ps4 jelenleg nem ad videójelet, csak hangot (a login screen-en tudok lépkedni a userek között), a tv képernyőn pedig olyasmi látszik, mintha ki- és bekapcsolgatna, de semmilyen képet nem kapok. Megnéztem a settop boxot is, hasonló jelenség játszódik le ott is. Úgy döntöttem, hogy kikötöm a hdmi switch-et, és egyenként a tv-be kötve próbáltam valamit kihozni. A probléma jelenleg is fenn áll azzal a különbséggel, hogy a laptop-omat amint bedugtam, pöccre kép és hang is fogadott, a gépem leállítása miatt azonban a legközelebbi bekapcsoláskor már nem volt kép (hangot nem néztem meg). Több HDMI kábelt is próbálgattam, a switch-et is bedugtam, minden slotban végigpróbálva a variációkat, majd a switch nélkül is minden egyes kábelt, konzolt, settop boxot. Próbáltam a gépet elindítani safe mode-ban is, ugyanez a helyzet. Eléggé tanácstalan vagyok - lehetséges, hogy a switch vert tönkre valamit? (A konzolt, és a set top box-ot esetleg?) A laptop olykor működik csatlakozás után, de olykor nem, teljesen random a cuccaim működése. Azt szeretném kérdezni, hogy bármelyikőtök találkozott-e ilyen, vagy ehhez hasonló problémával?

Nagyon szépen közönöm, hogy elolvastátok ezt a borzasztó hosszú hozzászólást, bízom benne, hogy sikerül valamilyen irányba indítanotok a problémámmal.

Még egyszer köszönöm az időt, melyet az olvasásnak szenteltetek, és engedjétek meg, hogy ezúton kívánjak mindannyiótoknak nagyon Boldog, és Békés Karácsonyi ünnepet :) :) :R

(#179966) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na lepörgött a GoW széria. Mivel egymás után játszottam őket, szerintem a sorrend minőségben: 4-3-2-1. Hihetetlen, hogy minden egyes résszel jobb lett, mind játék mechanikailag, mind story szempontjából. Viszont most egy időre elég volt a GoW-ból, elmúlt 3 hétben csak ezt láttam. :D Fél év múlva jöhet egy kis new game+, de most azt hiszem folytatom Last of Us-al, aztán UC széria. :K

(#179967) Amur


Amur
addikt

Sziasztok!
Gyerköc kapott karácsonyra egy PS4-et.
A gond hogy a TV-n megy, de a PC-s monitorán nem.
Egy HP x23LED monitora van, ami natívban tudja az 1920x1080-at, tehát ezzel nem lenne gond.
Viszont nincs rajta hdmi csatlakozó, ezért egy aktív VGA-hdmi csatlakozóval használta a pc-n is.
Az összefoglalóban írt trükköt próbáltuk a két pittyenéses indítással, úgy sem adott képett.
Valamit a PS4 videóbeállításaiban kell még ki-be kapcsolni?
Esetleg hogy nem DVI-HDMI hanem VGA-HDMi az átalakító ki kell kapcsolni a HDCP-t?
(vagy ez esetben nincs is jelentősége? Egyébként a montitor tudja a HDCP-t)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#179968) Jim74 válasza WaterWave (#179962) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. :R

A GAME bemeneten jelenleg a PC-m van, de lehet, hogy majd átkötöm oda a PS-t a BD/DVD-re meg a PC-t.

Nem egy komoly Onkyom van, csak egy HT-R390, majd még játszom a beállításaival. Az nem értem, hogy a CABLE/SAT bemeneten miért volt olyan gyenge a hang. Azt hittem, hogy a HDMI bementek teljesen egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#179969) Kendek válasza predakon (#179964) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A TV nem esszenciális VR szempontjából (nem is muszáj bekapcsolva lennie), de mutatja a képet, maximum FHD felbontásban. Áramtalaníts mindent, majd kösd be a VR egységeit, mindent úgy ahogyan kell (gondolom van róla leírásod). Utána bekapcsolhatod őket sorban, vagyis a TV-t, a konzolt, majd egy fél perc múltán a VR headsetet is. Állítsd be a kamerát és a szemtávolságot, meg a követő fényeket (világít minden mint a karácsonyfa) is meg lehet mutatni neki.
Ha minden rendben be van kötve és áram alatt van, akkor nem normális, hogy a TV nem kap jelet, illetve az sem, hogy VR-ban gombokat látsz futni körbe-körbe. Ez utóbbit képhibának véled, vagy inkább egy jelzés lehet, pl. hogy ott sem kap jelet? Ha nem kapcsolod be a VR headsetet, akkor ad képet a TV? Mert ha nem, akkor valami nem, vagy nem jól van be-, illetve összedugva. Ha mégis, akkor elképzelhető, hogy hibás a cucc.

<-ƘƘ->

(#179970) Omateee válasza bozont (#179943) üzenetére


Omateee
tag

Jó szórakozást hozzá, nem fogsz unatkozni. Nálam pár napja pörgött le a kiegészítővel együtt, kb 50 óra játekkal, de bőven lenne még tennivaló benne.
Igaz, hogy sok elem más játékokból lett koppintva, viszont mégis egy egységként hat és teljes a játék.
Egyedül a tök balta arcú, 0 érzelemmel rendelkező arcjátékokba és párbeszédekbe tudnék belekötni.

(#179971) ViharVadász válasza bandi0000 (#179938) üzenetére


ViharVadász
őstag

Értem, köszi. Csak egy idő után már idegesítő volt azokat a jeleket figyelni, nem is a játékra koncentráltam sokszor hanem azokra a fránya jelekre. :D
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek egyébként :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#179972) predakon válasza Kendek (#179969) üzenetére


predakon
őstag

Megcsináltam már mindent, kalibrációk is megvoltak.
Amint valamilyen játékot vagy pl youtubeot akarok futtatni a figyelmeztetésig jutok (tárgyak stb a közelben) és után körbe körbe karikák futnak mintha töltene de aztán kiírja a tv hogy nincs jel.
A headseten nem történik semmi a körbe körbe karikán kívűl, gondolom nem 10 percig tölt egy appot a vr.
Lehet, hogy valóban hibás terméket kaptam az alzától.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#179973) Kendek válasza predakon (#179972) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez tényleg nem normális jelenség, viszont nem tűnik hardveres hibának ha csak játékok indítása után megy el a kép. De ugyanakkor alapesetben a figyelmeztetés után is ugyanúgy van kép. Egyedüli különbség mondjuk az lehet, hogy olyankor váltana át 3D megjelenítésre. De ha nem VR játékot próbálsz, akkor még csak az sem.

<-ƘƘ->

(#179974) Neoteric válasza Amur (#179967) üzenetére


Neoteric
addikt

Csak vga csati van a monitoron?

PSN: ne0teric_sAN

(#179975) A`rpi válasza Majin_Zed (#179965) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a Tvd több jel forrrással sem működik, akkor a tv vel van a probléma.

Áramtalaníts, ha van gyári beállítás visszaállítása, azt eszközöld a televízión, egyelőre csak egy eszközt köss rá.

(#179976) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Kellemes Karàcsonyi Ünnepeket Kìvánok Mindenkinek!

Megjött a Jèzuska, így újból csatlakozom hozzàtok!

CoD: BO4 ès BFV keresek tàrsakat; PSN: TheFuRiO

Szèp rèszèt ès jó jàtèkot!

(#179977) WaterWave válasza FuRiONight (#179976) üzenetére


WaterWave
veterán

nem vagyok otthon, nyugodtan felvehetsz bo4...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#179978) KaitouP válasza FuRiONight (#179976) üzenetére


KaitouP
veterán

Áldott ünnepet!

Várunk sok szeretettel a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban, újdonsült BO4 tulajdonosként! ;)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#179979) predakon válasza Kendek (#179973) üzenetére


predakon
őstag

Csak vr kontent eseten van problem, sima jatekot latok a psen es a vrban is (pl Spyro).
Tuti, hogy valami bagatel hulyeseg lesz a gond, pl ti a gyari vr kabelt hasznaltatok a unit es a vr headset kozott?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#179980) Kendek válasza predakon (#179979) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én minden tartozékból a gyárit használom és nálam nincs semmi probléma. A VR is jó és a TV képe is rendben van.

<-ƘƘ->

(#179981) A`rpi válasza Kendek (#179980) üzenetére


A`rpi
addikt

A leírást lépésről lépésre kövesd, menni fog az. :K

(#179982) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Spidermant kezdte el a fiam játszani és azt vettem észre, hogy egyszer-kétszer megállt játék, mint a szög. Mintha lefagyott volna, de pár másodperc múlva folytatódott.
Ez normális jelenség egy PS4 Pro-nál?

(#179983) Ravenc


Ravenc
csendes újonc

Sziasztok!

Karácsonyra megleptem magam egy PS4 Proval és már be is húztam elég sok címet a karácsonyi leárazásokba (Spider, GoW, Horizon) de még erősen gondolkom a Dragon Quest 11en, Persona 5ön és a Tales of Berserian. Ezek a japán címek milyen gyakran szoktak leárazva lenni? Van esély, hogy mondjuk tavasszal is lemennek ennyire? Esetleg valamelyik bekerül PS+ba?

[ Szerkesztve ]

(#179984) RangerFox válasza Jim74 (#179982) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem igazán, még sima gépen se lenne az.

(#179985) Mike válasza Ravenc (#179983) üzenetére


Mike
veterán

psprices oldalon nézd meg

(#179986) Bétaville válasza Ravenc (#179983) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Dragon Quest XI-re én is pályázok, de a legolcsóbb helyen is 13.000-ért láttam. :((

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#179987) F-ECT$ válasza Jim74 (#179982) üzenetére


F-ECT$
titán

30%-on vagyok, de még egyszer sem láttak akadozást se nemhogy pár másodperces fagyást.

Dive ever, work never.

(#179988) Bétaville


Bétaville
senior tag

E-bay-ról mennyire kockázatos játékot rendelni? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#179989) Ravenc válasza Bétaville (#179986) üzenetére


Ravenc
csendes újonc

Storeba most 10k.

(#179990) Bétaville válasza Ravenc (#179989) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi, de én csak és kizárólag dobozos játékokat veszek. :K
Azért kérdeztem az E-bay-t, mert ott találtam egyet 7-ért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#179991) Amur válasza Neoteric (#179974) üzenetére


Amur
addikt

Van DV-I csatoló is a monitoron, csak nincs DVI-HDMI átalakítónk, valamiért annakidején VGA-HDMI átalakítót vettünk hozzá.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#179992) BoneDragon válasza Amur (#179991) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szomorú. Nem szabad használni vga portot, mivel az nem digitális jel. El kéne felejteni az embereknek azt az ezer éves csatlakozót. Következő ajándéka egy normális monitor legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#179993) Jim74 válasza RangerFox (#179984) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R Közben kikérdeztem a fiamat :DDD, mert én csak fél szemmel figyeltem, hogyan néz ki a játék. Szóval nem fagyás volt, hanem kiírta, hogy milyen gombot kell lenyomni valamilyen tevékenységhez és várta a játék a végrehajtást. Szóval ilyen tutorial jellegű volt még a játék elején.
Vaklárma volt részemről :DDD (hülye PC-s beidegződés).

Természetesen a lányomnak megvettem 16k-ért a Just Dance 2009-et, erre leakciózták a store-ban 8,9k-ra... :W Mondjuk a visítása bármennyi pénzt megért, amikor a fa alatt kibontotta :DD

[ Szerkesztve ]

(#179994) marilllyo válasza Amur (#179991) üzenetére


marilllyo
veterán

Dvi -hdmi is tökéletes lesz. Nem tétel egy kábel hozzá!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#179995) Amur válasza marilllyo (#179994) üzenetére


Amur
addikt

tudom, csak ünnepek alatt..sajnos nem néztünk utána, csak annyit néztem hogy hdmi a vége, akkor jó lesz..
keresek ismerősnél ilyen kábelt hátha..
Ha Jól nézem a 24+5 tűs átalakító lesz jó?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#179996) Jigoku válasza Bétaville (#179990) üzenetére


Jigoku
tag

Meg lehet próbálni a rendelést. Én nem félek attól, hogy átvernek, a PayPal mindig ott van, hogy az ilyen esetekben visszaszerezze az ember pénzét. De nekem eddig csak kétszer kellett a segítségüket kérnem az eddigi kb. 8 év alatt, amióta Ebayről rendelgetek.

De ha alaposan megnézed a leírását a terméknek, plusz az eladót is lecsekkolod, nem lehet nagy baj, ha megbízhatónak tűnik.

Csak arra figyelj, hogy ha EUn kívülről rendelsz bármit, nagyon nagy eséllyel meg fognak vámolni. Szóval elsőre hiába tűnhet valami jónak, ha aztán még pluszba ki kell fizetned rá a 27%-os adót meg a kb. 3 ezer forintos kezelési költséget. :,D Ezt valamiért sokan nem veszik figyelembe, aztán megy a hápogás meg tátogatás, mikor jön a levélke a postától, hogy "perkálj, vagy nincs csomag".

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#179997) Neoteric válasza Amur (#179991) üzenetére


Neoteric
addikt

En is egy DVI-HDMI kabelre szavazok, csak a hangot oldjatok meg mashogy. Ha makod van, akkor a monitornak van audio kimenete, amibe jacken bele lehet dugni vmi pruttyogot.

PSN: ne0teric_sAN

(#179998) Amur válasza Neoteric (#179997) üzenetére


Amur
addikt

kontrollernek is van , onnan megy fülesről.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#179999) penge111 válasza Ravenc (#179983) üzenetére


penge111
addikt

Persze van akcio a jrpgkre is csak kicist ritkábban mint a többi tipusu játékra. Általában májusban van egy Big in Japan nevű leárazás, akkor az összes létező japán játék le van árazva. Viszont még akciók ellenére is combos áruk marad többségüknek :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180000) saelin válasza Wlac (#179913) üzenetére


saelin
veterán

A környezetemben a COD BR módjára vannak ráakadva. Videók alapján szép, 60 fps-el is fut és kap úgyszintén update-ket.
Ha szeretném a BR játékokat én tennék vele egy próbát. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.