Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167801) Wesder


Wesder
félisten

Az én pàrocskàm kb 40k-t màr tuti ràmköltött jàtékok terén, a kis draga:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167802) erahurka válasza consono (#167795) üzenetére


erahurka
félisten

Á én tuti rosszul választanék és valami anti gamer csajt fognék ki. :(

[ Szerkesztve ]

(#167803) seniman válasza .LnB (#167796) üzenetére


seniman
addikt

Látnád a kétévesem reakcióját,amikor indul a GTS vagy valamelyik NFS.Ótttóóóóóóóóóóó!!!!! :DDD

Megpróbálom majd videóra venni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167804) Theory66 válasza .LnB (#167796) üzenetére


Theory66
aktív tag

Ugyan ez a történet nálam is, de most jön majd a gond ha a kölök átáll napi egy alvásra, ami akkor van amikor én még melózok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#167805) #31683072 válasza .LnB (#167799) üzenetére


#31683072
törölt tag

Az a nyaralásra félretett pénzből volt....
Szóval abban az évben a szabim alatt otthon gubbasztottunk :D
De legalább a jobb felső sarokban az FPS számláló rendben volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#167806) tothl


tothl
addikt

Én mindig a felét szoktam mondani mindennek, úgy nincs akkora para, mintha a valós árat vallanám be. :D

(#167807) .LnB válasza Peace (#167800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh az ilyen ember az utolsó forintjából iPhone-t vesz. :D
De persze kell egy határ.

(#167804) Theory66
"Szörnyű átélni" :D, ahogy szép lassan elhagyja a délutáni alvást. Nálunk már nincs is. Korábban, mikor elaltattam délután, amint elaludt már rohantam is kifele a szobájából (a gép elé). Mint aki az életéért szalad. Minden másodperc számított. Azt egyszer csak "ő nem alszik". Könyörögtem, hogy "ne csináld ezt apával". De ő akkor sem... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167808) #31683072 válasza .LnB (#167807) üzenetére


#31683072
törölt tag

Nálunk még van kb. 1-1,5 délutáni alvás.
Minden nap azt várom :DDD

Ha idővel majd elhagyja akkor nem tudom mi lesz...Ps biztos nem.... :O

Apropó mikortól lehet szerinted kisgyereknek kontrollert a kezébe adni?... :))
(Már úgy értem h rendeltetés szerűen)

[ Szerkesztve ]

(#167809) gianni85 válasza marilllyo (#167787) üzenetére


gianni85
veterán

Nem tudja mi az a ps plus, és hogy az is pénzbe kerül :U :D
Játékokkal én se tudom átverni, észreveszi. Valamit szeret nézni, pl. a Detroit-ot is végignézte, csak a kezdeti lelkesedése elillant mikor még egy napon keresztül töltögettem vissza, hogy megcsináljam a különböző választásokat/befejezéseket :)

(#167796) .LnB
na ha nálunk lenne gyerek, én se játszanék mikor ébren van. Viszont akkor se játszhatnék ha alszik, mert akkor meg asszony sírna, hogy vele nem foglalkozok. Játszhatnék, amikor mindkettő alszik, de akkor meg én mikor alszom? :D Azt hiszem jó esetben még 1-2 évet fogok tudni játszani, utána lesz egy nagy pihenés :)

[ Szerkesztve ]

(#167810) wierra válasza gyuromoj (#167772) üzenetére


wierra
senior tag

Nálam ez a helyzet (HUN store).

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#167811) gyuromoj válasza wierra (#167810) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez érdekes.
Lehet azért ingyenes nálam, mert behúztam a season pass-t?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#167812) .LnB válasza gianni85 (#167809) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Asszony se sír, gyerek se sír nyugi. ;)
Mondjuk nem is sokat alszok. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167813) Tyler Durden

Nálam asszony is gamel, így enyhébb ezekkel a költekezésekkel kapcsolatban. Illetve én úgy tolom, hogy neki is veszek gamét, és akkor nincs mire puffognia :D /most nemrég az unravel1-2-t vásároltam meg neki/

lezlyy: nálunk asszem 5 éves kor magasságában kezdték az ipart, igaz handheld-el. Most már minden hangszeren játszanak szó szerint. Lányom jelenleg sims4ezik, fiam overwatch, mármint ez a fő csapás irány, de simán tolnak lego gamékat xbox360on, illetve fiam már csapatta volna ps4-en is (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167814) Theory66 válasza .LnB (#167812) üzenetére


Theory66
aktív tag

(#167815) .LnB válasza Theory66 (#167814) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167816) pulffy


pulffy
őstag

Nálam a feleségemet nem is érdekli hogy mivel játszom, honnan, mennyiért van. Egy dolog viszont böki a csőrét az pedig a fotelom. Amit nem is olcsón vettem, peddig massage fotel, de még mindíg emlegeti hogy ez a fotel nem passzol az ebédlőbe... :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#167817) Peace válasza pulffy (#167816) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor sem, ha éppen ebédelsz benne?

(#167818) pulffy válasza Peace (#167817) üzenetére


pulffy
őstag

Nem szoktam abban ebédelni, mert a tv előtt van 2-3 méterrel és két ember kell hogy felemelje :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#167819) troland26


troland26
őstag

Jót derűltem az utóbbi néhány tucat hsz en ..eszembe jutott egy haverom aki mindíg a legjobb hardvereke fejleszt horror áron amiket én szerelek be neki egy dolog viszont marad és sérthetetlen ,...az a 10 éves besárgúlt Kolink ház .."azasszonymegnetudja" :D

(#167820) semetka


semetka
őstag

Én is jókat derültem ezeken a gyerek/asszony szituációkon :C

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#167821) RudY


RudY
addikt

Ez (se) mutassátok meg a "csajoknak": :DDD
[link]

(#167822) Mike válasza Deck (#167760) üzenetére


Mike
veterán

hogy rohadjon meg a Sony :)
szerintük otthon, a pincében nyomtatom a pénzt?

csak ezek kellenének:
Uncharted: The Lost Legacy
Monster Hunter World
Overwatch
talán a SW BAttlefront is
Nino no kuni
és ez csak az első oldal

Nioh jó? Unchartedből melyik verzió?

[ Szerkesztve ]

(#167823) b. válasza troland26 (#167819) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167824) Deck


Deck
titán

Ha érdekel valakit egy kis laza, nyugis játék akkor a Sundered most csak 2.500 Ft ;]

PS5

(#167825) Mike


Mike
veterán

Ratchet is kell :) Second Son
lehet, hogy a BEYOND: Two Souls is 2500-ért simán megéri

Elex milyen?

és már megint elköltöttem 40k-t plusz a RDR2 30k

ha lenne feleségem, most agyonverne

(#167826) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Érdeklődni szeretnék hogy ps4 pro mellé érdemes e ezt a tvt megvenni? LG 55 Inch 55UK6750PLD Smart Ultra HD TV with HDR
Ha valakinek van személyes tapasztalata ne tartsa magában.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#167827) marilllyo válasza Mike (#167825) üzenetére


marilllyo
veterán

Vigyázz! Ne kövesd el azt a hibát, amit nagyon sokan. Bevásárolnak az újdonság varázsa miatt, aztán a fele játékukkal soha nem is játszanak. Én most pl rá vagyok állva az FC3+5+ SP-re... gondoltam behúzom akcióban de úgy voltam vele, hogy ráér... lesz még akcióban mire a mostaniakkal végzem. Majd a következő akcióban megveszem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#167828) Petreszku válasza fausto (#167730) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Te hol találtad ezt az akciót? Az UK piacon én nem találom, de érdekelne.

(#167829) Wesder válasza marilllyo (#167827) üzenetére


Wesder
félisten

Ebbe én is beleestem sajna, majd egyszer ledaràlom:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167830) Deck válasza Wesder (#167829) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy. De nem zavar. Akcióba megvettem már visszamenőleg mindent ami majd egyszer sorra kerül.. :D

PS5

(#167831) Carlos Padre válasza marilllyo (#167827) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezért nem veszek most sem semmit :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167832) M3oH válasza Wesder (#167829) üzenetére


M3oH
addikt

Szerintem ebbe mindenki beleesik egyszer :) Nekem heti ~15 óra játék jut nagyjából, jövő nyárig sztem el vagyok a meglévőkkel.

(#167833) #95558144 válasza .LnB (#167812) üzenetére


#95558144
törölt tag

Akkor már mindent értek. ;]

(#167834) mike1334 válasza erahurka (#167791) üzenetére


mike1334
veterán

Áh...mikor mondtam, hogy switch is lesz, már a szeme se rebbent :DDD
De azzal megvárom a gyereket :)

Na nem a gyereknek...a handheld mód miatt :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#167835) saelin válasza sp8787 (#167648) üzenetére


saelin
veterán

Nézem hogy a Monster Hunter-hez nincs is season pass... :o Ez is ritka.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#167836) saelin válasza Deck (#167830) üzenetére


saelin
veterán

Jó lesz az Ps5 megjelenés után is! :D Én speciel úgysem launch közel szoktam konzolt venni, hanem 2-4 évvel később.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#167837) Rigormortiis válasza saelin (#167835) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, és ehhez képest jönnek hozzá frissítésetek, küldetések, kihívások. Nagyon rendben van a játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#167838) Mike válasza marilllyo (#167827) üzenetére


Mike
veterán

Ez már sajnos most is így van. Jelenleg 18 vett (nem ps+) jatekom van és mindbe csak belekezdtem. Csak ugye sok évnyi lemaradást kell behoznon :)

(#167839) Helmoras válasza sp8787 (#167693) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem melyedtem el a dologban ilyen szinten, haladok relative siman, csak egy pajtival coopoztunk kicsit, o mage jellegu karakterrel jott en meg inkabb defenzivebb medium arnoros low attack stance el, eleg jo kis kombinacio volt

(#167840) marilllyo válasza Mike (#167838) üzenetére


marilllyo
veterán

Mik azok? :) Ajánlok egy sorrendet rá. :)

Én mindig úgy játszom, hogy van 1 nagyobb cím, ami komolyabb és azé a prioritás. Ez volt jelenleg a God of War. Emellé van levezetésnek egy Rocket League, ami ilyen haverokkal ökörködős. Plusz meg van kezdve a Black ops 3, aminek a zombi dlc-it toljuk le sorban két nagyobb cím között. Most lement a GOW és jön a Detroit. Ez most lepörög szépen az RDR2 előtt.
Pl. nem tudnék elképzelni egy GOW és egy Uncharted kampányt egymás mellett. Nem tudom elképzelni, hogy valakit igazán behúzzon a története ha össze-vissza váltogatja.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#167841) #80123904 válasza #31683072 (#167808) üzenetére


#80123904
törölt tag

Keresztlányom 5 és fél éves, most esett ki az első tejfoga tegnap. Gondoltam, na akkor kezd nagy lenni, odaadom a kezébe controllert és mehet egy kicsit a forza horizon 4-gyel. Megmutattam melyik a gáz - fék - tolatás és jobbra/balra. Ennek már lassan több, mint 1 órája és olyan jókat nevet azon, hogy a házaknak nekimegy, kergeti a többi kocsit, a tavakba belemegy, próbál az úton maradni...imádni való :)

Leginkább még mindig úgy akar leginkább kanyarodni, hogy jobbra / balra viszi a kezével az egész controllert, de ügyesedik. Tabletet / telefont ügyesen kezeli már, azokon is vannak játékok és abból jön neki ez a mozgás :)
Aranyos nagyon. Nem tudom, hogy egy-egy lego játékhoz lenne-e már türelme, de majd hamarosan kiderítem.

[ Szerkesztve ]

(#167842) Carlos Padre válasza marilllyo (#167840) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor most képzelj el egy HZD és GOW párost úgy, hogy az X és O fordítva működik a két játékban. Cselendzs :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167843) Bogyi007 válasza erahurka (#167791) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha megjegyzem hogy párom (igaz Xboxra) Final Fantasy XV-t kért digitális kiadásban akkor én a topicban irigyelt személynk számítok akkor? Plusz kaptam is már játékokat én is ünnepekkor...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#167844) kispistax válasza wierra (#167810) üzenetére


kispistax
tag

Érdekes én négyet megvettem, amik ingyenesek voltak és miután megvettem már mindegyiket fizetősnek írja. A megvásároltaknál már nem szokott árat mutatni.

(#167845) Beckett


Beckett
tag

Sziasztok!
Csak olvasgattam eddig ezt a fórumot mert épp ps4pro vásárláson dilemmázok. Meglepődtem h itt is elég sok "sorstárs" megfordul, gondolok itt a gyerek, asszony, játékidőt taglaló hsz-ekre. Beszéljetek le vagy rá :D .

Full pc-s vagyok, régen megtörtem és vettem egy x360-at forza, gtaV, red dead, fifa stb. ment rajta, aztán újra pc felé fordultam főleg a kontrolleres célzás nehezen megszokása miatt. A PC jó és kielégítő, de a ps exkluzív és egyéb konzol címek pl. god of war, spiderman, red dead2 miatt megremegtem. Benne van az is h kisfiam nagy póki rajongó és ő is nyúz h az milyen jó lenne (5-6 évesen engedtem meg először neki, de suliban a többség már nem konzolszűz, ahogy elnézem elkerülhetetlen, és mivel én is gamezek gyerekkorom óta nem fosztanám meg tőle, lehet ezt felelősen csinálni, szerintem a tiltás rosszabb mint a kontrollált megengedés)

A prekoncepcióm az volt h konzolokon nem gyakori a hozzám hasonló 30 feletti családos, de ez asszem megdőlt olvasva itt a sorokat :) . Pénz van rá nem okozna csődöt otthon, a dilemmám amiatt van h kevés játékidővel érdemes e vajon beruházni rá ezen címek miatt, régi nagy húzó címek élvezhetők e még mai szemmel pc után (last of us, uncharted stb)? fps-eket meg a legtöbb játékot inkább pc-n nyomnám ma is, mivel asztali gépeken nevelkedtem. Van e még ebben a konzolgenerációban annyi várható potenciál h megérje most megvenni (mikor lesz váltás megint?), jönnek e még vajon kifutásig olyan játékok amik pc-n nem lesznek játszhatók? (konfigomban 1-2 év simán benne van még)

Az eszem azt mondja elég a pc is, úgysincs sok időm, kisifiam meg elvan még az x360-al is (kérdés meddig persze), a szívem pedig főleg az említett 3 új cím miatt a vásárlást forszírozná, meg h úgyse biztos h el tudom kerülni majd a gyerkőc miatt előbb utóbb.
Igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hátha elbillenti a döntést valamelyik irányba :R

(#167846) .LnB válasza Beckett (#167845) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167847) #80123904 válasza Beckett (#167845) üzenetére


#80123904
törölt tag

Vannak azok a játékok, amiket ha 3 hónap alatt is tudod csak végig játszani, akkor is megéri, mert akkora élményt nyújtanak.
Szerintem mindenképp megéri beruházni egy ps4(pro)-ra. Nem fogod megbánni.
A LoU - UC2/3 most is remek. Főleg a LoU ad olyan storys élményt, hogy azt még youtuben is jó végig nézni.

(#167848) Mike válasza marilllyo (#167840) üzenetére


Mike
veterán

amivel sokat haladtam az a last guardian, detroit, és most a Shiness. kb ezeket fogom befejezni első körben. én ilyen belekapkodós vagyok, mindig ilyen voltam. hangulatfüggő éppen mivel, és nem vagyok alapvetően kitartó, de vissza-vissza térek játékokhoz amik érdekelnek. de nagyon kevés játékot játszom végig. igaz nekem sokszor fél év is kevés. de mindig ilyen voltam. pl skyrim második karakter,lvl 42 és még nem voltam fent a hegyen a papoknál. witcher 3-ban is legalább 100 órám van, és még messze a vége. én nem tudok 20 óra alatt semmit végigjátszani de fél évig elvagyok kettő címmel.

[ Szerkesztve ]

(#167849) Carlos Padre válasza Beckett (#167845) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak olvasd el LnB kolléga szösszenetét, annál többet, okosabbat úgy sem tud mondani neked senki a témában.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167850) tothl válasza Mike (#167848) üzenetére


tothl
addikt

+1
Egyedul a Last of Ust es az Alien Isolation jatszottam vegig egy huzamban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.