Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167751) Deck válasza Tyler Durden (#167750) üzenetére


Deck
titán

Nagyon, nagyon megérik. ;)

PS5

(#167752) marinea2


marinea2
addikt

Fortnite skines ps4 kontroller kaphato mar magyarorszagon? Valaki tud valamit esetleg? :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#167753) Mike válasza marilllyo (#167748) üzenetére


Mike
veterán

witcher 3 ilyen? pc-n nem ilyen volt a harcrendszer emlékeim szerint

más

a ps+ os discount listát hol találom, ami 18-ig tart?

[ Szerkesztve ]

(#167754) Deck válasza Mike (#167753) üzenetére


Deck
titán

Nem ilyen.

PS5

(#167755) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Behúztam tegnap este a Battlefield 1-et ezeröccázér'és meglepődve láttam hogy valami 80Gb-ot kezdett el letölteni?
Ez akkor most a fullos DLC-s mindenes változat vagy félreértek valamit?

Szerk.:
@wesder - Nemnem alap játék, 1500 Huf volt ezért értetlenkedek. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#167756) Wesder válasza Zoleee83 (#167755) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a Revolution-t vetted, akkor igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167757) gyuromoj válasza Zoleee83 (#167755) üzenetére


gyuromoj
veterán

Season Pass-t is húzd be mellé, az még egy kis ideig ingyenes.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#167758) seniman válasza Zoleee83 (#167755) üzenetére


seniman
addikt

72GB ha jól emlékszem,de nemrég ingyenes volt a season pass is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167759) Gery9112 válasza Zoleee83 (#167755) üzenetére


Gery9112
őstag

Hiába vetted meg csak az alapjátékot a DLC-ket is automatikusan letölti és telepíti patch formájában. Legalábbis PC-n ezt csinálja, feltételezem konzolon is.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167760) Deck


Deck
titán

Megjelentek storeba az akciók kategóriába szedve.

PS5

(#167761) sp8787 válasza Tyler Durden (#167750) üzenetére


sp8787
addikt

Ugye olyan 1300nyi kulonbsegrol beszelunk. Viszont magaban a jatekban ez joval nagyobb valtozast okoz/tartalmaz. Nem 1/5-nyit ad hozza a jatekhoz hanem ha forditva mondanam ,hogy az alapjatek az 1/5 a kiegek meg hozzadnak 4/5-ot meg akkor is hihetetlenul messze jarnek a valosagtol.

(#167762) Zoleee83 válasza seniman (#167758) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi mindenkinek :R , közben megnéztem a storeban is, akkor rendben van, végülis csak a single miatt vettem meg, ennyit megért, a season passra nekem 15k-t ír, valószínüleg lejárt már az akció rá.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#167763) mike1334 válasza #80123904 (#167672) üzenetére


mike1334
veterán

Ez mindenhol így van az euban tudtommal.

Pl kishazánk:

A szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvény:

42. § (1) Felhasználási szerződés alapján a szerző engedélyt ad művének a felhasználására, a felhasználó pedig köteles ennek fejében díjat fizetni.

48. § A polgári jog általános szabályai szerint a bíróság akkor is módosíthatja a felhasználási szerződést, ha az a szerzőnek a felhasználás eredményéből való arányos részesedéshez fűződő lényeges jogos érdekét azért sérti, mert a mű felhasználása iránti igénynek a szerződéskötést követően bekövetkezett jelentős növekedése miatt feltűnően naggyá válik a felek szolgáltatásai közötti értékkülönbség.

(bár ez alapvetően pl arra van kitalálva, hogy írsz egy könyvet, eladod bagóért, más meg milliárdos lesz belőle (túlzás), de szvsz kb. erre is ráhúzható, mondjuk szerzői jogban minimális a tudásom)

Ja és ahogy írja is a törvény, a polgári jog általános szabályai közé tartozik az értékarányosság (feltűnő értékaránytalanság tilalma), bíróság kérésre kb bármilyen szerződésbe belenyúlhat, ha az egyik fél többet ad, mint kap (bizonyos eltérések és keretek között).

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#167764) wierra válasza seniman (#167758) üzenetére


wierra
senior tag

Nem lelem a nevezett saeson pass-t, vagy már nem ingyenes?!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#167765) Carlos Padre válasza #80123904 (#167672) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hallottál már Jack Kirby-ről? Érdemes utána nézni, az ő legendás esete is segített megszületni az ilyen a szerzőt védő szerzőijogi törvényeknek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167766) Deck


Deck
titán

Driveclub 3.700 Ft akcióba. Nem semmi :D

PS5

(#167767) gyuromoj válasza wierra (#167764) üzenetére


gyuromoj
veterán

Már nem. :(

(#167770) seniman
Nem, először a BF V béta után egy hétig volt az minden platformon.
Később 25.-től újra ingyenes lett, de úgy fest hogy csak hónap végéig.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#167768) marilllyo válasza wierra (#167749) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze élveztem. Azért ért meg az én skálámon 8/10-et. Mondjuk én ilyen örök elégedetlen vagyok. Egy kezemen meg tudom számolni azokat a címeket, amikre 10/10-et adnék.

Nagyon szeretem a kihívásokat. Egyáltalán nem rémiszt el... nem vagyok egy Easy- fanatikus. Azért az Alien: Isolation csak kicsúszott Nightmare-n önszorgalomból (nincs rá trófi se)...ME: Andromeda is lepörgött Insane-n...meg még volt egypár...

Idén még be van tervezve egy Batman A.K. 100%. A hallottak alapján szívni fogom a fogam az utolsó dlc alatt. De mivel nagyon tetszett a játék...érzek motivációt rá.
Meg még kacérkodom a gondolattal a 2015-ös Need For Speed utolsó DLC-jével. 10/10-re írtják a nehézségét...

(#167753) Mike : A witcher 3 "halálmenet vagy mirosseb" fokozaton sem szabad, hogy gondot okozzon. Ügyesen kell dodge-olni...plusz minél előbb kifejleszteni az aktív quen-t. Onnantól god mode on..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#167769) sp8787 válasza sp8787 (#167761) üzenetére


sp8787
addikt

Es azt meg elfelejtettem leirni ,hogy ezt az 1300-as kulonbseget hasonlitsd ossze pl. a MHW Deluxe-janak 1500-asaval ahol azert a plusz 1500-ert az egvilagon semmit nem kapsz.

(#167770) seniman válasza gyuromoj (#167767) üzenetére


seniman
addikt

Nem csak PS+-al volt ingyenes?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167771) Big_Boss válasza seniman (#167770) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Nem, hétvégén én is behúztam.

(#167772) gyuromoj válasza seniman (#167770) üzenetére


gyuromoj
veterán

Viszont most a DLC-k ingyenesek külön-külön, legalábbis HUN store-ba böngészőből úgy mutatja.

(#167773) b.
DLC-nek indult, de végül inkább szinte teljes játék lett.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#167773) b.


b.
félisten

Srácok a Lost legacy egy teljes játék vagy csak valami Uncharted DLC / kiegészítő?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167774) .LnB válasza b. (#167773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy teljes U4 DLC. ;]

Teljes egyébként. Külön álló történet. Ugyan olyan minőség mint az U4, 7-8 órás játékidővel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167775) marilllyo válasza b. (#167773) üzenetére


marilllyo
veterán

Tulajdonképpen is-is. Önálló játék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#167776) seniman válasza b. (#167773) üzenetére


seniman
addikt

UC utánérzés,de nem rossz,bár rövid.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167777) Theory66 válasza b. (#167773) üzenetére


Theory66
aktív tag

Teljes, de rövidebb mint a 4 jóval. Pár a sorozatból megismert szereplő külön álló története.

(#167778) b.


b.
félisten

Köszi nektek. Akkor Detroit és Lost legacy behúzva. ( valakinél ott alhatok este, ha asszony észreveszi....? :DDD )

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167779) .LnB válasza b. (#167778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Digitálisan, hogy venné észre? Hisz az csak "demó". Ingyen kipróbálható verziók azok. ;]
Nekem most egész hónapban nyomatta a szöveget a Pókember miatt. Nem tudom mi van vele. :D Gondolkodok is, hogy a RDR2-t merjem e lemezesen venni. De azért csak nem hagyom magam befenyíteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167780) #80123904 válasza mike1334 (#167763) üzenetére


#80123904
törölt tag

Beszarás. Köszönöm :R (ettől még nem tetszik ugyanúgy a dolog :DDD)

(#167781) mike1334 válasza .LnB (#167779) üzenetére


mike1334
veterán

Kamuzd azt, hogy ez még mindig a pókember, csak farsang van :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#167782) .LnB válasza mike1334 (#167781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen felröhögtem! :D

Áhh, nekem megvan a taktikám. Összezavarom. Mert ugye ott a PC is, ott az Xbox kontroller is, és a PS4. Egyrészt már ez sok neki, hogy most akkor miről is fut a játék. Aztán jön az, hogy sokszor nyomok pc-n is alpha, beta teszteket is. Azok ingyenesek. Aztán ott vannak az ingyenes hétvégék is, meg a demo-k is. Na meg volt még, hogy Ádival néha felesbe vesszük a PS játékokat. Most nyomom PC-n a Forza Horizon 4-et, 14 napos GP trial-lal. Azt nem kell tudnia, hogy esetlegesen 14 nap után már 3000/hó. :D Millió lehetőség van. De most a Pókembernél látta mikor jött a csomag, sőt a számlát is látta. És csak most tudta meg, hogy mennyibe is kerül egy PS4-es játék. :D Ami tulajdonképpen szerencse is, hogy csak most..

Szóval ha most meglátja a PS4-es RDR2 borítót, akkor tuti összerakja a képet, hogy ez megint kb egy 20-as volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167783) b. válasza .LnB (#167779) üzenetére


b.
félisten

jaj tényleg, köszi az ötletet jövök eggyel ! :DDD ( nekem van paypal fiókom,neki nincs,Wish-t nézegeti elég sokat. szóval múltkori vásárláskor,( COD előrendelés khm... :D) gyorsan megnéztem a kosarát wishen és rendeltem neki pár cuccot, meglepinek. Had örüljön annak a 2-3 ezernek, hisz én is annyiért vettem a BO4 -et .... kb... :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167784) gianni85 válasza .LnB (#167779) üzenetére


gianni85
veterán

bakker minendkinél ez megy? :) Én is kaptam az ívet, mert merészeltem hétvégén rázombulni a Detroitra. Azzal se tudtam javítani a helyzeten, hogy csak 500 forintba fájt ez a hétvégi szórakozás :)
Bezzeg ha most RDR2-ig be se kapcsolom a gépet, az nem érdekes....
Viszont az RDR2-re már felkészítettem őt ;]

(#167785) Gigicuci válasza Deck (#167766) üzenetére


Gigicuci
senior tag

A driveclub jó áron van szerintetek? Megér ennyit? 3900 lenne nekem nincs ps plusom.

(#167786) mike1334 válasza .LnB (#167782) üzenetére


mike1334
veterán

Mutass neki egy linket a RDR I. részének áráról..fel se tűnik, majd, hogy ott a II a név mögött :D

Nekem szerencsém van, az xboxnál szinte ő nyaggatott, hogy vegyem meg, ps-nél meg nagyon szar heten voltam túl (munka), és bejelentettem, hogy ennyit megérdemlek a sok szívásért...elfogadta :D

Most viszont felmérjük a kiadásainkat, hogy min lehet spórolni, és minden elköltött forintot felírunk és összesítünk majd, így nem lesz kibúvó :DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#167787) marilllyo válasza gianni85 (#167784) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt kell mondani, hogy ingyenes PS+ játék volt.

Na nekem mondjuk a játékokért nem szól. Abszolút észreveszi, ha valami mással játszom...de még egy esetleges első és második rész közti különbséget is levág.

Na mondjuk erre van egy sztorim.... ;]

Egyszer flegmázott, hogy már megint egy új játék?! Éreztetvén, hogy megint vettem egyet...
Na akkor szépen leültettem és elmagyaráztam neki, hogy ez rohadtul nem drága..."gondolj bele...elmegyünk moziba....+ üzemanyag + kaja stb... és máris hopp -4-5000 Forint ...2 órányi szórakozásért. Vagy elmegyek pizzázni meg sörözni a haverokkal... -5000 minimum.
Itt a Witcher 3...látod... Felesbe vettem haverommal... 5000 Forintomba fájt DLC-kkel együtt ... Most játszom ki harmadszorra...egy végigjátszás meg lehet akár 100+ óra is...Számold ki melyik szórakozás éri meg anyagilag jobban.
"
Válasza: "Te képes voltál 300 órát ülni egy videójáték előtt????"....

Érzed, hogy ezt nem fogod megfogni....

"Azért szeretsz még?"...."De ha nem...azért csinálsz túrógombócot?" Kb. ennyit tudtam kinyögni...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#167788) Tyler Durden válasza sp8787 (#167761) üzenetére

Köszi a választ, nem néztem utána, hogy ténylegesen mekkora tartalmat ad a játékhoz, de így nem kérdés, hogy a fullosat veszem :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167789) Jim-X válasza Gigicuci (#167785) üzenetére


Jim-X
őstag

Siman meger annyit, el lehet vele szorakozni. Bar amiota megvan a GTS azota ra se neztem...ellenben a GTS behuzott teljesen... :Y

Majd most jon a Nordschleife, Honda NSX-el :))

A játék az nem játék!

(#167790) Zolibacsi88 válasza marilllyo (#167787) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ezen jót nevettem, köszönöm! A sarokba szoríthatatlan női elme :D

[ Szerkesztve ]

(#167791) erahurka válasza mike1334 (#167786) üzenetére


erahurka
félisten

Ezekkel az asszony elől rejtegetjük a játékokat kommentekkel mindig megerősítetek benne hogy nem kell asszony :DDD

(#167792) Theory66 válasza .LnB (#167782) üzenetére


Theory66
aktív tag

Mindenkinél az a probléma hogy mennyibe kerül a játék, csak nálam akad ki az asszony azon hogy egyáltalán játszom? xD Mondjuk hogyha előhozná a mennyibe kerül témát, egy khm khm kíséretében látványosan beállnék a 3 cipős és a 2 ruhás szekrény mellé és random rákérdezhetnék hogy "Ez mikor is volt rajtad először és utoljára? " ;]

[ Szerkesztve ]

(#167793) b. válasza marilllyo (#167787) üzenetére


b.
félisten

na most én a Ps2 gépet a feleségemmel vettem 2000 ben 165 ezer forintért premier nap, egy plusz kontrollerrel.( friss házasok voltunk). elkísért , segített rakodni nem szólt egy szót sem, elmentünk kajálni, ha már a nagy Pesten vagyunk.
Rá kb fél évre említette meg először. azóta a 2 gyereknek rendszerese előadja, ha esetleg összeszólalkozunk ehhez kapcsolódóan , hogy ő mekkora hülye volt, hogy még asszisztált is hozzá. ( Most kb ez az akkori keresetemhez/ életszínvonalhoz képest az, mintha 500 K körül venném a konzolt). nem értem, mit hisztizik... :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#167794) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Az a titok, hogy meg kell neki venni mindent amire vágyik és akkor békén hagy+lesz minden otthon. :)

(#167795) consono válasza erahurka (#167791) üzenetére


consono
nagyúr

Engem pl. az asszony biztatott fel, hogy vegyem meg már végre a Detroitot :) Szóval ...

"In God we trust. All others must bring data"

(#167796) .LnB válasza Theory66 (#167792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam ezzel azért nincs gond, mert alapból nem játszok akkor ha a kisfiam ébren van. Bár mostanában már ez az alapszabályom enyhül. Hétvégén a Crew2-t még kis is próbálta a kisfiam. De cirkusz is lett belőle. Én saját magam példájából kiindulva távol tartom ezektől amíg tudom (most lesz 6 éves). Tegnap meg a Forza H4-et is együtt toltuk, vagyis ő csak nézte. Az autósok nagyon érdeklik, a Pókember egyáltalán nem hatotta meg. Szóval így, hogy akkor játszom mikor ők alszanak, vagy átmennek kicsit a mamához, így ezzel nincs gáz.

Vissza fele, ez az ő mit vesz, be kell vallanom, én sokkal házsártosabb vagyok mint ő. Annyi cipő, táska, kabát, napszemüveg meg a k*tyaf*sza ami otthon van... Kész vagyok. Most a vásárlási mániáját úgy éli ki, hogy a gyereknek vesz cuccokat. Gondolom pont annyira kell a fiamnak a 40. nadrág mint neki kellett a 12. kabát. De nem tartok leltárt, csinál amit akar. :D

(#167795) consono

Én nem tudom, hol lehet ilyen nőket találni. Meg már mindegy is mondjuk. Haverom csaja is nyomja Xbox-on a game-eket. És még jó csaj is. Nekem "csak" jó csaj. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167797) Peace válasza gianni85 (#167784) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem kijelentette barátnőm, hogy játékot nem hajlandó venni nekem ajándékba. De most addig kérdezgetett névnapomon, hogy minek örülnék, hogy végül csak beszállt felesbe RDR2-be. Mondtam, hogy én azt mindenképp megveszem és előrendeltem. Aztán csak megtört és kifizette a felét. <3

(#167798) #31683072


#31683072
törölt tag

Szerencsére az én feleségem jól tolerálja a játékvásárlásokat.
Sőt van saját játék listája is amit szeretne.
Viszont a hardverfejlesztést nem szeretni. (Most már nyugi van mert nincs Pc)
Kb 3-4 éve mikor szó nélkül beállítottam az akkori csúcs Vgával (Gtx Titan x 12 Gb) Saturn 1300€ akkor azért a számlát szemügyre véve felhördült :D

[ Szerkesztve ]

(#167799) .LnB válasza #31683072 (#167798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó hát most minden rossz indulat nélkül írom, de nem mindegy azért az se, hogy kik hogy állnak anyagilag.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167800) Peace válasza .LnB (#167799) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha hónap végén nem jut kajára és elmaradások vannak rezsi számlákkal, akkor tényleg gáz a játék vásárlás. De gondolom igen kevesen vannak ilyen emberek. Legalábbis itt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.