Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167851) tothl válasza Beckett (#167845) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem megeri. En is 40+ vagyok.
A Ps -bol a Pro-t javaslom mindenkeppen.
Majd meglatod mekkora elmeny lesz a kanaperol jatszani es nem gorcsolni a PC-vel...

Jo jatekot!

:)

(#167852) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

lehet be kéne szerezni a Detroitot

ugye a Nioh az nehéz játék? pedig valmi szamurájos nem lenne rossz :F

Resistencia eterna

(#167853) Xaels válasza bagyulajuve (#167852) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ha nem játszottál még Dark Souls, Bloodborne stílusu játékot akkor igen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#167854) #20844032


#20844032
törölt tag

Őrület mit problémáztok össze a gyerek délutáni alvásától az egyéb időhiányig :D
3 gyerekem van, kettő óvodás korú, 2 főállásban dolgozom, mindkettő vezető beosztásban, iskolákba járok folyamatosan, és mindezek mellett nem volt sem a ps4, sem a ps3, sem ps2, sem ps(1) generációban olyan fontosabb játék, amit ne tudtam volna végigjátszani. És megannyi kevésbé fontos is. Éshát el-el utazgatunk, nyaralgatunk mi is, kiállítások, konferenciák, üzleti utak, és nincsenek nagyszülők sem, gyakorlatilag csak mi voltunk gyerekekkel, 1-1 mozira vagy vacsira van csak alkalmi felügyelet. Ez csak szándék kérdése, meg némi szervezés. Mondjuk sosem aludtam sokat, ez tény :D

(#167855) Mike válasza Beckett (#167845) üzenetére


Mike
veterán

40+ vagyok, igaz nincs gyerekem. De ha lenne, lenne 2 kontroller :) igaz most is van 4
Én nem bántam meg a slimet (nincs 4k-s tv-m) bár a grafikára sosem voltam túl érzékeny, de nem baj ha valami szép :)

(#167856) ProEvoFan válasza Beckett (#167845) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha van király PCd - írtad, ez pipa - akkor a ps4 remek választás az exkluzívok miatt.Nem egy új embernek esett le az álla az exkluzívok láttán.Többen meg is jegyezték mennyire minőségi termékek, látszik rajtuk a belerekott munka.Ezt nem a faniboyságom' mondatja velem, ez a legtöbbnél tényleg így van.
Pókember beszarás mennyire jó játék.Hozza azt a képregény érzést, amit egyik film sem adott át.Platináztam már, de még így is minden nap bejárok lengedezni egy kicsit, meg pár rossz arcút lerendezni.

(#167857) Mike válasza #20844032 (#167854) üzenetére


Mike
veterán

Nem mindenki akkora isten mint te

(#167858) bagyulajuve válasza Xaels (#167853) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát nem :DDD

Resistencia eterna

(#167859) Beckett válasza .LnB (#167846) üzenetére


Beckett
tag

Ez tényleg jó cikk gratula :R
A ps-es ismerőseim is nagyon hasonlókat mondanak, francba megint pénzköltés lesz :W ráadásul gondolom kell plusz 1 kontroller, töltő, lehet füles is.... :D

(#167860) ProEvoFan válasza bagyulajuve (#167858) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor csak saját felelőségre :) Kitartó, türelmes és elszánt játékosoknak való az a stílus.

A DriverClub az fix online versenyezés vagy van benne egyjátékos lehetőség is?Konkrétan érdemes ps+ előfizetés nélkül belevágni?

[ Szerkesztve ]

(#167861) bagyulajuve válasza ProEvoFan (#167860) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez nem én vagyok :DDD

Resistencia eterna

(#167862) #20844032 válasza Mike (#167857) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát nem, de azért igyekezni még érdemes :P

[ Szerkesztve ]

(#167863) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#167860) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Inkább egyjátékos lehetőség van benne ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167864) Mike válasza #20844032 (#167862) üzenetére


Mike
veterán

Nekem már mindegy :)

(#167865) Chereiose


Chereiose
addikt

Kis segítségre lenne szükségem, bár nem hiszem, hogy bárki találkozott ilyennel innen és tudna megoldást.
Szóval 1 hete vettem a Ps4 Pro + fifa 19 csomagot. Korábban volt egy ps4-em, sőt még ps3 is, még ott volt egy fiókom amit használok most is, vettem PSN plus előfizetést is. Viszont már az első ps4-en is furcsa volt a fifa 16, mert így szaggatott rajta a játék, és ezt másnak akkor nem csinálta, más játék ugyanakkor jól futott, szóval ott az egyedi eset volt.

Most pedig az a problémám, hogy tetű lassú az egész rendszer néha, teljesen mindegy, hogy wi-fi vagy lan kábelen. Példa: rámegyek a menüben, hogy barátok, van hogy egyáltalán be se tölt, van hogy 1 perc után igen, van amikor nagy ritkán behozza egyből az ismerősöket. Ugyanez van a PS Storeal is, van amikor be se akarja tölteni, ha igen akkor is baromi lassan minden elemét.

Másik probléma, ami még jobban az egekbe viszi már a vérnyomásom, a fifa 19-en belüli lecsatlakozási problémáim. Folyamatosan ledob az EA serverekről, több Ps4-es ismerősömnek viszont egyik panaszom sem jelentkezik. Kb. menüben 3 percente ledob a netről gyakorlatilag, de érdekes, hogy meccs közben nem, szóval nem szakadnak meg az online játékaim. És a netemmel sincsen probléma, mert PC-n sosem volt megszakadásom (250 megás). Szóval nem értem, mi a szar ez, de rohadt frusztráló így, hogy zsír új és akkor egy tetves körülményes az egész rendszer, fifában meg dobál le a szerverekről.

Valakinek van sejtése, hogy mi lehet ez és hogy tudok-e bármit csinálni vagy ilyen Isteni lesz a menüm évekig?

[ Szerkesztve ]

(#167866) Carlos Padre válasza Chereiose (#167865) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szar a neted.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167867) Chereiose válasza Carlos Padre (#167866) üzenetére


Chereiose
addikt

És akkor xbox one-on miért futott minden gyorsan zsír simán, fifával együtt? Inkább a PSN egy rakás szar akkor.

(#167868) #20844032 válasza Chereiose (#167865) üzenetére


#20844032
törölt tag

Lehet, hogy a routered és a ps4 nem szeretik egymást. Kábel, vagy wifi?

Ja most látom, mindkettőn. Ennek ellenére érdemes lenne másik eszközzel megpróbálni. van, hogy szar a psn, de ennyire azért nem jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#167869) Nayrobi válasza Bencus88 (#167682) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#167870) marilllyo válasza Beckett (#167845) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem kell ennek ekkora feneket keríteni. Vegyél egy PS4-et használtan...menj rá az exkluzívokra, aztán eldöntöd, hogy megtartod-e vagy továbbadsz rajta. Szerintem konzolból nem para a használt. Ha újonnan veszed és mégsem jönne be, akkor nagyobb a bukó.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#167871) Chereiose válasza #20844032 (#167868) üzenetére


Chereiose
addikt

Nekünk itt Flip van, ami ugye gyakorlatilag telekom. Az tuti, hogy amit adnak gyári router (Saegemcom) az egy nagyon nagy fos, szerintem erre van kibukva a PS-em akkor. Viszont mondom az az érdekes, hogy pc-n meg xbox one-on nem voltak gondjaim, ilyenek legalábbis tuti nem.

Hogy próbáljam ki másik eszközzel, ha ez a gyári van betéve routernek? Másikat nem tudok, mert ebből jön a TV is. Vagy nézzem meg esetleg mobilnettel?

(#167872) Skynet258 válasza Gigicuci (#167794) üzenetére


Skynet258
veterán

Így van, én ugyan nem szoktam minden cucc mellé venni neki is valamit, de nagyobb dolgoknál ő is kap. Mittomán alaplapot vettem 67k-ért, mondom múltkor mondtad kéne epillátor, ne, ne azt a gagyit, van itt 25-ért, jó lesz? Innentől egy se szól soha semmiért. Ok plusz pénz de a béke miatt megéri. Na meg én se szólok ha magának vesz valamit, meg mennyit költött itt ott. Ha kijövünk a pénzből akkor leszarom mire mit költ, én is költök. Jó, a 40 ezres billentyűzetet nem értené meg, így az csak 15k volt. ;]

https://geekpulse.hu

(#167873) #20844032 válasza Chereiose (#167871) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha leteszteled a ps4-ben a kapcsolatot, mit ír a nat type-ra?

(#167874) RangerFox válasza Chereiose (#167871) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az mindig meg lesz, hogy néha nem tölti be a barátlistát, vagy a "What's new?" fület nem tudod legörgetni, olyankor ki kell jelentkezni meg vissza és egyből behozza őket. Igen, szar a PSN, a letöltés se lesz olyan gyors, mint X-en, ez ellen nem fogsz tudni sokat kezdeni (mondjuk alapesetben nem olyan rossz, mint ahogy ezt te leírod). A Fifás lecsatlakozás meg egy gyakori dolog, nekem ha jól emlékszem a 18-cal is csinálta, de utána egyből vissza tudsz csatlakozni. Igazából csak akkor volt zavaró, amikor FUT meccs végén csatlakozott le, így nem adta meg a jutalmakat a meccs végén, és kiléptetett a főmenübe. Ez pedig az EA sara.

(#167875) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#167863) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem nekem kell, haver akarja megvenni.Ős PCs létére vett egy ps4 prot.Behúzta a Spider-Man meg a többi ex cím.Egyelőre nem tudtam rávenni a ps+ előfizetésre, de rajta vagyok.A Pókembertől teljesen kész van.Nem érti hogyan tudja futtatni ilyen minőségben ezt a játékot ez a kis "vacak" 4K/közeli felbontásban:) Tipikus PCs agy :D Mondjuk a kontroller nem esik ki a kezéből, tehát kezelhető a páciens:)
Szóval, a DriverClubot akkor érdemes megvennie ps+ nélkül is.Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#167876) Mike válasza Nayrobi (#167869) üzenetére


Mike
veterán

Hopp, thumper

(#167877) tuki2200


tuki2200
senior tag

Nemtudom mi van most a PSN-el, de a Battlebornt 50megaval tolti epp nekem. Ha vasarolni akartok most tegyetek :D

[ Szerkesztve ]

(#167879) Lacko66


Lacko66
tag

Pár napja érdeklődtem a Last Guardian felől, erre most 3965Ft-ért ingyen adják. Szuper, be is zsákoltam. :)
Melléraktam még a Shadow of the Colossust, az is tetszik videók alapján.
(még a Railway Empire-re kéne egy kis leárazás, az is érdekelne)

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#167881) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#167875) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Season passt el ne felejtsétek hozzá!

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167882) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem légy szíves.

The Heavy Rain™ & BEYOND: Two Souls™ Collection Nem látok magyar feliratot a játék adatlapján, akkor ezek szerint nincs hozzá? Azért kérdezem, mert kis hazánkban magyar felirattal jelent meg. A másik, hogy az inFAMOUS Second Son-ból melyik verziót érdemes megvenni?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#167883) erahurka válasza Bogyi007 (#167843) üzenetére


erahurka
félisten

Én simán irigy vagyok rád miatta :DDD

(#167884) tothjani81


tothjani81
senior tag

Köszönöm a hozzászólásokat

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#167885) danielgalaxy válasza Lacko66 (#167879) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A Guardian és a Colossus most tényleg apróért van, tetszeni fog mindkettő. Felejthetetlen játékok.

(#167886) RangerFox válasza bajtokarpi (#167882) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak a Beyond magyar feliratos.

(#167887) Nayrobi válasza Mike (#167876) üzenetére


Nayrobi
őstag

Thumper az iszonyat király cucc, vrban még jobb, imádom, csak a vége elég nehéz ha maxra akarod megcsinálni.

(#167888) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Rágugliztam és még mindig nem hiszek a szememnek: a Driveclub-ban valóban nincs split screen lokál multira lehetőség? Egyszerűen nem értem az ilyen kihagyott ziccert egy arcade autós játéknál.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#167889) Bencus88 válasza Nayrobi (#167869) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszi, most értem haza már nézegetem a storeból mire érdemes lecsapni :R

(#167890) #80123904 válasza bbdzyx (#167888) üzenetére


#80123904
törölt tag

Örüljünk neki, hogy a végére összekalapálták azt a játékot olyanra, amilyen lett. (Az FH4 megjelenéséig a kedvenc autós játékom volt ebben a generációban.) Nagyon szórakoztató teljesíteni a kihívásokat és mindent három aranyra megcsinálni. 90%-uk persze sétagalopp, de azért a 10%-ért tényleg jár a vállon veregetés.
A tipikus ököllel a levegőbe csapós élmény volt megcsinálni a két venom kört időlimiten belül.

(#167891) Nayrobi válasza bbdzyx (#167888) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kevés olyan autós játék van manapság, amibe tettek osztott képernyőt, gts, wrc, más nem is ugrik be így hirtelen.

(#167892) Gigicuci válasza Carlos Padre (#167881) üzenetére


Gigicuci
senior tag

De arra nincs akció sajnos. :/ Csak az alap driveclubra.

(#167893) Chereiose válasza RangerFox (#167874) üzenetére


Chereiose
addikt

Hm, ezt a kilépéses dolgot megcsinálom majd akkor néha, remélem segít.

(#167894) Chereiose válasza #20844032 (#167873) üzenetére


Chereiose
addikt

Most wi-fin teszteltem le, Nat-típus: 3. típus-ra írja. Ez mit jelent?

(#167895) #80123904 válasza Chereiose (#167894) üzenetére


#80123904
törölt tag

NAT Type 1 (Open) – You are either NOT behind a router/firewall OR you have already DMZ enabled. You shouldn’t run into any issues whilst gaming, but this may cause security issues.

NAT Type 2 (Moderate) –Your PS3/PS4 is connected properly and you shouldn’t run into any issues.

NAT Type 3 (Strict) – You may be able to connect to the PSN and perform downloads/updates other functions may not work as intended

Ezen általános esetben könnyű segíteni. Fix IP címet kell kiosztani a PS-nek. Ezt a címet pedig a routerben DMZ-be rakni (persze lehet portokat is állítgatni, de a ps/xbox dmz-be rakása nem olyan vészes dolog).
Natolt IP-t kapsz amúgy a szolgáltatótól?

[ Szerkesztve ]

(#167896) Chereiose válasza #80123904 (#167895) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát azt nem tudom, hogy mit kapok a szolgáltatótól. Fix IP-t hogy kell kiosztani a ps-nek?

(#167897) #80123904 válasza Chereiose (#167896) üzenetére


#80123904
törölt tag

Azt írtad, hogy valami szolgáltatótól kapott cuccod van. Azokat nem ismerem. Pontosabban a UPC-től nálunk is egy csoda kis kütyü van, amit első adandó alkalommal arra állítottam be, hogy egyszerű modemként működjön és mögé raktam a saját routeremet, ami megfelelően konfigurálható.

[PlayStation 4-nek milyen internet kell?]

[ Szerkesztve ]

(#167898) Mike


Mike
veterán

Metal Gear Solid 5: 890-ert, hm...

[ Szerkesztve ]

(#167899) Mike válasza bajtokarpi (#167882) üzenetére


Mike
veterán

A heavy rain-t a Detroit deluxhoz is odaadják

(#167900) Chereiose válasza #80123904 (#167897) üzenetére


Chereiose
addikt

A teszt szerint van működő IPv6 kapcsolatom. Amúgy most már nagyjából minden oké, fifában dobál az EA server de ott szerintem maga az EA is ludas...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.