Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167351) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pókember platina is meglett.Zseniális játék!

Jöhetnek a dlck.
Amúgy ti hol nézitek, hogy mennyi idő volt a végigjátszás?Sehol nem látom merre van.

[ Szerkesztve ]

(#167352) .LnB válasza NyMRooD (#167350) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most meg majd beleköt, hogy pedig a képregényben is torzul a hangja. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167353) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok!Azt honnan tudjátok hány FPS-l megy a játék.Nem rég vettem PS pro-t.Pc is meg van.De ezen ps-en nekem sehogy se megy a célzás.Egyszerűen nem áll rá a kezem.Nem tudom,hogy ebből átállás!!!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#167354) .LnB válasza javorszky (#167353) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Melyik játék?

(#167355) Carlos Padre Áh, én már folyékonyan fordítom ezt a halandzsa nyelvet. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167355) Carlos Padre válasza .LnB (#167354) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És melyik nyelv?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167356) Gery9112


Gery9112
őstag

Ma jön a második Vörös Halott Megváltás videó

Rockstar beindította a marketinggépezetet.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167357) oriic válasza javorszky (#167353) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs mod FPS kiiratasra alapbol jatekoknal, szoval csak tippelni lehet. De azert a 30 vs. 60FPS legtobb embernek szerintem felismerheto. Minden masra ott a Digital Foundry oldal elemzese.

(Esetleg egy olyan dragabb monitor aminek van FPS kiiratas modja, de ilyenekkel nincs tapasztalatom, nem tudom mennyire pontosak)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#167358) Mike válasza javorszky (#167353) üzenetére


Mike
veterán

majd idővel kialakul
nekem dettó ez a bajom
meg a kameramozgatás
de gondolom pár év alatt rá lehet szokni
azért ne felejtsd el, hány éve egerezel

(#167340) .LnB
hát pedig sokkal érdekesebb mint hogy kinek mekkora input lagja van meg jaj a 60fps mert anélkül minden szar
:)

a pókember csak 20 óra? akkor bele se kezdek. én egy játékkal évekig szeretek játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#167359) NyMRooD válasza .LnB (#167352) üzenetére


NyMRooD
őstag

Oh boi :D

Egyébként a kérdéseinek a 99%-ra kapott volna választ ha legalább az egyik első részt megnézi, akár a Tobey Maguire félét akár az Andrew Garfield félét.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#167360) Tyler Durden válasza Mike (#167250) üzenetére

Ezen filózom én is, PC-n már kipörgettem, de ennyiért elég jó deal lenne. Aki játszott vele, multija milyen? Nekem az anno PC-n kimaradt..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167361) Gery9112 válasza Tyler Durden (#167360) üzenetére


Gery9112
őstag

Rogyásig van tartalommal, biztos sokan játszanak még vele de haverokkal összeülve partyban is hatalmas fun. Én PC-n toltam ott nagyon jó volt csak publicba nem lehetett menni a sok cheater miatt, feltételezem csalók nincsenek konzolon szóval ott még a public is jó.

Ennyiért nagyon jó vétel valóban.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167362) Mike válasza Tyler Durden (#167360) üzenetére


Mike
veterán

ne vedd meg. van itt GTA V fórum, normális tagokkal, PH sessionnel, ott tudsz online játszani vérpistik nélkül pc-n. plusz egyszerűen használd a ds4-et pc-n
hacsak elejéről újra nem akarod kezdeni
és ha veszed akkor mindenképpen a criminal starter kittel

[ Szerkesztve ]

(#167363) Carlos Padre válasza .LnB (#167354) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem még nem ütött be a második kávé sem úgy kora reggel...

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167364) koncsik válasza Carlos Padre (#167349) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pontosan :K Túl sok játék, túl sok gyerek, túl sok munka, kevés idő... és az aranycipőm is szorít. :DDD
Nem panaszkodom, csak ez van.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#167365) saelin válasza mike1334 (#167346) üzenetére


saelin
veterán

Bocsi, teló. Szóval *elvette a kedvem a 2 felé átvezető videó. Közben megnéztem nekem mi van meg és az a Yakuza 0. A kiwami-ban lehet nincsenek ilyen diafilm szerű vackok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#167366) Tyler Durden válasza Mike (#167362) üzenetére

Mit tartalmaz a starter kit?

Gery9112: köszi, még filózom rajta, mert ebben a hónapban a bogárember delux is megvételre kerül :DDD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167367) #95558144 válasza Tyler Durden (#167366) üzenetére


#95558144
törölt tag

A pók az nem bogár, bármilyen meglepő, még csak nem is rovar.

(#167368) Wesder válasza #95558144 (#167367) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük Emese.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167369) Gery9112 válasza Tyler Durden (#167366) üzenetére


Gery9112
őstag

Mindenképp arachnidálódj :DDD Nagyon jó játék. Sajna én a sima kiadást vettem meg de most, hogy végigvittem a játékot nagyon várom a dlc-ket. Első napos vételek lesznek.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167370) p3l9uph válasza Wesder (#167368) üzenetére


p3l9uph
tag

Nincs igaza?...

(#167371) EnterR


EnterR
veterán

Hali, ha alzán veszek egy Plus előfizetést, azt elküldik emailben kódként vagy kipostázzák? Remélem a korábbi. :D

PSN ID: marquuard

(#167372) Tyler Durden válasza #95558144 (#167367) üzenetére

Hulk mondja ez a pókemberre az egyik magyar nyelvű képregény kiadásban, egész pontosan: a bogárember jó kölök..
Élő fába is belekötsz úgy általában? :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167373) Tyler Durden válasza Gery9112 (#167369) üzenetére

Árukapcsolás van folyamatban, fiamnak lesz születésnapja, iszonyat nagy spiderman fan, és oldalborda megadta az engedélyt a játék beszerzésére, már csak az a kérdés, hogy a gyerek mikor fog hozzáférni ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167374) dunc válasza NyMRooD (#167350) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyértelmű, hogy trollkodik, én már átlépem a hozzászólásait....

(#167375) #95558144 válasza Tyler Durden (#167372) üzenetére


#95558144
törölt tag

Akkor remélem a képregény írói is olvassák a fórumot...

(#167376) Gery9112 válasza Tyler Durden (#167373) üzenetére


Gery9112
őstag

Biztosra veszem, hogy tetszeni fog. Annyira figyelj majd bár lehet, hogy tudod. Ahhoz, hogy a játék magyar nyelvű legyen a playstation menüjének is magyarnak kell lennie. Nem fog felugrani egy ablak az első indításnál, hogy milyen nyelven szeretnéd játszani.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167377) NyMRooD válasza #95558144 (#167375) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én speciel értettem, az meg, hogy te nem és szükségét érezted belekötni... maradjunk annyiban, hogy akik nem értették azoknak a többsége értelmes annyira, hogy túltekerjen rajta.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#167378) #95558144 válasza Gery9112 (#167376) üzenetére


#95558144
törölt tag

Egyébként ilyen hülye megoldást még nem láttam. Mondjuk én nem szeretem a magyar feliratot játékban, de nem értem, hogy ezt miért így oldották meg. Minden normális játékban a subtitle menüben kiválasztod a tetszőleges nyelvet, és kész.

(#167379) Tyler Durden válasza Gery9112 (#167376) üzenetére

Nem vágtam, köszönöm az infót. Az első dlc most októberben érkezik is?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167380) Gery9112 válasza Tyler Durden (#167379) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen azt hiszem október 23., utána jön a 2. dlc novemberben és a 3. decemberben.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167381) hitchins válasza Tyler Durden (#167373) üzenetére


hitchins
őstag

De rendes apuka vagy. ;)
Asszem en megveszem lanyomnak a Battlefield 5-ot nevnapjara.
(7 eves) :D

[ Szerkesztve ]

(#167382) Tyler Durden válasza hitchins (#167381) üzenetére

Igyexik az ember :D Amúgy nagy gamer ő is, szal én csak partvonalról irányítottam kicsit az eseményeket :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167383) seniman válasza Carlos Padre (#167347) üzenetére


seniman
addikt

Rá kell forrasztani a vezetékeket.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#167384) mike1334 válasza saelin (#167365) üzenetére


mike1334
veterán

Jah értem :) Diafilm szerű nem rémlik, de elnyújtott lassú beszélgetések vannak itt is bőven. Olyankor hátradőlök és kortyolok a teámból, csak úgy öregesen :D Nem is bánom néha, hogy van pihi, a jobb hüvelykujjam nagyon gyilkolja a négyszög agyatlan nyomkodása :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#167385) markknight


markknight
veterán

Hihetetlen mekkora különbség van egy PS4 exkluzív cím, meg más játékok között. A pókemberrel úgy játszottam, hogy már attól féltem kifüstöl a gép, reggeltől estig, pedig ilyet nem szoktam csinálni, sőt manapság inkább a sztori miatt játszom a játékkal és a játék maga az untatni szokott és próbálom rövidre fogni a beleölt energiát. Most itt a Horizon és ennek is olyan hangulata van, hogy simán ráfüggök, a Detroitot nem is említem, a God of Wart pedig meg sem merem venni :D

Destiny közben világít a controller más és más színeken, hangot ad a controller, ezek mind olyan jó pluszok amik növelik a játékélményt, szerintem ezek fügvényében nem fogok visszamenni XBOX-ra, pedig azon a platformon töltöttem konzolos éveim 95%-át :D

[ Szerkesztve ]

(#167386) mike1334 válasza Tyler Durden (#167372) üzenetére


mike1334
veterán

Biztos ez se eléggé offisöl neki :P

Videó.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#167387) Mike válasza Tyler Durden (#167366) üzenetére


Mike
veterán

ugyanúgy 6k mint a sima
egy baja van, a kapott cuccok ingyenesek, szóval nem tudod őket pénzért eladni

https://www.rockstargames.com/GTAOnline/starterpack

akarunk játszani? szólok, hogy csak helikoptert tudok vezeti kontrollerrel, kocsit nem :)
óh bazmeg és a Kurumáért a kigyós játékot is újra kell csinálni (komolyan nem tudom az miért kellett az bele)

[ Szerkesztve ]

(#167388) Tyler Durden válasza Mike (#167387) üzenetére

Még megálmodom a megvételt, lehet sok lesz a jóbol a spiderman mellé. Vásárolgatnék, csak építkezés mellett igen durván vékonyodik a pénztárcám (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167389) Mike válasza Tyler Durden (#167388) üzenetére


Mike
veterán

meg gondolom idő sincs rá
mert ha cuccokat akarsz, kurvasokat kell melózni

(#167390) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Flémkeltő... Vitaindító véleményem cross play és bill/egér témában a bill/egér támogatás kapcsán xboxon.

Xbox vs PS nélkül ha lehet.

Előnyei:
Most is vannak akik egérrel játszanak átalakítóval, ami nem fair, mert egyrészt nem lehet(?) kiszűrni őket, másrészt egér+aim assist... szóval értitek. Na ezt csökkentené a natív támogatás, és el lehetne szeparálni a két tábort.

Aggályaim:
A fejlesztőkre lesz bízva milyen módon építik be a játekaikba. Az Activisiontol és az EA-tol én semmi jóra nem számítok ezen a téren, simán összeeresztik majd a népet.

Szóval kinek mi a véleménye erről?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167391) gianni85 válasza Carlos Padre (#167390) üzenetére


gianni85
veterán

ps-en eddig is a fejlesztőkre volt bízva, hogy használható-e egér+bill, mert a konzol támogatta. Nem hülyék, még az EA, Acti se. Max szegregációval fogják megvalósítani. Ettől függetlenül sokan meg úgyis az adapterekkel fognak tovább játszani, mert úgy vannak előnyben.

(#167392) Wesder válasza Carlos Padre (#167390) üzenetére


Wesder
félisten

Cross csak konzolok közt és kész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167393) Carlos Padre válasza markknight (#167385) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#167394) Tyler Durden válasza Mike (#167389) üzenetére

Mostanság kevesebb időm van játszani sokkal, ez remélem a beköltözés után megváltozik. TLOU-val is elvoltam vagy egy hónapig, most mondjuk UC4-el jobban haladok. Ezért sem sietek a vásárlásokkal, elég szép backlogom van, amit le kell dolgoznom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#167395) Gery9112


Gery9112
őstag

Vörös Halott Megváltás 2. videó

Küldetésekről és a lehetőségekről szól. Valamivel rövidebb mint az első videó.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167396) -v- válasza #20844032 (#166342) üzenetére


-v-
addikt

Errol nincs valami bovebb info valahol?

[ Szerkesztve ]

(#167397) laci1117 válasza Gery9112 (#167395) üzenetére


laci1117
tag

Nem akarjátok elengedni ezeket az idióta magyarításokat? :(

(#167398) .LnB válasza Gery9112 (#167395) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon gondolkodok ilyenkor, mikor ezt a játékot látom, hogy vajon milyen kifogással tudnék előállni ha még mindig a PC mellett tartanék ki. Ha nem léptem volna meg a váltást.. [link]

Eszméletlenül néz ki, nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167399) Gery9112 válasza .LnB (#167398) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagyon brutálisan néz ki. Remélem a bankrablás lehetősége multiban is lesz. Abból kiindulva, hogy GTA V-ben is ott a Heist.

Az FPS mód és ez a western filmes kameraszög a végén meg...atyaég. :Y

laci1117 : Nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#167400) Mike válasza Carlos Padre (#167390) üzenetére


Mike
veterán

teljesen felesleges a hatóságot játszani, mindenki úgy játszik, ahogy neki tetszik
míg pl. a Walking Dead demóban mindig kinyír a zombi, amíg a célkeresztet a karikába viszem a hüvelykujjammal, addig ez egérrel egy pér milliméteres csuklómozdulat

(#167394) Tyler Durden
de mondom, ha megvan a GTA V pc-n, semmi akadálya nincs hogy multizz vele
Az első heistet kell megcsinálni valakivel, hogy legyen páncélozott kurumád
onnantól meg laza minden :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.