Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157201) oriic válasza .LnB (#157199) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Az más dolog, hogy akiknél nagyon lassú internet van, azok nyilván jobban örülnek a nagyobb tárhelynek, hiszen elég csak egyszer leszedniük a játékot.

Live-Die-Respawn

(#157202) .LnB válasza Divinity (#157197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tapasztalataim szerint 6-7 nagyobb cím ráfér az 500-as winyóra, e szerint mérlegelj, hogy az neked elég e.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157203) Divinity válasza .LnB (#157202) üzenetére


Divinity
őstag

Köszönöm mindenkinek! :R

A 6-7 teljesen korrektül hangzik. Egyszerre amúgy se volt szokásom többel játszani. Akkor lehet maradok az 500-asnál. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#157205) pr0bi válasza NyMRooD (#157116) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nagyon jó az új God of war de nekem hangulatban az előző részek kicsit jobban tetszenek, epikusabb, teljesen más élményt nyújtanak.

(#157206) oriic válasza pr0bi (#157205) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy részről ez érthető, viszont ne felejtsük el, hogy ez egy új széria nyitánya, gondolom a folytatások majd még látványosabbak/epikusabbak lesznek.

Live-Die-Respawn

(#157207) pomk válasza pr0bi (#157205) üzenetére


pomk
őstag

Szvsz az epikusság mértéke attól függ épp hol tartasz a játékban.
Nekem is hasonló érzésem volt az elején, de aztán csak megjött azért egy idő után... :) Más, mint az előző részek, az biztos, de még csak most kezd kibontakozni a sztori. :))

(#157208) Bétaville válasza Divinity (#157203) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is 500-ast vettem kb. 2 hete 64.000-ért. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#157209) Divinity válasza Divinity (#157203) üzenetére


Divinity
őstag

No beálltam a sorotokba én is. :D
Végül az eredeti konstrukció mellett maradtam mert bementem és megkérdeztem, hogy mi a helyzet a géppel. Márciusi vásárlás volt, onnantól van rá gyári gari ők azon felül vállalják a 30 napot, most egy hónapig vihetem hozzájuk és pénz vissza utána meg Sony. Kicsit alkudoztam és kaptam a gépet, 1 kontorllert és két játékot(SW Battlefront 2 és Battlefield 1) összesen 100 ért. :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#157210) .LnB válasza Divinity (#157209) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint +1 kontrollert kaptál? Szóval kettő van?

Én a helyedben elhoztam volna 65-70-ért a maradék pénzt meg értelmes játékra költöttem volna. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157211) toompa válasza Divinity (#157209) üzenetére


toompa
őstag

Gratulálok,de felfelé alkudoztál,véleményem szerint.
70 volt az eredeti ár.
Ehhez még 2 olyan játék,ami a használt piacon igen olcsó már...
Ha kaptál még hozzá pluszba egy használt kontrollert,az olyan 5-8ezer Ft plusz...

[ Szerkesztve ]

(#157212) Divinity válasza .LnB (#157210) üzenetére


Divinity
őstag

Igen még egyet. :D

+ toompa Nem tudom, lehet kib@sztam magammal. :B Bontatlan a kontorller és a 2 játék is, 17 lett volna a plusz kontorller meg 13 ért voltak a játékok darabjai. Az 43 meg a 70 alap az 113, így ott jó ötletnek tűnt. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#157213) Lackooo84 válasza Divinity (#157209) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ennél még ezzel is jobban jártál volna. :DDD Csórikám feltette újra, és minden nap "utolsó csak ma megagiga ár". :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#157214) .LnB válasza Divinity (#157212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Szemüveget ne vegyél mostanában. :D

Csak a játékokat nézted be, van ilyen. Jó, az igazság az, hogy én azokért 1-1ft-ot sem adtam volna. De akkor is szerinetem bőven 10 alatt megkapod darabját. Meg hát olyanok is. Főleg ha első PS-ed neked is, akkor nem ezekkel kell kezdeni, hanem a fincsi falatokkal. :)

Gratula a konzolhoz! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157215) toompa válasza Divinity (#157212) üzenetére


toompa
őstag

Most voltak akcióban 10-ért a kontrollerek,de 8 körül tökéletes állapotúakat kapsz,ha a használt is opció.
A 2 játék használtan,karcmentesen szerintem max. 10ezer...
Ennyiért pro-t vettem volna vagy slimet ha mindenképp az kell és olyan játékokat ami érdekel.
De nem akarom elvenni a kedved. Üdv a klubban és jó játékot!

(#157216) Zoleee83 válasza Divinity (#157209) üzenetére


Zoleee83
addikt

Üdv a klubban! ;)

(Ezt jó drágán sózták rád, én maradtam volna a hardveraprós vásárlásnál + olcsón használt karcmentes játékok ugyan onnan.)

Én márciusban vettem 500Gb Slimet 2 év garral 63k-ért (Alzás 2 év)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#157217) Deck válasza Lackooo84 (#157213) üzenetére


Deck
titán

Hát mé vagy ilyen? Naponta ad el egy másikat... ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#157218) Divinity válasza toompa (#157215) üzenetére


Divinity
őstag

Ah na mindegy.:D Pedig büszke voltam magamra, ezek szerint nem kellett volna.:D Így jár ha az ember olyanra alkudozik amit nem ismer. A játékok egyébként érdekeltek, én hoztam fel ezt a kettőt. Leírom tanuló pénznek meló után meg eljátszom a bánatom.:DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#157219) Carlos Padre válasza Divinity (#157212) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne foglalkozz velük, mindig lehet találni jobb ajánlatot, inkább csak élvezd. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157220) penge111 válasza Divinity (#157218) üzenetére


penge111
addikt

Üdv a klubban, igen kicsit drágán vetted, de majd ha elkezdesz a nagy cimekkel játszani csak legyintesz, hogy kit érdekel, hogy olcsóbban is vehetted volna. Én is friss 3 hónapos tulaj vagyok, én God of Warral vettem az 1 Tb slimet 10 hónappal granciával 85000 forintért, azóta eladtam a GoW-t 15000 forintért, szóval 70k volt maga a masina. Játékokat ha lemezesen tervezed venni, akkor itt az aprón vedd, a legtöbb exkulzív cím 4-5k.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157221) .LnB válasza penge111 (#157220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhh tényleg penge. 7végén te írtál rám PS-en?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157222) penge111 válasza .LnB (#157221) üzenetére


penge111
addikt

Igen, és bele is akartam nézni a Ditroitba :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157223) Tyler Durden válasza penge111 (#157173) üzenetére

Nekem időm nem volt foglalkozni vele, vasárnap toltam vele olyan 3-4 órát. Szép szép, még hangulata is van, de jelenleg sok más játék elsőbbséget élvez nálam (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#157224) .LnB válasza Tyler Durden (#157223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha 3-4 órát toltad, akkor mindent láttál. :D Többet nem ér.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157225) penge111


penge111
addikt

Na, nem bírtam ki csak megvettem a Divinity Original Sint, 3390 ftért ajándéknak érzem. 100+ órás rpg, ráadasul nagyon jó kritikákat is kapott. Nekem tulajdonképpen ingyen volt, mert 2 darab ps egyenlegfeltöltő kártyát vettem. Egyet mikor vettem a ps4-et, 14500-ért, egyet meg szülinapomra magamnak 12000 ftért, és minkettő ugye 15k pénzt adott walletra. Mostmár tényleg pihenőre kell tennem a játékok beszerzését, biztos sikerülni fog :P

Ma még bohóckodok épp a Destiyvel, hát zene továbbra is szuper, de már kezd számomra unalmassá válni, meg baromira könnyű is, de még csak 4-5 órám van benne. Mindegy Half Life 2 óta nem kötött le fps amúgy sem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157226) 3L1T3


3L1T3
addikt

Így készül a fizikai PS4 lemezes játék! :)

[link]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#157227) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#157226) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mármint így csomagolják... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#157228) Tyler Durden válasza .LnB (#157224) üzenetére

Én is így éreztem, szép szép, de pénzt most nem adnék érte.. Ellenben megvettem hétvégén az Unravelt, feleségemet azóta pajszerral kell lefeszegetni a kontrollerről. Néztem már van második rész is, ahol ketten lehet játszani, szerintem azt is bezsákolom (:

Olyan kérdésem van még, Sly cooper játék van ps4-re?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#157229) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#157226) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Dübbenet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157230) predakon


predakon
őstag

hang nélkül jobb a videó :D :W

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#157231) 30z.Samu válasza predakon (#157230) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én csak a zene miatt néztem végig. :D \m/

Sic Parvis Magna

(#157232) erahurka válasza 3L1T3 (#157226) üzenetére


erahurka
félisten

Nem semmi hogy kitalálták a mérnökök. Mesterséges intelligencia nélkül egyszerű logikával és pár szenzorral leprogramozták a gépeket hogy ezt és ezt csinálják x időközönként, és hiba nélkül vigigviszik a dolgot. Ez az igazi gépek lázadása, nem Schwarzenegger harmadik eljövetele! :Y

(#157233) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#157231) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ó jessz :D \m/

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157234) .LnB válasza Tyler Durden (#157228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, én adtam érte, nyilván.. :((( Ezért is figyelmeztetek másokat, hogy ők ne tegyék. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157235) Carlos Padre válasza .LnB (#157234) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ajj ne már, a The Order-től is pont így vették el a kedvem, annyian szapulták, hogy most azt az 5 fontot is sajnálom érte, amibe kerülne, pedig tetszik :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157236) Xaels


Xaels
félisten

Megint elnapolták a konzolos megjelenését a Warhammer 40K Inquisitor Martyr-nak. Következő dátum Augusztus 23. [link] Buktak egy vevőt, Pókember meg Spyro megy a kosárba. Ez meg jó lesz valamikor gombokért...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157237) .LnB válasza Carlos Padre (#157235) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha kedvet akarsz kapni hozzá akkor kérdezd ldave-et vagy oriic-t. :D De én bárkinek odaadnám a PC-s verziómat ha lehetne, annyira megutáltam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157238) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#157235) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Anno másfél dollárért vettem usán, azóta sem volt elindítva. Még régen platkóztam kölcsön lemezzel. :D

The Truth is out there...

(#157239) Nayrobi válasza Carlos Padre (#157235) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pedig az Order rohadt jó, csak nem szabad tőle olyat várni, ami nem is akar lenni igazából

(#157240) oriic válasza Xaels (#157236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt veletlen ezek szerint az amazonos rendeles torles.

Live-Die-Respawn

(#157241) Xaels válasza oriic (#157240) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ezek szerint... Ahelyett, hogy így tologatják igazán odaállhatnának és mondják azt, hogy kell még fél év, hogy összepofozzák. Megint pár nappal a dátum előtt szóltak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157242) saelin válasza erahurka (#157232) üzenetére


saelin
veterán

Akkor látnád mik vannak az élelmiszer iparban. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157243) tmate89 válasza tmate89 (#157189) üzenetére


tmate89
csendes tag

Kösz skacok a sok választ :R

(#157244) b. válasza Nayrobi (#157239) üzenetére


b.
félisten

Na ez jó hír mert most vettem meg. nekem nagyon tetszett YT videókon amit láttam belőle.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157245) erahurka válasza Nayrobi (#157239) üzenetére


erahurka
félisten

Jó grafika, korrekt sztori, egyszerű játékmenet. Igazából egy CoD sem nyújt többet azoktól mégis minden évben elélvez a gamer sajtó.

Az egyik első PS4-es játékom volt, még teljesen a PS3-as grafikai szint volt bennem. Gondolhatod hol kerestem az állam mikor megláttam hogy néz ki ez. Aztán amikor kiderült, hogy az nem renderelt átvezető hanem gameplay! :DDD

Én a végén amúgy tökre azt éreztem hogy most jöhetne egy nyílt világú folytatás, de sajnos azóta sem készült el. Remélem azért megpróbálkozik vele majd a Sony, ha már a Knack is kapott egy második esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#157246) .LnB válasza 3L1T3 (#157226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ami nálunk jelenik meg azt nem így csomagolják. Azt a szépséges Szandi tokozza be a szépséges kis kacsójával, bikiniben (télen is abban)!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157247) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Nos, végére értem az Uncharted trilógiának. A 3. rész számomra egyértelműen a csúcspontja volt az eddigieknek. Mint a előzőekben, itt is ki kell emelni, hogy rengeteget fejlődött a cucc a 2. rész után. Különösen a mozgás az, ami tetszett, de grafikai szinten is ez lett a legösszeszedettebb. A helyszínek megválasztása megint csak király lett, a 2. után ez is nagyon változatosra sikerült.

Itt is ki lehet emelni olyan részeket, ami magával ragadja az embert. Rögtön az elején a múltbeli rész, ahol a kis Drake-et irányíthatjuk. Na az nagyon ott volt. :C Aztán Franciaország, az elhagyott Chateau. Amikor az égő épületből menekülünk... királyság! Egyszerűen gyönyörű, ahogy megcsinálták (nem vagyok piromán :DD ) Abszolút nem látszott, hogy ez egy PS3-as játék. No és a sivatagos rész. Azt egyben nyomtam végig, nem tudtam letenni a kontrollert. Élvezeti faktor a maxra ugrott ezen a részen.
És nem elvetendő az a két rész is, amikor Drake bekómál, és képzeleg össze-vissza. :D
A vége most nem volt olyan vészes, mint a 2. rész fő bossfight-ja, a menekülés meg gyakorlatilag ugyanaz volt, ugri-bugri. Nem baj.
Az egész játék alatt nagyon jók voltak az átvezető animációk, a legrövidebb kis szösszenet is pont ott volt, ahol lennie kellett, már-már a filmes hatás jött elő. Ez is ebben a részben lett a legjobb.
Ami viszont különösen tetszett: végre kicsit nehezebbek voltak a fejtörők, és több volt belőlük. Már nem ment el a játék csak a lövöldözés irányába. Ez végre kalandjáték volt, nem pusztán akció. Végre!!!

Összességében nagyon örülök, hogy nem maradt ki játékos pályafutásomból az Uncharted előző generációs szériája, ezt megérte pótolni. Ami biztos, hogy ez a Collection marad itthon a polcon, megérdemli. Tuti, hogy elő fogom még venni a közeljövőben, nem is egyszer.

Most jöhetnek a Witcher 3 DLC-k, őszintén szólva már hiányzik egy kicsit a játék légköre. Remélem, nem szoktam túlságosan el tőle, és nem fogok minden sarokban, és eldugott zugban kincset keresni Geralt-al. :DD

(#157248) .LnB válasza lazioforever (#157247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nem látszik, hogy PS3-as, mert ez Remastered. :) Szerintem a három tök ugyan olyan mint a kettő. Persze ez nem negatívum.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157249) kispistax válasza .LnB (#157248) üzenetére


kispistax
tag

Én most játszom az Uncharted 1-3 Remastered szériát. Harmadik résznél tartok (80% körül), nekem is úgy tűnik, hogy a kettőnél a három grafikailag szebb, fejlettebb. Azt nem állítom, hogy látványosan. Egy és kettő között már nagyobb a különbség. Viszont nekem a kettő eddig jobban bejön sztori és helyszínválasztás szempontjából.

(#157250) d@vee


d@vee
őstag

Hát nemtudom, én is egyben toltam végig az első 3 UC-t, de nekem a kettő után a három sok volt. Az elsőt kitoltam szinte egyhuzamban, utána a másodikat feléig elvittem, majd kb. 2 hét szünet. Aztán befejeztem és startoltam is a harmadikat, de azt több mint egy hónapig pihentettem az első indítás után.
Egyértelműen a kettő volt nekem a legjobb. De a három közel járt hozzá. A negyedik rész még pihenhet, majd megveszem ha sikerül valami jó akciót kifogni.
Tegnap indítottam a Detroit demo-ját. Megjelenéskor már letöltöttem, de eddig nem vitt rá a lélek. Tegnap is csak azért indítottam el, mert a PC épp játékot telepített. Majd 5 perc után úgy beszívott a játék, hogy alig bírtam ki, nehogy elindítsam harmadszorra is. Kétszer végignyomtam és zseniális. A hangulat, az atmoszféra, a grafika, a hangok, minden. Ez is a polcon fog landolni.
Viszont!!! A demo-ban nem volt magyar felirat. Csak nekem van ilyen hiba, vagy a próba verzió még nem tartalmazza?

Ja

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.